>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

M 88

macior1

Użytkownik
Witam ...mam jedno pytanie,w regulaminie jest taka zmianka
&quot;Depozyty dokonane poprzez Moneybookers, Neteller, Click2Pay, paysafecard lub ukash są wykluczone z tej promocji.&quot; bo jedynie co posiadam to paysafecard i czy uwzgledniaja juz te wplaty zeby otrzymac bonus
 
M 0

mrgreen

Użytkownik
Pytanie:
Nie korzystam z żadnej promocji w ComeOn od wpłaty wpłacam np 100 zł ale tak się zdarza ze nie stawiam żadnych zakładów to czy mogę te pieniądze wypłacić bez żadnego obrotu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nowa oferta
Od dzis dodatkowo kazda osoba ,ktora otworzy konto na ComeOn i dokona pierwszego depozytu otrzyma tez free spiny na slot Starburst.Najwazniejsze to ot ,ze free spiny u nich nigdy nie maja wymagan obrotu czyli wygrane z nich mozna od razu przeznaczyc np na zaklady
Otwórz darmowe konto!
Wypełnij poniższy formularz, a następnie wybierz jedną z promocji dla siebie:
- Bonus 300% do 150 zł gratis plus 5 Spinów na Starburst (np. wpłać 50 zł, grasz za 200 zł)
- Bonus 100% do 250 zł gratis plus 25 Spinów na Starburst (np. wpłać 250 zł, grasz za 500 zł)
- Bonus 50% do 500 zł gratis plus 100 Spinów na Starburst (np. wpłać 1000 zł, grasz za 1500 zł)
ComeOn.com jest legalną firmą posiadającą licencję na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie wygrane w serwisie zwolnione są z podatku.
Pamiętaj o specjalnej promocji:
Świąteczna Promocja w ComeOn- wygraj m.in PlayStation 4, FIFA14, bonusy, spiny...
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Nowa oferta

Od dzis dodatkowo kazda osoba ,ktora otworzy konto na ComeOn i dokona pierwszego depozytu otrzyma tez free spiny na slot Starburst.Najwazniejsze to ot ,ze free spiny u nich nigdy nie maja wymagan obrotu czyli wygrane z nich mozna od razu przeznaczyc np na zaklady

Otwórz darmowe konto!

Wypełnij poniższy formularz, a następnie wybierz jedną z promocji dla siebie:

- Bonus 300% do 150 zł gratis plus 5 Spinów na Starburst (np. wpłać 50 zł, grasz za 200 zł)
- Bonus 100% do 250 zł gratis plus 25 Spinów na Starburst (np. wpłać 250 zł, grasz za 500 zł)
- Bonus 50% do 500 zł gratis plus 100 Spinów na Starburst (np. wpłać 1000 zł, grasz za 1500 zł)

ComeOn.com jest legalną firmą posiadającą licencję na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie wygrane w serwisie zwolnione są z podatku.

Pamiętaj o specjalnej promocji:
Świąteczna Promocja w ComeOn- wygraj m.in PlayStation 4, FIFA14, bonusy, spiny...
Bonusy 50% 300 % są ważne tylko przy wpłacie przelewem czy można PSC albo skrill ?
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Bonusy 50% 300 % są ważne tylko przy wpłacie przelewem czy można PSC albo Skrill ?
Kilka postów wyżej masz odpowiedź...
Depozyty dokonane poprzez Moneybookers, Neteller, Click2Pay, paysafecard lub ukash są wykluczone z tej promocji.
nie otrzymasz bonusu przy wpłacie powyższymi metodami
Od 20zł do 50zł.
Najlepiej wpłacić 50zł, bo weźmiesz udział w tej promocji:
Promocja w ComeOn- wygraj m.in Galaxy S4, Asus Nexus7, bonusy i spiny...[/B

Marcinie, minimalna kwota wpłaty dla każdego z bonusów jest taka sama? Tzn. powiedzmy - te przykładowe 50 zł. wystarczy by otrzymać dowolny bonus i dołączone do niego spiny bez obrotu?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Kilka postów wyżej masz odpowiedź...


Marcinie, minimalna kwota wpłaty dla każdego z bonusów jest taka sama? Tzn. powiedzmy - te przykładowe 50 zł. wystarczy by otrzymać dowolny bonus i dołączone do niego spiny bez obrotu?
Napisał że nowa oferta, więc może coś jednak się zmieniło, wolę zapytać ...
 
O 0

outlet

Użytkownik
czyli dobrze rozumiem ze 150% max 150zl, czyli wplace 50zl, 150zl dostane czyli mam 200zl, i zeby wyplacic musze 10 razy stawke+ bonus czyli 10 razy 200zl czyli musze puscic lacznie za 2000zl kupony z conajmniej 2 zdarzenia by AKO bylo wieksze niz 2.00.
czyli zagram z 200zl kupon z 2 meczami z lacznym kursem 2zl, wygram 400, znowu zagram 2 mecze z AKO 2zl za 400 i wygram 800zl i zagram za 600zl kupon z 2 meczami z ako 2zl wygram 1200zl i w tym momencie bede mogl wyplacic wszystko?
 
O 0

outlet

Użytkownik
czytalem i to nie raz, dlatego tu sie pytam czy moje myslenie jest dobre, szybciej by bylo jak bys zaprzeczyl albo potwierdzil :/
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
czyli dobrze rozumiem ze 150% max 150zl, czyli wplace 50zl, 150zl dostane czyli mam 200zl, i zeby wyplacic musze 10 razy stawke+ bonus czyli 10 razy 200zl czyli musze puscic lacznie za 2000zl kupony z conajmniej 2 zdarzenia by AKO bylo wieksze niz 2.00.
To ja potwierdzam poraz kolejny. Stawiasz 2000zł po kursie 2.0 minimum i z dwoma zdarzeniami i możesz wypłacać, jeśli ci to łatwiej zrozumieć, w skrócie.
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
A ja mam jeszcze takie pytania

1) rozumiem, że do promocji kwalifikuję się bez podawania żadnego kodu bonusowego? Takie pole jednak jest, czy mogę skorzystać z bonusu powitalnego np. 300% oraz z jakiegoś innego bonusu z kodu, np. &gt;klik&lt;?

2) nie rozumiem tego fragmentu regulaminu

Nieważne / zduplikowane zakłady nie wliczają się. Duplikaty zakładów określane są jako posiadające taką samą sekcje wyboru, cenę lub stawkę z poprzednim zakładem.
Czyli według tego stawiając jeden kupon za 100zł i drugi za 100zł na inne zdarzenia jest to duplikat?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Duplikat, to nie tyczyy się stawki, a zdarzenia, jeśli postawisz 2 kupony na radwańską w meczu z williams, za 100 i 200, to są to duplikaty
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Ok i stąd właśnie moje pytanie- czy jeżeli w kodzie bonusowym wpiszę kod z linku, który podałem będę miał 300% + 100%, czyli przy wpłacie 50zł dostanę 250?
 
Do góry Bottom