>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
obracał ktoś tym bonusem w kasynie??
z tego co widzę wszelkie ruletki baccaraty wykluczone z oferty, więc jeśli ktos obracał to niech napisze czy jest coś realnego
 
imanust 4

imanust

Użytkownik
też kilka wypłat od nich dostałem na konto bankowe i żadnych problemów. znajomi też grali i również wszystko w porządku
 
M 0

monal

Użytkownik
Bonus 100%:
Wymagania obrotu w Sporcie to 9x (kwota bonusu + kwota depozytu) na zakładach kombinacyjnych o minimalnym łącznym kursie &gt;2.0
Wpłacam 250zł mam 500 zł. Obstawiam to wszystko po kursach ako minimum 2.0, obracam kwotą 4500 i dopiero mogę wypłacic? Dobrze to rozumiem? Zakłady live się liczą?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Bonus 100%:

Wymagania obrotu w Sporcie to 9x (kwota bonusu + kwota depozytu) na zakładach kombinacyjnych o minimalnym łącznym kursie &gt;2.0

Wpłacam 250zł mam 500 zł. Obstawiam to wszystko po kursach ako minimum 2.0, obracam kwotą 4500 i dopiero mogę wypłacic? Dobrze to rozumiem? Zakłady live się liczą?
Tak,live się liczy,na bieżąco jest licznik więc cały czas widać ile jeszcze do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Bonus 100%:

Wymagania obrotu w Sporcie to 9x (kwota bonusu + kwota depozytu) na zakładach kombinacyjnych o minimalnym łącznym kursie &gt;2.0

Wpłacam 250zł mam 500 zł. Obstawiam to wszystko po kursach ako minimum 2.0, obracam kwotą 4500 i dopiero mogę wypłacic? Dobrze to rozumiem? Zakłady live się liczą?
obrót to (depo+bon)*9 więc 750*9
 
F 4

flejson

Użytkownik
Ten buk jest coś warty? Bo bonus wydaje się spoko, ale nie chce się meczyc jesli calej reszty nie ogarniają ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
na pewno sporym minusem jest brak skrill, co do promo jest tak:
- Bonus 200% do 150 zł gratis plus 5 Spinów na Starburst (np. wpłać 75 zł, grasz za 225 zł)
- Bonus 100% do 250 zł gratis plus 25 Spinów na Starburst (np. wpłać 250 zł, grasz za 500 zł)
- Bonus 50% do 500 zł gratis plus 100 Spinów na Starburst (np. wpłać 1000 zł, grasz za 1500 zł)
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Ten buk jest coś warty? Bo bonus wydaje się spoko, ale nie chce się meczyc jesli calej reszty nie ogarniają ;)
powiem Ci ze jest calkiem ok, ja u nich malo gram a bardzo czesto dostaje jakies freebety wiec w sumie moge go polecic ????
 
vexi 23

vexi

Użytkownik
Siema. Co do bonusu 200% do kwoty 150zł. Wie ktoś jak to działa? Wybrałem ten bonus, wpłaciłem 150zł ,więc na koncie powinno być 450, a jest jedynie 300. Gadałem z babką na live chacie i ona twierdzi, że ten bonus 200% jest tylko do 75zł. Więc ja się pytam dlaczego piszą i nabierają ludzi, że ten bonus jest do kwoty 150zł?!
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
wpłacałem tam jakiś czas temu (gdy była promocja do 300%) 75złx3 =225 (bonusu 150 wklad wlasny 75)
teraz jest 200%,ale nie ma to znaczenia.. bo jesli wplacileś 150zl to dostales i tak maksymalny bonus 150zł, bo do 150zł bonusu jest promocja (w regulaminie jest napisane).
Podchwytliwie troche,ale jednak warto wplacic tylko tyle by dostac te 150zl bonusu,wieksza wplata i tak nie zwiekszy bonusu powyzej 150zl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vexi 23

vexi

Użytkownik
Aa już rozumiem o co chodzi, kurna pewnie dużo ludzi daje się na to nabrać. Dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
80 000 PLN do wygrania w sporcie na ComeOn!


Największa pula nagród w historii ComeOn Bet Survivor!

25 dni kwietnia, jeden zakład dziennie, każdy kto dotrwa do końca bierze część puli. Dotrwaj jako jedyny - zgarniesz całe 80,000 PLN!
POSTAW SPECJALNY ZAKŁAD ABY DOŁĄCZYĆ DO PROMOCJI
Każdy gracz chcący wziąć udział w promocji musi postawić zakład za min. 50 PLN po kursie łącznym 2.0 lub więcej w jednym z następujących dni kwietnia: 3,4,5. Następnie od 6 kwietnia musi przez kolejne 24 dni miesiąca stawiać co najmniej jeden zakład dziennie według poniższych wymogów:
Warunki zakładu:
  • Zakład musi być za minimum 50 PLN
  • Kurs minimalny to 2.0 (zakłady kombinacyjne i pojedyńcze)
  • Musi być postawiony pomiędzy 00:01 - 23:59 CET każdego dnia​

Warunki promocji:
  • Aby dołączyć do promocji gracz musi postawić przynajmniej jeden spełniający warunki zakład w dniach od 3 kwietnia 2014 (00:01 CET) do 5 kwietnia 2014 (23:59 CET)
  • Aby pozostać w promocji gracz musi postawić przynajmniej jeden spełniający warunki zakład każdego dnia pomiędzy 6 kwietnia 2014 (00:01 CET) a 30 kwietnia 2014
  • Powyższe zakłady muszą spełniać warunki: wartość min. 50 PLN, kurs min. 2.0. Zakłady pojedyncze są dozwolone.
  • Zakłady systemowe o wartości oczekiwanej poniżej 50 PLN nie są kwalifikowane do promocji. Upewnij się, że wartość potencjalnego zakładu systemowego przekroczyła 50 PLN.
  • Całkowita pula nagrody to 80 000 PLN. Kwota ta zostanie podzielona pomiędzy osoby, które wezmą udział w promocji przez wszystkie dni i spełnią jej warunki np: Jeżeli będzie 100 zwyciężców to 80 000 / 100 = 800 PLN - tyle dostanie każdy gracz, który wziął udział w promocji i spełnił jej warunki.
  • Wszyscy zwycięzcy będą wymienieniu na tej stronie na dole w formie listy. Wyniki zostaną ogłoszone 1 maja, dzień po zakończeniu promocji.
  • Wygrana będzie dodana na konta w postaci gotówki bez wymogów obrotu w dniu 1 maja 2014 do 23:59 CET.
  • BŁĘDY. Comeon rezerwuje sobie prawo do zmiany, aktualizacji i zdjęcia promocji z oferty bez żadnego ostrzeżenia w przypadku wystąpienia błędów w systemie.

ZAGRAJ TERAZ!


LISTA GRACZY
  • Od 6 kwietnia będziemy aktualozować listę graczy biorących udział w promocji.
  • Możesz wyszukać swoją nazwę uzytkownika, żeby sprawdzić czy zakwalifikowałeś się do promocji.
 
X 23

xalivir

Użytkownik
Polecam , bonus idzie obrócic w jedną noc , żaluje że jedynie 50 zł wpłaciłem ,zlecona wypłata , chcieli jedynie dowód i tyle , 2 dni od zlecenia wypłąty 4200 na koncie , jak najbardziej na +
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom