>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn
Zagraj w Football Star i wygraj wyjazd na Puchar Świata!
Podgrzewamy atmosferę i dodajemy jeszcze jedną promocję - za każde 100zł, które postawisz w naszej nowej grze Football Star, dostaniesz od nas 1 bilet na loterie, w której możesz wygrać wyjazd na Puchar Świata, warty ponad 100.000zł!
Co możesz wygrać?
Nagrodą jest wyjazd na Puchar Świata 2014, warty prawie 100.000 pln. Cały pakiet obejmuje:
Lot w dwie strony z lotniska London Heathrow przez Lizbonę dla 2 osób (wylot czwartek 10 lipca, powrót w czwartek 17 lipca)
Zakwaterowanie z widokiem na morze w hotelu Copacabana, w Rio de Janiero (1 pokój z 2 podwójnymi łóżkami)
3 bilety ( 2 kategorii ) na finał Pucharu Świata na 13 lipca 2014.
Prywatny transfer do/z hotelu na lotnisko.
Prywatny transfer z/do hotelu ze stadionu w dniu 13 lipca 2014.
Warunki promocji:
Do promocji zalicza się tylko gra za prawdziwe pieniądze w Football Star.
Akceptując wygraną gracz zgadza się na ujawnienie imienia, pierwszej litery nazwiska i miejsca zamieszkania ( miasto, państwo ) w celach promocyjnych bez żadnej dodatkowej rekompensaty.
Zwycięzca i jego kompan są zobowiązani do załatwienia wszelkich dokumentów, dodatkowych środków pieniężnych na własne wydatki, ubezpieczeń itd. we własnym zakresie.
W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń, rezerwujemy sobie prawo do zmian w warunkach konkursu lub w całym pakiecie nagrody.
Comeon
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn Sport:Trzy zadania - 20,000 PLN do wygrania
Wykonaj 3 proste zadania i zgarnij część z puli nagród 20,000 PLN
W Turynie nadchodzi czas na finał Ligi Europejskiej pomiędzy Sevilla oraz Benfica. Mecz rozpocznie się 14 maja o 20:45 CET, a my mamy specjalną kwotę dodaną w formie promocji dla naszych graczy. 20,000 PLN czeka do podziału pomiędzy wszystkich, którzy spełnią 3 proste warunki.
3 proste zadania: (zakład za min. 50 PLN po kursie min. 1.80)
1) Wygraj zakład przedmeczowy
2) Wygraj zakład na żywo w pierwszej połowie
3) Wygraj zakład na żywo w drugiej połowie
Wszyscy gracze, którzy wykonają wszystkie 3 zadania podzielą pomiędzy siebie pulę 20,000 PLN.
Ważne informacje:
Każdy zakład na kwotę min. 50 PLN
Każdy zakład po kursie min 1.80
Tylko zakłady na mecz Sevilla vs Benfica,14 maja 2014 o 20:45 CET są uznawane.
Tylko zakłady pojedyncze.
Wszyscy, którzy spełnią warunki promocji otrzymają równą część z podziału puli 20,000 PLN
Nagrody zostaną dopisane 15 maja do 23:59 CET.
Jedna nagroda na klienta.
Lista nagrodzonych zostanie opublikowana 15 maja do 15:00 CET.
Comeon
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn Sport:podwojenie na MŚ2014!
Masz już swojego faworyta na MŚ2014? Jeśli tak mamy dlaCiebie wspaniałą ofertę! Postaw zakład na zwycięzcę turnieju, jeśli trafisz, podwoimy Twoją wygraną!
Postaw teraz!

Regulamin
- Oferta obejmuje tylko bezpośredniego zwycięzcę turnieju obstawionego przed 11 czerwca 2014.
- Maksymalne podwojenie to 250 PLN w formie bonusu bez depozytu.
- Jeden zakład na gracza.
- Bonus dostępny do 21 lipca do 23:59 CET.
- Bonus musi być obrócony 3x na zakładach o minimalnym kursie łącznym 1.5
- Obrót musi być wykonany do 21 sierpnia 2014 do 23:59 CET
- Bonus można obrócić wyłącznie w zakładach sportowych.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
32 dni MŚ 2014 w ComeOn
Z okazji najważniejszej imprezy piłkarskiej tego roku mamy dla Was 32 specjalne dzienne oferty.
Sprawdź szczegóły na tej stronie i dołącz do zabawy. To będą również TWOJE mistrzostwa!
Od nagród gotówkowych przez bonus aż do darmowych spinów – mamy wszystko. Twoim zadaniem jest jedynie upewnić się, że nie przegapisz żadnej nagrody.
Loteria o 400,000 PLN
Przedstawiamy największą loterię w historii ComeOn!
400,000 PLN czeka w puli nagród bez żadnych wymogów obrotu, ukrytych haczyków ani skomplikowanych regulaminów. Upewnij się, że nie przegapisz tej szansy sprawdzając naszą stronę 32 dni MŚ 2014.
W sześciu wybranych zadaniach dodajemy w nagrodę specjalne losy na loterię w której 100 szczęśliwców wygra po 4,000 PLN każdy.
ComeOn
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
25 PLN za bramkę Neymara

Postaw min. 50 PLN, że Neymar strzeli gola w spotkaniu Brazylii przeciwko Chorwacji. Dostaniesz 25 PLN ekstra za każdą jego bramkę i jeden los na loterię o €100,000.
Comeon
 
B 0

bziummuzib

Użytkownik
Minimalna ilość pozycji przy tym kursie: 2
czyli zeby obrocic bonus musi byc na kuponie min 2 zdarzenia z łacznym ako &gt; 2.0?
oraz jak przegrałem zakład live bez ryzyka to automatycznie mi zwrot stawki przyjdzie czy mam sie do kogos zglosic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn - 14.06.2014
Do 250 PLN do zgarnięcia
Postaw zakład na mecz Anglia vs Włochy dziś wieczorem i odbierz bonus do 250 PLN. Im więcej postawisz, tym większy bonus.
Regulamin
Wymogi zakładu:
Zakłąd przedmeczowy lub na żywo na mecz opisany w promocji.
Każdy zakład za min. 1.80
Każdy zakład za min. 50 PLN
Szczegóły bonusu:
Maksymalna kwota bonusu na gracza to 250 PLN
Bonus zostanie wypłacony po zakończeniu spotkania
Wysokość bonusu uzależniona jest od łącznej kwoty kwalifikowanych zakładów obstawionych w spotkaniu.
Szczegolowy regulamin na stronie ComeOn
 
N 0

nass

Użytkownik
oraz jak przegrałem zakład live bez ryzyka to automatycznie mi zwrot stawki przyjdzie czy mam sie do kogos zglosic?
Ponawiam pytanie, na stronie jest napisane, że zwrócą do 14 dnia następnego i -jak na razie- nic z tego. Poza tym- nie miałem tej opcji aktywowania bonusa w &quot;moich bonusach&quot;. To bardzo źle? ????
 
G 13

gris

Użytkownik
Opcja aktywowania bonusu miała się pojawić właśnie do 14 w ramach wczorajszej promocji. Ja do nich dzisiaj pisałem i nie wiem na ile moja wiadomość pomogła ale dostałem zwrot.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
15.06.14

10 000 PLN do podziału!
Czy uda Ci się postawić zakład kombinacyjny z min.kursem 5.0 tylko na dzisiejsze mecze? Jeżeli tak, weźmiesz udział w kumulacji 10 000zł do podziału. Minimalna stawka zakładu to 125 zł.

Szczegolowy regulamin na stronie ComeOn​
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn - 17.06.2014

5 darmowych spinów na każdy gol

Postaw zakład przedmeczowy na spotkanie Brazylia vs Meksyk, a za każdy gol zdobyty przez Brazylie otrzymasz 5 darmowych spinów na Gonzo Quest.
Regulamin
Wymogi zakładu:
Kwota min. 50 PLN
Kurs min. 1.80
Zakład pojedynczy przedmeczowy
Obejmuje wyłącznie wymieniony mecz
Darmowe spiny w kasynie:
Bonus w postaci darmowych spinów zostanie dopisany do Twojego konta najpóźniej do 14:00 CET dnia następującego po dniu promocyjnym.
Darmowe spiny obejmują wyłącznie grę Gonzo Quest
ComeOn! rezerwuje prawo do zmiany, modyfikacji lub anulowania promocji/warunków w dowolnym momencie bez wcześniejszego uprzedzenia w sytuacjach kiedy zajdzie taka konieczność związana z wydarzeniami pozostającymi poza kontrolą organizatora. ComeOn! nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia lub brak doręczonych losów, bonusów, nagród oraz problemy natury technicznej wynikające z sytuacji poza kontrolą organizatora.
Decyzje ComeOn! są ostateczne we wszystkich przypadkach. W przypadku rozbieżności obowiązuje angielska wersja regulaminu
Comeon
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
tragiczny kontakt e-mail jak i czat. Obsluga na czacie nie mila i cwaniactwo. niby godziny w ktorych pracuja a przerwy sa co chwile. godziny kontaktu tez opoznione.
co do promocji kazdego dnia to tak nawet nawet. zobaczymy jak dalej z tym bukiem
 
G 13

gris

Użytkownik
Uwaga na nich bo kombinują z bonusami z okazji MŚ. Od meczu Włochy - Anglia minęło już tyle dni a nadal nie dopisali mi bonusu za ten mecz. Na czacie karzą czekać, ciągłe zbywanie. Kpią sobie z gracza!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
18.06.14
Kombo dnia
Postaw zakład na kombinację dnia. Minimalna stawka to 40 PLN. Do odebrania 4 bilety na naszą loterię €100,000! Kombinacja dnia: Hiszpania i Chrowacja – obie wygrane.
Comeon
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
19.06.14


25 PLN do zgarnięcia
Postaw 250 PLN lub więcej przed meczem lub na żywo w spotkaniu Urugwaj – Anglia dziś wieczorem po kursi min. 1.80. Natychmiast dostaniesz 25 PLN bonusu na swoje konto.
ComeOn
 
Do góry Bottom