>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Promocja w Centerbet - Zgarnij 120zł bonusu!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Centrebet
MEGAPROMOCJA: Zgarnij bonus powitalny w wysokości do 120zł

Załóż konto gracza TERAZ, a my podwoimy Twój pierwszy depozyt aż do 120zł!
Super promocja w Centerbet! Nie możesz jej przegapić! Do 120 zł bonusu powitalnego z atrakcyjnymi warunkami! Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zgarnij bonus w Centerbet! Bukmacher godny polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusu:
1. Zarejestruj się w Centerbet ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=
====&gt; PROMOCJA na Centerbet &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Podczas rejestracji wpisz kod: AFFPOL
2. Dokonać depozytu na swoje konto gracza po rejestracji
3. Otrzymaj od nas 100% EKSTRA aż do 120zł!


Warunki promocji:
  • Aby skorzystać z promocji 100% bonus od pierwszej wpłaty należy założyć konto w Centrebet i podczas rejestracji w polu &quot;Kod promocji&quot; wpisać: AFFPOL
  • Bonus przysługuje tylko osobom, które rejestrują się w Centrebet po raz pierwszy i wybierają PLN jako walutę konta.
  • Maksymalna kwota przyznanego bonusa to 120 PLN. Jeśli wpłacisz mniej to także otrzymasz 100% bonus od kwoty dokonanej wpłaty.
  • Bonus pojawi się na Twoim koncie gracza w przeciągu 24 godz. od dokonania depozytu. Jeśli po upływie 48 godz. bonus nie będzie widniał na koncie (nie licząc sobót i niedziel oraz innych dni wolnych od pracy), prosimy o email na [email protected] a nasze Biuro Obsługi Klienta dopisze niezwłocznie bonus i dodatkowo da Ci w prezencie darmowy zakład (freebet) o wartości 25 PLN (pod warunkiem, ze Klient poprawnie wpisał kod promocji podczas rejestracji).
  • Po otrzymaniu bonusa należy dokonać 5-krotny obrót kwotą przyznanego bonusa po min. kursie 1.80 przed dokonaniem wypłaty z konta. W przeciwnym razie bonus przepada i zostanie odjęty z konta.
  • Zakłady na żywo oraz kombosy (zakłady akumulowane) liczą się do wykonanego obrotu. W kombosach kurs końcowy kuponu musi wynieść min. 1.80 (pojecyńcze typy na kuponie mogą mieć mniejszy kurs).
  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty dotyczy wszystkich form płatności (przelew bankowy, karta płatnicza, Moneybookers, itd.).
  • Na każdą osobę/domostwo/IP przysługuje jeden bonus.
  • Promocja dotyczy kont założonych od 14.05.2008 do 7.07.2008. Aby otrzymać bonus pierwsza wpłata musi nastąpić do 7.08.2008.
  • Centrebet zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji lub jej wycofania w dowolnym momencie, bez wcześniejszego powiadomienia
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
spoko a czemu moj temat z tym bukmacherem zostal usuniety...

umiescilem linka do tego buka z bonusem 100% az do 200 zł....

czy ta promocja juz nie aktualna???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@buzero
Bukmacher Centrebet oferuje tylko jedną promocję do 120zł bonusu. To co podałeś prawdopodobnie był chwyt marketingowy w celu zarobienia kasy przez bliżej nieznane osoby.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
@buzero
Bukmacher Centrebet oferuje tylko jedną promocję do 120zł bonusu. To co podałeś prawdopodobnie był chwyt marketingowy w celu zarobienia kasy przez bliżej nieznane osoby.
człowieku nie gadaj głupot, bo jest bonus aktualny. Ja wpłacałem 150, dostałem bonus 150. Widzę, że nikt nie może dać bonusu o którym ty nie wiesz, bo od razu do kasacji. Teraz na łamach forum przeproś Centrebet za te, że bezpodstawnie ich oskarżyłeś o chwyt reklamowy????
W wieku 16 może Cię jeszcze nie nauczono czytania za zrozumieniem.
Nie mam zamiaru nikogo przepraszać, bo nikogo nie obraziłem. Zobacz czy na stronie bukmachera jest jakiś bonus oficjalny poza tym co na forum? Jeżeli nie tzn. że ta promocja jest od osób trzecich w celach zarobkowych. Są to reflinki, a to już jest łamanie regulaminu tego forum.
Teraz zrozumiałeś?
 
L 0

lanca

Użytkownik
Troche poczytalem o tym bukmacherze i niestety same niekorzystne opinie sie sprawdzily. Zleciłem wyplate ponad tydzien temu po 3 dniach dopiero chcieli scan dokumentow i wyciag z banku ( wplacalem ze swojego konta bankowego) po 4 dniach napisali ze weryfikacja udana pieniadze w drodze. Dzis patrze pieniadze spowrotem na koncie CENTREBETU. Napisalem do polskiego jak i angielskiego suportu napisali ze nie maja pojecia czemu pieniadze wrocily i kazali jeszce raz zlecic ( to kto ma wiedziec jak nie oni?). Zlecilem jeszce raz dzis i pewnie bede znow musial czekac z rok. Co innego pieniadze z promocji bez depozytu czy cos wplacilem pianiadze do nich bez problemu a z wyplata problem nie rozumiem tego ze niby Australia dalko to mozna tak traktowac klientow z Europy masakra
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ODRADZAM wplacilem 120 zloty i 30 h czekam zadnego bonusu nie mam !!!! nie wplacajcie szkoda hajsu
!!!!
P.S a i nie rozumiemn czemu zosatal usuniety jeden temat w z tym bukmacherem wypowiadal sie tam jeden z moderatorow i wystawil negatywna opinie co przestrzeglo by paru uzytkownikow w tym mnie do wplacenia tu pieniedzy.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
czekam juz 34 h . Soboty nie licze . w ponieddzialek robie wyplate i mnie juz ten bukmacher nie interesuje i odradzam go wszytkim.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
czekam juz 34 h . Soboty nie licze . w ponieddzialek robie wyplate i mnie juz ten bukmacher nie interesuje i odradzam go wszytkim.
Nerwowy jesteś .Czeka się 48 godzin.Jeżeli w tym czasie nie dopiszą
bonusa dostaniesz dodatkowo freebeta 25 pln.(Po 48 godzinach napisz
do nich) Dla mnie Centrebet to bardzo porządny buczek.
Wypłata z tej firmy to sama przyjemność!Szybko i bezboleśnie!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dla mnie Centrebet to bardzo porządny buczek.
Wypłata z tej firmy to sama przyjemność!Szybko i bezboleśnie!
Kolego akurat tutaj przesadzasz. Na tym forum temat tego buka jest od niedawna. Ale na innym forum jest BARDZO MOCNO LANSOWANY! Transakcje z nimi to ŻENADA!
Moja opinia ale także innych:
Wypłaty- ŻENADA. Czekasz kilka dni wypłatę na MB. Mają obecnie taki &quot;przerób&quot; klientów, że nie wyrabiają się z tym.
Dopisywanie bonusa także trwa sporo do 3 dni roboczych. Więc sobota i niedziela się nie wliczają.
Weryfikacja dokumentów także kilka dni.
Na odpowiedź supportu czekałem 5 lub 6 dni. Takiego tempa żenującego to nawet opieszały bwin nie ma.
Zaznaczam to nie jest tylko moja opinia ale także wielu innych graczy co narzekają.
Na plus tego buka:
Australijski, pewność wypłaty, czyli wypłacalny w 100%,
Oferta niezła,
Kursy przeciętne,
Wysokie limity stawki.
A tutaj dowód jak długo czekałem na wypłatę.

Dokładnie tydzień i 3 godziny :zoltakartka:
Jak na tej klasy buka to ŚMIECH NA SALI.
W dzisiejszych czasach wypłata na MB to kilka godzin nawet w weekend. Mój rekord to godzina 15 minut wypłata na MB z bet365. A tutaj tydzień czasu...
Nie tylko ja mam takie wrażenia- powtórzę.
Ale buk w 100% bezpieczny.
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Mozecie cos wiecej napisac o tym bukmacherze, bo nie widze tematu.Czy potrzebny skan i jak z wplatami i wyplatami.Z gory dzieki.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mozecie cos wiecej napisac o tym bukmacherze, bo nie widze tematu.Czy potrzebny skan i jak z wplatami i wyplatami.Z gory dzieki.
Wypłaty już napisałem wyżej co i jak. Jak nie bierzesz bonusu to nie trzeba skanów.
Jeśli chcesz bonus. Wpłacasz kasę. Od tego momentu już możesz &quot;robić obrót&quot;, grasz, w między czasie możesz wysłać skany dowodu do weryfikacji.
Wpłaty można robić przez MB (liczą sie do bonusu), przelewy24 także mają od tygodnia chyba.
Reszta jest w poprzednim poście.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Rejestrując kilka dni temu dostałem free beta za 10 z którego zrobilem ponad 100 zeta jakie są warunki obrotu takiego bonusa ???

Pytanie nr.2
czy bonus ma jakichs określony czas w którym należy go wykorzystać ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a po co im mój nr telefonu przy rejestracji? Dzwonili do kogoś z Was?
To standardowa procedura. Dużo buków chce numer telefonu. Osobiście nigdy do mnie nie dzwonili z żadnego buka. Ale wiem, że w przypadku &quot;podejrzeń&quot; oszustwa weryfikację telefoniczną stosuje bet365.
TommyTSW na Twoje pytania odpowiedzi nie znam.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Rejestrując kilka dni temu dostałem free beta za 10 z którego zrobilem ponad 100 zeta jakie są warunki obrotu takiego bonusa ???

Pytanie nr.2
czy bonus ma jakichs określony czas w którym należy go wykorzystać ??
w zakładce moje konto masz podany stan konta i stan konta który możesz wypłacić, jak oba będą takie same to wtedy pewnie będziesz mógł wypłacić ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom