>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin: do 25 euro więcej na START!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
witajcie, jest teraz jakiś bonus dla nowych graczy? warto wogóle rejestrowac sie tam?
Warto posiadać tam konto, gdyż mają bogatą ofertę, dobre zakład live. Jest to ostatni dzwonek by założyć konto i skorzystać z dobrej promocji!
Na obrót macie 365 dni, więc nie musicie obracać bonusu na siłę.
Pozdrawiam
p.s do końca miesiąca otwarta rejestracja w bwin!
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jak chciałem założyć konto (co zrobiłem, ponieważ rejestracja dla Polaków jest otwarta tylko do końca kwietnia), to wyskoczył mi komunikat, że dla mojego kraju promocja nie obowiązuje..
 
K 3

kutrzeba

Użytkownik
niestety promocja nie aktywna już dla nas
Szanowny,
Dziękujemy za email. XXXXX XXXXX

Z przykrością informujemy, że z bonusu rejestracyjnego mogą skorzystać jedynie użytkownicy znajdujący się poza granicami Polski.
O wszelkich nowych promocjach bonusowych chętnie będziemy Pana informowali na bieżąco. Aby otrzymywać aktualne informacje nt. organizowanych przez nas akcji promocyjnych, prosimy o włączenie opcji otrzymywania emaili informujących o promocjach. W tym celu prosimy zalogować się do swojego konta i wybrać Moje konto/Komunikacja. W tym punkcie możliwe jest dokonanie aktywacji otrzymywania emaili promocyjnych, wybierając podpunkt Emaile na temat bonusów i promocji.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem
Team z bwin
b&#39;inside Green Members
bwin wspiera ideę
 
Do góry Bottom