>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin: do 25 euro więcej na START!

P 0

picmaster

Użytkownik
cos maja spieprzone... ja i znajomy rowniez nie otrzymalismy bonusu rejestrujac sie z linka admina... caly czas info o bonusie bylo widoczne (do momentu wplaty nawet w dziale aktywne bonusy widniala informacja o braniu udzialu w promocji)... po wplacie 100pln, zadnego bonusu nie otrzymalem i zniknelo info o aktywnym bonusie... wydaje mi sie, ze wina lezy po ich stronie, a mianowicie pod kwota wplaty jest pole do wpisania kodu promocji (jesli wpisze sie kod poprawnie, pod nim pojawia sie info, ze konto zostanie zasilone dodatkowo np 100zl bonusu)... domyslnie w tym polu z kodem pojawia sie &#39;0&#39;, co powoduje, ze zaden bonus sie nie dopisuje... nigdzie natomiast w regulaminie promocji nie jest zapisane, ze jakis kod trzeba wpisac... pisalem w tej sprawie do supportu juz kilka dni temu i do tej pory nie otrzymalem jakiejkolwiek odpowiedzi... bwin to moze nie buk a+, ale i tak troche zal przy b- tak kopac swoich klientow...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bwin upada... żenada co się stało po zmianach na stronie. Kompletne dno ten bukmacher zaczyna prezentować, od działa strony, pokera, po wypłaty. Same skargi lecą, cóż dobrze, że w porę człowiek przestał u nich grać, z resztą mimo, że oferta nawet nawet to kursy jak i łączenie poszczególnych typów koszmarne. Są lepsi bukmacherzy na rynku, a ta firma to w tej chwili gniot.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Pewnie nie rejestrowaliście się z promocyjnego linku. Rejestracja z oficjalnej strony nie upoważnia do otrzymania bonusu.
Dziś to samo, rejestrowałem się z podanego linka i bonusa zero, a opłata za wypłatę jak najbardziej solidna.
 
avecfc 11

avecfc

Użytkownik
Ja się rejestrowałem niecałe 2 tygodnie temu i mam bonus. Jednak szkoda że założyłem u nich konto, żałuje, że nie wybrałem bet365( dla mnie dużo lepszy buk).
Mam pytanko jeśli wpłaciłem 50 zł to musze nim obrócić 5 razy? Czyli postawić za 250 zł czy jeszcze do tego raz ilość wpłaconą czyli w sumie 300zł?
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Jajca z bonusem to tylko wierzchołek góry lodowej. W sumie to szczęście, że nie dostałem tego bonusa, bo musiałbym teraz obracać w tym upadającym bukmacherze.
Generalnie zagrałem kilka zakładów i już zdążyli mnie porządnie wnerwić - powolne rozliczanie wygranych, w jednej mi kurs obniżyli z 1,8 na 1,3 (bo się rzekomo pomylili wystawiając linię - przy czym weszło mi jednym koszem, więc takie to są pajace).
No i ta złodziejska opłata 30 złotych przy wypłacie, która absolutnie u mnie dyskwalifikuje tego bukmachera, bo stosuję taktykę wpłacania do bukmachera dużych środków i wypłacania w razie wygranej. Nie mam bowiem zaufania jak do banku, a to że będą mnie rypać za każdym razem na 30 złotych traktuję niemalże jak złodziejstwo.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Napisałem już maila do marketingu - czekam na informacje, może przed weekendem odpiszą.
A ja dostałem po 2 tygodniach odpowiedz czemu nie dostalem bonusu na urodziny odpowiedz jest krotka ze polacy sa wylaczeni z wszelkich promocji!!!
Jako dowód e-mail ponizej:


Szanowny Panie XXX,

Dziękujemy za e-mail i przepraszamy za tak późną odpowiedź na Pana pytanie.
Z przykrością informujemy, że w chwili obecnej nie oferujemy żadnych promocji użytkownikom z Polski.
W momencie, gdy sytuacja ta ulegnie zmianie zostanie Pan o tym z pewnością poinformowany. Prosimy jednak zauważyć, iż zawiadomienia o promocjach trafiają tylko do tych graczy, którzy zaznaczyli tę opcję na swoim koncie. Prosimy o sprawdzenie usługi w zakładce &quot;Moje konto/Komunikacja&quot; oraz ewentualną zmianę ustawień.
Prosimy również pamiętać, że aktualne informacje odnośnie aktualnych promocji, jak i tych już zakończonych widoczne są również po zalogowaniu do konta bwin, w sekcji Moje konto/Oferty specjalne.
Przykro nam z powodu niedogodności.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Z poważaniem,
Support Team z bwin
bwin wspiera ideę Responsible gaming

Krótko mówiac nie dziwie sie ze nie otrzymujecie bonusów.....Skoro tak mi odpisali łaskawie po 2 tygodniach........
 
M 3

maruss84

Użytkownik
dzwon iłem do bwin-a i powiedzieli mi, że dla polaków nie maja nic. jak pojawia się jakiś bonus w ofercie to jest to błąd systemu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin-Odra czy dowiedziales sie co z tym bonusem powitalnym ???
Na ten temat jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, ale do końca tygodnia będzie wszystko wiadomo. Akurat mam kilka spraw prywatnych na głowie i niektórymi rzeczami nie mogę się zająć z forum na już.
dzwon iłem do Bwin-a i powiedzieli mi, że dla polaków nie maja nic. jak pojawia się jakiś bonus w ofercie to jest to błąd systemu.
Nigdy oficjalnie nie było promocji powitalnej dla nowych graczy.
Promocje na start były i raczej są dalej na stronach największych partnerów. Rejestrując się na bwin.com bezpośrednio (przed aktualizacją bwin) klient nie otrzymywał żadnego podwojenia czy innej promocji.
Dowiedziałem się, że skrzynka e-mail przeżywa &quot;armagedon&quot;... Nie chce ich bronić, ale nie wiem dlaczego wysyłacie po 4 czy więcej wiadomości tej samej treści? Sami &quot;blokujecie&quot; im skrzynkę, co za tym idzie wydłuża się czas odpowiedzi.
Jak piszecie maila to starajcie się wysyłać maile z takiej samej skrzynki jaka widnieje w ustawieniach bwin, starajcie się dołączać wszelkie potrzebne informacje oraz zadawajcie pytania z jak największą ilością szczegółów (np. w pytaniach o bonus powitalny zaznaczajcie, że wchodzicie przez f.b.com, jest wyraźnie napisania informacja o bonusie 25E, dodajcie screen itd).
Pozdro
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Dnia 11 stycznia zlecilem wyplate.....Wchodze 5h pozniej na konto nie moge sie zalogowac dzwonie do nich.....Odpowiedz otrzymalem jedna ze dzial bezpieczenstwa zablokowal i panna na linni nic nie wie.......Dzis dzwonie ponownie do nich i odpowiedz ta sama....Ja sie pytam ile mozna czakec i nie potrafila mi powiedziec.....Czy moze ktos pomodz w mojej sprawie bo nie zamierzam czekac w nieskonczonosc.....Chcialbym dodac iz wplacilem normalnie i konto mam od roku nie bralem zadnych bonusow itd.....Normalna wplata i normalna gra....
 
B 0

braclawik

Użytkownik
witam
wplacilem kilka dni temu 102 zl w promocji bonusowej przez MB. oczywiscie pieniedzy zadnych w ramach bonusu nie otrzymalem. poczytalem sobie teraz troche o tym bukmacherze i mam pewne obawy. rejestrowalem sie z linka na stronie forum wiec chcialbym skierowac pytanie do osoby ktora go umiescila - kiedy otrzymam bonus i czy w ogole. support polski odpisuje po kilku dniach, ze zajmuje sie sprawa, czego nie mogli odpisac po moim mail, lecz dopiero po &#39;przypomnieniu sie&#39; po 3 dniach. tepo dzialania pomocy jest wiec zenujace w porowaniu do innych bukmacherow. tam sa czaty, a jak nie ma czatow to odpisuja nawet po nocy w kilka minut np, pinnacle. zastanawiam sie czy napisac do brytyjskiego, zeby szybciej wyjasnic sprawe. czy oni jednak beda wiedzieli o co chodzi, jezeli zalogowalem sie z polskiej strony? no i jeszcze jedna sprawa. czy to prawda ze promocja nie obowiazuje obywateli polskich? nie moge znalezc regulaminu na stronie, a jest to tam pewnie zawarte. pytam bo powyzej ktos po rozmowie telefonicznej taka informacje uzyskal.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom