>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
A 0

azuram

Użytkownik
panowie małe pytanie, bo jak dobrze wyczytałem kursy poniżej 1,50 nie będą wgl wliczane do obrotu bonusu. Czy coś się zmieniło z tym ostatnio czy dalej bez zmian jest? A jeśli dalej jest te 1,50 to czy jakiś inny bukmacher oferuje bonus gdzie nie można zagrać jakieś mniejsze kursy wliczające się do obrotu, albo przynajmniej żeby te 1,50 mogło być sklejone z powiedzmy dwóch meczów?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A jeśli dalej jest te 1,50 to czy jakiś inny bukmacher oferuje bonus gdzie nie można zagrać jakieś mniejsze kursy wliczające się do obrotu, albo przynajmniej żeby te 1,50 mogło być sklejone z powiedzmy dwóch meczów?
Musisz poczytać o danych promocjach. Każdy buk ma swoje zasady. 1,50 złozone z ako ma choćby betsafe, ale tez nie wiem czy w kazdej promocji. Tobet np ma 1,80 i mozesz sklejac mniejsze kursy zeby razem dalo 1,80.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pytanko jest takie. Wpłaciłem 100 zł, dostałem 100. Żeby aktywować bonus muszę zagrać za 100 zł, a potem 3 x 200.

No i gram za te 100 zł i tam w odpowiedniej zakłądce pokazują stan bonusu i ku mojemu zdziwieniu odlicza się od tych 100 zł - aktywacji bonusu, ale także od tych 600 złotych.

Czyli jak aktywuje zostanie mi do obrotu 500 zł ? Czy wyrównają do 600 ?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Pytanko jest takie. Wpłaciłem 100 zł, dostałem 100. Żeby aktywować bonus muszę zagrać za 100 zł, a potem 3 x 200.
No i gram za te 100 zł i tam w odpowiedniej zakłądce pokazują stan bonusu i ku mojemu zdziwieniu odlicza się od tych 100 zł - aktywacji bonusu, ale także od tych 600 złotych.
Czyli jak aktywuje zostanie mi do obrotu 500 zł ? Czy wyrównają do 600 ?
Zostanie Ci do obrotu 500 PLN ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 28

klanik

Użytkownik
Opłaca się brać ten bonus? w sumie to ma się dwa razy większą kwotę, ale wpłacając 50 zł to jest dla mnie opłacalne? Bo tak się zastanawiam bo dużo razy wygraną i pieniędzmi z depozytu trzeba obrócić.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
mam pytanie dotyczące obrotu bonusem i depozytem bo choć jestem doświadczonym graczem to regulamin bet365 jest mega zagmatwany.
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Rozumiem tyle że muszę po otrzymaniu bonusu (200,- depozytu i 200,- bonusu) obrócić 400,- x 3 czyli obrócić sumą 1200 po minimalnym kursie.
Tylko tam pisze jednokrotnie więc może to być 120 zakładów po 10,- czy musi być 6 po 200,- ?
I gdy przegram to stawka wlicza się do obrotu czy nie?
 
A 1

australiano

Użytkownik
1. 1200 obrót, minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,50
2.może być i 500 zakładów po 2.00
3.przegrana jak i wygrana wlicza się do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
ok, kapuje
jeszcze 1 rzecz
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych.
to zdanie rozumiem w ten sposób iż muszę przy wpłacie 300,- i oczekiwanej kwocie bonusu 200,- zagrać raz za 200,- po minimalnym kursie żeby móc obracać bonusem, i to nie wlicza się do późniejszego obrotu i tutaj też można to rozłożyć na 10 zakładów po 20 czy trzeba raz za 200,-
 
A 1

australiano

Użytkownik
a gdzie dziękuję?

nie po minimalnym kursie tylko 1.50 czy grasz 1 zdarzenie czy też 3. Jeśli1 2-3 i więcej to każdy z nich musi MIEC 1.50 kurs.

wpłacasz 200 masz 400.

Grasz po ile chcesz np. 10 x 20zł wtedy będziesz mogl grac za bonus,nie możesz zagrac za 400 od razu,mozesz max 200, wtedy dopiero uaktywnisz bonus 200.

wszystko wlicza się do obrotu od początku gry.
 
dbjeff 18

dbjeff

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem ostatnio 100 zł do bet365, potem jeszcze 30 zł i zdążyłem już w sumie zagrać za 52 zł i mam 80 na koncie, a dopiero teraz wziąłem bonus 100% i dodali mi do konta 33 zł, piszą, żeby aktywować bonus muszę za tą kwotę zagrać. Czy wtedy dostanę 100 zł bonusowe? Czy to już jest cały bonus, który mogę otrzymać? I co, jeśli przegram te 33 zł, będę mógł grać normalnie?
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
a gdzie dziękuję?

nie po minimalnym kursie tylko 1.50 czy grasz 1 zdarzenie czy też 3. Jeśli1 2-3 i więcej to każdy z nich musi MIEC 1.50 kurs.

wpłacasz 200 masz 400.

Grasz po ile chcesz np. 10 x 20zł wtedy będziesz mogl grac za bonus,nie możesz zagrac za 400 od razu,mozesz max 200, wtedy dopiero uaktywnisz bonus 200.

wszystko wlicza się do obrotu od początku gry.
no oczywiście zapomniałem ale już nadrobiłem plusikiem
dzięki za odpowiedź teraz wszystko już kapuje
 
T 26

tomek10

Użytkownik
Jak chcę obracać bonusem to muszę mieć na kuponie przynajmniej jeden kurs 1.50 czy mogę zagrać przykładowo 3 mecze po 1.15 lub inaczej, żeby kurs ogólny wyniósł 1.50 ale kursy na kuponie będą mniejsze niż 1.50?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&quot;Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.&quot;
Czyli każde zdarzenie na kuponie z min. kursem 1.50. Wcześniej sugerowałem się starym regulaminem.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie wiem, czy było takie pytanie, ale jeśli wpłacę 400pln np. i dostanę 200pln bonusu, to czy jeśli postawię na zakład łącznie 600pln, to wlicza się to do obrotu? Lub jeśli wpłacę nawet i 1000pln i z bonusowym 200pln, stawiając 1200 po kursie 1,5&lt;= to spełniłem już warunki i uwolniłem bonus?
 
K 0

kynia83

Użytkownik
Tak, grasz za swój depozyt przyjdzie Ci wiadomość że &quot;Możesz już zagrać swoim bonusem od depozytu!&quot; czyli przykładowo wpłacisz 1000zł zagrasz za całość i powiedzmy ten sam kupon za 200zł i po robocie.
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Tam jest napisane &quot;jednokrotnie&quot;, czyli jak wpłacam 200zł tomogę zagrać za 100zł na mecz z kursem 1,50 i później znowu za 100zł na 1,50 to wtedy dodadzą kwotę bonusu?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Bonus dodają od razu po wpłacie i możesz postawić całą kwotę na 1 zakład z tym że najpierw stawiasz kwotę depozytu a później kwotę bonusu ???? czyli np wpłacasz 200 dostajesz 200 i masz 400 ale bonus jest &quot;zablokowany&quot; i chciałbyś sobie postawić Legię to najpierw stawiasz 200 i za chwileczkę na to samo znowu 200 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom