>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
alibaba262 wejdź sobie w historie oferty i hostorie transakcji bonusowych tam bedziesz miał napisane ile jeszcze pozostało do obrotu
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Założyłem konto wczoraj a ten bonus był do 31.12, ale na meila przyszla mi wiadmomosć ze moge skorzystać z tego bonusu, czy da sie jakos sprawdzić na koncie czy da rade, bo nie wiem czy kase tam wplacić
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Ok juz sie dowiedzialem. A moze mi ktoś na &quot;chłopski rozum&quot; wytłumaczyć jak obrocić ten bonus, np. wpłacam 20 i dostaje bonus 20 to mam 40 zł. I teraz musze zagrać za wpłate+depozyt jakis zakład za 1,5 kurs za ile? za 40 zł?
 
N 0

narton

Użytkownik
Musisz zagrac ile chcesz kuponow/zdarzen live, aby lacznie stawki za twoje kupony( gdzie wliczaja sie jedynie te z kursem od 1,5) wyniosł 3 x 40zl=120zł (trzeba 3x obrocic wpłate+bonus). Czyli mozesz zagrac np.12 kuponow po 10zl,120kuponow po 1zł lub tez 3 kupony po40zł ( oczywiscie mozesz zagrac 2x40zl 1x 45zl ,bo nie musisz koniecznie miec rowno stawek za 120zł, tylko conajmniej ). Jak juz napisałem twoja sprawa ile tych kuponow obstawisz, wazne by suma stawek przekroczyła 120zł.
 
P 0

pepe1989

Użytkownik
Mam pytanie takie &quot;laikowe&quot; trochę ???? czy muszę korzystać z tego bonusu?? Jeśli chcę założyć konto i nie korzystać z bonusu tylko np. po wygraniu 1 zakładu wypłacić kasę albo po prostu grać dalej to nie muszę obracać kilkukrotnie kasą żeby wypłacić??
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Hej , czy jak wpłacę 200 zł i mam czas na obrut bonusa do 1 kwietnia , to czy po tej dacie jak nie obróce ich 3 razy przepadna , a czy podczas typowania moge wybrac czy chce grac za bonus czy jak to wygląda , najpierw leci kasa z depozytu czy z bonusa ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Z tego co wiem, to nie możesz wybrać. Jeśli zakład spełnia warunki bonusy, automatycznie zostanie za taki uznany.
Dodalbym jeszcze ze w 1 kolejnosci leci kasa z depozytu masz podzial na srodki bonusowe i swoje....Ale w 1 kolejnosci bierze to co twoje...Natomiast przy bonusie mobilnym jest odwrotnie najpierw bonus potem co wplaciles...
 
dolar 0

dolar

Użytkownik
Witam , proszę o konkretna odpowiedź. Jak otrzymać bonus 100% do 100 Euro zamiast bonusu 100% do 200 zł ? Czy w ogóle jest taka możliwość dla Polaków? Na stronie bet365 w języku polskim w tabeli &quot; odpowiednik walutowy&quot;podana jest max kwota bonusu 50 Euro.Na anglojęzycznej stronie z kolei podane jest wartość 100 Euro. I pytanie za 100 pkt ???? To ile otrzymam bonusu jak wpłacę 100 Euro ?
 
B 0

bylewygrac

Użytkownik
Witam ???? Mam takie pytanie. Chciałbym założyć konto na Bet365, depozyt, który mam zamiar wpłacić to +/- 50 zł, wiem, że drugie tyle dostanę jako bonus i tu mam teraz problem. Załóżmy, że wpłacam 50zł i dostaje drugie tyle jako bonus, czyli mam 100 zł, co powinienem zrobić, żeby tym obrócić ? Nigdy nie miałem jeszcze do czynienia z bonusami, więc pytam ????
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Nie ma głupich odpowiedzi są tylko takie pytania.Zapytaj o coś konkretnego to uzyskasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&quot; Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty. &quot; To jest cytat z pierwszej strony.Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia1,5 , mniejsze kursy nie liczą się do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bylewygrac

Użytkownik
Czytam, czytam, tylko czytając niektóre wypowiedzi na temat tego bonusu to już mi się mętlik zrobił ???? Czyli mając 50 zł depozytu plus 50 zł bonusu czyli razem 100 zł muszę obrócić 3 razy, więc po obróceniu, żeby móc wypłacić muszę z tego zrobić 300 zł ? Nie ważne jakimi stawkami grając ? Tylko, żeby było 300 zł tak ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musisz łącznie postawić 300zł, aby móc wypłacić np. 30 kuponów po 10zł (z kursem na kuponie 1,50). Stawka na kupon jest obojętna, suma łączna musi wynosić 300zł. Pamiętaj, że masz czas 90 dni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom