>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
800 PLN BONUSU NA ZAKŁADY SPORTOWE

Kod bonusu: BET13

Oferta na rozpoczęcie sezonu: Już teraz odbierz bonus!




Uwaga fani sportu: na rozpoczęcie sezonu &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; daje Ci do &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;! Nie sądzisz, że to świetny początek na pierwsze mecze Bayernu, Dortmundu, Man United, Barçy i wielu innych?W ten prosty sposób odbierzesz bonus:

  1. Zarejestruj konto gracza (jeśli jeszcze go nie posiadasz) i dokonaj wpłaty.
  2. W zarządzaniu kontem kliknij &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;.
  3. Podaj kod bonusu BET13 i gotowe!
  4. To wszystko. Do konta gracza dopiszemy dodatkowo &lt;code&gt;50%&lt;/code&gt; wpłaconej kwoty (do maksymalnie &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;).

Masz pytania lub potrzebujesz danych dostępu do konta gracza?
Wyślij wiadomość e-mail na [email protected] . Nasi konsultanci jak najszybciej udzielą Ci pomocy.
Nie posiadasz jeszcze konta gracza? Zarejestruj się teraz!

Regulamin promocji

  • Akcja bonusowa jest ważna od 8 do 26 sierpnia 2013 (od i do godziny 12:00 CEST). Podstawą do ustalenia wysokości bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w danym czasie do momentu zrealizowania kodu bonusu. W przypadku przelewu bankowego brana jest pod uwagę data księgowania przelewu.
  • Kod bonusu to &quot;BET13&quot; i musi on zostać wpisany do 26 sierpnia w zakładce &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;. Po upływie tego czasu skorzystanie z promocji nie będzie już możliwe.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;. W przypadku wpłaty powyżej &lt;code&gt;1600 PLN&lt;/code&gt; do konta gracza &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; zostanie dopisana kwota bonusu &lt;code&gt;800 PLN&lt;/code&gt;.
  • Jeżeli podczas rejestracji konta gracza na &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; nie została wybrana waluta PLN, kwota bonusu może się różnić. Decydującym jest tu pochodzenie gracza.
  • Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 2.00 w zakładach sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż &lt;code&gt;1600 PLN&lt;/code&gt; muszą dokonać obrotu na łączną sumę &lt;code&gt;9600 PLN&lt;/code&gt;.
  • Bonus zostanie przyznany tylko wtedy, jeśli w czasie trwania promocji nie nastąpiło zlecenie wypłaty z konta gracza.
  • Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe i zakłady na żywo. Pozostałe produkty &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; są wyłączone z oferty.
  • Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;, &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
  • Klienci z następujących krajów są wyłączeni z tej akcji: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Izrael, Litwa, Łotwa, Meksyk, Norwegia, Serbia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy.
  • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych, dostępnych na &lt;code&gt;www.bet-at-home.com&lt;/code&gt;. &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania



Data publikacji: 08.08.2013 12:00
Zakończenie konkursu: 26.08.2013 12:00
Wersja: 1.0
 
C 8

crackp

Użytkownik
W przypadku kombinacyjnych każde zdarzenie musi mieć kurs min. 2.00 czy kupon musi mieć kurs minimum 2.00 ?
arek90 dla starych i nowych.
 
P 0

pogorz91

Użytkownik
&quot;Bonus zostanie przyznany tylko wtedy, jeśli w czasie trwania promocji nie nastąpiło zlecenie wypłaty z konta gracza.&quot; bo nie do konca ruzumiem, wynika ze jezeli ktos zlecal przed wpisaniem kodu to nie dadza bonusu, a co z wyplata po dokonaniu obrotu?
 
legwan14 6

legwan14

Użytkownik
CZyli mogę wpłacić 400 euro, dostaje dodatkowe 200 euro, puszczam kupon za 200 euro i jeżeli przegram to mogę wypłacić wpłacone 400 euro??
Czy są jakieś dodatkowe ograniczenia??
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 2.00 w zakładach sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) przed możliwością żądania wypłaty.
Wpłacasz 400e, dostajesz 200e bonusu. W sumie masz 600e. Przed wypłatą musisz zagrać za 2400e, więc Twój pomysł nie przejdzie. Pozdro.
 
legwan14 6

legwan14

Użytkownik
Dzięki Win1988
A jeżeli nie zdążę zrobic wymaganego obrotu w ciągu 90 dni to rozumiem że kasa bonusowa znika? A co dzieje się z moją wpłatą?
 
cinu93 0

cinu93

Użytkownik
Jeżeli wplacilem 200 dostaje + 100 bonusu i najpierw stawiam sobie różnymi kwotami po 20zl np i wygrywam, to i tak w dalszym ciągu zeby to wypłacić muszę zagrać te 4x 300zł po kursie 2.0 ? Czy te pozostałe pieniądze które zdobyłem poprzez stawianie mniejszych kursów oraz kiedy stawiałem mniejsze stawki po kursie wyższym niż 2.00. Odnoszą sie w jakimś stopniu do całego bonusu? Czy poprostu przez te 90 dni nawet jeśli małymi stawkami i kursami dojde do dużej kwoty będę musiał i tak złożyć te 4 zakłady za minimum 300zl po kursie 2.00?
 
K 128

konju1

Użytkownik
Jeżeli wplacilem 200 dostaje + 100 bonusu i najpierw stawiam sobie różnymi kwotami po 20zl np i wygrywam, to i tak w dalszym ciągu zeby to wypłacić muszę zagrać te 4x 300zł po kursie 2.0 ? Czy te pozostałe pieniądze które zdobyłem poprzez stawianie mniejszych kursów oraz kiedy stawiałem mniejsze stawki po kursie wyższym niż 2.00. Odnoszą sie w jakimś stopniu do całego bonusu? Czy poprostu przez te 90 dni nawet jeśli małymi stawkami i kursami dojde do dużej kwoty będę musiał i tak złożyć te 4 zakłady za minimum 300zl po kursie 2.00?
Zamiast brać się za bukmacherkę polecam powrót do szkoły i naukę czytania ze zrozumieniem oraz logicznego myślenia!!!
 
cinu93 0

cinu93

Użytkownik
Po co ta napinka ? Chciałem się tylko upewnić, bo jestem świeżakiem jeśli chodzi o wszelakie bonusy u buków i często dziwnych zasad które one posiadają. ^.^ A swoje rady zachowaj lepiej tylko dla siebie...
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jeżeli wplacilem 200 dostaje + 100 bonusu i najpierw stawiam sobie różnymi kwotami po 20zl np i wygrywam, to i tak w dalszym ciągu zeby to wypłacić muszę zagrać te 4x 300zł po kursie 2.0 ? Czy te pozostałe pieniądze które zdobyłem poprzez stawianie mniejszych kursów oraz kiedy stawiałem mniejsze stawki po kursie wyższym niż 2.00. Odnoszą sie w jakimś stopniu do całego bonusu? Czy poprostu przez te 90 dni nawet jeśli małymi stawkami i kursami dojde do dużej kwoty będę musiał i tak złożyć te 4 zakłady za minimum 300zl po kursie 2.00?
Żeby móc wypłacić musisz postawić łącznie 1200zł po minimalnym kursie 2.0. Masz na to te 90 dni, nie jest ważne, czy postawisz 4 zakłady po 300 zł, czy też 1200 zakładów po 1zł. Dla przykładu - jeśli wpłaciłeś te 200, dostałeś 100 i stawiasz sobie jakiś zakład za 20zł po kursie 2 - obojętnie czy wejdzie, czy nie wejdzie - do obrotu zostaje Ci 1180 (1200-20). Jeśli postawisz zakłady za łączną sumę 1200 zł - możesz wypłacać ???? Stawki jakimi grasz nie są więc z góry narzucone ;)

Zamiast brać się za bukmacherkę polecam powrót do szkoły i naukę czytania ze zrozumieniem oraz logicznego myślenia!!!
Kolega się grzecznie zapytał, chciał rozwiać wątpliwości. Ty na Niego najechałeś nawet nie udzielając mu odpowiedzi. Po co zabierać głos, gdy się nie ma nic do powiedzenia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pogorz91

Użytkownik
chce si ejeszcze upewnic czy po dokonaniu obrotu mozna wyplacic kase? na czacie powiedziano mi że tak, ale roznie to bywa z suportem
&quot;
Service PL: Tak, to powinno być możliwe, jeśli obrót został wykonany. Informacja o wypłacie dotyczyła też, że jeśli np. dokoknano wypłaty 10.08.2013, a potem wpłacono np. 11.08.2013 to skorzystanie z bonusu nie byłoby możliwe.&quot;

Wiem że kiedys promocje blokowaly wyplaty do ich zakonczenia, stąd moje obazy abym nie stracil kazsy która ugrałem. Wypłacał już ktoś ?
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Witam, a ja mam jeszcze inny problem..
Zrobiłem wpłatę za 100zł na początku zrezygnowałem z bonusu ale niestety przegrałem wszystko... i w tedy zrealizowałem bonus. Bet-at-home będzie robił jakies problemy czy nie?
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Witam, a ja mam jeszcze inny problem..
Zrobiłem wpłatę za 100zł na początku zrezygnowałem z bonusu ale niestety przegrałem wszystko... i w tedy zrealizowałem bonus. Bet-at-home będzie robił jakies problemy czy nie?
Nie bedzie o ile wykonasz obrót z tego co pamietam to wliczy ci wszystkie zaklady do obrotu przy tym depozycie co miales z kursem 2,0 kiedys o to pytalem e-mailowo....ale obrot masz 600zl kurs 2,0.....
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Nie bedzie o ile wykonasz obrót z tego co pamietam to wliczy ci wszystkie zaklady do obrotu przy tym depozycie co miales z kursem 2,0 kiedys o to pytalem e-mailowo....ale obrot masz 600zl kurs 2,0.....
Dzięki, za szybko odpowiedz.
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
** Bonus = kwota bonusu + uzyskane wygrane
wpłaciłem 100zł bonusu dostałem 50zł. Czyli wszystkie wygrane za kwotę poniżej 50zł przy ewentualnym nie obróceniu 600zł znikają po 90 dniach? czy jeśli przegram od razu 50zł to gram już za swoje czy ciągle za bonus?
 
Do góry Bottom