>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja freebet w Bluesq

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
I co? Sugerujesz, że firma Bluesq to złodzieje danych? ????
Wszystko działa bez problemów to opinia większości.
what?? jak masz takie o to posty pisać to nie pisz wogole bo nabijasz tylko posty czy ja pisze ze złodzieje ? może jakiś błąd maja ze skryptami albo nie wiem co przecież wiem co daje przy rejestracji
 
T 10

tosiek

Użytkownik
what?? jak masz takie o to posty pisać to nie pisz wogole bo nabijasz tylko posty czy ja pisze ze złodzieje ? może jakiś błąd maja ze skryptami albo nie wiem co przecież wiem co daje przy rejestracji
To w takim razie po co się żalisz na forum, że nie możesz się zalogować? W jaki sposób nasza społeczność może udzielić ci pomocy? Pisz maila do pracowników Bluesq. Adres supportu masz w zakładce &#39;Contact&#39; - przynajmniej tak powinno być.

Korzystanie z przypominania hasła jest generowane automatycznie, więc mogą pojawiać się błędy. To normalne.
 
R 125

roger12

Użytkownik
To w takim razie po co się żalisz na forum, że nie możesz się zalogować? W jaki sposób nasza społeczność może udzielić ci pomocy? Pisz maila do pracowników Bluesq. Adres supportu masz w zakładce &#39;Contact&#39; - przynajmniej tak powinno być.
Korzystanie z przypominania hasła jest generowane automatycznie, więc mogą pojawiać się błędy. To normalne.
po to żebyś się głupio pytał . pytam bo może ktoś wcześniej miał taki problem i wie jak go rozwiązać do supportu już dawno napisałem jeszcze przed napisaniem tutaj ale oni najczęściej odpisują po 3-4h
ps. tylko tyle że ja hasło juz generowałem 3 razy ????
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Może ktoś jeszcze bardziej przybliżyc jak z obrotem,bo z rozmowy livechat kolegi 2 strony wcześniej mało wywnioskowałem ;)
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Może ktoś jeszcze bardziej przybliżyc jak z obrotem,bo z rozmowy livechat kolegi 2 strony wcześniej mało wywnioskowałem ;)
nie ma obrotu wszystko ponad 5 funtów mozna wyplacic ale jaka jest minimalna wyplata tego nie wiem. te 5 darmowe nie mozna wyplacic
 
R 125

roger12

Użytkownik
Widzę, że masz większy problem do mnie niż do tematu, który opisujesz. :zoltakartka: Szkoda czasu pisać dla takich userów.
co mam większy problem stary czepiasz sie byle czego a jak ty potrzebujesz jakiejś pomocy to piszesz i nikt ci nie nie mówi co wielki mod się zrobiłeś czy co jest temat wiec pytam a jak nie wiesz to sie nie odzywaj :kwasny4565::kwasny4565:
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
u mnie było tak, że po zagraniu zakładu na live mogłem całość przetransferować do pokera. teraz jednak też nie mogę się zalogować...
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Oni coś tam mają zrypane, też nie mogłem się zalogować mimo że wpisywałem prawidłowe dane, i po 3 próbach zablokowali dostęp , musiałem uderzyć na czat i odpowiedzieć na pytania pomocnicze wtedy przywrócili dostęp...
 
U 0

ucze88

Użytkownik
a gdy przy rejestracji wybrałem karte jako forme wpłaty i wypłaty to moge to teraz jakos zmienic, np na moneybookers??
 
eskaer 0

eskaer

Użytkownik
Tym którym sie nie wyświetla quiz rozwiązanie tego problemu jest proste wyczyśćie ciasteczka w przeglądarce , i te 5Ł możesz też wypłacić(ja zagrałem 2 razy all in ruleta live czerwone czarne i miałem 20 Ł i sie wypłaciłem kasa bardzo szybko na moneyu się znalazła obyło się bez skanów) nic nie odejmują ani nie zabierają a przy rejestracji tam gdzie karta przejdźcie sobie na moneybookers i wpiszcie e mail z moneya i gitara
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Tym którym sie nie wyświetla quiz rozwiązanie tego problemu jest proste wyczyśćie ciasteczka w przeglądarce , i te 5Ł możesz też wypłacić(ja zagrałem 2 razy all in ruleta live czerwone czarne i miałem 20 Ł i sie wypłaciłem kasa bardzo szybko na moneyu się znalazła obyło się bez skanów) nic nie odejmują ani nie zabierają a przy rejestracji tam gdzie karta przejdźcie sobie na moneybookers i wpiszcie e mail z moneya i gitara

heh i komu tu wierzyc na 2stronie ktos wkleił rozmowe z live chatem i jest tam info ze tych 5 nie mozna wypłacic.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
JA wkleiłem rozmowe z livechatu, i tam gość powiedział że nie można od razu tego wypłacić, a nie że wogóle... Tak jak mówiłem, jeden koleś już wypłacił całość, podkreślam że mają extra szybkie wypłaty na MB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom