>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja freebet w Bluesq

Status
Zamknięty.
B 25

bobo

Użytkownik
All wypelniam i wyswietla mi sie

An error occurred whilst processing your registration. Problem fields are highlighted below.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
The closing date for entries is 26th June 2009. - mozna wysylac odpowiedzi do 26-go.
Bonus will be credited within 48 hours of the promotion ending. - dopisza jesli wszystko ok w 48h.

Bluesqgames.com reserves the right to modify, alter, discontinue or terminate this promotion at any time for any reason whatsoever without notice to players. - standard
Napisał Wam zapala, że do 26-tego. Macie jeszcze niecałe 5 godzin na rozwiązanie Quizu.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
klikam na ten link do Qizu i przenosi mnie na główną strone Bluesq ocb ?
a o to biega ze juz widocznie to robiles i próbujesz zrobic to drugi raz. jesli nie ty to widocznie ktos z tego samego ip co ty juz to zrobil.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
chodzi o to że jak sie wchodzi w link do Quizu to przenosi na główną strone Bluesq... chyba juz po promo
pisze ci wyraznie. skorzystalem z tej promocji wypelniajac test i jak probuje 2 raz go wypelnic to mnie przekierowuje na strone główna - wiec mozna tylko raz z tego skorzystac.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
a o to biega ze juz widocznie to robiles i próbujesz zrobic to drugi raz. jesli nie ty to widocznie ktos z tego samego ip co ty juz to zrobil.
Ciekawe, że jak ja wchodze to Quiz wyświetla mi się normalnie. Ktoś kiedyś w tym dziale powiedział (chyba Vader), że niektórzy ludzie dadzą się nawet zabić dla głupiego 5 €. Ja nie mam zamiaru korzystać z promocji, ale napiszę Wam wszystkim, że promocja nadal działa!!!. Co prawda firma Bluesq zastrzega sobie prawo do jej zakończenia przed czasem, ale jeżeli Quiz się wyświetla to znaczy, że trwa nadal.

chodzi o to że jak sie wchodzi w link do Quizu to przenosi na główną strone Bluesq... chyba juz po promo
Albo masz problem z przeglądarką, albo próbujesz wprowadzić ludzi w błąd. Jakoś dziwne, że wszystkim działa tylko nie tobie.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Ciekawe, że jak ja wchodze to Quiz wyświetla mi się normalnie. Ktoś kiedyś w tym dziale powiedział (chyba Vader), że niektórzy ludzie dadzą się nawet zabić dla głupiego 5 €. Ja nie mam zamiaru korzystać z promocji, ale napiszę Wam wszystkim, że promocja nadal działa!!!. Co prawda firma Bluesq zastrzega sobie prawo do jej zakończenia przed czasem, ale jeżeli Quiz się wyświetla to znaczy, że trwa nadal.



Albo masz problem z przeglądarką, albo próbujesz wprowadzić ludzi w błąd. Jakoś dziwne, że wszystkim działa tylko nie tobie.

zgadzam sie z toba - promocja działa - podesłałem ja kumplowi przed chwila i nie miał problemów z wypelnieniem testu.
 
R 125

roger12

Użytkownik
lol a ja się nie mogę zalogować ponieważ pokazuje mi sie błędny login lub hasło a ja podałem dobre dane nawet przypomniałem hasło i tez nie da rady
 
T 10

tosiek

Użytkownik
lol a ja się nie mogę zalogować ponieważ pokazuje mi sie błędny login lub hasło a ja podałem dobre dane nawet przypomniałem hasło i tez nie da rady
I co? Sugerujesz, że firma Bluesq to złodzieje danych? ????
Wszystko działa bez problemów to opinia większości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom