>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

promocja freebet w Bluesq

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
za wypłatę 12 funciaków pobierają :|
postawiłem 5 że Contador wygra TdF, nie mam tego we freebetach tam więc to chyba taka nagroda jest, że nie odbiorą stawki ;]
 
eskaer 0

eskaer

Użytkownik
5Ł dostałem czerwone czarne na roolete live i 20Ł poszło na moneybookers odpisali kasę z konta i teraz czekać na rozwój sytuacji ( w razie czego wyśle skany bo mam lata i co najważniejsze jedno konto u nich) elo powodzenia
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
U mnie także 5 Euro. Wie ktoś może jak się zmienia kursy na te normalne bo te niezbyt mi odpowiadają ?
 
M 12

m@estro

Użytkownik
No też mam 5 funtów.... Co do warunków: trudno tak bardzo ich spytać??? ⛔
X: t&amp;c - terms and conditions ????
Danny: And you would like to know how you can use the token?
Danny: The £5 can be used on the site in any form, either all at once or in small amounts
Danny: There is no time limit
Danny: It cannot be withdrawn though
Danny: Is there anything else I can help you with today?
X: what mean &quot;cannot be withdrawn&quot; ?
Danny: The £5 MUST be used on the site but you CANNOT withdraw it back to your bank account. Any winnings however CAN be withdrawn to your account. (just not the initial £5)
X: ok, i understand now ????
X: many thanks for help ????
X: have a nice day
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Rownież dostałem kase ???? Wczesniej wypełniłem quiz i dopiero pozniej się zarejestrowałem.Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
czyli bez obrotu ale odjete jest 5 od wyplaty tak? mysklalem ze to freebet i odrazu pocisnelem na Santoro win seta.ma 5 etowych to powinno by good
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
ja wygrałem zakład za 5 po kursie 2.25 i przetransferowałem całe 11.25 do pokera. także wygląda na to, że tym początkowym 5 też można swobodnie rozporządzać po zawarciu min. 1 zakładu ????
 
eskaer 0

eskaer

Użytkownik
5Ł dostałem czerwone czarne na roolete live i 20Ł poszło na moneybookers odpisali kasę z konta i teraz czekać na rozwój sytuacji ( w razie czego wyśle skany bo mam lata i co najważniejsze jedno konto u nich) elo powodzenia
Kasa już na koncie Moneybookers Promo na duży ✅

Nie zabierają żadnych 12 Ł przy wypłacie na moneybookers
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
od razu po rejestracji dodany jest bonus ?
Jakbyś czytał uważnie to byś wiedział wszystko w pierwszym poście jest napisane. Wypełniasz quiz , podając nick z Blusq.. i czekasz na dopisanie bonusa.

Bobo nie trzeba rejestrować karty. Wybierasz zakładkę moneybookers.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom