>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Chwila, przeczytalem caly regulamin i nie znalazlem - np. jezeli podstawie kupon z 1 zdarzeniem (singiel), kurs powiedzmy przykladowo 1,3 (bo nie ma tu okreslonego kursu prawda? dopiero przy obrocie bonusem musi byc minimum 1,5?) za 50 zł i wygram (nie bede musial ubiegac sie o zwrot) to bede mial 65 zł i bede mogl je wyplacic? Czy bede musial robic jakis obrot? Nie wiem czy dobrze rozumuje.. a wole sie upewnic ;)
1) Nie ma określonego kursu
2) Będziesz mógł wypłacić...
Wyobraź sobie po prostu, że to zwyczajny bukmacher bez promocji:
-trafisz, wszystko ok, możesz wypłacać.
-miałeś pecha i wtopiłeś - tu ukłon z ich strony, możesz odzyskać pieniądze na odpowiednich warunkach
 
M 0

manidzia

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Do kiedy trwa ta promocja free bet? Zrobiłem dzisiaj konto i gdy jestem zalogowany to informacja o promocji znika. Kiedy bede wysylal to podanie o zwrot to musze sie wylogowac?
 
M 0

murciu

Użytkownik
Cwany ten Expekt. Tak jak dwóch kolegów wyżej obstawiłem zakład, przegrałem i też wymigują się, że na mój adres IP jeden bonus został juz przyznany...
No ale cóż, trzeba walczyć o swoje.
 
M 0

murciu

Użytkownik
Heh... Polski support jakoś nie jest pomocny w tych sprawach. Napisałem, że wysle dokumenty. A oni na to ze Dzial Zabezpieczen podtrzymał decyzje o niewyplacaniu bonusu. I koniec gadki. Wiec interweniuje w zagranicznym supporcie bo z tymi ludzmi chyba sie nie dogadam. Szkoda moich nerwow.
 
papys 0

papys

Użytkownik
Witam, mam jedno pytanie w związku z tym free betem.
A więc założyłem konto, pierwszy zakład za 44 zł i ... przegrałem. Następnie wysłałem swoje ID i sumę za jaką założyłem zakład i dostałem następującego meila:
Dziękujemy za kontakt odnosnie promocji Pierwszy Darmowy Zaklad. Prosze pamietac ze; bonus nie moze; zostac przyznany, dopoki pierwszy zawarty zaklad na koncie gracza nie zostanie rozliczony. Uprzejmie prosimy o kontakt po rozliczeniu pierwszego zakladu na koncie gracza.. Uprzejmie informujemy o przepisach i warunkach tej oraz innych promocji w expekt.com. Zgodnie z regulaminem promocji moze zostac przyznany tylko jeden bonus na jedno IP\domostwo.. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodnosci i w razie jakichkolwiek pytan sluzymy pomoca..
I teraz nie rozumiem czy oni przyjeli ten mój formularz, czy mam go wyslac ponownie jak zostanie kompletnie rozliczony (postawilem w tym zakladzie na mecz ktory bedzie w niedziele, ale juz przedwczoraj mi go zwaliło Atletico Madrid i odrazu wysłalem zgloszenie po free bet). Więc mam jecze raz wyslac formularz w niedziele, jak skonczy sie ten mecz (chociaz kupon juz i tak jest przegrany) czy wszystko jest ok?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc ;)
 
M 0

murciu

Użytkownik
Dla mnie Expekt to nierzetelna firma. Czuje sie przez nich oszukany. Wymiguja sie tym IP, dokumentow nie chca przyjac; to jest zwykle naciaganie graczy na wydanie kasy; czekam jeszcze na wiadomosc w stylu: ,,prosze przeslac na konto gracza x zl, wtedy przyznamy Panu bonus&#39;&#39;. Takie praktyki sie skoncza jak bukmacherka internetowa zostanie w Polsce zalegalizowana. Mysle ze expekt nie bedzie mial racji bytu na polskim rynku.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam, mam jedno pytanie w związku z tym free betem.
A więc założyłem konto, pierwszy zakład za 44 zł i ... przegrałem. Następnie wysłałem swoje ID i sumę za jaką założyłem zakład i dostałem następującego meila:

I teraz nie rozumiem czy oni przyjeli ten mój formularz, czy mam go wyslac ponownie jak zostanie kompletnie rozliczony (postawilem w tym zakladzie na mecz ktory bedzie w niedziele, ale juz przedwczoraj mi go zwaliło Atletico Madrid i odrazu wysłalem zgloszenie po free bet). Więc mam jecze raz wyslac formularz w niedziele, jak skonczy sie ten mecz (chociaz kupon juz i tak jest przegrany) czy wszystko jest ok?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc ;)
Moim zdaniem, powinieneś wysyłać zgłoszenie jeszcze raz.
Teraz dostałeś odmowę a Twoja sprawa została &quot;przeanalizowana&quot;.
Trzeba im podesłać jeszcze raz podanie, gdy już będziesz spełniał warunki.


Dla mnie Expekt to nierzetelna firma. Czuje sie przez nich oszukany. Wymiguja sie tym IP, dokumentow nie chca przyjac; to jest zwykle naciaganie graczy na wydanie kasy; czekam jeszcze na wiadomosc w stylu: ,,prosze przeslac na konto gracza x zl, wtedy przyznamy Panu bonus&#39;&#39;. Takie praktyki sie skoncza jak bukmacherka internetowa zostanie w Polsce zalegalizowana. Mysle ze expekt nie bedzie mial racji bytu na polskim rynku.
Mówisz o rzeczach o których nei masz pojęcia ;)
Tym bardziej, że prędzej będą wsadzać do pierdla za granie w internecie niż to zalegalizują ;)
To jednak nie temat na takie rozmowy.

Co do problemu to: pisałeś już do angielskiego supportu?
Odpowiedzieli?
 
M 0

murciu

Użytkownik
Pisalem do angielskiego supportu, niestety jedyna odpowiedz jaka otrzymuje brzmi: warunki promocji sa jasne, na jeden adres ip moze przypadac tylko jeden bonus; moja dalsza korespondencja z tymi panami nie ma wiekszego sensu, zadne argumenty do nich nie trafiaja.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Żeby mieć free bet to trzeba tylko złożyć depozyt i postawić zakład czy coś trzeba klikać po utworzeniu konta gracza ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Po przesłaniu wymaganych dokumentów 50 zł w pare minut zwrócone. Takze promocja OK. Tylko po co ta weryfikacja jesli odbieram bonus, a nie wyplacam kasy :]
 
K 0

ksiunc

Użytkownik
To może inaczej.
Wyżej wyczytałem coś o formularzu który mamy wypełnić w wypadku przegranej freebetu, o niego prosiłem. Chyba że się coś zmieniło i inaczej odbywa się zwrot.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Taa free bet jasne :/
Postawiłem swój pierwszy zakład w kwocie 40zł na piątkowy mecz Bristol City - QPR na drużynę QPR no i przegrałem bo było 1-1.Wypełniłem formularz o zwrot depozytu i zaczęły się cyrki...Nie wiem kto pracuje w supporcie,ale przesłałem skan dowodu osobistego oraz skan mojej umowy z bankiem (!) - a to ewidentnie potwierdza moją tożsamość.Jednakże Expekt twierdzi że ktoś inny skorzystał już z promocji z tego samego IP.Mam komputer w sieci osiedlowej i może być przecież jedno IP na nie jeden komputer,więc gdzie tu jest sprawiedliwość ?
Nie polecam tej &quot;firmy&quot; ???? ⛔
Strach tam nawet teraz wpłacać,zresztą aktualnie przez złodziejstwo nie mam nic do wpłacenia ????
Co o tym myślicie ? Do mnie to chore...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie jest to, ani nic nowego, ani zaskakującego.
Każdy bukmacher ma w regulaminie punkt, który zabrania wielokrotnego korzystania z bonusów z jednego IP. Skoro wiedziałeś, że masz sieć osiedlową - mogłeś obawiać się takiego obrotu sprawy.
Nic Ci nie zarzucam ale nawet w tym temacie, kilkukrotnie pojawiły się informacje, że Expekt nie wypłaca zwrotów w takich przypadkach.
Pisz do supportu i staraj się to wyjaśnić ale wątpię, że się uda.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Aha czyli według Ciebie ja mam wiedzieć o każdym użytkowniku sieci czy ma konto na Expekt czy nie ? Gratuluję myślenia...
Zwrotu nie otrzymałem od złodziei.Każdemu kto zastanawia się czy zacząć tam grać stanowczo odradzam.&quot;Pseudo firma&quot; ???? ????
 
Do góry Bottom