>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

bludek 367

bludek

Użytkownik
Masz napisane jak byk w pierwszym poście:
2.4 - Tylko jedne zwrot jest możliwy na jedną osobę/domostwo/ adres IP.

Kilka postów wstecz masz opisany dokładnie taki sam problem jak Twój. Rozumiem, że jesteś zawiedziony, ale odrobina samo krytyki. Masz pretensje, że ktoś Cię oszukał, a post Vadera z regulaminem jest na forum od lutego. Jeśli nie chciało Ci się czytać regulaminu to pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Zresztą to dobra nauczka, bo żyjesz w świecie w którym trzeba czytać umowy, może kiedyś uchroni Cię to przed większą stratą.
 
kons 3

kons

Użytkownik
No ale jest też właśnie napisane iż: na jedną osobę
To się już nie liczy czy co ? Bez sensu :/ Jasne najlepiej trzymajcie ich stronę, mi to rybka, ciekawe czy byś tak kozaczył jakby się tak Tobie stało. Więc przykro mi ale tutaj ja mam rację a nie pseudo bukmacher oraz Ty bludek ;]Jak przeczytasz kilka razy to co wyżej pisałem to może w końcu coś zrozumiesz, chociaż mam co do tego wątpliwości...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Masz problem ze wzrokiem?

na jedną osobę/domostwo/ adres IP

Jeśli masz dostęp do internetu przez sieć to wystarczyło napisać do nich maila czy możesz skorzystać z promocji. Gdyby odpisali Ci, że TAK to mógłbyś mieć pretensje, że ktoś wprowadził Cię w błąd. Jeżeli ktoś inny z tego samego IP korzystał z promocji to sprawa jest oczywista.

Regulamin jest jasny: JEDNO IP = JEDEN ZWROT i JEDEN ADRES = JEDEN ZWROT i JEDNA OSOBA = JEDEN ZWROT. Wszystkie warunki muszą być spełnione, a nie jeden dowolnie wybrany.

Jeśli nie potrafisz czytać to pretensje możesz mieć do ministerstwa oświaty. Umiejętność czytania jest wymagana już od pierwszoklasistów. Prawdopodobnie w Twoim przypadku wystąpiło jakieś niedopatrzenie. Nie martw się, oddasz wszystkie świadectwa szkolne i może pozwolą Ci rozpocząć naukę od podstaw raz jeszcze.

Przeczytałem Twoje posty w tym temacie. Napisałeś stek bzdur, że strach tam wpłacać. Multum osób tam wpłaca i wypłaca bez żadnego problemu. Wypłacali mi nie raz sumy o wiele większe niż 40 zł. Korzystałem z promocji i nie miałem problemów. Z tym, że ja umiem czytać. Może uparli się, żeby dręczyć analfabetów, którzy wpłacają do nich ostatnie 40 zł... Sam nie wiem.

Wątpię, żeby mnie coś takiego spotkało gdyż po pierwsze potrafię czytać - czym już się chwaliłem. Po drugie w razie wątpliwości umiem napisać maila z pytaniem lub włączyć live chat. Po trzecie nie wpłacam ostatnich pieniędzy do bukmachera i nie gram jednego zakładu za całą kwotę jaką wygospodarowałem na grę.

Expekt wcale Cię nie oszukał. Po prostu nie spełniłeś wymagań, które są w regulaminie. Firmy bukmacherskie żyją z graczy, którzy wpłacają do nich niewielkie kwoty i grają na oślep.

W internecie nie brakuje firm, które naciągają graczy. Firm, które zmieniają regulaminy dopasowując je do sytuacji. Firm, które czasem najzwyczajniej w świecie kradną. Jednak w tym wypadku nic takiego nie miało miejsca i pretensje możesz mieć do siebie, że nie spytałeś supportu. Na live czacie dostałbyś odpowiedź w ciągu kilku minut.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mnie zwrócili w pare minut free beta wiec nie oszukuja...Ale dlagraczy, ktorzy nie wiedza o tym IP niewatpliwie jest to problem...Dlatego do tego typu promocji warto miec mobilny internet gdzie ip jest chyba co polaczenie zmienne ????
 
kons 3

kons

Użytkownik
Masz problem ze wzrokiem?
na jedną osobę/domostwo/ adres IP
Jeśli masz dostęp do internetu przez sieć to wystarczyło napisać do nich maila czy możesz skorzystać z promocji. Gdyby odpisali Ci, że TAK to mógłbyś mieć pretensje, że ktoś wprowadził Cię w błąd. Jeżeli ktoś inny z tego samego IP korzystał z promocji to sprawa jest oczywista.
Jasne i na pewno grzecznie by mnie poinformowali że ktoś już z tego IP skorzystał z tej promocji...dowaliłeś teraz jak łysy kucykiem o kant kuli ;]
Jeśli nie potrafisz czytać to pretensje możesz mieć do ministerstwa oświaty. Umiejętność czytania jest wymagana już od pierwszoklasistów. Prawdopodobnie w Twoim przypadku wystąpiło jakieś niedopatrzenie. Nie martw się, oddasz wszystkie świadectwa szkolne i może pozwolą Ci rozpocząć naukę od podstaw raz jeszcze.
Przeczytałem Twoje posty w tym temacie. Napisałeś stek bzdur, że strach tam wpłacać. Multum osób tam wpłaca i wypłaca bez żadnego problemu. Wypłacali mi nie raz sumy o wiele większe niż 40 zł. Korzystałem z promocji i nie miałem problemów. Z tym, że ja umiem czytać. Może uparli się, żeby dręczyć analfabetów, którzy wpłacają do nich ostatnie 40 zł... Sam nie wiem.
To teraz widać kto nie umie czytać.Tak kozaczysz a kurza ślepota Cię dręczy...napisałem maila ze wszystkimi skanami dowodu, a nawet skan założenia konta bankowego - wszystko podane jak na tacy.Nie moja wina że w Expekcie pracują ludzie podobni &quot;ynteligencją&quot; do Ciebie, którzy nie potrafią dwóch innych osób rozróżnić po danych osobowych...
Wątpię, żeby mnie coś takiego spotkało gdyż po pierwsze potrafię czytać - czym już się chwaliłem. Po drugie w razie wątpliwości umiem napisać maila z pytaniem lub włączyć live chat. Po trzecie nie wpłacam ostatnich pieniędzy do bukmachera i nie gram jednego zakładu za całą kwotę jaką wygospodarowałem na grę.
Expekt wcale Cię nie oszukał. Po prostu nie spełniłeś wymagań, które są w regulaminie. Firmy bukmacherskie żyją z graczy, którzy wpłacają do nich niewielkie kwoty i grają na oślep.
Jedna pomyłka.Ty jednak nie umiesz czytać, komu w drogę temu czas, może jeszcze zrozumiesz, ale to szybko byś musiał do szkoły zacząć chodzić :]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Gratuluję myślenia...
Ja Ci nie wytykałem braku myślenia...
Zwrotu nie otrzymałem od złodziei.Każdemu kto zastanawia się czy zacząć tam grać stanowczo odradzam.&quot;Pseudo firma&quot; ???? ????
90% firm ma taki zapis w regulaminie ????
sami złodzieje ????

No ale jest też właśnie napisane iż: na jedną osobę
To się już nie liczy czy co ? Bez sensu :/ Jasne najlepiej trzymajcie ich stronę, mi to rybka, ciekawe czy byś tak kozaczył jakby się tak Tobie stało. Więc przykro mi ale tutaj ja mam rację a nie pseudo bukmacher oraz Ty bludek ;]Jak przeczytasz kilka razy to co wyżej pisałem to może w końcu coś zrozumiesz, chociaż mam co do tego wątpliwości...
Expekt to dobra firma. Nie zrobili NIC wbrew swojemu regulaminowi.
Ty jednak wolisz wytykać błędy i głupotę innym samemu nie rozumiejąc, że wystarczyło DOKŁADNIE przeanalizować regulamin i chwilę pomyśleć przed pierwszą wpłatą.
Do tego tematu też zajrzałeś dopiero po całym zdarzeniu - to tez pewnie wina Expekta?

Jasne i na pewno grzecznie by mnie poinformowali że ktoś już z tego IP skorzystał z tej promocji...dowaliłeś teraz jak łysy kucykiem o kant kuli ;]
Teraz to już się osmieszasz...
Tak! Właśnie tak by zrobili.
Pomijając firmy, w których kontakt z supportem jest fatalny, wszędzie dostałbyś informację czy kwalifikujesz się do otrzymania zwrotu.
Choćby na podstawie zapisów rozmowy mógłbyś się też go domagać... ale o tym też nie pomyślałeś - znów zawinili &quot;złodzieje&quot;.

Jedna pomyłka.Ty jednak nie umiesz czytać, komu w drogę temu czas, może jeszcze zrozumiesz, ale to szybko byś musiał do szkoły zacząć chodzić :]
Kolejna wycieczka osobista do któregoś z użytkowników skończy się kartką.
Jeśli zamierzasz po raz kolejny napisać to samo - skasuję posta. Mam jednak nadzieję, że coś do Ciebie dotarło i sam skończysz tą dyskusje.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Wycieczka osobista ? Bludek zaczął do mnie bić w poście numer 65 jakbyś tak nie zauważył...
Czyli moja wina że wiele osób w sieci ma o samo IP ? Nie no brawo :]
Nie mam pytań, kłócić się nie będę bo i tak będziecie po stronie &quot;buka&quot;.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jasne i na pewno grzecznie by mnie poinformowali że ktoś już z tego IP skorzystał z tej promocji...dowaliłeś teraz jak łysy kucykiem o kant kuli ;]
Dokładnie tak. Poinformowaliby, że nie możesz wziąć udziału w promocji. Jeśli byłoby odwrotnie miałbyś powód do pretensji. Z góry zakładasz co zrobiłby bukmacher, ale nie kiwnąłeś palcem, żeby to sprawdzić. Chyba, że szukasz spisku. Firma, która osiąga minimum kilkanaście milionów euro zysku rocznie okrada z 10 euro biednego polskiego analfabetę ???? .

napisałem maila ze wszystkimi skanami dowodu, a nawet skan założenia konta bankowego - wszystko podane jak na tacy.Nie moja wina że w Expekcie pracują ludzie podobni &quot;ynteligencją&quot; do Ciebie, którzy nie potrafią dwóch innych osób rozróżnić po danych osobowych...
Co z tego, że napisałeś im maila ze skanami? Skoro nie spełniłeś punktu odnośnie IP. Najlepiej spakuj się w paczkę i wyślij się do nich cały. Rozpakują Cię, zrobisz smutną minę i może się zlitują i dostaniesz 10 euro.

O mojej umiejętności czytania i inteligencji najlepiej świadczy to, że umiem czytać regulamin, a gdy czegoś nie wiem potrafię zapytać PRZED faktem. Ty masz pretensje do całego świata o regulamin, który obowiązuje od kilku miesięcy. Pierwszy swój post w tym temacie napisałeś trzy miesiące temu. Miesiąc temu w tym temacie było jasno napisane:

Pisalem do angielskiego supportu, niestety jedyna odpowiedz jaka otrzymuje brzmi: warunki promocji sa jasne, na jeden adres ip moze przypadac tylko jeden bonus
Nie chciało Ci się czytać regulaminu. Nie chciało Ci się przejrzeć ostatniej strony tematu. Nie chciało Ci się zapytać supportu. Faktycznie, wszyscy są winni tylko nie Ty...


Tematu gry za ostatnie 40 zł już więcej nie naświetlam. Sama kwota jest przezabawna ???? . Ty grasz za takie sumy, a dzieci w Afryce głodują. WSTYD.

Ciach bajera. Jeśli tylko znajdę możliwość ignorowania postów użytkownika to zaraz trafiasz na listę, bo każdy z Twoich postów był poniżej pewnego poziomu do którego staram się nie zniżać.

edit:
Czyli moja wina że wiele osób w sieci ma o samo IP ? Nie no brawo
Nie Twoja. Jednak to organizator promocji ustala zasady. Jeśli nie jesteś pewny czy je spełniasz to najlepiej dowiedzieć się u źródła, a nie mieć pretensji do całego świata o własne niedopatrzenie.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tak jak kukla napisał, mam nadzieje, że mój post będzie ostatnim OFFtopem tutaj, Kons , dobrze wiesz, że nie masz racji, więc zluzuj, bludek nie udowadniaj racji expekta bo to oczywiste, niestety regulamin jest regulaminem, czego i ja w expekcie wczoraj doświadczyłem i uwierz mi Kons to co tam napisali jest ostatetczne, akurat expekt nie robi żadnych, ale to żadnych, że tak napisze przymknięc oka w sprawie regulaminu co gdzie indziej się zdarza. Także zaufaj mi i nie kłóć się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mayweather

Użytkownik
Wycieczka osobista ? Bludek zaczął do mnie bić w poście numer 65 jakbyś tak nie zauważył...
Czyli moja wina że wiele osób w sieci ma o samo IP ? Nie no brawo :]
Nie mam pytań, kłócić się nie będę bo i tak będziecie po stronie &quot;buka&quot;.
FREEBET jak najbardziej wypłacalny..50 PLN..zwrócone po 2h..pozdrówki ogólnikowo.. ???? ???? ????
 
J 0

jakobs23

Użytkownik
Mam ten sam problem z free betem. Zagrałem za 50 zł i nie chcą mi zwrócić pieniędzy. Na początku prosili o skan dowodu teraz o wyjaśnienie dlaczego na tym samym IP ktoś korzystał z Expekta, twierdzą że ktoś korzystał z mojego IP ws tej promocji. A taka sytuacja nie miała miejsca, siostra nie wie co to jest expekt a rodzice tym bardziej nie grają w takie rzeczy. Jednym słowem - OSZUŚCI :/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Internet masz z netii, więc masz dynamiczne IP. Bardzo małe prawdopodobieństwo, że ktoś inny grał wcześniej z tego IP.
Zamiast żalić się na forum to pisz maila w tej sprawie do supportu z wyjaśnieniami. Dołącz także scan dowodu, rachunek bankowy w celu weryfikacji twojej osoby.
Możesz też napisać do forumowego Expekt_Expert. Już kilku osobą pomógł w takich sprawach.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
A jeżeli mam już konto na Expekcie od jakiegoś czasu, ale nie wpłacałem tam jeszcze nigdy pieniędzy i nie grałem żadnych zakładów to freebet dotyczy także mnie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jeśli nie wpłacałeś depozytu to masz prawo do promocji. W regulaminie nie jest określony czas ważności oferty promocyjnej.
 
T 0

tfooojstary

Użytkownik
Witam, po jakim mniej wiecej czasie zostanie mi zrócona kwota pierwszego zakładu? I czym jest uwarunkowane to, że jedni dostają zwrot szybciej a inni musza czekać? Bo czekam juz ponad 24 i dalej nic.
 
Do góry Bottom