>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Dostalem od expekta promo 50% od depozytu do 40 pln, obrot 1 x 1,5.
Wplacilem, pogadalem z livechatem i w sumie nie wiem, czy nie lepiej opyla sie skorzystac jednak z tego freebeta 50 pln, rezygnujac jednoczesnie z dopisania bonusu. Widze analogie z betclickiem, kasa na czysto, bez obrotow.
Jak radzicie?
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dostalem od expekta promo 50% od depozytu do 40 pln, obrot 1 x 1,5.
Wplacilem, pogadalem z livechatem i w sumie nie wiem, czy nie lepiej opyla sie skorzystac jednak z tego freebeta 50 pln, rezygnujac jednoczesnie z dopisania bonusu. Widze analogie z betclickiem, kasa na czysto, bez obrotow.
Jak radzicie?
przeciez jest wymagany obrot.
 
E 0

elnino8

Użytkownik
Wczoraj zarejestrowałem się w Expekt i postawiłem ryzykowny kupon za 50zł, co mi szkodzi, jak przegram to jest przecież free bet.
Oczywiście kupon nie wszedł więc wypełniłem formularz zgłoszeniowy w sprawie pierwszego postawionego zakładu, a oni mi odpisują abym im wysłał skan dowodu oraz kopię rachunku za gaz czy telefon,więc wysłałem i przyszedł kolejny e-mail: &quot; Uprzejmie dziekujemy za kopie, i prosimy o nadeslanie jakiegokolwiek innego dokumentu tozsamosci jak np : paszport&quot;.
Problem w tym że nie posiadam prawka ani paszportu,więc im piszę,a oni mają to oczywiście koło chu** i tak oto zarobiłem 50zł w plecy.

Tak pozatym w regulaminie nic nie pisze że mają prawo nie wypłacić freebeta jeśli się nie pokaże 2 dokumentów stwierdzających tożsamość, jest tylko taki podpunkt: 2.7 - Rezerwujemy sobie do wystosowania prośby o przesłanie kopii dowodu osobistego, kopii jakiegokolwiek rachunku potwierdzającego dane osobowe oraz adresowe (jeżeli zajdzie taka konieczność) oraz kopii potwierdzenia dokonanej na konto gracza wpłaty.

Chciałbym jeszcze dodać że w BetClicku swego czasu również zabiegałem o free bet 55zł i po 15min zwrot był na koncie,wystarczył skan dowodu.
Także zawiodłem się na firmie Expekt strasznie,jakoś przeżyję te 50zł ale już tam raczej nie będę grywał, przestrzegam innych jeśli posiadają tylko dowód aby nie zrobili tego błędu co ja.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nie masz zadnego innego dokumentu? Ja na przyklad sie dogadalem i podeslalem legitke, bo na dowodzie mam inny adres zameldowania od tego co byl podany. Wystarczy pogadac z nimi, sa w porzadku.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy ten 1wszy zaklad za ktory jest zwrot to moze byc pare spotkan na kuponie czy tylko jedno ??
I czy jesli nie trafie - zwroca mi 50 to moge je wyplacic czy musze je jakos obrocic ??
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hmmm. Żeby odebrać bonus te 50 zł jako freebet musze wyslac skan dowodu i skan jakiegos rachunku potwierdzajacego moje dane...No przepraszam, ale nie jest to jakas przesada ?? :| I to nie wyplacam pieniedzy tylko prosze o zwrot 50 zl promocyjnie...
 
E 0

elnino8

Użytkownik
Hmmm. Żeby odebrać bonus te 50 zł jako freebet musze wyslac skan dowodu i skan jakiegos rachunku potwierdzajacego moje dane...No przepraszam, ale nie jest to jakas przesada ?? :| I to nie wyplacam pieniedzy tylko prosze o zwrot 50 zl promocyjnie...
Oczywiście poproszą również o drugi dokument tożsamości, ja takiego akurat nie posiadałem więc było mnóstwo komplikacji, po wymianie bodajże 15 e-maili z supportem i wysłaniem im skanu oraz zdjęcia dowodu osobistego dopiero przyznali mi freebet.
Tak tak skan dowodu osobistego był dla nich niezbyt wyraźny aby mogli go zaakceptować więc kazali zrobić zdjęcie dowodu i im wysłać, a skan tak naprawdę był 100 razy bardziej czytelny od tego zdjęcia, istni debi... za przeproszeniem.
W BetClic freebet miałem po 5min. po okazaniu skanu dowodu, w Unibet nie musiałem wysyłać nawet skanu jak kupon nie wszedł to automatycznie dopisali freebet. Powinni brać przykład z takich firm a nie kombinować jak się da aby tylko nie przyznać tych 50zł.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W BetClicu nie zażądali ode mnie nic.
Tu zażądali skan dowodu i jakis wyciag z banku albo rachunek gdzie widac moje dane. Po przesłaniu tych dokumentów po paru minutach 50 zl zwrocone. Wiec problemow nie bylo, ale po co te dokumenty...
 
B 0

bulcek

Użytkownik
Jeśli dobrze przeczytałem to:
Wpłacam 50 zł -&gt; stawiam powiedzmy 2 mecze o łącznym kursie x4 wygrywam - wypłacam kase / nie wygrywam piszę prośbę o zwrote - wypłacam kase (minimum 10 Euro)
Opłaca im się to?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ty jesteś graczem i Ciebie powinno interesować czy Tobie się to opłaca. Co Ciebie interesuje ich opłacalność?
Ale skoro tak robią to pewnie im się to opłaca.
Poza tym nie każdy wypłaca tę kasę po przegranym kuponie. Pewnie spora część gra dalej. A nawet jeśli wypłacą to mają już u nich konto i są szanse, że wpłaci ktoś za jakiś czas.
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
W sobotę założyłem sobie konto na Expekcie, żeby skorzystać z promocji freebetu. Jestem podłączony do sieci osiedlowej, więc nr IP jest wspólny. Napisałem do supportu, aby się upewnić czy freebet zostanie mi przyznany, zapewniano mnie, że tak. Oczywiście po przegranym zakładzie po długich rozmowach z supportem otrzymałem odpowiedź (od tej samej osoby, która zapewniała mnie, iż damorwy freebet mnie obejmuje !!) :

&quot;Uprzejmie informuje, ze otrzymal Pan wiadomosc ze moze Pan wziasc udzial w promocji, co tez Pan zrobil. Jednakze po otrzymaniu zgloszenia bonusowego, Dzial Ryzyka odnalazl na Panskim IP kilku uzytkownikow, zatem jak wynika z warunkow promocji, bonus nie moze zostac przyznany.&quot;

To znaczy najpierw na odczepnego powiedziano mi, że mogę wziąć udział w promocji, a potem ktoś faktycznie sobie sprawdził, że mój nr IP jest już zajęty. Pomijam w ogóle fakt, iż na chacie zapewniano mnie, iż w przypadku wspólnego IP wystarczy wysłać dokument+rachunek i sprawa się wyjaśni.
Widzę, że niektórzy również mieli problemy z kompetencją supportu tego bukmachera. Może ktoś doradzić co w tej sytuacji można zrobić ? Dalsze rozmowy z supportem nie mają za bardzo sensu, bo dostaje tylko jakieś suche formułki.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Spróbuj wyjaśnić sprawę z angielskim supportem. Napisz, że dostałeś zapewnienie, że nie będzie problemów, a teraz czujesz się oszukany.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wiem czy w tym temacie, ale dostałem maila o treści mniej więcej: przedświąteczny prezent 40 zł zwrotu w razie nie trafionego zakładu.
 
Do góry Bottom