>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

bodi 70

bodi

Użytkownik
A skąd wiesz,że masz taki token.....szuka sie go w zakladce&quot;moje konto&quot; a następnie&quot;moje darmowe zakłady&quot; ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Z tego co kojarzę jak mi dali to grałem po kursie 1.7 -ale napisz do supporta zapytaj-szybko odpowiadają.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pierwszy zakład musisz zagrać po kursie conajmniej 1.70 . Drugi zakład (token) możesz zagrać po dowolnym kursie . Podstawa jednak jest zwracana. To znaczy że jeśli wpłacisz 200 pln i pierwszy zakład przegrasz to dostaniesz token 200 pln ale gdy zagrasz po kursie 1.50 i wygrasz to na koncie będziesz mial 200*1,5=300-200=100 pln
 
D 319

defox

Użytkownik
Czyli rozumiem, że darmowy zakład jest tylko jeden? tzn. że tej podwojonej kwoty nie można sobie podzielić i grać różnymi stawkami?
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
witam wnioslem pierwszy zaklad, w zakladce darmowe kupony pisze mi takie cos:


&quot;Vouchery
Wpisz swój kod vouchera tutaj w celu przyznania tokena darmowego zakładu. &quot;


co to jest wogole ten voucher? skad mam wziac ten kod?
z gory dzieki za odpowioedz
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
&quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot;

No nie mogę zrozumieć tego zdania, po prostu nikt ze znajomych z tego nie korzystał i nie wie.

Czy to znaczy, że jeżeli wpłacam 20zł, aktywuje bonus, mam 40zł, muszę postawić trzy kupony z kursem &gt;=1.5 przed pierwszą wypłatą, co może okazać się trudne jak załóżmy na początku przegram ze 30 zł. Czy mogę grać tymi 40zł, ale jak wypłacę wcześniej niż te &quot;3x40zł&quot; to:
1. kasacja bonusa i zysków??
2. czy prostu nie mogę wypłacić nic??
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
wplacilem 100zl, czyli teraz mam postawic pierwszy zaklad za 100zl?
jak wygram to dostane sama wygrana a jak przegram?
dostane 200zl i to bedzie 200zl na jeden zaklad czy normalnie wplynie mi to do depozytu?
 
K 18

klakson

Użytkownik
nie koniecznei za 100 nawet mozesz 50 ???? ale 50 ci dadza tokena . I nie zrob takiego bledu jak ja. Token zagralem za kurs 1.03 bo myslalem ze to zwacaja na konto a to poprostu co wygrasz z tokena to dla ciebie .
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
ale jak dadza mi tego tokena na 100zl to moge grac sobie za stawki 5zl, 10zl itd. czy to jest na 1 zaklad?
 
R 0

rafal_m

Użytkownik
Czy jeśli wpłaciłem 25zl, dostane 25zl bonusu, to znaczy ze muszę np 3 razy zagrać za 50 zl, czy mogę zagrać sobie 15 razy za 10 zl? Jeśli w ogóle chodzi o coś innego proszę o wyjaśnienie.
 
Do góry Bottom