>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betway

Dajemy ci 50% bonus od twojego pierwszego zakładu – Aż do 200 złotych!!

Obrót kwoty bonusowej może być dokonany wyłącznie w naszym serwisie bukmacherskim i daje ci znakomitą okazję poznania lepiej naszej oferty. Promocja adresowana jest wyłącznie dla rezydentów Polski.
Aktualizacja: 20 Lipca 2009 11:22:08

Poniżej krótka instrukcja:
1. =&gt; otwórz konto &lt;= i dokonaj wpłaty swojego pierwszego depozytu..
====&gt; PROMOCJA na BETWAY &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Dokonać depozytu do swojego konta gracza
3. Zagraj JEDEN zakład w naszym serwisie bukmacherskim – otrzymasz podwojenie twojego PIERWSZEGO zakładu w formie darmowego zakładu do kwoty 200 złotych. Swój darmowy zakład znajdziesz w sekcji &quot;Zarządzaj swoim kontem&quot; po kliknięciu w &quot;Moje darmowe zakłady&quot;
4. Aby wykorzystać darmowy zakład wybierz zdarzenie do swojego kuponu, ukaże ci się opcja zagrania darmowego zakładu na twoim kuponie - zaznacz okienko wyboru tego zakładu aby wykorzystać swój darmowy zakład!


Przykład: Przykład: Dokonałeś wpłaty kwoty 200 złotych do swojego konta gracza, następnie zagrałeś 1 zakład zgodny z wymaganiami podanymi powyżej i otrzymałeś darmowy zakład wartości 200 złotych. Jeśli klikniesz w sekcję „Zarządzaj Swoim Kontem” a następnie w sekcję „Moje darmowe zakłady” odnajdziesz tam swój token darmowego zakładu. Teraz możesz zagrać wybrany przez siebie zakład w naszym serwisie bukmacherskim i wykorzystać darmowe 200 złotych na ten zakład zaznaczając małe okienko na kuponie zakładów mówiące „Darmowy zakład”.
Dokonałeś zakładu za kwotę 200 złotych na mecz piłki nożnej z kursem 2.50, jeśli twój zakład okaże się wygrany otrzymasz 500 złotych wypłaty do swojego konta gracza – wygrana 500 złotych minus stawka 200 złotych = 300 złotych.
Regulamin oferty:

  • Twój pierwszy zakład musi być zawarty w ciągu 30 dni od daty utworzenia Twojego konta gracza i musi zawierać przynajmniej jedną selekcję z kursem 1.70, lub większym. Zakład musi zawierać opcje: wygranej gospodarzy lub remisu lub wygranej gości (1X2). Unieważnione zakłady nie będą uznawane w tej ofercie.
  • Na wykorzystanie swojego darmowego zakładu masz 30 dni od dnia, w którym darmowy zakład został przypisany do Twojego konta. W przypadku, kiedy nie wykorzystasz swojego darmowego zakładu w przeciągu 30 dni, zostanie on anulowany i balans konta darmowych zakładów będzie wynosić zero.
  • Darmowy zakład pojawi się na Twoim koncie w sekcji „Moje Bonusy”, zaraz po rozliczeniu Twojego pierwszego zakładu. Opcja „Moje Bonusy” dostępna jest w sekcji „Moje Konto”. Darmowy zakład przeznaczony jest do wykorzystania na zakłady sportowe w Betway.com.Darmowy Zakład pojawi się na kuponie podczas obstawiania wybranego zakładu jako opcja do zaznaczenia poprzez kliknięcie myszką.
  • Nie możesz wypłacić swojego darmowego zakładu.
  • Jeśli wygrasz zakład zawarty za pośrednictwem darmowego zakładu, otrzymasz wygraną, bez początkowej stawki Twojego darmowego zakładu.
  • Nie obowiązuje Cię obrót wygraną
  • Nie możesz rozdzielić darmowego zakładu, tzn: nie możesz go podzielić na dwa lub więcej zakładów. Możesz wykorzystać darmowy zakład wyłącznie na jeden kupon zakładów.
  • Darmowy zakład nie może być wykorzystany w zakładach systemowych.
  • Darmowy zakład dostępny jest WYŁĄCZNIE na zakłady sportowe (nie można wykorzystać darmowego zakładu grając w pokera, grach, czy też kasynie.)
  • Ściśle przestrzegamy procedury: jeden freebet dla jednego gracza. W związku z czym, aby uniknąć potencjalnego nadużycia – na podstawie naszej decyzji – zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyznania i/ lub honorowania darmowych zakładów w przypadku gdy:
    • dzielony jest ten sam adres IP
    • dzielona jest ta sama nazwa użytkownika
    • konta należą do tej samej rodziny i/ lub gospodarstwa domowego
    • konta maja podobne dane osobowe lub identyfikacyjne (np. adres e-mail, telefon, numer karty kredytowej/debetowej, lub innej metody dokonywania płatności
    • konta zostały założone przy korzystaniu z tego samego komputera
    • gracz posiada więcej niż jedno konto
    • nastąpi złamanie którejkolwiek z zasad regulaminu
    • wystąpi podobieństwo pomiędzy graczami i obstawianymi przez nich zakładami


  • Naruszenie i / lub próba naruszenia któregoś z wyżej wymienionych punktów, w sposób inny lub wyżej opisany oraz taki, który przyciągnie uwagę Betway.com może w każdej chwili zakończyć się:
    • wycofaniem darmowego zakładu
    • wycofaniem przywilejów związanych z posiadaniem darmowego zakładu
    • zamknięciem konta


  • Maksymalna wartość darmowego zakładu, to 200PLN.


  • Oferta ta wraz ze wszystkimi naszymi produktami dostępna jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat.


  • Oferta ta, nie może być łączona z jakąkolwiek inną ofertą promocyjną Betway.com


  • Oferta jest ważna wyłącznie dla graczy, zamieszkujących na terenie Polski.


  • Obowiązują zasady Regulaminu Darmowych Zakładów
EDIT: AKTUALIZACJA PROMOCJI 08.04.2010 r.
 
A 0

aare

Użytkownik
Na chwilę obecna moge powiedzieć, że mają beznadziejny suport. :;/: Dostałem maila o takiej treści:
100% BONUS oraz 20 złotowy darmowy zakład!

Drogi Aare

Zauważyliśmy, że zarejestrowałeś konto w naszym serwisie, ale jeszcze nie zawarłeś zakładu w naszym serwisie bukmacherskim- TERAZ nadszedł czas na wypróbowanie naszego ekscytującego serwisu bukmacherskiego, jeśli chcesz otrzymać EXTRA pieniądze na zakłady!
W ramach naszej specjalnej oferty mamy przyjemność zaoferowania Ci bonusowego darmowego zakładu w wysokości 20 złotych+nasz normalny bonus powitalny w wysokości 100% aż do 100 złotych jesli zawrzesz swój pierwszy zakład juz teraz!

Jak to działa? To proste!

Dokonaj depozytu do swojego konta gracza - dokonanie depozytu do Twojego konta gracza w Betway.com jest proste i bezpieczne, akceptujemy zarówno wpłaty kartami kredytowymi, jak również wpłatę na konto bankowe, poprzez NETeller i Moneybookers!

Wpisz kod vouchera poniżej (zaloguj się i kliknij w sekcję “Moje konto” i następnie w sekcję &quot;Moje darmowe zakłady&quot;, kliknij w przycisk “Użyj voucher” po wpisaniu kodu)
Twój kod vouchera:
xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx
Zagraj zakład w naszym serwisie bukmacherskim za co najmniej 60 złotych na dwa zdarzenia wybrane przez ciebie na jednym kuponie.
Zobaczysz swój specjalny bonusowy darmowy zakład w wysokości 20 złotych który może być również wykorzystany za wybrane przez Ciebie zakłady sportowe!

Przepisy i warunki dotyczące tej oferty:
Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla osób pełnoletnich, wyłącznie dla odbiorców tego maila, tylko jeden darmowy zakład na klienta. Ta oferta jest ważna wyłącznie do 12.01.07 do 21.00 CET. Darmowy zakład nie może być wypłacony, jeśli waluta Twojego konta gracza jest inna od waluty wymienionej w tym mailu, wartość darmowego zakładu będzie się różnić.

Z tego wynika że oferta dotyczy kont w PLN a nie w Euro. Od rana próbuje się dowiedzieć jak to jest w przypadku konta w Euro :zy3ou: Po odpowiedziach typu: &quot;Wszystko jest w mailu&quot; i kilku pustych mailach, w koncu dostałem odpowiedz, że oferta dotyczy wszystkich walut :/


No i nadal nie rozumie tego punktu regulaminu:
Twój pierwszy zakład musi być zawarty w ciągu 30 dni od daty otwarcia twojego konta gracza i musi zawierać przynajmniej jedną selekcję z kursem 1.70, lub większym, zakład musi zawierać opcje wygranej gospodarzy, remisu i wygranej gości (1X2). Unieważnione zakłady nie będą uznawane w tej ofercie.

To jakie w końcu typy mają być na tym kuponie ? Mają być 4 mecze:
- kursem 1,7
- wygrana gospodarzy
- remis
- wygrana gości ?
Czy poprostu dowolny mecz z kursem 1,7 ?

No chociaż na to pytanie dostałem jasną odpowiedz ???? Musi to być zakład ze zdarzeniem o kursie powyżej 1,7. A kombinacja zwycięstw jest dowolna.
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
witam wpłaciłem 100 zł jak chcieli ,obstawiłem ładnie za 100 remis casellon z malaga a w darmowych zakładach ukazał mi się bonus zamiast 100 to 200zł ???? i teraz moje pytanko czy można to podzielić np. na 2 oddzielne zaklady ??
 
qbson 0

qbson

Użytkownik
To ja mam pytanie do przedmówcy ... wplaciles 100 i tą samą 100 obstawiles i wygrales kolejna tak ? A jakby zaklad Ci nie wszedl ? ...Pozdro
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
troche tego nie rozumiem, moze to ktos troche jasniej wyjasnic??
czy ta promocja dziala na takich samych zasadach jak np ta z expekta ??
jezeli postawie np 100zl to oni mi zwroca potem te 100zl bez wzgledu na to czy kupon bedzie wygrany czy przegrany?? bo ja to zrozumialem tak ze jak postwie jakas kaske, np 100zl to oni mi daje do tego 200% czyli w rzeczywistosci stawka bedzie 300zl ale zwrotu kasy w razie porazki nie ma!!! :/
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tez nie kapowałem ale najlepsza metoda to spróbowac na sobie.
dobra a wiec tak wpłacasz 100 zł grasz za całe 100 zł i niezaleznie od kuponu dostajesz voucher 200 zł potem mozesz zagrac nim jezeli amsz kurs 2.5 wygrywasz 500 zł na kuponie to na twoj profil wlauje 500 - stawka ;)
mam nadzieje ze skapowałes.
 
H 0

hitman44

Użytkownik
Nie wiem, czemu ale nie mogę wykorzystać swojego darmowego zakładu, który dostałem w promocji.

Jak chce postawić darmowy zakład -144zł na mecz piłki ręcznej z kursem 8.00 to wywala mi info :wowsdf:

&quot;Stawka większa niż max
Maximum stake 106.70&quot;

a przecież jest napisane w regulaminie promocji:

&quot;musi zawierać przynajmniej jedną selekcję z kursem 1.70, lub większym, zakład musi zawierać opcje wygranej gospodarzy, remisu i wygranej gości (1X2)&quot;
 
H 0

hitman44

Użytkownik
pierwszy zakład zagrałem za 72 zł i dostałem 144zł
no nie wiem. pewnie chodziło właśnie o za wysoką ew. wygraną,

na szczęście postawiłem inny zakład i wygrałem 288zł :jupi: (już po odjęciu wartości zakładu)
nie wiem tylko, czy nie cofną mi tego, bo konto miałem założone już z pół roku temu, tylko na nim nic nie robiłem, a regulaminie promocja jest:
&quot;Twój pierwszy zakład musi być zawarty w ciągu 30 dni od daty otwarcia twojego konta gracza &quot;

czyli jednak nie powinien mi przysługiwać ten darmowy zakład, bo konto miałem otwarte dużo wcześniej :?:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
&quot;Twój pierwszy zakład musi być zawarty w ciągu 30 dni od daty otwarcia twojego konta gracza &quot;
gdzie to masz napisane?

w regulaminie ejst cos takeigo - Na wykorzystanie swojego darmowego zakładu (tokena) masz 30 dni od dnia, w którym darmowy zakład został przypisany do twojego konta Darmowych Zakładów. Jeżeli nie wykorzystasz swojego darmowego zakładu w przeciągu 30 dni zostanie on anulowany i balans konta darmowych zakładów będzie wynosić zero.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
aktualizacja...
Obrót kwoty bonusowej może być dokonany wyłącznie w naszym serwisie bukmacherskim i daje ci znakomitą okazję poznania lepiej naszej oferty. Promocja adresowana jest wyłącznie dla rezydentów Polski.
Niniejszy regulamin promocji wchodzi w życie 18.01.2007 o 11:00 i obowiązuje wszystkich nowych klientów, którzy swoje zgłoszenie bonusowe prześlą od tej daty.
Poniżej krótka instrukcja:
1. [you:a8d54cd70e] =&gt; otwórz konto &lt;= i dokonaj wpłaty swojego pierwszego depozytu..
====&gt; PROMOCJA na BETWAY &lt;====
[you:a8d54cd70e] &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.

2. Dokonać depozytu do swojego konta gracza
3. Zagraj JEDEN zakład w naszym serwisie bukmacherskim – otrzymasz podwojenie twojego PIERWSZEGO zakładu w formie darmowego zakładu do kwoty 200 złotych. Swój darmowy zakład znajdziesz w sekcji &quot;Zarządzaj swoim kontem&quot; po kliknięciu w &quot;Moje darmowe zakłady&quot;
4. Aby wykorzystać darmowy zakład wybierz zdarzenie do swojego kuponu, ukaże ci się opcja zagrania darmowego zakładu na twoim kuponie - zaznacz okienko wyboru tego zakładu aby wykorzystać swój darmowy zakład!


Przykład: Przykład: Dokonałeś wpłaty kwoty 100 złotych do swojego konta gracza, następnie zagrałeś 1 zakład zgodny z wymaganiami podanymi powyżej i otrzymałeś darmowy zakład wartości 200 złotych. Jeśli klikniesz w sekcję „Zarządzaj Swoim Kontem” a następnie w sekcję „Moje darmowe zakłady” odnajdziesz tam swój token darmowego zakładu. Teraz możesz zagrać wybrany przez siebie zakład w naszym serwisie bukmacherskim i wykorzystać darmowe 200 złotych na ten zakład zaznaczając małe okienko na kuponie zakładów mówiące „Darmowy zakład”.
Dokonałeś zakładu za kwotę 200 złotych na mecz piłki nożnej z kursem 2.50, jeśli twój zakład okaże się wygrany otrzymasz 300 złotych wypłaty do swojego konta gracza – wygrana 500 złotych minus stawka 200 złotych = 300 złotych.
Następujące przepisy obowiązują w promocji 200% darmowego zakładu:
* Twój pierwszy zakład musi być zawarty w ciągu 30 dni od daty otwarcia twojego konta gracza i musi zawierać przynajmniej jedną selekcję z kursem 1.70, lub większym, zakład musi zawierać opcje wygranej gospodarzy, remisu i wygranej gości (1X2). Unieważnione zakłady nie będą uznawane w tej ofercie.
* Na wykorzystanie swojego darmowego zakładu (tokena) masz 30 dni od dnia, w którym darmowy zakład został przypisany do twojego konta Darmowych Zakładów. Jeżeli nie wykorzystasz swojego darmowego zakładu w przeciągu 30 dni zostanie on anulowany i balans konta darmowych zakładów będzie wynosić zero.
* Darmowy zakład pojawi się na twoim koncie w sekcji „Dostępne tokeny” natychmiast po zagraniu twojego pierwszego zakładu. Ta sekcja będzie dostępna w sekcji „Zarządzaj Swoim Kontem” i „Moje darmowe zakłady”. Darmowy zakład może być wykorzystany w celu użycia po stworzeniu kuponu zakładów w serwisie bukmacherskim. Pojawi się on jako możliwość wyboru na kuponie stworzonego zakładu jako opcja do zaznaczenia poprzez kliknięcie myszką.
* Nie możesz wypłacić swojego darmowego zakładu.
* Jeśli wygrasz zakład zawarty za pośrednictwem darmowego zakładu, otrzymasz wygraną, bez początkowej stawki twojego darmowego zakładu.
* Nie możesz rozdzielić darmowego zakładu, na przykład: nie możesz go podzielić na dwa lub więcej zakładów. Musisz wykorzystać darmowy zakład wyłącznie na pojedyncze zdarzenie na swoim kuponie.
* Możesz łączyć darmowy zakład ze swoimi własnymi pieniędzmi. Na przykład: Otrzymałeś 200 złotych darmowego zakładu i jeśli chcesz i posiadasz swoje własne pieniądze dostępne na twoim koncie gracza możesz zagrać zakład za na przykład kwotę 250 złotych – 200 złotych z darmowego zakładu i 50 złotych twoich własnych pieniędzy dostępnych na twoim koncie gracza.
* Darmowy zakład nie może być wykorzystany w zakładach systemowych.
* Darmowy zakład dostępny jest wyłącznie w serwisie bukmacherskim (nie można wykorzystać darmowego zakładu grając w pokera, grach, czy też kasynie.)
* Tylko jeden darmowy zakład na klienta. Tożsamość klienta będzie sprawdzana pod względem zgodności: imienia i nazwiska, adresu mailowego, adresu IP, numerów kart kredytowych/debetowych, komputera i jakichkolwiek innych form identyfikacji jakie mogą być zastosowane..
* Oferta jest adresowana wyłącznie do klientów powyżej 18 roku życia.
* Ta oferta nie może być łączona z jakąkolwiek inną ofertą promocyjną Betway.com
* Naruszenie przepisów tej promocji będzie skutkować anulowaniem bonusu i zamknięciem konta gracza.Ta oferta dotyczy klientów z Polski.
 
M 0

mojo

Użytkownik
rozumiem że jak raz zagram darmowym zakładem o kursie powyżej 1,70 i wygram to wygraną kasę będę mógł wypłacić z buka bez problemów :-?
 
Do góry Bottom