>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betsson - 100% Bonus na Zakłady

Status
Zamknięty.
K 358

koeman66

Użytkownik
mam pytanie, czy jak podaje przy wyplacie numer konta bankowego, to musze pisac przed tym 26 cyfrowym numerem napis Pl????????
 
M 0

mariush19

Użytkownik
jak to? to jesli sie jest nowym uzytkownikiem i przelewa pierwszy depozyt to nie daja 100%?? bo ja wlasnie mialem tam sie rejestrowac i inwestowac w ten bonus 100%
 
F 24

fibak90

Użytkownik
jesli ugrales cos z tych 5zl co daja free na gry i przelales na zaklady zagrales zaklad to nie bedzie przyznany dla ciebie bonus od depozytu
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Witam .Przez te 5zl co daja na gry teraz nie moge otrzymac u nich 100%od depozytu zal normalnie
To się wkopałeś, ja specialnie tych 5zł nie ruszałem do puki nie otrzymam tego bonusu! Pewnie nie jeden dał się tak zrobić i stracił bonus. Chcociasz troche beznadziejnie to zrobili bo np. w bet-at-home jeśli ktoś grał za bon to nie traktowali tego jako pierwszą wpłate i z tym powinno być tak samo...
 
serce20 0

serce20

Użytkownik
Czy bonus jest jeszcze aktualny dla osób, które mają już założone konto?
Na stronce widzę tylko bonus dla nowych a wpłacił bym te parę stów.
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
rozmawiałem przed chwila na czacie i bonus aktywny dla zarejestrowanych juz o ile nie obstawiales nigdy zakladow takze jesli masz juz tam konto lecz nie wplacales kasy na zaklady i nie obstawiales ( np przelewajac z gier lub cokolwiek innego ) to mozesz skorzystac z bonusu smialo ???? powiekszyli promocje bonus wynosi teraz az 100 procent do 222zl takze bardzo ciekawa propozycja ????
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Jojojo.
Betsson oferuje wszystkim NOWYM Użytkownikom Zakladów Sportowych atrakcyjny bonus 100% pierwszej wpłaty.
Czas oferty ograniczony od godziny 11:11 dnia 31.05.2009 do godziny 22:22 dnia 31.08.2009.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Bonus jest nadal aktualnym. Na głównej stronie zakładów, są takie zmieniające się promocje i tam jest informacja o aktualnym bonusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom