>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betsson - 100% Bonus na Zakłady

Status
Zamknięty.
creative 0

creative

Użytkownik
Czytajac ten watek wyczytalem dwie sprzeczne informacje o czasie obrotu bonusa? Jak wiec w koncu z nim jest? Jest jakis czas czas obrotu czy go nie ma? W regulaminie nic na ten temat nie jest napisane.
I drugie pytanko, czy promocja jest nadal aktualna?
 
S 0

snoopd

Użytkownik
Marcin przed chwila kontatkowalem sie z suportem i wplata + bonusem trzeba obrocic 6 x od dnia aktywacji w ciagu 1 miesiaca. W przypadku gdy sie nie obroci traci sie bonus. :kwasny4565:
 
J 0

juve87

Użytkownik
kurde dziwny ten bukmache rnie ma jak kasy wplacic, przez moneybookers nei obowiazuje promocja a przez bank nei wysle bo nie mam kasy na koncie a poczta nie wiedza czy mozna wiec lipa kurde strasnzie pogmatwane ejszcze trzeba potwierdzac ze sie wsylalo
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
kurde dziwny ten bukmache rnie ma jak kasy wplacic, przez moneybookers nei obowiazuje promocja a przez bank nei wysle bo nie mam kasy na koncie a poczta nie wiedza czy mozna wiec lipa kurde strasnzie pogmatwane ejszcze trzeba potwierdzac ze sie wsylalo
Nic prostrzego juve87, poszukaj jakiegos znajomego albo kogos z rodziny kto posiada konto w banku pko bp z obsluga internetowa a potem dajesz do reki tej osobie kwote np 50zl poczym ona wchodzi na swoje konto bankowe i robi przelew z opicji Przelew24 i kase masz doslownie po 15 max 30min w zaleznosci w jakiej porze dnia bedzie wykonany ten przelew. Z tego co wiem wplaty z tej opcji biora udzial w promocji.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
&quot;Zgarnij swój bonus w listopadzie! 100% Bonus od pierwszego DEPOZYTU – aż do 150 PLN! Wpłać i graj za darmowe środki!&quot;
Nie wiecie moze czy w grudniu tez bedzie wazna ta promocja?
 
hevelius 0

hevelius

Użytkownik
Bardzo dobra promocja. Skorzystałem, pograłem, obróciłem i wypłaciłem. Wszystko szybko i bez problemów.
Atrakcyjna promocja. Mogę ją polecić.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nic prostrzego juve87, poszukaj jakiegos znajomego albo kogos z rodziny kto posiada konto w banku pko bp z obsluga internetowa a potem dajesz do reki tej osobie kwote np 50zl poczym ona wchodzi na swoje konto bankowe i robi przelew z opicji Przelew24 i kase masz doslownie po 15 max 30min w zaleznosci w jakiej porze dnia bedzie wykonany ten przelew. Z tego co wiem wplaty z tej opcji biora udzial w promocji.
zgadzam sie, wplacilem takim sposobem (ale ze swojego konta), obrocilem i wyplacilem ???? milo i przyjemnie :p
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
hmmm, mam takie pytanie, może ktoś się orientuje-chodzi o tego bonusa za smsa, a temat o nim zamknięty. Wiec wysłałem tego smsa za 1,22 zł, dostałem 11 do gry na konto-w ciągu jednego dnia ugrałem z tego 160 zł i zleciłem wypłatę 150-po 2 dniach oczekiwania na przelew wrócili mi tego bonusa na konto. Dlaczego to zrobili? Obróciłem trzykrotnie po wysokich kursach. Czy jest jakiś okres czasowy, który trzeba odczekać, zanim mozna wypłacać pieniądze? Czy dane konta do gry muszą być identyczne jak dane konta bankowego, czy można wypłacać na dowolne?



----&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; już znam odpowiedź, jest nią ostatnie przypuszczenie o zgodności danych

prosżę o skasowanie posta ;-)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Betsson oferuje wszystkim Użytkownikom Zakładów Sportowych atrakcyjny bonus 100% pierwszej wpłaty.
Czas oferty ograniczony od godziny 22:22 dnia 28.12.2007 do godziny 23:23 dnia 31.01.2008.

Otwórz konto i wpłać pieniądze (jeżeli masz już konto założone - tylko wpłać pieniądze), a otrzymasz 100% bonusu od Twojej wplaty do wysokości 111 zł.
Na przyklad: Wplacając 60 zl otrzymasz bonus wartosci 60 zł. Wplać 222 zł a otrzymasz bonus w wysokosci 111 zł., wpłać 111 zł otrzymasz 111 zł itd.

Maksymalny bonus to 111 PLN
Minimalny bonus to 10 PLN

moneybookers i neteller nie wchodzą w gre
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
czy jeżeli konto na betsson mam na Jana Kowalskiego a karte na Marka Nowaka to moge wpłacić kasę bez problemów i dostać bonus??
 
E 0

elolve

Użytkownik
Marcin przed chwila kontatkowalem sie z suportem i wplata + bonusem trzeba obrocic 6 x od dnia aktywacji w ciagu 1 miesiaca. W przypadku gdy sie nie obroci traci sie bonus. :kwasny4565:
witam mam pytanko czy to nadal obowiązuje??
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
czy jeżeli konto na betsson mam na Jana Kowalskiego a karte na Marka Nowaka to moge wpłacić kasę bez problemów i dostać bonus??
nie , musza byc takie same dane wlasiciela karty i konta w betsson.
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Opanuj się idioto. Widze, że to jakaś gra i z każdego kliknięcia masz jakieś tam korzyści i powiem ci że gdybyś poprosił w hyde parku o klikanie to napewno sporo osób by ci pomogło a tak możesz sobie tylko pluć w brode ????:jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom