>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betsson - 100% Bonus na Zakłady

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Ja wpłaciłem 92pln,dodali 92pln bonusu,wymagany obrót ustawili na 1104 ????,trochę lipa,nie pamiętam ale po 35% czy 40 % obrotu uznali za wykonany ???? ,więc 6xwplata+bonus to ściema,aha nie ma ograniczeń że trzeba obrócić w miesiąc lub dwa.
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
a jak to jest z wpłaceniem do nich pieniedzy, czy oni maja konto do przelewu w Polsce? czy przelew z banku normalnie nie kosztuje nic dodatkowo?
czy jesli zalozylem konto juz dawno to dalej moge z promocji skorzystac?(nie uzywalem do tej pory tego konta)
 
A 0

alfschwanz

Użytkownik
a jak to jest z wpłaceniem do nich pieniedzy, czy oni maja konto do przelewu w Polsce? czy przelew z banku normalnie nie kosztuje nic dodatkowo?
czy jesli zalozylem konto juz dawno to dalej moge z promocji skorzystac?(nie uzywalem do tej pory tego konta)
1. Mają konto bankowe w Polsce. Ponadto oferują możliwość wpłaty za pomocą przelewy24, dzięki czemu pieniądze masz natychmiast na koncie.
2. Nie pobierają żadnej prowizji za przelew.
3. Wejdź w &quot;Dostępne / aktywne bonusy&quot; (poprzez &quot;moje konto&quot;) i sam się przekonaj. :spokodfhgfh:
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Witam mam pytnko co do tego bonusu. Jest on dostępny do 31.12.2008 do godziny 23:59 (takie info dla zainteresowanych). Mam 1 miesiąc na 6krotne obrócenie kwotą wpłaconą i bonusem po kursie 1,5(mogą być zakłady akumulowane) co sięstanie jak nie obróce 6krotnie w ciągu miesiąca??Był ktoś w takiej sytuacji?
Pozdrawiam
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Tylko że rozmawiałem z gościem tam jest liveczat z obsługą i zapytałem co się stanie to mi gość odpisał że to jest tylko profilaktycznie napisany miesiąc a w rzeczywistości to czas obrotu jest nieograniczony....Ściema? Po co piszą tak profilaktycznie?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Witam mam pytnko co do tego bonusu. Jest on dostępny do 31.12.2008 do godziny 23:59 (takie info dla zainteresowanych). Mam 1 miesiąc na 6krotne obrócenie kwotą wpłaconą i bonusem po kursie 1,5(mogą być zakłady akumulowane) co sięstanie jak nie obróce 6krotnie w ciągu miesiąca??Był ktoś w takiej sytuacji?
Pozdrawiam
Juz poczekaj do grudnia z ta promocją bo dadzą nową i z pewnością atrakcyjniejszą (konkurencja nie śpi) :]
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Na tatę kiedyś grałem jak byłem nie pełnoletni. Akurat ich ograłem to kiedyś z rana zadzwonili. Oczywiście scieme walnąłem... I wypłacili. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom