>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

L 6

laci1

Użytkownik
Czyli zakładam konto z linka w pierwszym poście , pozniej wplacam pieniądze za pomocą przelewy 24 i stawiam zakład ? Nie musze aktywować jakiś bonusów albo wpisywać jakiś kodów ?
 
A 0

asod

Użytkownik
Witam mam pytanie co do tej promocji :wink:

Zakładam konto i wpłacam powiedzmy 50 złoty to razem z tym bonusem będę miał na koncie 150 złoty ?? Druga sprawa ile czasu idą do nich pieniądze robiąc przelew z wbk?

Liczę na odp :wink:
 
A 0

asod

Użytkownik
To co to niby za bonus 100 złoty :p I to pisanie ze zaklad bez ryzyka jak przegam to mi zwracaja i moge wyplacic :p po cholere wplacac i zaraz wyplacac swoje siano :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli zarejestrowałem się na forum przed wymaganą datą to mogę to zrobić powtórnie z innym nickiem, aby spełnić wymagania?
Forum nie jest integralną częścią tej oferty bonusowej. Nie ma znaczenia, kiedy się zarejestrowałeś na forum.
Witam, ile czassu mam na wpłacenie kasy na konto od utworzenia konta?
Nie jest to określone, więc możesz wpłacić kiedy będziesz chciał.
 
P 0

patryk19

Użytkownik
Witam ! potrzebuje waszej pomocy. Otóż miałem kiedyś konto i nie wiedziałem, że istnieje takie coś jak cashback na betclicu i nie skorzystałem z tego zatem moja koleżanka w szkole założyła konto na siebie i podała mi login i hasło żebym mógł skorzystać z promocji. Rozumiem, że nie będzie żadnego problemu żebym obstawił mecze w promocji z tego konta prawda ? i po drugie.. co obstawić ? ???? jeszcze nigdy nie wygrałem więc chce w końcu wygrać. chodzi mi o 2-3 mecze tak aby kurs byl 3-5zl zeby na czysto wyjac z 200-300zl. Jakie mecze proponujecie. oplaca sie postawic na dzis - real, barce, juventus, atletico bilbao i lyon ? kurs wynosi 4,09 a wiec 409zl - 309 na czysto. Co proponujecie
 
Do góry Bottom