>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

bsk 184

bsk

Użytkownik
Wpłaciłem, ustawiłem sobie akumulator z 6 pewniaków z łącznym AKO w okolicach 4, skompromitowałem się całkowicie (nie trafiłem ani jednego a jeden odwołali), zwrócili mi i wypłaciłem.
Generalną myśl mam taką, że bukmacherzy wiedzą co robią. Za własne pieniądze w życiu bym żadnego akumulatora nie ustawił, a w szczególności nie zagrałbym meczu Pucharu Polski, ani tenisa (nie znam się szczególnie). Domyślam się, że prawie wszyscy tak robią.
 
bekas 1

bekas

Użytkownik
2. Złóż pierwszy depozyt
Aby postawić pierwszy zakład i skorzystać z naszej oferty, musisz dokonać wpłaty za pomocą przelewu lub karty w wysokości przynajmniej 15 zł.

Jak to wygląda z punktu widzenia naszego prawa? Nie będzie żadnych problemów gdy dokona się przelewu na konto Buka lub w drugą stronę?
Przez Moneybookers lepiej nie wplacac?
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
A wypłata już na konto osoby zarejestrowanej w betclic ? A można na MB osoby trzeciej ? Bo wydaję mi się że kiedyś już tak wypłacałem.
P.S Do ilu PLN jest cashbank teraz ?
 
L 0

losos555

Użytkownik
A wypłata już na konto osoby zarejestrowanej w Betclic ? A można na MB osoby trzeciej ? Bo wydaję mi się że kiedyś już tak wypłacałem.
Dołączam się do pytania ????
 
0 6

0lson

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Założyłem konto w betclic, postawiłem zakład i przegrałem po czym bukmacher zwrócił mi kasę. Opowiedziałem o tym ojcu i on też chciałby tak postawić ale regulamin zabrania zakładania dwóch kont na ten sam adres. Teraz z nim nie mieszkam ale u innych bukmacherów gdzie wcześniej zakładałem konta mam ten sam adres, który ma teraz ojciec. I w zasadzie nie byłoby problemu ale słyszałem, że bukmacherzy mogą mieć wspólną bazę danych. Jaka jest szansa, że to rozkminią? Prawda czy farmazon z tą wspólną bazą danych?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli w betclic jako swój adres wpisałeś swoje miejsce zamieszkania, takie same jak ma ojciec to mogą być kłopoty. Nie muszą ale mogą. Sam tylko raz korzystałem z bonusa powitalnego, więc ci nie powiem jak będzie. Po prostu tylko się nie zdziw jak nie dostaniesz zwrotu na koncie ojca. A bajka o ojcu który nagle zainteresował się bukmacherką jest śmieszna. Wiadoma sprawa, że wywęszyłeś potencjalną &quot;darmową kasę&quot; i chciałbyś jak najwięcej wyciągnąć. Powodzenia życzę. Ja tylko raz korzystałem z cash back-u do 55zł.
 
0 6

0lson

Użytkownik
Gdybym w Betclic wpisał taki sam adres jak ma ojciec to bym o to nie pytał bo wiadomo, że mogłyby być kłopoty. Ale jego adres mam wpisany u innych bukmacherów bo mieszkałem tam kiedy zakładałem tamte konta. Pytanie brzmi czy Betclic może się zorientować i robić z tego powodu jakieś problemy. Słyszałem już o tym jak kolesiowi zawiesili konto bo zorientowali się, że stawiał przeciwstawne zakłady u dwóch bukmacherów żeby bezpiecznie obrócić bonus ale nie wiem czy to prawda.
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
Jak to w końcu jest teraz ? Na stronie betclicka jest logo z Mateuszem Borkiem i pisze ze zakład bez ryzyka do 100zł a jak sie wejdzie w regulamin piszą że 55zł ? Wpłacał ktoś ostatnio ?
 
K 0

kosiarz9

Użytkownik
Witam

Mam pytanie odnośnie tego cashback&#39;a. Jeśli mój brat ma swoje konto to czy jeśli się zarejestruje na ten sam adres domowy itp to cashback za pierwszy zakład mnie obowiązuje??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A czytałeś może regulamin tej promocji na pierwszej stronie tego tematu? Ja nie wiem niektórzy są tak leniwi, że wolą zapytać zamiast najpierw samemu wszystko przeczytać.

&quot;Jeden powitalny bonus od depozytu / powitalny cashback / freebet / cashback przypada na jednego gracza, jeden adres e-mailowy, jedno gospodarstwo domowe, jedną kartę / konto bankowe, jeden adres IP i jeden komputer.&quot;

I masz odpowiedź na swoje pytanie :)
 
0 6

0lson

Użytkownik
Ale na moje nie ????
Co do kwoty to jest to 100zł. Wcześniej było 55 i w regulaminie jeszcze zostało ale napisałem do supportu i babka odpisała, że chodzi o 100 zł i właśnie tyle wypłacili kiedy typ nie siadł.
 
A 0

alexis232

Użytkownik
chce załozyc konto w betclicu i postawic za te darmowe 100zl i jesli mi nie wejdzie to oni rozumie oddaja mi 100zl na konto w betcliku ape pytanie czy ja to stowke moge wyplacic do siebie na konto bankowe?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
@alexis232
Tak, w przypadku przegrania możesz od razu wypłacić na konto bankowe.
@TyperLbn
Tak, dużo jest takich osób. Wygrywają, niektórzy od razu wypłacają, a inni dalej grają.
Niestety przez ten bonus jesteśmy narażeni na dużą ilość nadużyć...
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
a jak zadzwonie do stryja ( bo ja juz skorzystalem z bonusu), albo najlepiej do niego pojade i mu powiem zeby zalozyl konto jutro i machnal za stowke 6 meczow ligi mistrzow, jak nie wejdzie to najwyzej wyplacimy sobie... to to juz jest naduzycie ? ???? ????
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
no a na co innego masz wyplacic ?...
szukam kogos komu udalo sie trafic ten pierwszy zaklad. istnieje ktos taki wogole na tym forum?? ????
Tak jak gdzieś pisałem. Każdy się podpala i stawia taśmę na mega AKO, co generalnie jest zawsze zarobkiem dla bukmacherów. Ja na przykład nie gram taśm, bo nie mam się za głupiego, żeby mnożyć marżę bukmachera, ale tu się podpaliłem i walnąłem taśmę na kilka pewnych zdarzeń (chyba z 7), z którego nie weszło ani jedno, poza jednym zwrotem za krecz zawodnika, na którego postawiłem).
Zwrot miałem w ciągu dwóch dni, zleciłem wypłatę. bez problemu, bez obrotu.
Tak więc ta fajna, owszem, promocja jest fajna przede wszystkim dla Betclica. Polecam wejść na Betclica, postawić singla za 1,8 i mieć te 80 złotych zamiast się wygłupiać z taśmami.
 
Do góry Bottom