>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

martus1205 1

martus1205

Użytkownik
Chciałam się upewnić po prostu czy nic się nie pozmieniało i tyle. Komentarze może zachowaj dla siebie...
 
J 0

jabba1

Użytkownik
Mam mały problem. Wpłaty dokonałem Karta kredytowa ale nie zapisałem jej danych w systemie przez co nie moge wypłacic na nią pieniedzy. Co mam zrobic w takiej sytuacji?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie dodam tylko ze juz korzystalem z tej promocji 4 lata temu i wtedy wplacalem z mojego konta bankowego z betclick , ciekawe czy jak znow wplace z mojego konta bankowego na konto betclick dziewczyny, zeby nie zablokowali konta
co o tym sadzicie.
 
ripperpl 3

ripperpl

Użytkownik
Jak już wpłacę na konto 55zł i przykładowo mi się nie uda, to musze obrócić tę kase ?? czy odrazu moge wypłacić ?? tzn. chodzi mi o to że zagram za te 55zł oddadzą mi i zabiore. Jest taka możliwość
 
A 3

asusasus

Użytkownik
Otrzymal ktos dzis bonus 40 zl na gry ktory jest wazny rowzniez na zaklady sportowe? w mailu pisze ze jest wazny do 0:59 15.07 a gdy zaloguje sie na konto w wiadomosciach pisze po portugalsku ze do 0:59 14.07 wie ktos moze jak to wkoncu jest?
 
K 43

krak

Użytkownik
Jeśli dzisiaj się zarejestrowałem, a wpłaty dokonam jutro, (dziś i tak mój bank jest nieczynny) to zwrot gotówki w przypadku przegrania zakładu mnie obejmie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nieoficjalnie to miały być zmiany w promocji powitalnej w Betclic i Expekt. W Expekt podnieśli z 100zł do 200zł. Zmiany w Betclic chyba wstrzymali, więc na razie zmian nie będzie. Freebet 55zł bez obrotu to dobra opcja ;)
 
S 0

soaked11

Użytkownik
Ehhh szkoda bo nie zdążyłem się załapać na tą opcję. Ale tak jak mówisz promocja 55 zł bez obrotu też jest dobra ????
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Ostatnio (bodajże od wczoraj) w betclic jest cashback 100zl. I tu moje pytanie, czy, żeby pierwszy zakład był potraktowany jako &quot;bez ryzyka&quot;, trzeba grać za stówe, czy mogę np. wpłacić 50 zl, i za nie zagrać, i w razie niepowodzenia, nie utracę pieniędzy?
W regulaminie co prawda pisze wyraźnie, że to cashback do 100zl, a nie na 100 zl, ale wolałbym się upewnić.
 
Do góry Bottom