>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

adept 1

adept

Użytkownik
Sensi - a jak ona miała by wyglądać ? Przecież to czysta losowanka by była wtedy,
jedyny sens miało by przy czyms takim tylko i wyłącznie dobre typowanie, wysoka %-owa skuteczność.. nie sądzisz ? ;)
chyba że miałeś cos innego, konkretniejszego na myśli...
gdyby nie wchodziły kursy 2--&gt; 4 --&gt;8 --&gt; 16 itd.. to stawialibyśmy że w meczu bramkarz strzeli gola (zdarza się, vide ostatnio) po kursie 200 ?
hmmm ;)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Stachu Nigdy nie odpuszczaj meczów ! to żelazna zasada Mi ostatnio zremisował zespół co nie zdobył jeszcze żadnego ! pkt a było już 7 kolejek sezonu, łapie się wtedy fajne kursy typu 5.0 :) Do takich wątpliwych co do remisów meczów można wykorzystywać bonusy &quot;zakład bez ryzyka&quot;
Podobno multiprogresja zaczyna się od 100 zespołów:) Ale nie polecam ! Popieram djoko przy takim budżecie to 10 zespołów to dobry pomysł ja zaczynałem z podobnym budżetem i grałem ponad pół roku 10 zespołami ( może okresowo 2-3 drużyny dorzucałem jeżeli zobaczyłem &quot;fajne&quot; zespoły)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
czy myślał ktoś kiedyś nad progresją... kursów, a nie stawek?
W swoim archiwum mam kilkanaście modeli takiej gry ???? a warianty łączące progresję kursów idącą wraz z progresją stawek , przedstawiłem w wątkach:

a/ Kwadrat etapu

Etap. Kurs ..Stawka ..Koszt..Wygrana. Zysk
01 .... 0 .... ....1 ......... 0 ........ 0 ......... 0
02 .. 1.25 ...... 4 ......... 4 ........ 5 ......... 1
03 .. 1.56 ...... 9 ........ 13 ...... 14 ......... 1
04 .. 1.88 ..... 16 ....... 29 ...... 30 ......... 1
05 .. 2.20 ..... 25 ....... 54 ...... 55 ......... 1
06 .. 2.53 ..... 36 ....... 90 ...... 91 ......... 1
07 .. 2.86 ..... 49 ..... 139 ..... 140 ......... 1
08 .. 3.19 ..... 64 ..... 203 ..... 204 ......... 1
09 .. 3.52 ..... 81 ..... 284 ..... 285 ......... 1
10 .. 3.85 ... 100 ..... 384 ...... 385 ......... 1

b/ Sześcian etapu

Etap ... Kurs ...Stawka .. Koszt .. Wygrana .. Zysk
01 ....... 0 ....... 1 ........... 0 ........ 0 .......... 0
02 ..... 1.125 ... 8 ........... 8 ........ 9 .......... 1
03 ..... 1.334 .. 27 ......... 35 ....... 36 ......... 1
04 ..... 1.563 .. 64 ......... 99 ...... 100 ........ 1
05 ..... 1.80 .. 125 ....... 224 ...... 225 ......... 1
06 ..... 2.042 . 216 ...... 440 ...... 441 ......... 1
07 ..... 2.286 . 343 ...... 783 ..... .784 ......... 1
08 ..... 2.532 . 512 .... 1295 ..... 1296 ......... 1

c/ Bikwadrat etapu

Etap ... Kurs ...Stawka ... Koszt .. Wygrana .. Zysk
01 ....... 0 ........ 1 ........... 0 ........ 0 .......... 0
02 ..... 1.07 .... 16 ...........16 ....... 17 ......... 1
03 ..... 1.21 .... 81 .......... 97 ....... 98 ......... 1
04 ..... 1.39 ... 256 ........ 353 ...... 355.8 ...... 2.8
05 ..... 1.57 .. 625 ......... 978 ...... 981 ......... 3
 
V 0

vermer

Użytkownik
pytanie dla doświadczonych progresowiczów
Cześć wszystkim jestem nowy -zamierzam za tydzień rozpocząć swoją przygodę z progresją .3 miesiące się do tego przygotowuje -Mam strategię na stały zysk (8 drużyn)który zakłada stawianie po 4 meczu bez remisu -na 7 progów czyli drużyna ma prawo nie remisować 11 meczów .Moje pytanie brzmi czy według was bezpiecznie będzie zabezpieczyć się tak;2 drużyny nie remisują przez wszystkie 100%progów ,2 druzyny nie remisują 75% ,2 drużyny 50% a 2 drużyny 25%.Do tego dodam że ligi które wybrałem średnio miały po 2/3 czarne serie na 20 druzyn (10 lat )czyli statystycznie na 8 drużyn wypadnie 1.2 czarnej serii -jeśli drużyna którą wybrałem bedzie takową miała -a bede wybierał takie drużyny krótre nie miały takiej serii przez 8 lat a i remisowały dużo.Moje założenie jest takie że jeśli trafie czarną serie co jest nieuniknione to kwotę ostatniego progu rozrzucam na następną progresję na stały zysk (8 drużyn )od nowa.Bede bardzo wdzięczny za wszystkie wskazówki-co kilka głów to nie jedna ???? pozdrawiam
 
P 1

patras

Użytkownik
Cześć wszystkim jestem nowy -zamierzam za tydzień rozpocząć swoją przygodę z progresją .3 miesiące się do tego przygotowuje -Mam strategię na stały zysk (8 drużyn)który zakłada stawianie po 4 meczu bez remisu -na 7 progów czyli drużyna ma prawo nie remisować 11 meczów .Moje pytanie brzmi czy według was bezpiecznie będzie zabezpieczyć się tak;2 drużyny nie remisują przez wszystkie 100%progów ,2 druzyny nie remisują 75% ,2 drużyny 50% a 2 drużyny 25%.Do tego dodam że ligi które wybrałem średnio miały po 2/3 czarne serie na 20 druzyn (10 lat )czyli statystycznie na 8 drużyn wypadnie 1.2 czarnej serii -jeśli drużyna którą wybrałem bedzie takową miała -a bede wybierał takie drużyny krótre nie miały takiej serii przez 8 lat a i remisowały dużo.Moje założenie jest takie że jeśli trafie czarną serie co jest nieuniknione to kwotę ostatniego progu rozrzucam na następną progresję na stały zysk (8 drużyn )od nowa.Bede bardzo wdzięczny za wszystkie wskazówki-co kilka głów to nie jedna ???? pozdrawiam
Ja ostatnio zaprzestałem progresji na remis podobnym systemem.też czekałem do 5-8 meczy bez remisu zaczynałem grę od stawki 3/5/7/10/15/25/39/59/90/150/ na 10 progów. zyski są ale nie duże w ogólnym rozrachunku jak się trafi czarna seria a się trafi to się traci okolo 400 zł. a żeby zarobić te 4 stówki zakładając zysk z jednej drużyny około 7 zł to jest około 50-60 wygranych drużyn/progresji.tym systemem co ja grałem a widzę Twój jest podobny.Generalnie zaczynam sprawdzać coś konkretniejszego tzn wchodzę około 7-10 meczy bez remisu na 5 progów zaczynając od stawki 20/30/45/70/105 i jak nie wejdzie to zaprzestaję grę na 5 etapie i zaczynam od nowa godząc się ze stratą.z tym że ,żeby odrobić kaśe z tych 5 progów potrzebuje zakończyć około 7 drużyn/progresji.zastanawiam się ewntualnie nad 7 progami.zysk z zakończonej progresji jest około 45 zł.więc jest lepiej ,ale to dopiero zaczynam testować na sucho.
 
R 0

runner80

Użytkownik
Prawda.Boli ale prawda. prędzej czy później trafi się czarna &quot;owca&quot;. Mówię z doświadczenia.
Oczywiście że prawda ale wcale ta prawda nie boli bo od tego jest strategia gry by czarną owcę &quot;przeżyć&quot; i potraktować ją jako coś naturalnego, choć ( miejmy nadzieję ) jako baaaardzo rzadkie zjawisko[/quote]
Czarna seria to nie odzowny element gry każdego gracza. Tylko taki gracz musi ustawić tak progresję aby ta seria (straty) nie przekroczyła zysków z progresji. Czarna seria zdarza się bardzo rzadko, tak samo jak przytrafić się może systuacja gdzie prowadząca drużyna do 90min straci dwie bramki w doliczonym czasie i przegra mecz, czy w tenisie zawodnik po wygranym 1 secie ma meczbola w drugim (prowadząc w secie 5-0), a przeciwnik nie dość, że wygrywa seta to i mecz. Przykłady można mnożyć ale liczenie na to że takie się nie przydarzy świadczy o słabej fachowości gracza
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
4 miesiące po moim pierwszym wpisie o moich progresjach http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-57-24.html#post3840912 przedstawiam kolejną porcję moich doświadczeń z graniem progresją na remisy w kolejnych meczach danej drużyny. Gram podwajając każdy poziom progresji do 6 poziomu włącznie, a kolejne poziomy grałem aby wyjść na mały zysk. Pierwszy poziom to 0,25j.

Oto tabela z listą drużyn które grałem tylko do końca jednej progresji ( wypatrywałem kliku meczy bez progresji i zaczynałem grac). Wyjątkiem jest Jeju United (grałem 3 progresje). Niestety aż 3 progresje zakończyły się porażką. Shamrock i Shanghai Shenshua z powodu zakończenia sezonu. Na Aue po zagraniu 9 poziomów i stracie prawie 50j. zdecydowałem się na przerwanie progresji na tą drużynę. ( oczywiście w kolejnym meczu padł remis ???? )



Poza tym miałem 9 drużyn które obstawiałem w każdej kolejce ligowej.


Łącznie do dzisiaj zakończyłem grając w opisany sposób łącznie 69 progresji, w tym:
Na 1 poziomie - 21 progresji
Na 2 poziomie - 17 progresji
Na 3 poziomie - 14 progresji
Na 4 poziomie - 4 progresji
Na 5 poziomie - 6 progresji
Na 6 poziomie - 2 progresji
Na 7 poziomie - 2 progresji
Na 8 poziomie - 3 progresji

Bilans: ✅78,77j.

Średnia miesięczna stawka na wszystkie mecze wynosiła 20,03j.

Krytyczne momenty w grze:
- Otwarte 18 progresji ( dopuszczenie do takiej sytuacji było błędem)
- Potrzeba postawienia w jeden weekend 47,5j. ( na szczęście progresje na 7 i 8 poziomie się zakończyły w ten weekend)

Teraz zamierzam poszperać w kilku ligach i ze 2 drużyny dorzucić do gry na stałe. Może udało mi się kogoś namówić to spróbowania grania na remisy. ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Witam.
Odbiegając od tematów mam prośbę.
Mógłbym prosić o jakieś sensowne stawkowanie dla kursu 1.50 ?
Wystarczy na 3-4 progi.

Słyszałem o FK @1.50 ale wszędzie widziałem jak wygląda jedynie @1.80

Proszę o pomoc.
Dziękuję
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Stawkowanie na podobny zysk na każdym poziomie:
1j - 3j - 9j - 27j
Stawkowanie na coraz większy zysk:
1j - 4j - 16j - 64j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
1 i 3 bym jeszcze zniósł, ale 9j na 3 progu to już grubo jak dla mnie. (9j to 50% budżetu :/)
W każdym razie dzięki.
Pozostanę przy płaskiej stawce.
 
adept 1

adept

Użytkownik
Gra ktoś aktualnie progresja na remisy...? I ma chec chwalenia się swoimi osiągnieciami na forum
czołem,
aktualnie nie, ale grało się, ligi ogolnie znane jak remisowe,
tylko że nie jedna progresja bo to prowadzi do bankructwa, a kilka czy kilkanaście było nawet (multiprogresja?)..
Zakończyłem jak wyszedłem na ok. 0 (zero) bo jest to dość męczące, nawet bardzo,
czekanie na remis kilka tygodni potrafi zaprzątnąć głowe dobrze.
Także na to się przygotuj - to po pierwsze :cool: no i bez ciepliwości i silnej woli ani rusz. Mi chyba zabrakło, ale moze kiedyś wróce. No a reszta to juz dobór drużyn i to co sie zowie szczęściem. progi, ilość, wysokość (jak mnożyć), to juz jak kto woli chyba..
pozdrówka ????
 
R 0

roy9090

Użytkownik
Zdaje sobie sprawe ze oczekiwanie na remis moze byc dosc nerwowe...
Niektorzy graja do pewnego poziomu, zdarzaja sie tacy ze graja &quot;twardo&quot; do upragnionego remisu.
Czy jest jakis cudowny &quot;sposob&quot; by odnosic w progresji pewny zysk?
Wiadomo ze ilosc druzyn oraz poziom progresji zalezy od kapitalu poczatkowego itp, itd.
Prosilbym o podzieleniu sie przezyciami oraz poinformowaniu jak te progresje sie konczyly.
Zaciekawil mnie watek progresji i chcialbym uzyskac jak najwiecej informacji. Z gory wszystkim dziekuje:-D
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Sposób raczej nie cudowny a oczywisty, trzeba mieć po prostu spory budżet bo jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy, no i każdy w końcu zremisuje ????
 
K 2

koziu

Użytkownik
Moim zdaniem należy zapomnieć o szybkim i wysokim zysku z progresji w ciągu kilku tygodni. Sam gram progresją na remis od kilku lat i mimo tego, że jestem na plusie, to uważam, że te lata przyczyniły się raczej do nauki niż poważnego zarabiania.
Grając trzeba trzymać się kilku podstawowych zasad:
- ustalić sobie bezwzględny poziom graniczny (6-8), po którym zaprzestajemy gry (straty odrabiamy na innych drużynach),
- optymalnie wybrać drużyny do progresji, w moim przypadku na remisy (wysoki procent remisów drużyny w sezonie bieżącym i ubiegłych, ogólny wysoki procent remisów w danej lidze itd.),
- umiejętne operowanie stawkami (nie gram np. na podwojenie stawki, raczej stały zysk lub malejący zysk).
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
- to co wyczytałem w tym temacie o progresji, to jest z epoki kamiennej
- poszukajcie w necie czegoś ciekawszego, a jest coś takiego co Wam oczy otworzy
- cudeńka o grze progresją na tamtej platformie wyczytałem
 
K 2

koziu

Użytkownik
No to oświeć nas w takim razie. Rzuć chociaż jednym takim cudeńkiem, bo na razie nic do tematu nie wniosłeś.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
No to oświeć nas w takim razie. Rzuć chociaż jednym takim cudeńkiem, bo na razie nic do tematu nie wniosłeś.
- a proszę bardzo
&gt;&gt;&gt; jak myślisz???
&gt;&gt;&gt; czy można wygrywać u bukmachera grając na przeciwstawne wyniki nawet w piłce nożnej 1x2 ???

//czyli stawiać w tym samym meczu 1 i x i 2 po odpowiednich stawkach i jaką do tego zastosować strategię ??? //

-i owszem można # nie opiszę tego, bo to nie mój pomysł, a jak ktoś chce to znajdzie w gogle -progresja bukmacherska
 
Do góry Bottom