>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja

bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Warto teraz zacząć grać progresją jak już końcówka sezonu ? I jak gracie progresją to 1 zespół na 1 sezon ? Bo to gdzieś wychodzi 40 meczy na rok tylko.
koniec sezonu w Europie, ogólnie nie polecam, za to Argentyna, Primera Division jak najbardziej....Zależy ile masz kasy, ale lepiej grać niższe stawki a więcej drużyn.A z Argentyny możesz brać praktycznie wszystkie (Primera Division ofc,Torneo Final)
 
G 0

gra1

Użytkownik
Sorry jak już było, ale czy ktoś może podać stronę gdzie są statystyki:
* procent remisów danej drużyny w ostatnich sezonach oraz w obecnym
* procent remisów w danej lidze w ostatnich sezonach oraz w obecnym
* najdłuższą serię bez remisu w minionych sezonach
* aktualną serię bez remisu
 
G 0

gra1

Użytkownik
Dobra a może chociaż jakaś strona gdzię będzie:
procent remisów danej drużyny w ostatnich sezonach oraz w obecnym lub najdłuższą serię bez remisu w minionych sezonach ?
 
G 0

gra1

Użytkownik
ok znalazłem odpowiednią i pytanie czy jeżeli w lidze jest ok 30% remisów to wystarczająca liczba by spełniała ten warunek?
 
P 1

patras

Użytkownik
Dobra drużyna do zagrania progresją od następnej kolejki to Ljungskile ze szweckiej 2 ligi superetan. jest po 19 kolejkach i zanotowała jeden remis w 1 kolejce.Czyli ma już 18 meczy bez remisu.Remisy Ljungskile w poprzednich sezonach.
2012 -9
2011 -6
2010 -11
2009 -7
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dobra drużyna do zagrania progresją od następnej kolejki to Ljungskile ze szweckiej 2 ligi superetan. jest po 19 kolejkach i zanotowała jeden remis w 1 kolejce.Czyli ma już 18 meczy bez remisu.Remisy Ljungskile w poprzednich sezonach.
2012 -9
2011 -6
2010 -11
2009 -7
Patras... Przeszłość nie gwarantuje przyszłości.
Seria bez remisu: Lech Rypin 24
FC Fyn 21
Unia Nowa Sarzyna 19
Orzeł Międzyrzecz 19
Lubuszanin Trzcianka 18
Aversa Normanna 18
Ljungskile SK 18
Levadia Tallin 17
Victoria Chróścice 16
Sport Recife 16
Persema 15
ASA 15
Al Ahly Kair 15
Casale 15
Hougang United 15
ŁKS Łódź 15
Zamalek SC 15
PSM Makassar 15
Vllaznia Shkodër 14
Icasa 14Idąc twoim torem rozumowania wkleiłem właśnie interes życia, tylko dla kogo, Ciebie czy buka?
 
P 1

patras

Użytkownik
Rozumiem . stawiając na progresje remisową ludzie mają wiele sposobów i pomysłów na gre. Moja jest taka,że ja szukam drużyn w danym sezonie co mają dłuższą serię bez remisów.grając na 10 poziomów mam dużą szansę że wygram i zmniejszam ryzyko wtopy,ale zdaję sobie sprawę i się z tym liczę ,może się i tak trafić. jak nie wejdzie w 12 następnych spotkaniach remis to Ljungskille bedzie miał tylko 1 remis w sezonie.też takie rzeczy się zdarzają ,ale baaardzo rzadko.
 
P 1

patras

Użytkownik
Lech Rypin w połowie sezonu miał pozamiatane z powodu kasy także ponad połowe sezonu oddał walkowerami,ale chyba w tych statystykach jest też to liczone i seria trwa już drugoi sezon a nie jak w przypadku Ljungskille tylko w obecnym.innych drużyn z twojej listy nie chce mi sie analizowac.sam sobie prowadze statystyki.bez napiny
 
K 26

krom

Użytkownik
To ile możesz zarobić skoro jesteś przygotowany na 10 poziomów ? Porównaj teoretyczny zysk do teoretycznej straty. Warto ?
 
P 1

patras

Użytkownik
To ile możesz zarobić skoro jesteś przygotowany na 10 poziomów ? Porównaj teoretyczny zysk do teoretycznej straty. Warto ?

Zależy jak się gra.proste.grać można mniej drużyn jednoczesnie za większą kase,albo wiecej za mniejszą .zarobic mozna ,stracic również.gram juz swoje i nawet jezeli nie jest to system nie zawodny to może jest to &quot;jakiś&quot; sposób.Naprawdę próbowałem dużo sposobów i żaden jakoś kasy mi nie przyniósł.wszystko można wyjaśnić analizując ligi ,ale nie ogólnie z jakiejś tabeli typu ktoś wklei liste drużyn passy bez remisu, tylko własnymi chęciami i poświęconym czasem.powiem tak analizowałem bodajże 2 lige włoską.Moje założenie było takie że zaczynam gre po każdym 3 meczu beż remisu na każdą drużyne z tej ligi. wynik wyszedł mi -81 wygranych 1 porażka.przy moim założeniu w symulacji po trzecim meczu bez remisu i 10 etapach progresji.Jak się komuś nie pali to czeka dłużej niż 3 mecze.w zależności od ligi i drużyny na jaką chce się postawić. W tym wypadku analizowa dotyczy tylko jednego sezonu i jednej ligi!.jak ktoś ostrożnie zagra to wtopa na 10 etapie progresji wynosi około 400 zł czyli też stosunkowo nie dużo a zarobić można nawet na jednym strzale +/-70 zł ,jak i 7-10 zeta to zleży....ogólnie wydaje mi się ,że jeżeli się poczeka na drużyny bez remisu w jednym sezonie w granicach 5-10 ( liga jest tu wyznacznikiem) i dopiero się wejdzie do gry to ryzyko się zmniejsza.
 
P 1

patras

Użytkownik
Wedlug mnie progresja na remis jest zupelnie nieopłacalna juz bardziej sie oplaca progresje na ako 2
ale zobacz jak kasa bije po kursie 2 a ja gralem juz remisy ,ktore weszły po kursie 4,60 i zawsze można stawką też inaczej operowć
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
moim zdaniem progresja na remisy to najgorsza progresja jak może być ????

a co ja miałem napisać... mam taki szalony pomysł i jeżeli wchodzą tutaj bardziej doświadczeni gracze z kilkuletnim stażem tak jak ja prosze o obiektywną opinie bo ja jak zwykle ze swoimi pomysłami jestem subiektywny :grin:
Już pisze ock
PROGRESJA NA BTS NA LIGĘ (np Angielską Premier League)
z tym że można grać nawet 10 lig jednocześnie tylko każda musi być w osobnej progresji
Tylko taki rodzaj progresji w której obstawiamy ciąg zdarzeń, np. że jak w poprzednim spotkaniu był BTS to w następnym również będzie i tak do momentu aż przegramy i nie będzie BTS od tego momentu obstawiamy że nie będzie BTS. Więc jeżeli mnie zrozumieliście ciąg 5 meczy z rzędu bez BTS jest dla nas super im dłuższy ciąg tym lepiej, tak samo ciąg BTS. Przegrywamy jeżeli będzie ciąg w stylu BTS: TAK NIE TAK NIE TAK NIE TAK NIE TAK NIE zależnie na ile progów mamy kasę.
Ja najdłuższy ciąg BTS TAK NIE TAK NIE znalazłem do poziomu 5, kursy na BTS oscylkuje w granicach 1,80 więc do progresji ujdzie

Mógłby ktoś też poszperać czy zdarzają się takie serie bo nie chce umaczac kasy póki tego nie sprawdze. Osobiście nawet nie przepadam za progresją bo jak już się przegrywa to na 0 ale to za mną chodzi od dłuższego czasu.
Jeżeli ktoś nie zrozumiał to przykład (mecze Bundesligi z tego sezonu, było ich dopiero kilka)
18.08. 17:30KoniecDortmund2 - 1Braunschweig
18.08. 15:30KoniecNurnberg2 - 2Hertha
17.08. 18:30KoniecMoenchengladbach3 - 0Hannover
17.08. 15:30KoniecBremen1 - 0Augsburg
17.08. 15:30KoniecFrankfurt0 - 1Bayern
17.08. 15:30KoniecFreiburg1 - 2Mainz
17.08. 15:30KoniecHamburger1 - 5Hoffenheim
17.08. 15:30KoniecStuttgart0 - 1Leverkusen
17.08. 15:30KoniecWolfsburg4 - 0Schalke
11.08. 17:30KoniecSchalke3 - 3Hamburger
11.08. 15:30KoniecMainz3 - 2Stuttgart
10.08. 18:30KoniecBraunschweig0 - 1Bremen
10.08. 15:30KoniecAugsburg0 - 4Dortmund
10.08. 15:30KoniecHannover2 - 0Wolfsburg
10.08. 15:30KoniecHertha6 - 1Frankfurt
10.08. 15:30KoniecHoffenheim2 - 2Nurnberg
10.08. 15:30KoniecLeverkusen3 - 1Freiburg
09.08. 20:30KoniecBayern3 - 1Moenchengladbach

Jak widać nie zdarzały się serie naprzemienne BTS TAK NIE

Załóżmy że w pierwszym meczu Bayern z Moenchengladbach obstawiliśmy BTS za 10 po kursie 2 i wyciągamy 20. W następnym spotkaniu Leverkusen Freiburg dalej BTS i tak dalej. W spotkaniu Hannoveru przegraliśmy więc w spotkaniu dortmundu obsawiamy już BTS NIE za 20 po kursie 2 co odrabia straty z meczu Hannoveru. W meczu bremen 1 stopień progresji więc obstawiamy znów za 10 itd.

WADY:
czasem spotkania rozgrywane są o tej samej porze i nie wiem jak do tego podejść
nie szukałem ostro tych serii czy takowe były jeżeli ktoś znajdzie dłuższą niż 5 to proszę o wrzucenie
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Piszesz że progresja na remisy gdzie najmniejszy kurs to 3.0 a tymczasem szukasz progresji z kursem 1,8 NIEPOJĘTE !
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Piszesz że progresja na remisy gdzie najmniejszy kurs to 3.0 a tymczasem szukasz progresji z kursem 1,8 NIEPOJĘTE !
czego nie pojmujesz ?
ty patrzysz na kurs bo myślisz że w długiej perspektywie się nie spłukasz co jest godne politowania
w progresji najważniejsze jest żeby nie wchodzić na wysokie progi i żeby nie groziło ci bankructwo a kurs jest 2-rzędną sprawą do której dobiera się stawki. Można grać progresje zarówno na kursy 1.50 jak i 10
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
czego nie pojmujesz ?
ty patrzysz na kurs bo myślisz że w długiej perspektywie się nie spłukasz co jest godne politowania
w progresji najważniejsze jest żeby nie wchodzić na wysokie progi i żeby nie groziło ci bankructwo a kurs jest 2-rzędną sprawą do której dobiera się stawki. Można grać progresje zarówno na kursy 1.50 jak i 10
Skąd wiesz że gram &quot;długą perspektywą&quot; ?
No właśnie chodzi o wysokie progi ! Spróbuj zagrać ciągiem Fibbonaciego kurs 1,5 czy też 1,8 !
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Ps To znaczy graj Sobie jak chcesz w sumie to w Twojej wypowiedzi &quot;doczepiam&quot; się tylko tego zdania &quot;moim zdaniem progresja na remisy to najgorsza progresja jak może być&quot;
A niby skąd taki wniosek wyciągasz ?
 
V 31

vector77

Użytkownik
progresja na remisy to obled finansowy i mentalny. lepiej leciec over 2.5 na progresji w lidze powiedzmy angielskiej. remisy smierdza z daleka.
 
Do góry Bottom