>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja NHL

J 0

janu1989

Użytkownik
nawet 5 ja rowniez ide tymi typami ale tez za wczesnie zebym mogl cokolwiek stwierdzic jaki macie prog ostateczny i jakimi stawkami gracie? oprocz Biskupa bo On tutaj daje screeny
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
W nocy nic nie postawiłem, więc jestem teraz na 3 poziomie.
Też spróbuję na Tampa Bay, bo gdy wygrają to będę miał podwójną radość, gdyż im kibicuje.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Tampa Bay Lightning ✅✅ ????
Nocnych meczów dziś nie gram.
Zaczynam nową rozgrywkę jutro.
Co wy gracie?
 
F 67

fish1991

Użytkownik
Siema ,chcialem zapytać czego dajesz toronto ,skoro gra u siebie ? myslłem ze jest jedna sztywna zasada .tylko na wyjezdzie,jak najblizej 2.0 ??????
 
B 3

belphegor

Użytkownik
Toronto gra na wyjeździe. Amerykańskie strony czasem podaja na odwrót:
Toronto (27-27-3-5) at Atlanta (25-26-4-7)
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Siema ,chcialem zapytać czego dajesz toronto ,skoro gra u siebie ? myslłem ze jest jedna sztywna zasada .tylko na wyjezdzie,jak najblizej 2.0 ??????
Toronto gra na wyjeździe, a jest napisane jako pierwsze, gdyż w USA piszą:
Toronto @ Atlanta, czyli:
Toronto at Atlanta
Chodzi o to, że Toronto gra w Atlancie, a nie Toronto podejmuje Atlantę (jak to jest w Europie).
Po europejsku było by Toronto vs Atlanta.

Ale zapamiętaj:
Jak będziesz oglądał mecz NHL, gdyż po twoim poscie zakładam, iż jeszcze takowego nie widziałeś to pierwsza (po lewej stronie) powinna być nazwa drużyny gości, natomiast druga (po prawej stronie) nazwa drużyny gospodaży.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Siema ,chcialem zapytać czego dajesz toronto ,skoro gra u siebie ? myslłem ze jest jedna sztywna zasada .tylko na wyjezdzie,jak najblizej 2.0 ??????

Kolejne nie myślące coś. Nie mój temat ale k..... ile można? Kolejny rodzynek się znalazł. Nie macie pojęcia gdzie się sprawdza takie rzeczy kto gra u siebie a kto na wyjeździe to nie zabieraj się za bukmacherke. Spakuj plecak i spać
 
F 67

fish1991

Użytkownik
no dobra mj błąd kolego ,czytalem pare razy juz te posty ale jakoś nie utkwiło mi ta opcja w pamięci i rzeczywiscie sobie przypomniałem ze cos tkaiego bylo , a ja sobie wypraszam ublizania kolezko i jak nie twoj temat to nie zawieraj glosu a jak odzywasz sie tylko zeby ublizyc to lepiej jest to zrobić idąc na ulicy ,twarzą w twarz a nie bezpiecznie siedząc za biurkiem komputera, a i Lukasz99 dzieki za wytłumaczenie ,pozdrawiam
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam,
Ponieważ mamy koniec miesiąca, podsumowałem ostatnie 3 miesiące gry.
Grudzień:
26 zakładów, z czego 15 wygranych,
Styczeń:
26 zakładów, z czego 14 wygranych,
Luty:
31 zakładów, z czego 16 wygranych,
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom