>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na tenis live - kilka wątków do dyskusji

D 77

dalik

Użytkownik
Limity...
Gram za małą kasę więc limity mnie nie obchodzą.
Brak równowagi - dziękuję ale na tym jeszcze nic nie ugrałem, poza tym trzeba 3 razy wygrać by móc raz wtopić.
Co do tematu...
http://www.livesports.pl/mecz/bZKJ6t28/#przebieg-meczu;1
Dopiero za 13 razem wpadło 40:15 co mnie zdenerwowało (nie grałem tego), że taki próg trzeba zabezpieczyć, no chyba, że gramy np po serii 5 bez oczekiwanego wyniku.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Na jak grasz na nieparzyste progresją? Czy nawet na parzyste bez progresji? Masz to samo- 3 razy trafić, raz przegrać. Z tym, że nie będzie równowagi jest bardziej prawdopodobne ????

Edit: Dalik, masz jaką historię tych spotkań co grałeś? Przejrzał bym sobie, bo ja w tej chwili poprawnie 6/6 wytypowanych typów(na sucho).
 
D 77

dalik

Użytkownik
Nie odnajdę tych gier, za dużo gram i to na wielu bukach. Nie pamiętam nawet kiedy to było.
Zapewne źle dobieram mecze.
Np w tej chwili na 6 zdarzeń 2 wtopiłem.
Grasz ciągle płaską stawką ?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Gram na sucho w exelu. Zaczynam od 10J i lecę aż podwoję. Potem od początku.
Dobrym pomysłem, tak mi się wydaje, choć wiadomo dużo bardziej ryzykownym jest grać 9 z rzędu za całą wygraną. Wtedy ze stawki robi ci się ok. x10 wygrana.
Z tego co mi się wydaje, choć nie zrobiłem żadnych statystyk bo nie mam dziś sporo czasu, dobrym sposobem jest gra na początku meczu. Oczywiście wszystko to się tyczy facetów. Albo też(to już na dwóch meczach zauważyłem), gdy np. w jednym gemie nastąpiło przełamanie bądź wyrównana walka(np. do 30) do warto walnąć że nie będzie 40:40.
Jak uda mi się tym zarabiać do końca tygodnia, gram na prawdziwe pieniądze

Edit: W tej chwili 12/12 dobrze wytypowane- wirtualne 40J zainkasowane. Aż posiedzę jutro dłużej nad tym sposobem.
To co ci jeszcze Dalik mogę doradzić, to dobrze mieć jakiś stream do meczu, abyś mógł się trochę orientować tak poszczególne pkt. są zdobywane- czy przez błędy, czy przez precyzyjne zagrania. Bardzo wiele pomaga
 
G 13

gris

Użytkownik
Limity...
Gram za małą kasę więc limity mnie nie obchodzą.
Brak równowagi - dziękuję ale na tym jeszcze nic nie ugrałem, poza tym trzeba 3 razy wygrać by móc raz wtopić.
Co do tematu...
Dopiero za 13 razem wpadło 40:15 co mnie zdenerwowało (nie grałem tego), że taki próg trzeba zabezpieczyć, no chyba, że gramy np po serii 5 bez oczekiwanego wyniku.
Wczoraj w meczu Y. Mertens - M. Martinez z tego co pamiętam dopiero w 18 gemie padł wynik 40:15 :)
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Grałem wczoraj na te równowagi. Niestety jak pierwszego dnia do przodu 40J, wczoraj 20J to tyłu.
Bilans +20.
Zobaczymy jak dziś
 
L 0

luki1455

Użytkownik
Nie grajcie progresji w tenisa, WYCZYSCILO MI TO KONTO!!! Wczoraj gralem na brak rownowagi i trafilem na mecz gdzie bylo 6 rownowag pod rzad!! Miedzy trzecim a jedynastym gemem byly wogole tylko 2 gemy bez rownowag, zawodniczki graly tak zachowawczo ze masakra! Dzisiaj chcialem sie odegrac i zaczelem odwazniej grac tym razem ze bedzie rownowaga. gralem mecz T. Paszek - Lee So Ra i w calym meczu nie bylo ANI JEDNEJ ROWNOWAGI!! Paszek ją poprostu zdeklasowala.
Takim sposobem w 2 dni stracilem ponad 700zl ....
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Nie grajcie progresji w tenisa, WYCZYSCILO MI TO KONTO!!! Wczoraj gralem na brak rownowagi i trafilem na mecz gdzie bylo 6 rownowag pod rzad!! Miedzy trzecim a jedynastym gemem byly wogole tylko 2 gemy bez rownowag, zawodniczki graly tak zachowawczo ze masakra! Dzisiaj chcialem sie odegrac i zaczelem odwazniej grac tym razem ze bedzie rownowaga. gralem mecz T. Paszek - Lee So Ra i w calym meczu nie bylo ANI JEDNEJ ROWNOWAGI!! Paszek ją poprostu zdeklasowala.
Takim sposobem w 2 dni stracilem ponad 700zl ....
Wszystko kwestia jakie mecze dobierasz. Widocznie jak leci, i nie oglądasz co się dzieje. Ja wczoraj grając póki co lekko(po tyg. testów i teraz za kasę) stawką 10zł, tak aby podwoić(czyli mam 20zł i od początku gram za 10zł) zgarnąłem 50zł z groszami. Raz jedynie poległem
 
S 0

samuraj_84

Użytkownik
Granie na brak równowag nie jest dobrym pomysłem, gdyż częste są sytuacje kilku równowag pod rząd i to nie tylko u kobiet, ale i u facetów (kilka dni temu w meczu mężczyzn zaobserwowałem 7 równowag pod rząd). Natomiast jeśli chodzi o granie równowag to najlepiej wybierać mecze gdzie zawodniczki są w miarę wyrównane, bo zawsze istnieje ryzyko &quot;meczu do jednej bramki&quot; i 6:0 6:0. W wymienionym wyżej przypadku kurs na Paszek był 1,04 więc można było odpuścić. W takim przypadku już lepiej grać progresję na przełamanie przez faworytkę. Pozdrawiam
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Granie na brak równowag nie jest dobrym pomysłem, gdyż częste są sytuacje kilku równowag pod rząd i to nie tylko u kobiet, ale i u facetów (kilka dni temu w meczu mężczyzn zaobserwowałem 7 równowag pod rząd). Natomiast jeśli chodzi o granie równowag to najlepiej wybierać mecze gdzie zawodniczki są w miarę wyrównane, bo zawsze istnieje ryzyko &quot;meczu do jednej bramki&quot; i 6:0 6:0. W wymienionym wyżej przypadku kurs na Paszek był 1,04 więc można było odpuścić. W takim przypadku już lepiej grać progresję na przełamanie przez faworytkę. Pozdrawiam
Czy są tutaj ludzie myślący? Kto wam każe grać ciągle ten sam mecz? Jeśli wiadomo, że obaj tenisiści grają dobrze, to po co w ogóle to stawiać? Po pierwsze trzeba oglądać mecz by coś takiego grać, inaczej to po prostu szczęście. Wygrałem ty sposobem w jeden dzień 50zł, wcześniej testowałem na sucho i też wchodziło- jeden warunek-&gt; oglądać mecz i wyciągać wnioski. Nigdy nie zdarzyło mi się zagrać dwa gemy z rzędu tego samego meczu. Myślcie, grajcie rozsądnie, to wystarczy. macie 80proc skuteczności, co przy rozsądnej grze jest do zrobienia i jesteście na plus, mały ale plus
 
L 0

luki1455

Użytkownik
Sikorr moze opisz w takim razie jaki ty masz system grania bo nie bardzo rozumiem jak grasz ze nie stawiasz nigdy 2 gemy w tym samym meczu itd
 
S 0

samuraj_84

Użytkownik
Czy są tutaj ludzie myślący? Kto wam każe grać ciągle ten sam mecz? Jeśli wiadomo, że obaj tenisiści grają dobrze, to po co w ogóle to stawiać? Po pierwsze trzeba oglądać mecz by coś takiego grać, inaczej to po prostu szczęście. Wygrałem ty sposobem w jeden dzień 50zł, wcześniej testowałem na sucho i też wchodziło- jeden warunek-&gt; oglądać mecz i wyciągać wnioski. Nigdy nie zdarzyło mi się zagrać dwa gemy z rzędu tego samego meczu. Myślcie, grajcie rozsądnie, to wystarczy. macie 80proc skuteczności, co przy rozsądnej grze jest do zrobienia i jesteście na plus, mały ale plus
Nie ma powodu do złośliwości. My po prostu inne systemy gry bo ja gram gem po gemie tego samego meczu progresją na różne zdarzenia (równowagi, brak równowag, przełamania, brak przełamań) i chciałem wykazać że akurat granie tym systemem na brak równowag jest mocno ryzykowne. Mnie też ciekawi Twój system gry, bo rozumiem że na podstawie obserwacji meczu grasz jeden gem na brak równowagi i jak wejdzie to przerzucasz się na inny mecz?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
No dobra, niepotrzebnie tak napisałem, ale chciałem wam pokazać, że myślicie strasznie schematami, że cały czas trzeba klepać jeden mecz. Przecież to wiadome, że w meczu będzie jeden gem z równowagą co najmniej.
Ja gram różnie. Ostatnio przyglądam się prze gdy mecz się rozpoczyna i w pierwszym albo drugim gemie serwuje faworyt- wtedy gram, że równowagi nie będzie.
Jest też inny sposób- obserwuje mecz- gdy underdog(albo przegrywający zawodnik) serwuje i dojdzie do sytuacji że nast. przełamanie to gram, że w nast. nie będzie równowagi. Kursy są niższe ale zazwyczaj w okolicach 1.20-1.25 u mężczyzn a u kobiet o 5 ticków wyżej. A nawet jak przełamania nie będzie ale serwis typu do 40 lub 30 to też gram. Ale warunek musi być jeden- te punkty muszą być wygrane, a nie oddane przez niewymuszone błędy.
I to wszystko ładnie wchodzi- oglądać mecz, analizować, słuchać komentatorów jak dobrzy i obstawiać. Na pewno 100proc. nikt mieć nie będzie- to jest niemożliwe, ale aby te 80% ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
williamhill.com ale nie wiem czy czasami one nie lecą w kulki tak jak w Bet365 czyli udostępniają zdarzenie co drugi punkt.
Musiałbyś to sprawdzić
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Tak najprawdopodobniej jest, bo jest to przeciwdziałanie progresji, która przynosiłaby by chyba spore zyski ???? . Dzięki
Taki mały offtopic, ale powiedz mi jeszcze jeśli możesz, czy nie wiesz jaka strona daje możliwość sprawdzenia jak przebiegał mecz (punkt po punkcie). Widziałem tu na forum zrzuty ekranów z takiej strony, ale nie znalazłem jej.
 
S 10

syyl

Użytkownik
Tak najprawdopodobniej jest, bo jest to przeciwdziałanie progresji, która przynosiłaby by chyba spore zyski ???? .
Dokładnie, gdyby gdzieś oferowali punkt za punkt to byłoby pole do popisu ????


A co do grania gemu bez równowagi, to moim zdaniem najlepsza opcja na nieprzewidywalnego tenisa, pod warunkiem tylko że kogoś stać na ułożenie sobie co najmniej 3-progowej progresji (bo kursy są dość słabe), tylko facetów i nie graniu tego samego meczu. W bet365 np. można sobie otworzyć kilka zdarzeń na raz i po każdej równowadze zmiana zdarzenia.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ktoś gdzieś kiedyś pisał o graniu 2 progresji na punkty.
1 - 1,3,5...
2 - 2,4,6...
Jutro jak znajdę czas to sprawdzę czy to ma sens.
 
S 10

syyl

Użytkownik
Ktoś gdzieś kiedyś pisał o graniu 2 progresji na punkty.
1 - 1,3,5...
2 - 2,4,6...
Grałem tak na punkty parzyste i nieparzyste, zarówno na serwującego jak i odbierającego (bardziej opłacalne), ale z biegiem czasu stwierdziłem, że nie ma sensu.

Oczywiście przez parę razy uda dobrać się takie mecze, które przynoszą zysk, jednak z seta na set sytuacja potrafi zmienić się tak diametralnie, że doprowadza do długiej serii, a jeszcze gorzej gdy mecz kończy się przy około 8 progu progresji i następny trzeba zacząć stawiać już od wysokich stawek. Nie pomaga nawet skupienie się w dłuższej fazie na faworycie, ponieważ tenis to tenis...
 
Do góry Bottom