>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na tenis live - kilka wątków do dyskusji

hagis 369

hagis

Użytkownik
Steve Darcis - Denis Istomin
Zakłady do : 21 Sie -19:20

Steve Darcis - Denis Istomin - Zakłady na 1. seta
Denis Istomin @ 1.53
Stawka : 13.05
Przewidywana wygrana : 20.01

Steve Darcis - Denis Istomin - Zakłady na 2. seta
Denis Istomin @ 1.53
Stawka : 13.05
Przewidywana wygrana : 20.01

Steve Darcis - Denis Istomin - Suma setów w meczu
3 sety @ 2.37
Stawka : 8.43
Przewidywana wygrana : 20.02

Łączna stawka : 34.53
Wygrana z 2 Zakładów : 40 - 34.53 = 5.47
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Steve Darcis - Denis Istomin
Zakłady do : 21 Sie -19:20

Steve Darcis - Denis Istomin - Zakłady na 1. seta
Denis Istomin @ 1.53

Stawka : 13.05
Przewidywana wygrana : 20.01

Steve Darcis - Denis Istomin - Zakłady na 2. seta
Denis Istomin @ 1.53

Stawka : 13.05
Przewidywana wygrana : 20.01

Steve Darcis - Denis Istomin - Suma setów w meczu
3 sety @ 2.37

Stawka : 8.43
⛔Przewidywana wygrana : 20.02
⛔

Łączna stawka : 34.53
Wygrana z 2 Zakładów : 40 - 34.53 = 5.47
Steve Darcis 0 - 2 Denis Istomin
Bet1&gt;✅6.90✅
Bet2&gt;✅5.47✅
Bet3&gt;⛔34.53⛔
Bank na granie: 12.37
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Casey Dellacqua v Yanina Wickmayer

Casey Dellacqua - Yanina Wickmayer - Zakłady na 1. seta
Yanina Wickmayer @ 1.53
Stawka : 4.57
Przewidywana wygrana :7.00

Casey Dellacqua - Yanina Wickmayer - Zakłady na 2. seta
Yanina Wickmayer @ 1.53
Stawka : 4.57
Przewidywana wygrana :7.00
Casey Dellacqua - Yanina Wickmayer - Suma setów w meczu
3 sety @ 2.37
Stawka : 2.95
Przewidywana wygrana :7.00

Łączna stawka : 12.09

Wygrana z 2 Zakładów : 14 - 12.09 = 1.91
 
D 77

dalik

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam. Nie wiem czy dobrze liczę ale kurs realny na takie zdarzenie to 1.17.
Czy na prawdę nie ma łatwiejszych spotkań z takim kursem do grania ?
Bo tenis to tenis...
 
B 0

beastviii

Użytkownik
2 posty wyżej na zielono sety Istomina jak było 2-0 dla Darcisa? i zysk z tego 5.47? Postawiłeś, że Istomin wygra jeden set, drugi set i będzie 3 setówka, żaden z tych typów nie siadł. Pomyłkę masz tam.
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Dalik kazdy sposób przynoszacy zyski jest wary uwagi
wiadomo ze kurs mały ale szansa troche wieksza bo
przegrywamy tylko gdy favoryt przegra 2 - 0 w setach
czyli mozna uznac to jak zakład Podwójna szansa na favoryta w piłce nożnej
Jesli uda mi sie podwoic kapitał to juz bedzie coś
a jesli trafie 25 kuponów to na pewno poświece tej grze wiecej czasu
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Chciałbym przestrzec Was przed Bet365 i sposobem gry, który do tej pory stosowałem i nie wiem jak to będzie teraz dalej. Otóż gram progresją na to, że będzie równowaga. System prosty, skuteczny, przynosi zyski aż do dziś. Grałem spotkanie Pironkovej i już doszedłem do 11 progu (11gem), w tym momencie pojawia się równowaga. Domyslacie się, że podskoczyłem do góry z radości. Korzystałem również z livesports.pl i w dokładnych wynikach widzę, że równowaga. Nagle na Bet365 zmiana wyniku i gem zakończony do 30. Zakład przegrany i koniec. Na livesports do teraz widnieje, że była równowaga. Złożyłem reklamację w Bet365 ale utrzymują, że gem skończył się do 30. Złożyłem teraz drugą i zobaczymy co z tego będzie. A tak w ogóle, ma ktoś może stronę gdzie można zobaczyć punkt po punkcie mecz tenisa jak się skończył, oprócz livesports.pl?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 272

wesolutki

Użytkownik
A więc sprawa zakończyła sie moja przegraną wynik sprawdziłem również u źródła i faktycznie równowaga była ale jednak piłka outowa, dlatego zmiana wyniku itp., popłynąłem ~500zł ale nie ubolewam tak bardzo bo więcej już na tej progresji zarobiłem. Mimo wszystko jest ten niesmak, który skłonił mnie do dopracowania systemu. Nie spotkałem się jeszcze z meczem bez równowagi. Natomiast najwyższy prób z jakim się spotkałem to 15 gemów. Teraz przestaję grać od początku, a zaczynam wyszukiwać spotkań w których co najmniej przez cały 1 set nie ma równowagi. Co prawda dużo ciężej znaleźć takie spotkania ale jest to bezpieczniejszy system ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
ja kiedys widzialem mecz w ktorym nie bylo dlugo rownowagi albo nawet wcale, reki uciac nie dam ale wiecej niz 15 gemow bylo bez niej cos mi swita.
 
L 0

luki1455

Użytkownik
Wesoły, te 15 gemow to widziales w damskim czy meskim meczu? Ja przed chwila widzialem 17 w meskim ;0 takze na pewno tylko damski do obstawiania na rownowagi..
Swoja droga ostatnio gralem przeciwko rownowagom damski tenis i to z dobrym zyskiem ???? bo czesto tak nie jest ze w meczu 2 wyrownanych zawodniczek jest duzo rownowag, czasem wrecz przeciwnie, a buk wtedy daje kursy zazwyczaj 1,36-1,4.
Grajac nawet po 2zł masz w kazdym gemie 0,72zl zysku. Przypuscmy ze na 20 gemow jest 5 rownowag, to w 5 gemach nic nie wygrywasz, a w 15 masz zysk 15*0,72zl=10,80zl w jednym meczu ????
Kurde no ciezko to wyczuc tak naprawde kiedy grac tak a kiedy siak.
Ogolnie stereotyp jest taki ze:
- mecz 2 wyrownanych zawodniczek -powinno byc duzo rownowag - buk daje niskie kursy na rownowagi a wysokie na brak rownowagi.
- mecz z 1 wyrazna faworytka - malo rownowag(zwlaszcza przy serwach faworytki) - buk daje niskie kursy na brak rownowagi, a wysokie na rownowagi.
Moze wiec pier... stereotypy i grac przeciwko bukowi?;p
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Tylko, ze jak nie wygrywasz to tracisz ;p
wychodzi Ci zysk 10,88 z braku rownowagi przy Twoim zalozeniu
ale przy tych 5 rownowagach tracisz 5X2j.(10j.)
Co przy tych zalozeniach daje ok. 0,8j zysku i strate ok 1,5 h ????
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Wesoły, te 15 gemow to widziales w damskim czy meskim meczu? Ja przed chwila widzialem 17 w meskim ;0 takze na pewno tylko damski do obstawiania na rownowagi..
Swoja droga ostatnio gralem przeciwko rownowagom damski tenis i to z dobrym zyskiem ???? bo czesto tak nie jest ze w meczu 2 wyrownanych zawodniczek jest duzo rownowag, czasem wrecz przeciwnie, a buk wtedy daje kursy zazwyczaj 1,36-1,4.
Grajac nawet po 2zł masz w kazdym gemie 0,72zl zysku. Przypuscmy ze na 20 gemow jest 5 rownowag, to w 5 gemach nic nie wygrywasz, a w 15 masz zysk 15*0,72zl=10,80zl w jednym meczu ????
Kurde no ciezko to wyczuc tak naprawde kiedy grac tak a kiedy siak.
Ogolnie stereotyp jest taki ze:
- mecz 2 wyrownanych zawodniczek -powinno byc duzo rownowag - buk daje niskie kursy na rownowagi a wysokie na brak rownowagi.
- mecz z 1 wyrazna faworytka - malo rownowag(zwlaszcza przy serwach faworytki) - buk daje niskie kursy na brak rownowagi, a wysokie na rownowagi.
Moze wiec pier... stereotypy i grac przeciwko bukowi?;p
Też zauważyłem, że ten stereotyp jest błędny. Dobre zawodniczki rzadziej dopuszczają do równowagi i kończą piłki. Więcej równowag spotykałem gdzie &quot;gwiazdy&quot; grał z &quot;amatorkami&quot;. Btw. chyba napisałeś do mnie na gg ale rzadko tam bywam ale za parę dni będę miał trochę więcej czasu to odpisze i pogadamy ???? Co do tych 15 gemów to w damskim, na męski nie zwracam uwagi oprócz ostatniego spotkania Nikolay Davydenko - Robin Haase gdzie było sporo równowag i dało zarobić.
@siargiej
Ameryki nie odkryłeś, że jak przegrywasz to tracisz;p Co do zarobku to tak jak luki napisał, nie gram płaską stawką tylko progresją na stały zysk. Nieduży bo 10zł ale jest to wystarczające. Gram, kontrolując się i realizując postanowienia. Mój próg to zarobienie 30zł dziennie przez 30 dni w miesiącu. Do tego dochodzą single, które podaję w temacie i wypłata jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

luki1455

Użytkownik
Jeszcze jedna kwestia ktora zauwazylem: obserwujemy sobie mecz tenisa przez powiedzmy 6 gemow i zauwazamy ze nie ma ani jednej rownowagi. Wtedy moja strategia jest taka:
- jezeli wiekszosc wynikow jest do 30, sa tez np jakies 1, 2 przelamania wtedy mysle ze warto zaczac stawiac ze rownowaga bedzie. No bo widac ze zawodniczki nie powalaja zagrywka, mecz wyrownany, rownowaga wisi w powietrzu
- jezeli wiekszosc wynikow jest do zera lub 15, brak przelaman, obydwie kobity serwuja mocno i pewnie, wtedy chyba oplaca sie zaczac stawiac ze rownowagi nie bedzie. Oczywiscie ze pewnie kiedys sie trafi rownowaga, ale przy dobrych serwisach z obu stron moze tych rownowag bedzie z 2, 3 na caly mecz.
Co myslicie o tej strategii, wydaje sie ze logiczna
 
Do góry Bottom