>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja na tenis live - kilka wątków do dyskusji

D 77

dalik

Użytkownik
Po przeczekaniu nastu gemów zaczynacie stawiać i w drugim secie kończy się mecz (o kreczu już nie wspomnę) i wisicie z progresją np. na 8 poziomie....
Ktoś powie &quot;Kontynuuję w kolejnym meczu&quot;.
Tylko szkoda, że macie już 8 próg, a przed wami może wystąpić kolejne 10...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 272

wesolutki

Użytkownik
Heh temat kreczu już przerabiałem. Dalik nie możesz tak pisać bo wtedy nie widzę sensu w ogóle bawić sie w bukmacherke. KAŻDY system, progresja czy stawianie singli ma w sobie coś co może wszystko zawalić. Przy systemie tutaj to np. takim czymś jest krecz, przy progresji np. na remis, istnieje ryzyko, że akurat drużyna pobije historyczny rekord bez remisu a przy singlach jak bardzo byś nie analizował może wystąpić karny w 95` i po meczu. Nawet ustawione mecze nieraz nie wchodzą o czym również wspominali ludzie zamieszani w różne afery korupcyjne. Nieraz i nie dwa się zdarzało, że musieli zrezygnować z ustawki z różnych powodów w czasie mecz. Z Twoim podejściem zastanawiam się po co w ogóle grasz?
 
L 0

luki1455

Użytkownik
Dalik, 2 sprawy do Cb:
1. Napisalem 6 gemow odczekania a nie nascie-czytaj uwaznie
2. Tak jak Wesoly napisal - raz na jakis czas cos pojdzie nie tak i stracisz tak jak on z 500zl ale najwazniejsze jest to zeby tak jak on zarobic wiecej niz sie straci. A jak jest krecz i gem sie nie odbedzie to chyba Ci rozliczaja wtedy zaklad po kursie 1,0 no chyba ze sie myle?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dalik, 2 sprawy do Cb:
1. Napisalem 6 gemow odczekania a nie nascie-czytaj uwaznie
2. Tak jak Wesoly napisal - raz na jakis czas cos pojdzie nie tak i stracisz tak jak on z 500zl ale najwazniejsze jest to zeby tak jak on zarobic wiecej niz sie straci. A jak jest krecz i gem sie nie odbedzie to chyba Ci rozliczaja wtedy zaklad po kursie 1,0 no chyba ze sie myle?
Jak ci rozliczą po kursie 1.0 to tylko zminimalizujesz straty.
Dobra, nieważne. Lubię oglądać tenis ale już nie obstawiam.

Powodzenia życzę
 
S 0

samuraj_84

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forum ale ale przyglądam się temu tematowi, gdyż od ok. miesiąca gram progresje na równowagi i chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami wynikającymi z doświadczeń pozytywnych jak i też niestety negatywnych. Sama idea wydaje mi się dobra jednak trzeba przestrzegać kilku zasad (dla ścisłości dodam że interesują nas mecze pań):
-granie do pierwszej równowagi w meczu (widziałem mecze gdzie w pierwszych gemach padła równowaga a potem do końca już nie było żadnej),
-najlepiej odczekać 2, 3 gemy i jak nie będzie równowagi to zacząć grać - najwięcej początkowych gemów bez równowagi jakie widziałem to 15,
-dobór zawodniczek w zasadzie bez znaczenia bo nawet w meczu z wyraźną faworytką równowagi się zdarzają (jednak lepiej darować sobie mecze gdzie jest przepaść w umiejętnościach bo może być 6:0 6:0 bez równowagi).
Przestrzegając tych zasad ryzyko wtopy jest minimalne. Oczywiście gra na live niesie ze sobą inne problemy np. jesteśmy na 8 progu buk zawiesi kursy nie mamy możliwości postawienia następnego gema a tam równowaga, albo analogiczna sytuacja ale mecz przerwany z powodu deszczu i wznowią za pół godziny albo jutro...ale to czynniki losowe na które gracz nie ma wpływu. Najważniejsze to nie podpalać się i nie stawiać więcej jak jedną równowagę gdyż nawet w meczu gdzie są one co 2,3 gemy nagle będzie seria nastu gemów bez deuce mecz się skończy a my zostajemy z wielkim minusem (co niestety sam przerabiałem). Pozdrawiam wszystkich grających.
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Kolejna propozycja !!!!!!!!!!!!
Rynek
Set (*) - Gem (*) - Suma punktów - Nieparzysta/Parzysta
Nieparzysta @ 3.50
Parzysta @ 1.30
czyli wygrywamy Nieparzystą gdy trafimy wynik 40:15 albo 15:40

jakikolwiek inny wynik oczywiscie bedzie Parzysty
i kilka przykładów

kolejny mecz


Progresja 1 lub 3 poziom grajac do 1 wygranej !


A. Kerber - V. Williams
1 Set

Wygran
2 Set


Progresja 5 poziom grajac do 1 wygranej !
3 set


Progresja 6 poziom grajac do 1 wygranej !

A. H.-Maurer - A. Giannessi


Progresja 2 poziom grajac do 1 wygranej !

Zachęcam do przejrzenia http://www.tennisbetsite.com/
innych meczy i poszczegolnych gemow
Nieparzysta @ 3.50

progrsja do kursu 3.50 daje sporo poziomow wiec warto sie temu bliżej przyjrzeć pod PROGRESJE
Parzysta @ 1.30
Czyli mozemy założyć ze na 10 gemow padnie 7 Parzystych i 3 Nieparzyste sumy punktów
obierajac strategie pod ten kurs najlepsza zdaje sie
3 razy za wszystko
przykład:
5.00*1.30 = 6.50
6.60*1.30 = 8.45
8.45*1.30 = 10.98
BANK 5
Rezerwa -0.98
5.00*1.30 = 6.50
6.60*1.30 = 8.45
8.45*1.30 = 10.98
Bank 5
Rezerwa -1.96
5.00*1.30 = 6.50
6.60*1.30 = 8.45
8.45*1.30 = 10.98
Bank 5
Rezerwa -2.94
itd..
Licze na wasza opinie sugestije , co mozna dopracowac ?
jakimi kryteriami doboru spotkan sie sugerowac ?
jak stawkowac ?
czy istnieja serie na takie zdarzenia ?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
wg mnie podobna progresja do gry na rownowagi, taka sama loteria. Trzeba by sprawdzic co najmniej 50 meczow damskich/meskich zeby jakies wnioski wyciagnac.
Aczkolwiek ciekawie wyglada gra na parzyste, temu sie blizej przyjrzę ;-)
i u jakiego buka jest taki bet na parzyste/nieparzyste?
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
ok sprawdzimy !!
teraz leci mecz
Varvara Lepchenko v Samantha Stosur

Zobaczymy co przyniesie 2 set
lekka progresja od 0.10 dla kursu 3.50
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
rezultat


a tak ma sie to w praktyce

z jakis przyczyn kurs spadł ale latwo dało sie go wyprostować dodajac 0.01 do kolejnej stawki
 
S 15

sksik

Użytkownik
Wygląda obiecująco, dziś przetestuje jak to wygląda w praktyce, czyli obstawiam jeden mecz, po wygranej szukam następnego, progresję mam na 12 progrów, (czyli jakby było 6-6 w setach), zobaczymy czy wyjdzie coś z tego ???? A progresja ma się tak:
(przy założeniu że kurs to 3.4, ale wszystko w exelu jest robione więc podmieniając kurs czy stawkowanie od razu zmienia się cała tabela)

Zmieniłem tabelkę rezygnując z jednego poziomu, i mniej więcej wygląda tak (zależnie od kursu):
Poziom Zainwestowane Zysk (3.4) 3 3 7.5 5 8 9.5 7 15 9.5 10 25 10 15 40 12.5 25 65 22.5 45 110 47.5 70 180 65 110 290 95 160 450 110 250 700 175 bankrut


A wyniki wczorajszej teoretycznej gry mają się tak (według tej tabeli):
Lp Spotkanie Poziom Kurs Zysk 11:40:00
1 Riccardo Ghedin – John Peers (2 set) 5 3.4 9
2 Edoardo Eremin – Dane Propoggia (2 set) 70 3.5 65
3 Ricardo Rodriguez – Alexander Rumyantsev (1 set) 10 3.4 9
4 Thiemo De Bakker – Simon Greul (1 set, od 2 gema) 10 3.4 9
5 Ricardo Rodriguez – Alexander Rumyantsev (2 set) 3 3.4 7.2
6 Colin Ebelthite – Artem Smirnov 5 3.4 9
7 Pierre-Ludovic Duclos – Lewis Burton (2 set, od 2 gema) 45 3.4 43
8 Katerina Vankova – Cindy Burger (2 set) 3 3.4 7.2
9 Josselin Ouanna – Flavio Cipolla (2 set) 3 3.4 7.2
10 Sean Thornley – Muhammet Haylaz (2 set) 10 3.25 7.5
11 James McGee – Jean Andersen (2 set, od 2 gema) 7 3.5 9.5




182.6 15:35:00
Wszystko zajęło 4 godziny, myślę że warto w to wchodzić, dziś wieczorem sprawdzę ostatnich kilkaset meczy (na jakim progu by się zatrzymało, czy jednak wyjdzie poza próg ileś tam meczy, i możliwe że zmienię tabelę). Też myślę nad tym aby jak już zagram podwoić kapitał i albo dwa mecze obstawiać naraz, albo podwoić stawki. Tylko nie chciałbym za szybko wpaść w limity (chcę wziąć tydzień wolnego i natrzepać troszkę kasiorki).
 
D 77

dalik

Użytkownik
Troszeczkę niezrozumiały ten twój wrzut sksik.
Podbij posty i wrzuć screena.
Najważniejsze pytanie - Jaki poziom maksymalnie osiągnęliście na tym, bo nie wiem jak stawkowanie ustawić. Czego można się spodziewać?
 
S 15

sksik

Użytkownik
No fakt teraz zauważyłem, że skrzaczyło to wszystko; poniżej screeny, a dziś jeszcze sprawdzę ile się da meczy na jakim poziomie by się skończyło
 
S 15

sksik

Użytkownik
Grałem jak leci, niestety nie udało mi się dziś tego zrobić czyli podliczyć ostatnich kilkaset lub więcej meczy, może dam radę jutro. Wydaje mi się jednak że nie ma żadnego znaczenia czy wta czy atp, faworyt czy nie aby tylko zmieścić sie w jednym secie. Dlatego raczej odpadaja zdecydowani faworyci, ale jak mówie trzeba bedzie zanalizować kilkaset spotkań aby mieć jakiś sensowny obraz. Bardziej obawiam się limitów bo coś czuję że w końcu może zarobie hehe sorry za błędy jak są ale pisze z smartfona
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeszcze też tego dokładnie nie sprawdziłem ale wydaje mi się, że znajdzie się mecz, gdzie 10 gemów nie będzie wyniku 40:15 lub 15:40 i to mnie martwi.
Wydaje mnie się, że nie masz racji co do zdecydowanych faworytów.
Własnie w takich meczach serwujący faworyt ma dużą szanse ugrania 40:15.
Do tego jeszcze 2 wersje:
1) grać po kilku gemach bez 40:15, 15:40?
2) grać mecze, gdzie często występuje owy wynik ?
Wczoraj pierwszy test na finale US Open - weszło na 2 poziomie ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
A nie lepiej wam wrócić do tej ,,starej&#39;&#39; koncepcji na to że nie będzie równowagi? Siadłem dziś na próbę i dosłownie w 15min podwoiłem kapitał.
Brałem pod uwagę wasze doświadczenia, czyli tylko ATP. Kurs 1,33- trzy trafione i kapitał podwojony grając jedną stawką, a grając ciągle za to co wygraliśmy dodatkowe pieniądze ,,do banku&#39;&#39;( jakieś 25% stawki początkowej). Tutaj należy kombinować. Niestety na Betfair takich zakładów nie znalazłem, a szkoda bo tak limitów by nie było. W sumie na bwin dają chyba limit 200zł(ja nie mam więc nie wiem)czyli i tak, da się przeżyć.
 
Do góry Bottom