>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja na remisy w NBA

princeas 11

princeas

Użytkownik
Co sądzicie o progresji na remisy w NBA?Zaciekawił mnie ten sposób po wczorajszej nocce, gdy to na 3 mecze padły 2 remisy.
kurs na remis waha się średnio od 11 do 14 zł
przejrzałem ostatnie statystyki i najczęściej w ostatnich 40 meczach remisowały NJ Nets (6 razy), Indiana i Chicago (5) oraz Boston, Charlotte, GoldenState i Sacramento (4).
Grając na remis, począwszy od 2zł i kolejno podwajając stawkę na daną jedną druzynę, trafiając remis przy 10 poziomie i wkladzie ogólnym 2046zł można na czysto wyjść 9934,8zł
Z kolei zaczynając od 2zł i kolejno dodając 2zł na każdy następny poziom, przy ogólnym wkładzie przy 10 poziomie 110zł na czysto można wyciągnąć 124zł.
Oczywiście podane sumy tutaj uwzględniają 10% podatek pobierany u buków naziemnych.
Wiem, że zaraz będą głosy, że progresja=bankructwo, ale ciekawi mnie, czy ktoś już nie próbował takiej metody?
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Jak dla mnie granie progresja na NBA to strata czasu i pieniędzy. Chyba że dysponujesz olbrzymim kapitałem i masz sporo szczęścia. Ja zbyt wielu szans temu nie daję ..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja odradzam progresji na remis NBA. Oczywiście nie trzeba grać co stopień podwójną stawką, gdyż kursy są bardzo wysokie, ale szanse w % są bardzo mizerne, że progresja zakonczy się sukcesem.
Nie znam takiej osoby co by próbowała w realu progresji na remis w NBA i pewnie takiej osoby na forum nie ma.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
ku przestrodze , w innej dyscyplinie tzn hokeju też wiele osób juz się wypowiadało o progresji na remis dam przykłady w tym sezonie liga Norweska Stavanger 35 meczy bez remisu,w NHL niechlubny rekord bodajże San Jose około 50 meczy bez remisu porównuje te dwie dyscypliny celowo co do remisu szanse trafienia są podobne a kursy na kosza znacznie wyższe ale obydwie odradzam chyba że ktoś ma bajoński budżet, stalowe nerwy i duzego farta , jesli nadal Cię interesuje ten system zrób zwyczajnie test i zobaczysz jak to wygląda , np na 3 druzynach ...
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
zatem zrobię tak, dla Indiany, Netsów i Chicago oraz dla Lakersów i New Orlean Horents, które w ostatnicj 40 nie remisowały. będę pisał wyniki obserwacji co jakiś czas.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
ja ci powiem ze tak to kiedyś rozkminiałem, tyle ze nie na zasadzie jednej drużyny tylko całej ligi. W tym jak i podajże w poprzednim nie trafił się chyba tydzień w którym nie padł co najmiej jeden remis. Średnio to 3-4 tygodnowo. Tyle że cięzkko do tego progresję ułożyć bo mecze trwają zazwyczaj jednoczesnie, więc sobie odpuściłem, a j konkretny budżet to podstawa
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
No i są pierwsze rezultaty. Po 5 spotkaniach od rozpoczecia testowania padł remis Chicago.
testowałem 3 progresje: jedną stale podwajając stawkę, zaczynając od 2 zł --&gt; zysk 312zł
druga to zwiększanie stawki o 2 na każdym kolejnym stopniu progresji --&gt; zysk 87 zł
trzecia to zwiększanie o 1zł, poczynając od 1zł --&gt; zysk 43 zł

ciąg dalszy nastąpi
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Po 5 spotkaniach od rozpoczecia testowania padł remis Lakers, druzyny, która dłuuugo nie remisowała.
testowałem 3 progresje: jedną stale podwajając stawkę, zaczynając od 2 zł --&gt; zysk 427,6zł
druga to zwiększanie stawki o 2 na każdym kolejnym stopniu progresji --&gt; zysk 123 zł
trzecia to zwiększanie o 1zł, poczynając od 1zł --&gt; zysk 61,5 zł
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Witam po niemal miesiecznej przerwie. Niestety z różnych przyczyn musiałem zaprzestać testowania tego systemu, nie ze względów finansowych, bo nie grałem za kase, tylko TESTOWAŁEM, ale z wielu innych przyczyn, jedną z nich to brak czasu.
Niemniej jednak dzisiaj rzuciłem okiem na ten system i uwazam za całkiem dochodowy. Oczywiscie cały myk polega na prawidłowym dobraniu druzyn do gry na remisy. Dotychczas moznabyło wygrac na progresji na Chicago i na Lakersów. Przeglądnałem ostatnie wyniki z kilkunastu tygodniu wstecz i dalej podtrzymuję mój wybór - Chicago i Lakersi to druzuny w ostatnim czasie czesto remisujące. Można dołożyć do nich jeszcze Charlotte i Clippers.
Sezon zasadniczy kończy sie w kwietniu, zatemzostało jeszcze sporo meczów do rozegrania. Być może od marca wypróbuję ten system w realu. Będe pisał wyniki na bieżąco.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Kiedyś sie nad tym zastanawiałem - jest to dość dobre, ale na jakiej zasadzie dobierasz drużyny ? czym się kierujesz ?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
na samym poczatku napisałem - wybrałem 3 najczesciej remisujace i 2 które od dawna nie remisowały. te druzynu teraz uległy zmianie, ale warto teraz tez tak wybrac
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
według mnie należałoby grać na każdą drużyne zaczynając od złotówki i dodawać po 1 zł.... ale też nie wiem czy to przyniesie zysk. Oczywiscie kapital potrzebny spory
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
według mnie należałoby grać na każdą drużyne zaczynając od złotówki i dodawać po 1 zł.... ale też nie wiem czy to przyniesie zysk. Oczywiscie kapital potrzebny spory
podaj maila na PW to podesle CI moje testy, jak chcesz
 
L 0

lyth

Użytkownik
a czy ktoś wie może jaki jest rekord spotkań bez remisu w piłce nożnej?
od jakiegoś czasu gram na sucho kilka drużyn, tylko jedna nie przynosi zysku - Real Sociedad San Sebastian nie zremisował od 7 meczy (4 ostatnie wygrali, więc chyba są w formie) i właśnie myślę czy by nie zagrać na nich teraz u buka, bo przecież w końcu zremisować muszą.
 
R 0

raef

Użytkownik
a czy ktoś wie może jaki jest rekord spotkań bez remisu w piłce nożnej?
na pewno ponad 20
Lyth staraj się lepiej wybierać tematy w których piszesz (w lidze NBA rzadko rozgrywane są mecze piłki nożnej) ;)
 
M 43

mania

Użytkownik
na pewno ponad 20

Lyth staraj się lepiej wybierać tematy w których piszesz (w lidze NBA rzadko rozgrywane są mecze piłki nożnej) ;)
Chociażby w tym sezonie Sporting Gijon 28 meczy bez remisu jak dotąd. I to nie jest wyjątek , który by położył nie jedna progresję.
 
Do góry Bottom