>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na remisy w NBA

princeas 11

princeas

Użytkownik
dzisiaj na szybko - remisy Chicago z Houston i Miami z Sacramento.
jutro ładniej podsumuje, bo skacowany jestem :razz:
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
PROGRESJA MIAMI II - Poziom 5
Miami - Sacramento
kurs: 16
unibet

PROGRESJA CHICAGO II - Poziom 1
Chicago - Houston
kurs: 16
unibet

Nie udało się tej nocy
Wszedł remis Denver ale odpuscilem go ze względu niskiego prawdopodobienstwa dwóch remisów pod rząd, no a jednak ????
Teraz przez dłuzszy czas raczej na remis Denver nie postawie.
Dzisiaj w nocy NY Knicks z Dallas, zatem dwie druzyny, których progresje gram, zobaczymy ????
PROGRESJA NY KNICKS - Poziom 5 / PROGRESJA DALLAS - Poziom 7
NY Knicks - Dallas
Kurs: 16
unibet
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Wszedł remis Denver ale odpuscilem go ze względu niskiego prawdopodobienstwa dwóch remisów pod rząd, no a jednak ????
Teraz przez dłuzszy czas raczej na remis Denver nie postawie.
Ile razy jeszcze ktoś napisze takie brednie..?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
PROGRESJA MIAMI II - Poziom 5
Miami - Sacramento
kurs: 16
unibet


PROGRESJA CHICAGO II - Poziom 1
Chicago - Houston
kurs: 16
unibet


Nie udało się tej nocy

Wszedł remis Denver ale odpuscilem go ze względu niskiego prawdopodobienstwa dwóch remisów pod rząd, no a jednak ????
Teraz przez dłuzszy czas raczej na remis Denver nie postawie.

Dzisiaj w nocy NY Knicks z Dallas, zatem dwie druzyny, których progresje gram, zobaczymy ????

PROGRESJA NY KNICKS - Poziom 5 / PROGRESJA DALLAS - Poziom 7
NY Knicks - Dallas
Kurs: 16
unibet
Remis w kosza jest sprawą tak losową, że albo stawiasz na wszystkie pod rząd mecze danej drużyny albo wgl. Ile było razy tak, że faworyt i to mocny faworyt wygrywał ze słabeuszami dopiero po dogrywce. Takie przypadki można mnożyć.
Dla mnie wgl ta progresja to bezsens.

Ile razy jeszcze ktoś napisze takie brednie..?
No ja widać bardzo dużo :-|
 
pesab 0

pesab

Użytkownik
Ile razy jeszcze ktoś napisze takie brednie..?
to nie są wcale takie brednie, a nadmierne ulogicznianie i umatematycznianie sportu mnie osobiście trochę denerwuje.

koszykówka jest takim sportem w którym o remis jest bardzo trudno, a co dopiero o 2 pod kolej. nie chcę czytać po raz kolejny z twojej strony tego, że &quot;jeśli w x było tak to znaczy, że w x+1 musi być inaczej?&quot;.

każdy zespół ma jakąś passę, dłuższą lub krótszą. i o wiele bardziej niż w tą całą logikę wierzę w przerwanie serii zdarzeń(bez remisu, bez strzelonej bramki itd). znam tylko jeden zespół który w logiczny, uznawany przez ciebie sposób nie przerwał passy - Arsenal Londyn kiedy ostatni raz sięgał po mistrzostwo w całym sezonie nie przegrał meczu. jak to się stało, że liczba pozostałych drużyn jest wielokrotnie większa?

doskonałym przykładem jest progresja na remis Chelsea którą mogliśmy obserwować na tym forum. Przerwała ona serię 15(dobrze pamiętam?) meczów bez remisu mimo to, że skoro zespół nie zremisował iluś spotkań to nie znaczy, że kolejne zremisuje. Swoją drogą to jedna z niewielu proponowanych progresji/systemów który zakończył się sukcesem. Swoją drogą jest nielogiczna...

nie wiem na ile zostanie to dobrze odczytane, szczerze mówiąc nie umiem swojego poglądu na ten temat dobrze przelać na papier..

pozdrawiam!
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
gdzie byliście jak 3 progresje weszły? teraz wysnuwacie swoje wnioski o wyjątek od reguły:| ja się z Wami sprzeczał nie bede, swoje dalej sprawdzam i narazie tylko w tym jednym wypadku (podwójnym remisie Denver) nos mnie zawiódł
odsyłam do kilku poprzednich postów, gdzie mozecie zobaczyc skutecznosc tej progresji
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Ile razy jeszcze ktoś napisze takie brednie..?
Więc może staraj się jakoś temu przeciwdziałać, a nie tylko pisać, że czytasz brednie?


@princeAS

Jeżeli chcesz grać w ten sposób progresję na remisy, to uprość sobie życie, bo ten sam efekt uzyskasz przy metodzie na chybił trafił. Jeżeli przykładowo założymy, że w koszykówce szansa na remis wynosi 6%, to szansa na to, że uzyskasz w trakcie swojej gry na remisy RR jest ~4%-wa a np. średnio raz na 5 skończonych progresji musiałbyś ciągnąć ją do ~27 poziomu. Wątpliwe jest to, żeby opłacało się ją grać.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
gdzie byliście jak 3 progresje weszły?
Tam, gdzie być powinniśmy: na uczelniach, w szkołach, w pracy, itp. Faktycznie, 3 progresje to ogromna ilość, i jeżeli weszły to znaczy że system jest bezbłędny i trzeba mu oddawać należne honory.

nie chcę czytać po raz kolejny z twojej strony tego, że &quot;jeśli w x było tak to znaczy, że w x+1 musi być inaczej?&quot;
No to przeczytasz kolejny raz, bo widać, że tego nie rozumiesz. Ja nigdzie nie pisałem tego, co zacytowałeś powyżej. Wcale nie twierdzę, że jeżeli w poprzednim spotkaniu było tak, to w kolejnym musi być inaczej.

Ja tylko twierdzę, że takie &quot;systemy&quot; są dobre na kilka/kilkanaście kolejek (progresji), bo w dłuższej perspektywie czasu znajdzie się taka drużyna, która nie będzie remisować przez Y spotkań (albo będzie remisować akurat wtedy, kiedy nam się wydaje, że nie powinna) i całe zyski z progresji pójdą się...

Ktoś kiedyś słusznie napisał, że żeby zarabiać na bukmacherce, trzeba znać przynajmniej podstawy matematyki. A podstawą podstaw jest rachunek prawdopodobieństwa, który absolutnie wyklucza poprawność takich teorii jak ta, którą zanegowałem wyżej.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tam, gdzie być powinniśmy: na uczelniach, w szkołach, w pracy, itp. Faktycznie, 3 progresje to ogromna ilość, i jeżeli weszły to znaczy że system jest bezbłędny i trzeba mu oddawać należne honory.



No to przeczytasz kolejny raz, bo widać, że tego nie rozumiesz. Ja nigdzie nie pisałem tego, co zacytowałeś powyżej. Wcale nie twierdzę, że jeżeli w poprzednim spotkaniu było tak, to w kolejnym musi być inaczej.

Ja tylko twierdzę, że takie &quot;systemy&quot; są dobre na kilka/kilkanaście kolejek (progresji), bo w dłuższej perspektywie czasu znajdzie się taka drużyna, która nie będzie remisować przez Y spotkań (albo będzie remisować akurat wtedy, kiedy nam się wydaje, że nie powinna) i całe zyski z progresji pójdą się...

Ktoś kiedyś słusznie napisał, że żeby zarabiać na bukmacherce, trzeba znać przynajmniej podstawy matematyki. A podstawą podstaw jest rachunek prawdopodobieństwa, który absolutnie wyklucza poprawność takich teorii jak ta, którą zanegowałem wyżej.
czy mozesz założyc swój oddzielny temat i pokazać nam jak się typuje i wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa? W praktyce...Bo mam wrażenie, że za dużo teorii z Twojej strony..a jesli masz już temat, to poprosze link
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
gdzie byliście jak 3 progresje weszły? teraz wysnuwacie swoje wnioski o wyjątek od reguły:| ja się z Wami sprzeczał nie bede, swoje dalej sprawdzam i narazie tylko w tym jednym wypadku (podwójnym remisie Denver) nos mnie zawiódł
odsyłam do kilku poprzednich postów, gdzie mozecie zobaczyc skutecznosc tej progresji
Ale ja Ci od początku mówiłem, że uważam to za pomysł bez sensu. Remis w kosza jest sprawą totalnie losową, nie jest możliwe wg mnie &quot;wybieranie&quot; meczów do takiego systemu. Drużyna może mieć powiedzmy na 20 spotkań 5 remisów, a potem ta sama drużyna może nie zremisować przez 65 spotkań, więc to jest bez sensu moim zdaniem.
Więc może staraj się jakoś temu przeciwdziałać, a nie tylko pisać, że czytasz brednie?
@princeAS
Jeżeli chcesz grać w ten sposób progresję na remisy, to uprość sobie życie, bo ten sam efekt uzyskasz przy metodzie na chybił trafił. Jeżeli przykładowo założymy, że w koszykówce szansa na remis wynosi 6%, to szansa na to, że uzyskasz w trakcie swojej gry na remisy RR jest ~4%-wa a np. średnio raz na 5 skończonych progresji musiałbyś ciągnąć ją do ~27 poziomu. Wątpliwe jest to, żeby opłacało się ją grać.
Temu powinni w szkołach przeciwdziałać, ale niestety polski system nauczania nie zmienia się na lepsze. Ludzie coraz mniej myślą, z matematyki są coraz głupsi, taka prawda, wystarczy mi to co widzę u siebie na zajęciach.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja się Waszymi opiniami nie zniechęcam. póki co jest dobrze, kazda seria się kiedyś kończy. ja dobrałem druzyny tak, ze juz w 3 przypadkach progresje sie skonczyly w ciągu 3 tygodni od kiedy je testuje:]
na dzisiejszą nockę:
PROGRESJA MIAMI II - Poziom 6
Cavs - Miami
kurs: 16
unibet
PROGRESJA CHICAGO II - Poziom 2
SAS - Chicago
kurs: 16
unibet
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
czy mozesz założyc swój oddzielny temat i pokazać nam jak się typuje i wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa? W praktyce...Bo mam wrażenie, że za dużo teorii z Twojej strony..a jesli masz już temat, to poprosze link
http://forum.bukmacherskie.com/f35/va-banque-by-dyskograf-31119.html
Tu jest mój temat. Ja nie bawię się w progresje, systemy czy nie wiadomo jakie obliczenia prawdopodobieństwa (liczę je tylko odnośnie aktualnie typowanego meczu), tylko typuję to, na czym się znam i czym się interesuję.
Jak na razie zysk jest, w moim przekonaniu, nie najgorszy, a w ostatnim underze miałem pecha, bo był over po OT. Jednak zawsze kiedy stawiam under zabezpieczam się i stawiam kilka PLN na remis (czego w temacie na forum nie dopisuję, ale gdzieś już o tym wspominałem). Czyli np przy stawce 100zł wystarczy postawić ok 7 zł na remis i zrobić sobie takie koszykarskie DNB. Wtedy zmniejsza się nasza wygrana, lecz jest to warte zachodu.
Ostatniego undera byłem pewien jak żadnego innego i w regulaminowym czasie nie mógł paść inny wynik.. No ale to tylko sport ????
Widzisz, progresję można stosować i owszem, z powodzeniem, ale kiedy stawiamy dokładnie przeanalizowane przez nas zdarzenia, a nie na hurra remisy z NBA. Bo możecie mówić wszystko, ale nie to że da się przewidzieć remis w koszykówce.
EDIT: @down: no dobra, nie zaśmiecam już tematu, życzę ci wytrwałości w jego prowadzeniu i dodatniego bilansu po kilku latach ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Widzisz, progresję można stosować i owszem, z powodzeniem, ale kiedy stawiamy dokładnie przeanalizowane przez nas zdarzenia, a nie na hurra remisy z NBA. Bo możecie mówić wszystko, ale nie to że da się przewidzieć remis w koszykówce.
i tu sie z Tobą zgodzę. ale wkurza mnie pisanie najpierw o prawdopodobienstwach a pozniej o losowości, bo to sie jedno z drugim kupy nie trzyma. Ja sobie nie wybieram meczów &quot;na hurra&quot; tylko kieruje się tylko sobie znanymi kryteriami, intuicją, statystykami. nie chce mi sie dzień w dzień motywować każdego z tych podanych typów, bo byłoby to dzień w dzień niemal to samo:] a ten temat ma na celu wykazanie, ze jednak da się wyjść na ✅ grając taką progresję.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
OK, szybkie podsumowanie, ostatnio z braku czasu nie pisałem tutaj typów na remis, aczkolwiek śledziłem wyniki na bieząco i tak:
wczoraj zakończona progresja na Dallas z Portland, kurs ~16, poziom progresji 9
przedwczoraj zakończona już druga progresja na Chicago z NOH, kurs ~16, poziom progresji 5
mała tabelka na podsumowanie stycznia:

-u góry sposób stawkowania
-w trakcie progresja na Denver II, poziom 0
-w trakcie progresja na NY Knicks, poziom 5
-w trakcie progresja na Miami II, poziom 6
 
Do góry Bottom