>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja na jednego gola (0,5) ,tylko w wybranych meczach według statystyk

Status
Zamknięty.
N 0

narton

Użytkownik
Tak tak i taka kase pewnie jeszcze masz na bukach na Słowacji, w Czechach, w Rosji i tak dalej i tak dalej . Pochwal sie jeszcze, ze masz z 20 kont i na kazdym po 20tys i po ewentualnej wtopie tylko 18tys , chciałeś przestac grac tym systemem.
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Nastepny wariat na gola na live panowie ogrywamy buka dalej albo wóz albo przewóz ,tym bardziej będzie bardzo grubo aktualny stan plusowy na tym forum wynosi +2112,9zł ✅, więc trzeba go podwoić aby niektórym niedowiarkom kopara opadła :]:]:]
Mój typ na live :
04-08, 19:10
Racing Club - Atletico Rafaela stawka 1.10 /20000zł zysk: 2000

Będzie grubo niektórym japa sie zamknie jak wejdzie ,jeśli nie to opuszczam wasze szeregi ;)
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Licze na zwycięstwo i powiększenie moich dochodów z drugiej strony wiem ze obie druzyny są bardzo słabe i moge wtopić i osiwieć w 5minut ,ale jak juz pisałem na przekór bukom ,jestem dobrej mysli 2000zł chętnie przytule jeśli nie wejdzie pozostaje mi pare setek jako zaskórniaki , licze na szczęśliwy gol choć będzie ciężko ,skusił mnie kurs a mecz nie przemyslany ,powiedzmy że jest obstawiony na chybił traf , mam znowu czuje że pasja się uśmiechnie i powiększy mój stan konta;)
Jeśli chodzi o wasze niedowierzanie ,wasze przemyślenia detektywistyczne mam je w 4 literach ja wiem jak robie hajs i licze się z tym ze moja pasja może się zakończyć na tym meczu ale pomimo straty tak dużej sumy zagrałbym jeszcze raz gdyz w dalszym ciagu ustaje na tym że kto w życiu nie ryzykuje nie ma nic :cool::cool::cool:
Wynik meczu :
04-08, 19:10
Racing Club - Atletico Rafaela stawka 1.10 /20000zł zysk: 2000zł ✅ +2000zł ✅
 
L 0

lollercoaster

Użytkownik
Będzie grubo niektórym japa sie zamknie jak wejdzie ,jeśli nie to opuszczam wasze szeregi :wink:
Jak wejdzie to nadal bedzie krytyka, bo nie pokazujesz screenów. To wystarczy, zeby udowodnic, że tak grasz. Inna sprawa, ze w tym temacie nie widze żadnego systemu i powinien być w dziale z kuponami.
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Jak wejdzie to nadal bedzie krytyka, bo nie pokazujesz screenów. To wystarczy, zeby udowodnic, że tak grasz. Inna sprawa, ze w tym temacie nie widze żadnego systemu i powinien być w dziale z kuponami.
Nie mam zamiaru dzielić się z kimś moimi prywatnymi działaniami ,wystarczy sprawdzic moie trafienia :] pisałem już co sądze o niedowiarkach jeśli chodzi o sprawdzenie mnie przez typów z forum którzy mnie krytykowali od początku to nie czuje takiej potrzeby ,mam swój sposób na gre,to prawda zmieniłem system bo chciałem ograć i tego buka,martwi mnie tylko to żeby mnie buk nie zablokował gdyz na jednym już mi zawiesili konto nie podajac przyczyn
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Licze na zwycięstwo i powiększenie moich dochodów z drugiej strony wiem ze obie druzyny są bardzo słabe i moge wtopić i osiwieć w 5minut ,ale jak juz pisałem na przekór bukom ,jestem dobrej mysli 2000zł chętnie przytule jeśli nie wejdzie pozostaje mi pare setek jako zaskórniaki , licze na szczęśliwy gol choć będzie ciężko ,skusił mnie kurs a mecz nie przemyslany ,powiedzmy że jest obstawiony na chybił traf , mam znowu czuje że pasja się uśmiechnie i powiększy mój stan konta;)
Jeśli chodzi o wasze niedowierzanie ,wasze przemyślenia detektywistyczne mam je w 4 literach ja wiem jak robie hajs i licze się z tym ze moja pasja może się zakończyć na tym meczu ale pomimo straty tak dużej sumy zagrałbym jeszcze raz gdyz w dalszym ciagu ustaje na tym że kto w życiu nie ryzykuje nie ma nic :cool::cool::cool:
Wynik meczu :
04-08, 19:10
Racing Club - Atletico Rafaela stawka 1.10 /20000zł zysk: 2000zł ✅ +2000zł ✅
Kolejny mój typ wszedł a myslałem że już was opuszcze niestety moje trafienia są 85% więc będziecie musieli jeszcze pokrytykować mnie lub pozazdrościć :grin:
Bilans dodatni moiej gry tu na forum wynosi juz :
+ 4112,9zł ✅✅✅
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do moderacji:
Wątek jest ewidentnie do zamknięcia w tym dziale forum z systemami bukmacherskimi, bo tu żadnego systemu już od dawna nie ma...
Na taką radosną twórczość jest dział z kuponami i tam proszę ten bałagan przenieść!
J/w
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Kolejny typ na live jaki teraz wybieram są to druzyny szwajcarji z super ligii , myśle że mnie nie zawiodą mam delikatny niedosyt jeszcze za ten nieudany mecz widzewa za który musiałem grać vabank,coprawda wypiłem juz pare piwek ale staram się mysleć trzeżwo mysle że moge zaryzykować i bardzo grubo postawic wszystkie moie pieniadze na jednego gola i tak własnie zrobie mój typ daje ponizej ,bardzo grubo panowie nie którzy by byli obesrani ale ja nie jestem mam znów czuje że gol wejdzie i przytule prawie 2kloce i oto wlasnie chodzi nie za duzo ale trafnie więc stawiam:
Mój typ na jednego gola znów ryzykuje bankructwem ale mam czuje że wejdzie :
04-08, 19:45
FC St. Gallen - Grasshoppers Zürich stawka
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
✅Sam nie wiem po co to robie ale chce pokazać wam jak celne mam trafienia przychodzi mi to z łatwością możecie przesledzić mój temat od początku miałem tylko 2 lub 3 wtopy ale żeby to zrekompensować jestem już dużo na plusie , powiem wam że mój wkład wynosił 9kola a jest juz grubo na kilku bukach no niemusicie wierzyć rozumiem ,ja nie mam potrzeby wam coś udowadniac przekalkulujcie sobie moje trafienia i wtopy staram sie byc na plusie wiec mam za co grac teraz zagram bardzo grubbbo sam sie boje ale wejdzie bo mam czuje jesli nie to sie pozegnamy pogram na innym forum ,jesli sa jakieś osoby którym się podoba moja gra i trafienia prosze o wciśnięcie dziękuje żebym wiedział że nie jestem sam tylko że ktoś jest równiez za mną za moją grą , koniec pisania, zacznijmy grac
04-08, 19:45
FC St. Gallen - Grasshoppers Zürich stawka
stawka 1.050 /22000zł zysk 1100,00 ✅ +1100,00 ✅
1 Powyżej 0.5 FC St. Gallen v Grasshoppers Zürich
(Dodatkowe gole) 04/08/2012 Brak 1.050 Wygrana
Stawka: 22000 Zysk: 1100.00 Zwroty: Odbędzie się

Znowu fart panowie to na tyle dziś hehehehehe
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
✅Sam nie wiem po co to robie ale chce pokazać wam jak celne mam trafienia przychodzi mi to z łatwością możecie przesledzić mój temat od początku miałem tylko 2 lub 3 wtopy ale żeby to zrekompensować jestem już dużo na plusie , powiem wam że mój wkład wynosił 9kola a jest juz grubo na kilku bukach no niemusicie wierzyć rozumiem ,ja nie mam potrzeby wam coś udowadniac przekalkulujcie sobie moje trafienia i wtopy staram sie byc na plusie wiec mam za co grac teraz zagram bardzo grubbbo sam sie boje ale wejdzie bo mam czuje jesli nie to sie pozegnamy pogram na innym forum ,jesli sa jakieś osoby którym się podoba moja gra i trafienia prosze o wciśnięcie dziękuje żebym wiedział że nie jestem sam tylko że ktoś jest równiez za mną za moją grą , koniec pisania, zacznijmy grac
04-08, 19:45
FC St. Gallen - Grasshoppers Zürich stawka
stawka 1.050 /22000zł zysk 1100,00 ✅ +1100,00 ✅
1 Powyżej 0.5 FC St. Gallen v Grasshoppers Zürich
(Dodatkowe gole) 04/08/2012 Brak 1.050 Wygrana
Stawka: 22000 Zysk: 1100.00 Zwroty: Odbędzie się

Znowu fart panowie to na tyle dziś hehehehehe
Brawooooooooooooooooooooooo:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: , hajs na wyciągnięcie ręki co prawda trzeba mieć wklad na start
Bilans moiej gry na tym forum na plusie wynosi : +5212,9 zł ✅✅✅
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jakbym miał po 18 tysięcy na kilku bukach to bym własnie leżał na Bahamach i sączył zimne piwko zamiast siedzieć przed kompem cały dzień grać mecze z kursem 1.10.
Dobra, wypierniczam stad bo niedobrze mnie się robi jak czytam wypowiedzi tego prostaka
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Jakbym miał po 18 tysięcy na kilku bukach to bym własnie leżał na Bahamach i sączył zimne piwko zamiast siedzieć przed kompem cały dzień grać mecze z kursem 1.10.
Dobra, wypierniczam stad bo niedobrze mnie się robi jak czytam wypowiedzi tego prostaka
ZA 18tysi to ja bym na bahamach nie ostał smieciu trzeba myslec jak zrobic hajs kupić nieruchomosci i inwestowac a za 30 -40 kola mozesz jedynie kupic garaz no chyba ze masz lepsze znajomsci pipko bo ja lubie rozmnazac a nie wydawac pipeczko męska :]:] odrazu widac że nie szanujesz pieniedzy nie wiesz jak się je rozmnaża i wszystko bys przechlał z lachmusami tanim winem pod spozywczakiem ehehheheeh
 
D 77

dalik

Użytkownik
Skoro tak się cudnie chwalisz do dlaczego nie pozamiatasz nas wszystkich jakimś screenem?
Nie radzisz sobie z obróbką grafiki by spreparować taki kupon?
Pieniążki to szanuję dlatego własnie nie stawiam 18 tyś na zakładach (zresztą ty też).
Baw się dobrze, może ktoś Ci uwierzył
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Skoro tak się cudnie chwalisz do dlaczego nie pozamiatasz nas wszystkich jakimś screenem?
Nie radzisz sobie z obróbką grafiki by spreparować taki kupon?
Pieniążki to szanuję dlatego własnie nie stawiam 18 tyś na zakładach (zresztą ty też).
Baw się dobrze, może ktoś Ci uwierzył
Juz pare razy pisałem na ten temat nie spowiadam się obcym ze swoiego stanu konta , nie musisz wierzyć a nawet nie wierz , wystarczy że mi się miska cieszy jak stan konta wzrasta:grin::grin::grin: ty mnie wogóle nie interesujesz ani twoie screeny nic z tego nie mam także zachowam prywatność i stan konta tylko i wyłacznie swoiej osobie ,powodzenia na bahamas heheheh :]
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Na przeciw bukmacherom ,miałem juz nie pykac vabank lecz widze dobry mecz na który moge swobodnie postawić i dobry wmiare kurs także stawiam po raz ostatni dziś tak duzą sumą , wybieram teraz piłke olimpijską młodzików , do stracenia bardzo duzo to samo do wygrania 2 klocki to dlamnie duzo tymbardziej ze już 5 mam zbite ,także ostatni mecz dziś vabank bo troche się rozszalałem i moze mnie to dużo kosztować jak nie siądzie:;/:
Oto mój ostatni typ na gola na dziś :
04-08, 20:30
Great Britain - South Korea stawka 1.083 /24000zł zysk 2000,00 zł
Oby był udany bo inaczej pożegnamy się a tego bym nie chciał ;););)
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Ostatni raz gram takim stanem jak siędzie będzie ponad 7kloca ugrane na plusie ,w zupełnosci wystarczy ,nie bede ryzykował zawieszeniem konta na drugim buku
Wynik meczu :
04-08, 20:30
Great Britain - South Korea stawka 1.083 /24000zł zysk 2000,00 zł
✅ +2000zł ✅
Trzymajcie kciuki za wygraną , mój max z jednego buka do tej pory to 9klocka na dzien , jak wejdzie 7klocka dzis to mi starczy nie bede pazerny gdyz moze sie zle skonczyc albo skonczy , oby nie,takze ide po nastepnego leszka i sledze na livie ,pozdrawiam;):cool:;)
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Wyniki moich typów na : 04.08.2012
15. 04-08, 12:00
Cerezo Osaka - Consadole Sapporo stawka 1.050/100zł zysk 5zł ✅ +5zł ✅
16. 04-08, 13:00
TSV 1860 München - SSV Jahn Regensburg stawka 1.050 /100zł zysk 3.03 ✅ +3zł ✅
17. 04-08, 13:45
Celtic Glasgow - Aberdeen FC stawka 1.050 /100zł zysk 5zł ✅ +5zł ✅
18. 04-08, 15:00
LSK Kvinner - Fart
Brak na live

19. 04-08, 15:00
Röa - Valerenga Brak na live
20. 04-08, 15:00
Stabaek - Kattem
Brak na live

21. 04-08, 16:00
Hammarby IF - Umea FC stawka 1.040 /100zł zysk 4zł ✅ +4zł ✅
22. 04-08, 16:00
Brighton &amp; Hove Albion - Chelsea FC stawka 1.050 /100zł zysk 5zł ✅ +5zł ✅
23. 04-08, 16:45
Hamburger SV - Borussia Dortmund Zrezygnowałem z zakładu bo mecz jest tylko 60minut i nie ma zakładu na over 0,5 gola więc nie spełnia moich warunków gry :]:]:] 42minuta gol ✅
24. 04-08, 17:30
FK Sarajevo - NK Celik Zenica
Brak na live

25 04-08, 20:00
RSC Anderlecht - K. Beerschot AC
stawka 1.030 /100zł zysk 3.03zł ✅ +3.03✅
Bilans dnia : +25 zł ✅
Wszystkie trafienia udane 25zł + 64zł ugrane = + 89zl ✅✅✅
WSZYSTKIE DZISIEJSZE TRAFIENIA CELNE BILANS GRY ZA 3 DNI WYNOSI 89ZŁ PO STAWCE 100ZŁ
Bilans dodatni 3 dni = + 89zł ✅✅✅
 
N 0

narton

Użytkownik

bilans do teraz : Odrobione wczesniejsze 5270zł i na plusie +612zł nie wiem jak dla was ale dla mnie to połowa wypłaty:]

Moje zyski do teraz na plus na waszej stronie z moiej gry :+612zł ✅✅✅

Wytłumacz mi jedno, skoro twoja wypłata to 1200zł i grasz po 100 stowce na 1 zdarzenie . Masz teraz na kilku bukach po 18tys. czyli ok.5 x18.000=90 000 .
Twoj depozyt to z pewnoscia było max 3tys , przy takiej wypłacie napewno nie zrobiłeś wiekszej wpłaty.
Aby dorobic sie 90 000 , grajac po kursach ok.1,08 i za 100 musiałeś miec 11250 trafionych typow. Zakładajmy , że co 40typ jest błedny czyli 11250/40x100zl 28150zł straty, aby to odrobic potrzebujesz 3515 kolejnych typow. Z wyliczen wynika, ze potrzebowałeś 14765 trafionych typow, zakladajac srednio dziennie 20 meczy, to daje 738 dni obstawiania .
Oczywiscie nie uwgledniłem obstawiania vabank, ale z tym jest jedna sprawa, wtopa powoduje strate wszystkich srodkow.
Czy jest możliwe tak mozolne obstawianie?
Grajac po 100 po kursach 1.08 dorobic sie takiej kasy jak jest rzecza wrecz niemozliwa.
Druga sprawa jest stawianie zakladow za 20 000, człowiek ktory zarabia 1200zł miesiecznie stawia mecze za 100 zł, nagle zaczyna grac po takiej kwocie? To tak jakby nagle Polska reprezentacja zaczela wygrywac z Hiszpania. Jak nie udowodnisz ss , to jestes zwyklym oszustem i probujesz sie popisac jakie to kwoty wygrywasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom