>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na jednego gola (0,5) ,tylko w wybranych meczach według statystyk

Status
Zamknięty.
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Ostatni raz gram takim stanem jak siędzie będzie ponad 7kloca ugrane na plusie ,w zupełnosci wystarczy ,nie bede ryzykował zawieszeniem konta na drugim buku
Wynik meczu :
04-08, 20:30
Great Britain - South Korea stawka 1.083 /24000zł zysk 2000,00 zł
✅ +2000zł ✅
Trzymajcie kciuki za wygraną , mój max z jednego buka do tej pory to 9klocka na dzien , jak wejdzie 7klocka dzis to mi starczy nie bede pazerny gdyz moze sie zle skonczyc albo skonczy , oby nie,takze ide po nastepnego leszka i sledze na livie ,pozdrawiam;):cool:;)

Bilans moiej gry na tym forum na plusie wynosi
: + 7212.9zł ✅✅
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Miałem juz osobiście nie grać ale skusze się jeszcze raz na jeden brazylijski meczyk z serii B , bo mam pefke i czuje na gola z tej serii
Jeszcze raz polecam obstawić na gola vabank w moim przypadku jest to 26000 zł
04-08, 21:15
Atletico PR - Sao Caetano SP
stawka 1.083 /26000zł zysk 2166.66
Wejdzie moim zdaniem jeden gol na 300%, obstawiajcie ;););)
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Wynik meczu :
04-08, 21:15
Atletico PR - Sao Caetano SP
stawka 1.083 /26000zł zysk 2166.66 ✅ +2166.66 ✅
Jezeli wejdzie będzie grubo dzis ponad 9kloca ugranego ,mozecie wchodzić w mój temat i się drażnić ,wy się śmiejecie ja zbijam skarbonke heheh kto na tym lepiej wyjdzie ....????
 
darkman1981 1

darkman1981

Użytkownik
Wynik meczu :
04-08, 21:15
Atletico PR - Sao Caetano SP
stawka 1.083 /26000zł zysk 2166.66 ✅ +2166.66 ✅
Jezeli wejdzie będzie grubo dzis ponad 9kloca ugranego ,mozecie wchodzić w mój temat i się drażnić ,wy się śmiejecie ja zbijam skarbonke heheh kto na tym lepiej wyjdzie ....????
Ponownie moja wygrana zaliczona tym razem lekko ponad 2klocki ,tak jak mówiłem że będzie ,pora się pożegnać z wami z waszymi farmazońskimi gadkami ,teraz działajcie według własnych typów ,ja nie będe się pocił z typami 90% ,co nikt nie wierzy w skuteczność, pokazałem wam tylko że można ograc buka tylko trzeba grac odpowiednim schematem ,gram u was 3 dni na livie i oto co mnie spotkało:]

Wygrane z dzisiaj podliczanko:

7212.9zł + 2166,66 = 9379,56zł przypominam kwoty z samych wygrań dzisiejszych
Bilans moiej gry na tym forum na plusie wynosi : + 9379,56 zł ✅✅✅
Myśle ze na 3dni gry powinno wystarczyć , nie licząc wygranej którą grałem równiez na buku za 100zł ale to inna bajka ,powodzenia życze w typowaniu :cool::cool::cool:
 
N 0

narton

Użytkownik
Ponownie moja wygrana zaliczona tym razem lekko ponad 2klocki ,tak jak mówiłem że będzie ,pora się pożegnać z wami z waszymi farmazońskimi gadkami ,teraz działajcie według własnych typów ,ja nie będe się pocił z typami 90% ,co nikt nie wierzy w skuteczność, pokazałem wam tylko że można ograc buka tylko trzeba grac odpowiednim schematem ,gram u was 3 dni na livie i oto co mnie spotkało:]

Wygrane z dzisiaj podliczanko:


7212.9zł + 2166,66 = 9379,56zł przypominam kwoty z samych wygrań dzisiejszych

Bilans moiej gry na tym forum na plusie wynosi : + 9379,56 zł ✅✅✅

Myśle ze na 3dni gry powinno wystarczyć , nie licząc wygranej którą grałem równiez na buku za 100zł ale to inna bajka ,powodzenia życze w typowaniu :cool::cool::cool:
Zapomniałes dodac, zeby wygrac taka kase trzeba miec te 20 000zl na zakład, ktorych nie masz ze swojej wysokiej pensji, bo od 100zł nigdy bys nie dorobil 80tys, jak juz napisalem wczesniej.
Po 2 primo, tutaj jeszcze nikt tego nie wspomniał , nie sadze ze na te wszystkie mecze mogłes obstawic az za taka stawke i po teoretycznym wygraniu juz dawno miałbyś limit.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom