>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na 1000 zł kurs 1,50

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Podsumowanie po 50 kuponach
Wkład:
760 zł
Zysk:
✅ 88,58 zł
Yield:
✅ 11,65%
Kupony:
✅ 20
⛔ 29
▶ 1
Skuteczność:
40,81%
Poziomy zakończeń:
1 zł - 8 razy
2 zł - 7 razy
6 zł - 0 razy
18 zł - 0 razy
54 zł - 3 razy
162 zł - 2 razy
Moim zdaniem:
Zysk wygenerowały przede wszystkim kupony ze stawkami 54 zł i 162 zł, reszta to jakieś marne groszowe sprawy. Długo się ciuła te grosze, chociaż z drugiej strony yield na przyzwoitym poziomie 10%.
A wy co sądzicie o tym?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Każdy system, który przynosi zysk jest dobry. Żeby to szybciej szło to więcej zdarzeń dziennie można by grać
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Myślę, że 6 poziomów jeszcze można przeboleć, a dokładnie przeznaczyć na to 243 zł.
7 poziom już jest bardzo ryzykowny stawiamy prawie 500 zł.
Sugerowałbym granie tylko 6 poziomów.
Poziomy zakończeń:
1 zł - 8 razy
2 zł - 6 razy
6 zł - 0 razy
18 zł - 0 razy
54 zł - 3 razy
162 zł - 2 razy
Sam sobie odpowiedz patrząc na swoje cytaty ????
Podsumuje jednak, rozegrałeś 19 progresji z czego 2 były na ostatnim poziomie, statystycznie grałeś po kursie 1,6775 (średnia dla 44 spotkań).
Wygrałeś 87,46 zł ryzykując dwa razy po prawdopodobieństwie prawie 50/50 (doliczając marże buka) 1000 PLN, nie wchodząc na wyższe poziomy wygrywasz grosze.
Całość ciągnie się jak włoskie spaghetti, dla mnie system za wolny i zbyt nie pewny (nie masz odpowiedniego zabezpieczenia kapitałowego). Powinieneś albo móc grać x2 tyle poziomów (wtedy system byłby względnie bezpieczny) i grać duża liczbę spotkań np. 50 dziennie i idziesz na obrót albo zwiększyć progi wygranych dla niższych poziomów (porównywarka kursów albo własny program i trzaskasz value przy wyższych stawkach i odpowiednim stawkowaniu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Całość ciągnie się jak włoskie spaghetti
Pięknie to podsumowałeś, sam mam takie odczucia. Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu dalej prowadzić tego systemu.
Spójrzcie na kupon #50. Wygrany... A zysk z progresji jest 0,12 zł ! Tragedia, jedyne wyższe poziomy i wyższe kursy dają zarobić. Tak to można ciułać do usranej śmierci. To chyba tylko dowód, że jednak progresja to gwóźdź do trumny.
grać duża liczbę spotkań np. 50 dziennie
Kolego, ja tu selekcjonowałem typy, żeby jako tako jeszcze wchodziły. A ty mówisz o 50 typach dziennie walonych na pałę. Bez sensu ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Zaczynać progresję od wyższej stawki, czyli mieć większy kapitał... Albo zbudować go monotonnie podbijając ten początkowy. Zysk z tego jest czyli warto grać, innych odpowiedzi nie warto szukać.
 
cock 756

cock

Użytkownik
&quot;Kto nie szanuje grosza nie wart złotego&quot;
Zysk to zysk. Trzy progi, niższy kurs i idziesz w obrót. Ale i tak 50 kuponów to kropla w regularnej choćby rocznej grze. ???? Nastaw się na procent, że żyć z tego nie będziesz, zapłacisz rachunki miesięczne - to już coś.
Good luck.
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
Hej
Będziesz grał dalej progresje ?? bo widzę że dobrze ci szło , tylko mało kuponów dziennie grasz , i tak jak wyżej piszą , z czasem podnieś stawkę .
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
@SHAKAL doszedł do właściwego wniosku , ale widzę że niektórzy nadal widzą w tym dobry system , tylko dlatego że po 50 zakładach przyniósł jakiś tam zysk.
I znowu trzeba by było ciągnąć to aż do bankructwa , dopiero wtedy by zrozumieli że to nie jest dobry system .
Takie progresje były już wielokrotnie prowadzone i zawsze kończyły się albo bankructwem , albo wnioskiem że to nie ma sensu.
Ogólnie rzecz biorąc podwajanie stawki po przegraniu poprzedniego zakładu jest jednym z największych błędów jakie popełniają gracze.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
tylko mało kuponów dziennie grasz , i tak jak wyżej piszą , z czasem podnieś stawkę .
Widać, że niektórzy nie czytają wszystkiego, a szkoda.
Gdybym grał więcej kuponów dziennie bym pewnie wtopił. Bo tu jako tako jeszcze próbowałem selekcjonować typy, a tak walić na pałę, moim zdaniem nie ma sensu. Jeżeli ten system Was przekonał to nie widzę przeszkód, żebyście sami zaczęli nim grać.
A i kolejny raz powtarzam, że ten zysk wygenerowały przede wszystkim końcowe stopnie progresji.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
egreg - co to za bzdury, że zawsze muszą skończyć się bankructwem? Jak komuś się nie podoba to niech nie gra. Ja moge napisać, że jakakolwiek gra kończy się bankructwem zawsze. Czy to prawda? Oczywiście, że nie. Podobnie w progresji. Wszędzie kluczem jest skutecność typów a progresja sama w sobie pozwala powoli ale jednak generować jakiś zysk choć czesto wymaga odpowiedniego zabezpieczenia finansowego.
A jak wiadmomo nawet mały zysk jest lepszy niż jakakolwiek strata gotówki. Nie rozumiem po co pisać takie brednie, że progresja to niemalże szatan i zwycięzca sa jedyni ci, którzy trzymaja sie od niej z daleka
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Są progresje mądrzejsze i głupsze. Piszesz, że kluczem jest skuteczność, ale nie zauważyłeś, że ta progresja składała się z jednego wielkiego paradoksu. Wysoka skuteczność ograniczała zyski do minimum. Słaba skuteczność dawała szanse zarabiania, ALE zwiększa ryzyko - czyli progresja nie spełniła swoich założeń.

Przy dużej ilości trafionych typów na 1,2 progu ta progresja okazuje się bezsensowna. Szkoda czasu i prądu na zyski rzędu 60 groszy. Mnożenia nie da się oszukać, albo trzeba zwiększyć kursy, albo skrócić progresję. Przy mniejszej ilości stopni byłaby wtopa. Nie wiadomo co byłby przy wyższych kursach.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
progresja całkiem spoko, lepiej niz lokata bedzie wychodzic na pewno, ale gorzej jak ktoś przy takich kursach ma skutecznosc 75%-85% (a mniej wiecej taka miałem przy niskich kursach) wtedy nawet grajac 3-4 kupony dziennie wychodze np. 2-3zl do przodu jedynie, chyba ze dojdzie sie na wyzsze poziomy.
Bede zaglądał daje i patrzył jak to wygląda ;)
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Gdybym grał więcej kuponów dziennie bym pewnie wtopił. Bo tu jako tako jeszcze próbowałem selekcjonować typy, a tak walić na pałę, moim zdaniem nie ma sensu. Jeżeli ten system Was przekonał to nie widzę przeszkód, żebyście sami zaczęli nim grać.
I słusznie. Nie daj sobie inaczej wmówić. Im więcej gier tym dłuższa będzie seria bez zwycięstwa. Taka jest szara rzeczywistość. Lepiej grać mniej niż więcej. Powodzenia ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
A czy sprobowalbys prEanalizowac cała historie wg schematu: 1 poziom stawka np 10 zł, 2 poziom - stawka 20 zł, 3 poziom-stawka 30 zł... przy czym wygrana na dowolnym poziomie (z wyjątkiem poziomu pierwszego) nie zrzuca Cię na poziom pierwszy tylko na poprzedni... np jeśli na poziomie 4 stawiając 40 zł wybrałeś to następnego dnia grasz za 30 zł a nastpnego za 20 zł jeśli Ci sie znowu powiodło - lub za 40 jeśli nie trafiles). Chętnie bym sprawdził ale córka źle śpi bo jest przeziebiona i praktycznie nie mam spokoju żeby przepisywac Cię do excela)...chętnie jednak przeczytam wali ktoś lub Ty odwali te robotę i podzieli sie wynikami. PrY średnim kursie o którym ktoś tu pisał wydaje mi sie to sensowne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom