>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
kurcze ja mam najnowszego offica 2007 i tam jest niestety inny excel i nie wiem gdzie w nim jest zakładka &quot;analiza&quot; ?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Cieszę się, że program się podoba. Jednak ciągle staram się go udoskonalić. I do tego potrzebuje waszych opinii. Piszcie, co wam się podoba, a co należy zmienić, żeby nowsza wersja była lepsza od obecnej.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Cieszę się, że program się podoba. Jednak ciągle staram się go udoskonalić. I do tego potrzebuje waszych opinii. Piszcie, co wam się podoba, a co należy zmienić, żeby nowsza wersja była lepsza od obecnej.
ja bym pisał, tylko powiedz mi jak mam sprawdzić gdzie jest ta opcja &quot;analiza&quot; bo mam najnowszego offica i kurcze jest fajny ale nie wiem gdzie to jest ? :kwasny4565:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
ja bym pisał, tylko powiedz mi jak mam sprawdzić gdzie jest ta opcja &quot;analiza&quot; bo mam najnowszego offica i kurcze jest fajny ale nie wiem gdzie to jest ? :kwasny4565:
Musisz poszukać w tym office. Musi tam gdzieś być możliwość zmiany zakładki. Nie mam pojęcia, jak Ci pomóc. Nigdy nie pracowałem na office 2007.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
przeanalizowałem sobie właśnie sobie wczorajszy mecz fiorentiny (oczywiście teraz, ale nie licząc tego meczu który będzie w analizie) i według tego analizatora wyszło bezwzględnie że to gospodarze wygrają i to teoretycznie tak że goście mają zero szans... i tak też było bo fiorentina zmiotła cagliari calcio 5-1 ???? hmm teraz tylko musimy poczekać do środy na jakieś lepsze mecz...



dobra robota... mam nadzieję, jeszcze się okaże :spokodfhgfh:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
I nawet OVEREK fiorentiny wszedł, tak, jak program wytypował. Może nie był on w 100% pewny tego wyniku, ale wg analizatora over miał większe szanse na wejście.
 
kuzia 0

kuzia

Użytkownik
fajny programik tylko jakby jeszcze ie było aż tyle zabawy z tym wpisywaniem wyników to był by luksus. :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
fajny programik tylko jakby jeszcze ie było aż tyle zabawy z tym wpisywaniem wyników to był by luksus. :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh:
Pracuje nad stworzeniem bazy danych, ale minie jeszcze sporo czasu, zanim ujrzy ona światło dzienne.
Poza tym na świecie nie ma rzeczy idealnych :jezora:
I jakby coś było takie super, to pewnie nie za darmo :-D
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Ja z ciekawosci przeanalizowalem mecz Barca - Real :p
Wynik:
Barcelona - szansa na wygrana 1/13
Real - szansa na wygrana 7/13
Hehe, niezle :-D
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja z ciekawosci przeanalizowalem mecz Barca - Real :p
Wynik:
Barcelona - szansa na wygrana 1/13
Real - szansa na wygrana 7/13
Hehe, niezle :-D
Czasami uda mu sie różnie &quot;kwiatki: przewidzieć. Ostatnio np wszedł mi meczyk po kursie 3,00.
Ale nie ekscytujmy się. To tylko statystyka, przyszłości nie przewidzi.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Czasami uda mu sie różnie &quot;kwiatki: przewidzieć. Ostatnio np wszedł mi meczyk po kursie 3,00.

Ale nie ekscytujmy się. To tylko statystyka, przyszłości nie przewidzi.
masz rację... może się mylić, ale to jest też jak z człowiekiem, też nie jest idealny, i czasem mu pewniaki zawodzą, ale wiesz można parę tripli puścić najlepiej żeby było 13/13 na 0/13 to wtedy nie dość że gospodarze to jeszcze takie staty, a jak by jeszcze dać podpórkę, hmmm :-D
 
S 0

snowee

Użytkownik
Siema.
Stwierdzilem, ze zrobie w chwile 2 staty na zbizajace sie spotkania Premier League. Przeanalizowalem 2 mecze: Man City vs Blackburn i West Ham vs Reading. Wyniki analiz ponizej.

Manchester City vs Blackburn

West Ham vs Reading
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
no to zobaczymy czy sie nie pomylił ???? jest pewny zwycięstwa Manchesteru i to sie zgadza z moją analizą oraz bardziej stawia na Reading, a moim zdaniem to West Ham wygra. Bardzo jestem ciekaw jak te mecze wypadną ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
no to zobaczymy czy sie nie pomylił ???? jest pewny zwycięstwa Manchesteru i to sie zgadza z moją analizą oraz bardziej stawia na Reading, a moim zdaniem to West Ham wygra. Bardzo jestem ciekaw jak te mecze wypadną ????
co do manchesteru to zgodzę się z analizą, ale nie liczcie za bardzo na mecz west hamptonu, ponieważ różnica nie jest duża i może być niespodzianka, najlepiej według mnie wybierać mecze 13/13 do max 5/13 (5/13 -&gt; ponieważ im wyższa wartość drugiej drużyny tym szanse mogą maleć) takie jest moje zdanie
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
mam jeszcze inny program który znalazłem w internecie... nazywa się on pewniak 2004 i po analizie meczu pokazuje według mnie dobrze...
do analizy brałem jutrzejszy mecz tottenhamu z fulhamem...
jak ktoś by nie mógł go znaleźć to mogę go tu wrzucić ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jeśli skuteczność ma być wysoka, to najlepiej grać mecze z przedziału 10/13 do 13/13. Niższe wyniki bym odpuścił, gdyż program nie potrafi wtedy wskazać jednomyślnie zwycięzcy.
A np. West Ham - Reading to tak naprawdę nic nie pokazał, poza tym, że wg niego będzie to wyrównany mecz, ponieważ obie drużyny mają podobne szanse na zwycięstwo. Jesli już chciałbyś grać ten mecz to jedyny tpy, jaki tutaj pasuje to 12 i ewentualnie UNDER 2,5. Ale ja bym taki macz odpuścił.
Inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o manchester. Czysta jedynka, albo 1X mają ogromne szanse na wejście. Również OVER 2,5 jest bardzo prawdopodobny wg analizatora.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom