>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
o kursach masz rację, ale jeśli kurs by był np. 1.50 na gospodarzy i 7 na gości to sam bym wiedział która drużyna ma większe szanse na wygraną ...
jeżeli kursy byłyby takie jak mówisz to forma obydwu zespołów byłaby napewno inna i to program napewno by wychwycił.Dla mnie osobiście podoba sie ten program i jest bardzo pozyteczny w typowaniu
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Tak, jak napisał rzn10 ten program opiera się w głównej mierze na matematyce i statystyce, a z takiego punktu widzenia Newcastle miało większe szanse na zwycięstwo.
Również, to, że któraś z drużyn ma 0/13 szans na zwycięstwo nie oznacza, że oni wcale nie mogą wygrać. Po prostu mają słabsze wskazania algorytmów niż przeciwnicy.
endriu19: Program ma za zadanie pomóc w analizie spotkań, a każdy prawdziwy typer nie opiera swojej gry wyłącznie na wskazaniach programu. Nie jest to idealny twór i może się mylić. Powiem więcej często to robi. Dlatego nie należy całkowicie ufać wyłącznie wskazaniom programu. Trzeba mieć zarówno trochę szczęścia, jak i zdrowego rozsądku.
I na koniec. Matematyka nie uwzględnia czegoś takiego jak forma. Dlatego faktycznie wytypował Newcastle na zwycięzców.
 
sauron 0

sauron

Użytkownik
a według mnie to on się myli...
mecz Wigan Athletic - Newcastle mieli wygrać goście a przegrali 1:0

szanse gospodarzy to 0/13 a gości 11/13 :kwasny4565:
To coś dziwnie to wyliczyłeś bo mi wytypował wynik 1 czyli prawidłowy....
 
S 0

snowee

Użytkownik
Panowie. Program swoją drogą, ale głowy macie chyba swoje. Wystarczy spojrzeć co Newcastle zrobiło ostatnio z Derby i dlatego tego meczu lepiej było nie obstawiać. Zresztą wiadomo, że i pewniaki często nie wchodzą. Ten programik + obecna forma itp. i można typować.
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
O dzisiajszych meczach analizator powiedział mi to co w załączniku i chyba pora pomysleć o zasysaczu do miejsc na dane bo literki z cyferkami przy dluzszym wpisywaniu sie mieszają :jezora:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Hmm.... Naprawdę bardzo Ciekawy Program
Może sporo pomóc w typowaniu...Tylko jak np. chcę sprawdzić z Hokeja? a tam np. są remisy i wyniki końcowe wychodzą dopiero po OT ? to wpisywac wynik końcowy czy ten po regulaminowym czasie ??
Baza Danych bardzo by się przydała :)) bo te wpisywanie ostatnich dziesięciu spotkań trochę czasochłonne (może nie dużo, ale troszkę)
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Po pierwsze wyraźnie zostało napisane że to tylko STATYSTYKA i chyba program nie bierze pod uwage kontuzji i aktualnej formy drużyny. Jeżeli program trafia 60% obliczeń to moim zdaniem super i można pograc duble spokojnie..
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
A ja własnie przeprowdziłem kilka analiz meczy które już się odbyły hokeja i piłki nożnej i wyniki sa całkiem fajne, o dziwo mecze które nie miały kursów 1,4 bo takie kazdy głupek może trafic, ale koło 2,0.. a dubelki to już jest ładne AKO...
i skuteczność bardzo fajna powyżej 65% co przy progresji daje całkiem dobrą możliwość zarobku

dobry przykład to wczorajszy mecz hokeja Vitkovice - slavia
programik dał 12/13 wygrana Vitkowic i under 5,5.. i taki własnie wynik był
3-1 dla Vitkovic mimo że faworytem była slavia..
pozdrawiam dukat i czekam na kolejne udoskonalenie programu

edit..
dziś puściłem dwa meczyki ściśle według programu.. zobaczymy co bedzie..
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
A ja własnie przeprowdziłem kilka analiz meczy które już się odbyły hokeja i piłki nożnej i wyniki sa całkiem fajne, o dziwo mecze które nie miały kursów 1,4 bo takie kazdy głupek może trafic, ale koło 2,0.. a dubelki to już jest ładne AKO...
i skuteczność bardzo fajna powyżej 65% co przy progresji daje całkiem dobrą możliwość zarobku

dobry przykład to wczorajszy mecz hokeja Vitkovice - slavia
programik dał 12/13 wygrana Vitkowic i under 5,5.. i taki własnie wynik był
3-1 dla Vitkovic mimo że faworytem była slavia..
pozdrawiam dukat i czekam na kolejne udoskonalenie programu

edit..
dziś puściłem dwa meczyki ściśle według programu.. zobaczymy co bedzie..
kurcze no niestety kuponik nie wszedł.. jeden mecz zawalił ale chyb asię połasiłem za bardzo na duży kurs, któremu program przypisał tylko 9/13..
i tak uważam że jest niezły i kolejna próba już dzis ..
:spokodfhgfh:
 
duda 380

duda

Użytkownik
endriu19 jest nowsza wersja tego programu pewniak 2007, pierwsza strona w google tam można pobrać.
A program Analizator ściągnę i postaram się przetestować, całkiem ciekawy.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Analizowałem dzisiaj mecz Middlesbrough z Liverpoolem i Analizator nie wykazał jednoznacznego faworyta tego meczu (przypisał Liverpoolowi bodajże 9/13). Jednak już zdecydowanie &quot;opowiedział się&quot; za opcją under 2.5 gola (42/45).
Wczoraj testowałem go na meczach Atletico i Realu. W meczu Atletico również nie wykazał, że istnieje zdecydowany faworyt (z wskazań Analizatora można było dojść do wniosku, że lepiej opuścić ten mecz). Po przetestowaniu tych 3 meczy oraz wcześniejszych spotkań (analizowałem tym programem mecz Nacional - Porto i wyszło, że under 2.5 gola ma 45/45 szans na wejście, czyli 100%. Jak dobrze wiemy, wynik był oczywiście underowy[1:0 dla Nacional]) program zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Wielkie dzięki dla autora tego programu, że udostępnił go do testów ????
Liczę, że jeszcze Analizator v. 1.0 b zostanie ulepszany i modyfikowany przez twórcę.
Pozdrawiam,
lukas11
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Analizowałem dzisiaj mecz Middlesbrough z Liverpoolem i Analizator nie wykazał jednoznacznego faworyta tego meczu (przypisał Liverpoolowi bodajże 9/13). Jednak już zdecydowanie &quot;opowiedział się&quot; za opcją under 2.5 gola (42/45).
Wczoraj testowałem go na meczach Atletico i Realu. W meczu Atletico również nie wykazał, że istnieje zdecydowany faworyt (z wskazań Analizatora można było dojść do wniosku, że lepiej opuścić ten mecz). Po przetestowaniu tych 3 meczy oraz wcześniejszych spotkań (analizowałem tym programem mecz Nacional - Porto i wyszło, że under 2.5 gola ma 45/45 szans na wejście, czyli 100%. Jak dobrze wiemy, wynik był oczywiście underowy[1:0 dla Nacional]) program zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Wielkie dzięki dla autora tego programu, że udostępnił go do testów ????
Liczę, że jeszcze Analizator v. 1.0 b zostanie ulepszany i modyfikowany przez twórcę.
Pozdrawiam,
lukas11
Oczywiście, program będzie ulepszany. Jestem jednak zaskoczony, Twoim podejściem do odczytywania wyników analizy. Właśnie tak, powinno sie je odczytywać, jeśli chce się osiągnąć jak najlepsze wyniki (nie grać każdego meczu, odpuszczać, te, dla których program nie wskazuje jednoznacznie faworyta).
Dziękuje za wszelkie opinie i sugestie na temat programu. Jeśli prowadzicie statystyki swoich typów, granych po analizowaniu programem, to byłbym wdzięczny za udostępnienie mi ich.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Oczywiście, program będzie ulepszany. Jestem jednak zaskoczony, Twoim podejściem do odczytywania wyników analizy. Właśnie tak, powinno sie je odczytywać, jeśli chce się osiągnąć jak najlepsze wyniki (nie grać każdego meczu, odpuszczać, te, dla których program nie wskazuje jednoznacznie faworyta).
Dziękuje za wszelkie opinie i sugestie na temat programu. Jeśli prowadzicie statystyki swoich typów, granych po analizowaniu programem, to byłbym wdzięczny za udostępnienie mi ich.
Dukat, postaram się od tej chwili robić statystyki meczy, które analizuję Twoim programem. Wyniki oczywiście &quot;opublikuje&quot; w tym temacie ????
Oczywiście będę wklejał tylko te mecze, które po analizie programem sam zagram na kuponie u bukmachera. Będę się starał bardzo skrupulatnie prowadzić te statystyki i w ten sposób pomóc Ci w rozwoju tego programu ????
Pozdrawiam,
lukas11
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom