>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
C 0

czopsi

Użytkownik
Analizowałem dzisiaj mecz Middlesbrough z Liverpoolem i Analizator nie wykazał jednoznacznego faworyta tego meczu (przypisał Liverpoolowi bodajże 9/13). Jednak już zdecydowanie &quot;opowiedział się&quot; za opcją under 2.5 gola (42/45).
Wczoraj testowałem go na meczach Atletico i Realu. W meczu Atletico również nie wykazał, że istnieje zdecydowany faworyt (z wskazań Analizatora można było dojść do wniosku, że lepiej opuścić ten mecz). Po przetestowaniu tych 3 meczy oraz wcześniejszych spotkań (analizowałem tym programem mecz Nacional - Porto i wyszło, że under 2.5 gola ma 45/45 szans na wejście, czyli 100%. Jak dobrze wiemy, wynik był oczywiście underowy[1:0 dla Nacional]) program zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Wielkie dzięki dla autora tego programu, że udostępnił go do testów ????
Liczę, że jeszcze Analizator v. 1.0 b zostanie ulepszany i modyfikowany przez twórcę.
Pozdrawiam,
lukas11

Nie wiem jakim cudem Ci wyszło 9/13 w meczu Liverpoolu. Mi wyszło 13/13.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem Ci wyszło 9/13 w meczu Liverpoolu. Mi wyszło 13/13.
Oczywiście masz rację - wyszło 13/13, że Liverpool zwycięży. Bardzo przepraszam za pomyłkę ????
Under 2.5 gola wyniosło natomiast aż 44/45 (tutaj Analizator b. dobrze wskazał).
Dzisiaj przeprowadziłem analizę dla 3 spotkań, które prawdopodobnie zagram.
Są to spotkania Ajaxu z AZ Alkmaar, Sunderlandu z Portsmouth oraz Boltonu z Blackurnem.
Oto wyniki:
1. Ajax - AZ Alkmaar: over 2.5 gola (41/45)
2. Sunderland - Portsmouth: TYP 2 (12/13)
3. Bolton - Blackburn: wg. Analizatora lepiej odpuścić ten mecz (nie ma zdecydowanego faworyta, nie ma też zdecydowanego wskazania na under czy też over 2.5 gola).
Zagram zatem 2 pierwsze typy, czyli: over 2.5 w meczu Ajaxu z AZ oraz na Portsmouth w meczu z Sunderlandem. Zobaczymy co z tego wyniknie ????
Pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Na Liverpool wyszło 13/13. OK Ale zdarzył się tam tzw przeze mnie &quot;wypadek przy pracy&quot; (remis). Jednakże jeśli każdy typ analizatora podeprzecie remisem to skuteczność będzie bardzo wysoka.
 
J 0

juve87

Użytkownik
nio dzis przeanalizowalem mecz sunderland: portsmouth i program pokazywal zdecydowane zwyciestwo portsmouth a wiec raczej nie wejdzie
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Co do Portsmouth to poczekajmy. Przez 45 minut jeszcze dużo może się zmienić. Natomiast OVER AZ Alkmar już wszedł ::mrgreen::
 
J 0

juve87

Użytkownik
nio raczej juz nie wejdzie bo 80 minuta jest i nadal 2:0 nio ale nawet bez programu bym tego nie odgadl, zaskoczenie niezle Bolton:Blacburn na 1x bym gral
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Z moich spostrzeżeń i testów tego programu to bardziej się opłaca analizowanie meczy w NHL. Jak testowałem ten program to weszło mi 9 meczy na 10. Ten jeden mecz to był pechowy bo analizator pokazał 12/13 ze wygrają goście. Ja postawiłem x2 i przegrali, ale 4 min przed końcem było 3:3. Dobrze grać też na over/under 5,5 przy 44/45, 45/45. Ponieważ jest duży próg i łatwiej wchodzi.
Co o tym myślicie??
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ponieważ dużo osób nie może pobrać programu, z rapidshare, już niedługo postaram się go przenieść na zwykły serwer, co powinno rozwiązać problem.
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Z moich spostrzeżeń i testów tego programu to bardziej się opłaca analizowanie meczy w NHL. Jak testowałem ten program to weszło mi 9 meczy na 10. Ten jeden mecz to był pechowy bo analizator pokazał 12/13 ze wygrają goście. Ja postawiłem x2 i przegrali, ale 4 min przed końcem było 3:3. Dobrze grać też na over/under 5,5 przy 44/45, 45/45. Ponieważ jest duży próg i łatwiej wchodzi.
Co o tym myślicie??
Sam myślałem o tym, żeby wykorzystać ten program również do hokeja (głównie NHL), jednak nie byłem pewien czy algorytm będzie dobrze się spisywał w NHL, ale skoro tak mówisz to spróbuje.
Rozumiem, że w NHL grasz under/over 5.5 gola, tak ?
I jeszcze jedno - według Twoich analiz meczy NHL Analizatorem bardziej precyzyjnie wskazuje zwycięzce czy też próg under/over ???
Czekam na Twoją odpowiedź.
Pozdrawiam,
lukas11
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jak analizujecie NHL to w zależności od tego, czy gracie Money Line czy 1x2 musicie podawać różne wyniki spotkań. Jeśli gracie Money Line (z dogrywką) To nie wpisujecie remisów, tylko wynik ostateczny, a jak 1x2 to również remisy musicie podać.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Napewno Dukat stworzył coś fajnego. Sam jeszcze nie dawno korzystałem z programu teraz już rzadko spowodowane jest to tym że nie gram u buków ale program fajnie nas &quot;wspomaga&quot; jeśli nie jesteśmy pewni to do programu wyniki i on albo nas przekona albo nie przekona do postawienia danego typu. Najważniejsze by wygrywac ????
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Sam myślałem o tym, żeby wykorzystać ten program również do hokeja (głównie NHL), jednak nie byłem pewien czy algorytm będzie dobrze się spisywał w NHL, ale skoro tak mówisz to spróbuje.
Rozumiem, że w NHL grasz under/over 5.5 gola, tak ?
I jeszcze jedno - według Twoich analiz meczy NHL Analizatorem bardziej precyzyjnie wskazuje zwycięzce czy też próg under/over ???
Czekam na Twoją odpowiedź.
Pozdrawiam,
lukas11
Tak gram na under/over 5,5 gola. Ja gram na under/over 5,5 wtedy kiedy analizator wskazuje 44/45 lub 45/45 i tylko wtedy.
Nie długo założę temat w kuponach żeby każdy mógł z korzystać z typów.
Pozdr.
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Jak analizujecie NHL to w zależności od tego, czy gracie Money Line czy 1x2 musicie podawać różne wyniki spotkań. Jeśli gracie Money Line (z dogrywką) To nie wpisujecie remisów, tylko wynik ostateczny, a jak 1x2 to również remisy musicie podać.
Jak analizowałem mecze NHL to wpisywałem z remisami bez dogrywek i karnych.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Z moich spostrzeżeń i testów tego programu to bardziej się opłaca analizowanie meczy w NHL. Jak testowałem ten program to weszło mi 9 meczy na 10. Ten jeden mecz to był pechowy bo analizator pokazał 12/13 ze wygrają goście. Ja postawiłem x2 i przegrali, ale 4 min przed końcem było 3:3. Dobrze grać też na over/under 5,5 przy 44/45, 45/45. Ponieważ jest duży próg i łatwiej wchodzi.
Co o tym myślicie??
Chyba miałeś wyjątkowe szczęście, że weszło Ci 9/10. Ja przeanalizowałem 3 mecze i nie wszedł żaden.
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=10564
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Wiesz jak analizowałeś samym analizatorem to nie dziwie się ze tobie powchodziły.Analizator tylko mnie potwierdzał w tym ze dobrze wybrałem spotkanie.
Pozdr.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Wiesz jak analizowałeś samym analizatorem to nie dziwie się ze tobie powchodziły.Analizator tylko mnie potwierdzał w tym ze dobrze wybrałem spotkanie.
Pozdr.
Fakt oparłem sie tylko na analizatorze. Kiepsko sie znam na hokeju.
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Czy mozna naginac zasady wyboru st 10 meczy?
Z kad te pytanie? A no przyszło mi do głowy że powinno sie brac nie 10 ost meczy ogólnie a raczej 10 ost meczy oficjalnych. Czesto jest tak ze wchodze w 10 meczy ost druzyny a tam jest jeden mecz przełożony , nastepny jest towarzyski. Uważa że to zniekształca realna forme zespolow i powinno sie te mecze nie liczyc no chyba ze nie wie sie jak znalesc poprzednie wyniki daego zespoło. Inna moje pytanie to to czy mozna zamienic 2 na 1( czyli miejsce spotkania) . No bo jak widze ze ktos wygrał w meczu pucharowym na wyjezdzie z zespołem z np 4-6 ligi to wydaje mi sie ze mozna by zamiast 2 wpisac 1 ( ze niy grali u siebie) Bo grac z tak slabym zespolem na wyjezdzie i tak jest łatwiej niz u siebie z 20 zespołem z tej samej ligi.
Tak wogóle chyba najlepiej było by te mecze pcharowe odpuszczac jesli chodzi o ten program zwlaszcza gdy graja druzyny z innych lig. W srode patrzyłem nim mecz Newcastle - Stoke oczwiscie Wyszło ze Stoke wygra jak chce bo miało lepsze wyniki w swojej lidze. To taka rada ode mnie dla reszty by w takich przypadkach nie liczyc na ten program ale to raczej kazdy wie. A ogólne program bardzo dobrze sie sprawdza. Praktycznie zawsze cos trafia ,jak nie 1x2 to o/u. rzadko sie zdarza by nic nie przewidział ale sie zdarza. Akurat te testy zaczołem robic od srody a w tym czasie były same mecze pucharowe wiec i tak jest niezle. 3 czy 4 wynik ze srody na 19 meczów przewidział nawet dokładnie ???? Oczywiscie według mojej interpretacji odczytu programu. Nie wiem jak robicie wy ale ja zawsze w tych 10 meczach patrze czy nie ma tam wynikow z dogrywek. W koncu wiadomo ze do tego programu trzeba wpisywac wynik do 90 minuty. Mam ten pytanie jesli chodzi o przewidywanie kto wygra. Jak autor proramu powiedział nie przewiduje on remisów. Ale ja akurat niekiedy uznaje ze wynik bedzie remisowy. Dzieje sie tak gdy zagubionych punktów jest równo badz wiecej od sumy punktów jakie obie druzyny miały na zwyciestwo. Był mcz Espanyol- Bilbao i szanse przedstawiały sie tak - 4/13 dla ESp i 0/13 dla Bilbao. Z tego wywnioskowałem ze bedze 1-1 i tak tez było. Szkoda ze nie grałem tego meczu ???? Ogolnie jesli chodzi o puchar Hiszpanii to ten program trafił 90% meczy. He He akurat najpewniejszego Realu nie trafił ????
 
R 0

rider

Użytkownik
Dzisiaj zadałem sobie trochę trudu i przeanalizowałem chyba wszystkie mecze ligowe, które były dziś w ofercie (17) Jeżeli chodzi o końcowy rezultat wytypowałem 7 meczy ( wynik analizy co najmniej 10/13 ) Niestety wynik nie był zadawalający, gdyż na te 7 meczy, nawet z podpórką weszło tylko 3. Ale jest też bardzo jasna strona. Tak jak przypuszczałem analiza może być przydatna w U/O. Na 8 meczy under/over ( 7 meczy over i 1 under, wynik analizy co najmniej 41/45 ) weszło ... 8 !! Nie wszedł tylko mecz belgijski ROESELARE-LOKEREN ( 1-1 ). Mam zamiar do końca tygodnia analizować większość meczy więc umieszczę tu wyniki.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
tez wczoraj analizowalem mecz 1 ligi belgijskiej Roeselare - Lokeren i tez wyszedl over. Akurat na nie go postawilem. Jak pech to pech
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom