>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Chyba muszę zamieścić jakiś mały poradnik, jak odczytywać typowania mojego programu. Wtedy grając nim osiągniecie najlepsze wyniki.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Chyba muszę zamieścić jakiś mały poradnik, jak odczytywać typowania mojego programu. Wtedy grając nim osiągniecie najlepsze wyniki.
chyba powinieneś tak zrobić... to może wszyscy razem go jakoś ulepszymy :spokodfhgfh:
 
S 0

snowee

Użytkownik
ja postawilem na probe manchester i x2 na reading ???? Zobaczymy co z tego bedzie. Przy np. postawieniu z HC na City i remisie na mecz WH - Reading mamy AKO 11. Ciekaw jestem czy by weszlo ???? Jakbym mia stawiac wg programu bardzo ryzykownie to wlasnie tak bym posawil te 2 typy ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
ja postawilem na probe manchester i x2 na reading ???? Zobaczymy co z tego bedzie. Przy np. postawieniu z HC na City i remisie na mecz WH - Reading mamy AKO 11. Ciekaw jestem czy by weszlo ???? Jakbym mia stawiac wg programu bardzo ryzykownie to wlasnie tak bym posawil te 2 typy ????
typ na reading bardzo ryzykowny. Przecież west ham ma wg programu prawie takie same szanse na wygraną. Ale trzymam kciuki może kupon siądzie.
Już niedługo poradnik &quot;Jak odczytywać wyniki analizy&quot; pojawi się na forum.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ten program jest niezly w sumie, zapisuje wprowadzone dane (co jest wazne potem masz swoja baze, ktora tylko uzupelniasz) ja sie nim pobawie ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
JAK ODCZYTYWAĆ WYNIKI ANALIZY ?
Witam. Jako, że padało dużo pytań odnośnie odczytywania wyników analizy programu, postanowiłem opisać po krótce jaki wskaźnik co oznacza, i jak grać, żeby skuteczność typów była najwyższa.
1. Jakie szanse na zwycięstwo ma dana drużyna, a jakie remis???
Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że tworząc program uznałem, że remis jest wypadkiem przy pracy obu drużyn. Dlatego program nie uwzględnia go w wynikach analizy. Czyli chodzi o to:
PRZYKŁAD 1
Drużyna 1 ma szanse na wygraną: 6/13
Drużyna 2 ma szanse na wygraną: 7/13
Taki wynik analizy nie oznacza, że w danym meczu najbardziej prawdopodobny jest remis. Program uznał, że obie drużyny mają porównywalne szanse na wygraną, ale nie umie jednoznacznie wskazać, która wygra. Owszem ANALIZATOR uznał, że Drużyna 2 ma nieco większe szanse na odniesienie zwycięstwa. Nie oznacza to jednak, że wygra ona na 100%. Chcąc, żeby skuteczność waszych typów była jak najwyższa, najlepiej nie grać takiego meczu.
PRZYKŁAD 2
Drużyna 1 ma szanse na wygraną: 2/13
Drużyna 2 ma szanse na wygraną: 7/13
W takim przypadku 4/13 szans zniknęło.... tzn niektóre algorytmy programu wyliczyły, że obydwa zespoły osiągają takie same wartości. Jak to interpretować???
Powiem tak. Ja odpuszczałem takie mecze, jednak ostatnio jeden z userów tego forum w rozmowie ze mną zinterpretował taki wynik następująco:
Drużyna 1 ma szanse na wygraną: 2/13
Drużyna 2 ma szanse na wygraną: 7/13
Remis ma szanse na wygraną: 4/13
Nigdy nie patrzyłem na to z tej strony i nie wiem czy jest to poprawne myślenie. Test takiego sposobu odczytu zostawiam wam.
2. Kiedy zagrać &quot;czystą 1 lub 2&quot; a kiedy z podpórką?
Jak testowałem ten program i udoskonalałem go we własnym zakresie to grałem tak:
Jeśli chciałem grać troszkę ryzykownie:
12/13 i 13/13 dawałem samą 1 lub 2
Jeśli chodziło mi o jak najwyższą skuteczność:
10/13, 11/13, 12/13, 13/13 grałem z podpórką.
Powiem jeszcze tylko, że grając tym drugim sposobem (zawsze z podpórkami) udało mi się utrzymywać skuteczność na pograniczu 85%
Choć wiadomo, że kursy są wtedy dużo mniej opłacalne.
3. Dokładny wynik meczu, jak go zinterpretować?
Trudno jest to jednoznacznie określić. Ja robiłem to tak:
PRZYKŁAD 1
Program wytypował takie wyniki:
0,85 : 1 1 : 1,4 1,166667 : 1,333333 1,083333 : 1,366667
Różnią się one od siebie, gdyż przy analizie były brane pod uwagę różne aspekty. I tak:
Wg mnie możliwe wyniki to:
0:1, 1:1, 1:2, 2:2
Oczywiście tylko z punktu widzenia statystycznego.
4. Dlaczego prawie zawsze w wynikach analizy U/O program wskazuje OVER 2,5?
Dzieje się tak, gdyż przy progu 2,5 tylko wyniki 0:0, 1:0, 0:1; 1:1, 2:0, 0:2 spełniają warunek UNDER. A wszystkich wyników jest dużo więcej. Czyli patrząc matematycznie na wyniki większe szanse ma over. Program analizując wyniki ostatnich spotkań stwierdza, jakie wg niego są szanse na UNDER i na OVER.
Myślę, że teraz łatwiej wam będzie odczytywać wyniki analizy programu. Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie. Postaram się udzielić odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i sugestie.​
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
WH - Reading remis ???? Jeszcze Man City wygra z HC i ten programik właśnie wyłapał AKO 11 ????
a według mnie to on się myli...
mecz Wigan Athletic - Newcastle mieli wygrać goście a przegrali 1:0

szanse gospodarzy to 0/13 a gości 11/13 :kwasny4565:
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
jezeli tak typowal to faktycznie ogromny blad , sam dzis gralem Wigan bo Newcastel nie sa w formie moze zle wpisales wyniki spotkan ?
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
jezeli tak typowal to faktycznie ogromny blad , sam dzis gralem Wigan bo Newcastel nie sa w formie moze zle wpisales wyniki spotkan ?
jeszcze nic straconego, wpisz sobie sam to zobaczysz, ja to zrobiłem wczoraj i dziś po tym jak go wytypowałem na kuponie, bo myślałem że też się pomyliłem, więc ty zrób analizę i daj tu wynik :spokodfhgfh:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
jezeli tak typowal to faktycznie ogromny blad , sam dzis gralem Wigan bo Newcastel nie sa w formie moze zle wpisales wyniki spotkan ?
A co myślisz że jak dobrze udało Ci sie wytypować zwycięstwo Wigan to program popełnił błąd.Czy zawsze musi typować dokładnie?Uważam że program działa według pewnego schematu matematycznego i po jego analizie Newcastle miało większe szanse.Mecz był o tyle wyrównany że kursy na 1 i 2 były bardzo podobne jak również na under/over więc program mógł sie pomylić przy tak wyrównanym sporkaniu
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
A co myślisz że jak dobrze udało Ci sie wytypować zwycięstwo Wigan to program popełnił błąd.Czy zawsze musi typować dokładnie?Uważam że program działa według pewnego schematu matematycznego i po jego analizie Newcastle miało większe szanse.Mecz był o tyle wyrównany że kursy na 1 i 2 były bardzo podobne jak również na under/over więc program mógł sie pomylić przy tak wyrównanym sporkaniu
o kursach masz rację, ale jeśli kurs by był np. 1.50 na gospodarzy i 7 na gości to sam bym wiedział która drużyna ma większe szanse na wygraną ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom