>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Chyba muszę zamieścić jakiś mały poradnik, jak odczytywać typowania mojego programu. Wtedy grając nim osiągniecie najlepsze wyniki.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Chyba muszę zamieścić jakiś mały poradnik, jak odczytywać typowania mojego programu. Wtedy grając nim osiągniecie najlepsze wyniki.
chyba powinieneś tak zrobić... to może wszyscy razem go jakoś ulepszymy :spokodfhgfh:
 
S 0

snowee

Użytkownik
ja postawilem na probe manchester i x2 na reading ???? Zobaczymy co z tego bedzie. Przy np. postawieniu z HC na City i remisie na mecz WH - Reading mamy AKO 11. Ciekaw jestem czy by weszlo ???? Jakbym mia stawiac wg programu bardzo ryzykownie to wlasnie tak bym posawil te 2 typy ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
ja postawilem na probe manchester i x2 na reading ???? Zobaczymy co z tego bedzie. Przy np. postawieniu z HC na City i remisie na mecz WH - Reading mamy AKO 11. Ciekaw jestem czy by weszlo ???? Jakbym mia stawiac wg programu bardzo ryzykownie to wlasnie tak bym posawil te 2 typy ????
typ na reading bardzo ryzykowny. Przecież west ham ma wg programu prawie takie same szanse na wygraną. Ale trzymam kciuki może kupon siądzie.
Już niedługo poradnik &quot;Jak odczytywać wyniki analizy&quot; pojawi się na forum.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ten program jest niezly w sumie, zapisuje wprowadzone dane (co jest wazne potem masz swoja baze, ktora tylko uzupelniasz) ja sie nim pobawie ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
JAK ODCZYTYWAĆ WYNIKI ANALIZY ?
Witam. Jako, że padało dużo pytań odnośnie odczytywania wyników analizy programu, postanowiłem opisać po krótce jaki wskaźnik co oznacza, i jak grać, żeby skuteczność typów była najwyższa.
1. Jakie szanse na zwycięstwo ma dana drużyna, a jakie remis???
Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że tworząc program uznałem, że remis jest wypadkiem przy pracy obu drużyn. Dlatego program nie uwzględnia go w wynikach analizy. Czyli chodzi o to:
PRZYKŁAD 1
Drużyna 1 ma szanse na wygraną: 6/13
Drużyna 2 ma szanse na wygraną: 7/13
Taki wynik analizy nie oznacza, że w danym meczu najbardziej prawdopodobny jest remis. Program uznał, że obie drużyny mają porównywalne szanse na wygraną, ale nie umie jednoznacznie wskazać, która wygra. Owszem ANALIZATOR uznał, że Drużyna 2 ma nieco większe szanse na odniesienie zwycięstwa. Nie oznacza to jednak, że wygra ona na 100%. Chcąc, żeby skuteczność waszych typów była jak najwyższa, najlepiej nie grać takiego meczu.
PRZYKŁAD 2
Drużyna 1 ma szanse na wygraną: 2/13
Drużyna 2 ma szanse na wygraną: 7/13
W takim przypadku 4/13 szans zniknęło.... tzn niektóre algorytmy programu wyliczyły, że obydwa zespoły osiągają takie same wartości. Jak to interpretować???
Powiem tak. Ja odpuszczałem takie mecze, jednak ostatnio jeden z userów tego forum w rozmowie ze mną zinterpretował taki wynik następująco:
Drużyna 1 ma szanse na wygraną: 2/13
Drużyna 2 ma szanse na wygraną: 7/13
Remis ma szanse na wygraną: 4/13
Nigdy nie patrzyłem na to z tej strony i nie wiem czy jest to poprawne myślenie. Test takiego sposobu odczytu zostawiam wam.
2. Kiedy zagrać &quot;czystą 1 lub 2&quot; a kiedy z podpórką?
Jak testowałem ten program i udoskonalałem go we własnym zakresie to grałem tak:
Jeśli chciałem grać troszkę ryzykownie:
12/13 i 13/13 dawałem samą 1 lub 2
Jeśli chodziło mi o jak najwyższą skuteczność:
10/13, 11/13, 12/13, 13/13 grałem z podpórką.
Powiem jeszcze tylko, że grając tym drugim sposobem (zawsze z podpórkami) udało mi się utrzymywać skuteczność na pograniczu 85%
Choć wiadomo, że kursy są wtedy dużo mniej opłacalne.
3. Dokładny wynik meczu, jak go zinterpretować?
Trudno jest to jednoznacznie określić. Ja robiłem to tak:
PRZYKŁAD 1
Program wytypował takie wyniki:
0,85 : 1 1 : 1,4 1,166667 : 1,333333 1,083333 : 1,366667
Różnią się one od siebie, gdyż przy analizie były brane pod uwagę różne aspekty. I tak:
Wg mnie możliwe wyniki to:
0:1, 1:1, 1:2, 2:2
Oczywiście tylko z punktu widzenia statystycznego.
4. Dlaczego prawie zawsze w wynikach analizy U/O program wskazuje OVER 2,5?
Dzieje się tak, gdyż przy progu 2,5 tylko wyniki 0:0, 1:0, 0:1; 1:1, 2:0, 0:2 spełniają warunek UNDER. A wszystkich wyników jest dużo więcej. Czyli patrząc matematycznie na wyniki większe szanse ma over. Program analizując wyniki ostatnich spotkań stwierdza, jakie wg niego są szanse na UNDER i na OVER.
Myślę, że teraz łatwiej wam będzie odczytywać wyniki analizy programu. Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie. Postaram się udzielić odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i sugestie.​
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
WH - Reading remis ???? Jeszcze Man City wygra z HC i ten programik właśnie wyłapał AKO 11 ????
a według mnie to on się myli...
mecz Wigan Athletic - Newcastle mieli wygrać goście a przegrali 1:0

szanse gospodarzy to 0/13 a gości 11/13 :kwasny4565:
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
jezeli tak typowal to faktycznie ogromny blad , sam dzis gralem Wigan bo Newcastel nie sa w formie moze zle wpisales wyniki spotkan ?
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
jezeli tak typowal to faktycznie ogromny blad , sam dzis gralem Wigan bo Newcastel nie sa w formie moze zle wpisales wyniki spotkan ?
jeszcze nic straconego, wpisz sobie sam to zobaczysz, ja to zrobiłem wczoraj i dziś po tym jak go wytypowałem na kuponie, bo myślałem że też się pomyliłem, więc ty zrób analizę i daj tu wynik :spokodfhgfh:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
jezeli tak typowal to faktycznie ogromny blad , sam dzis gralem Wigan bo Newcastel nie sa w formie moze zle wpisales wyniki spotkan ?
A co myślisz że jak dobrze udało Ci sie wytypować zwycięstwo Wigan to program popełnił błąd.Czy zawsze musi typować dokładnie?Uważam że program działa według pewnego schematu matematycznego i po jego analizie Newcastle miało większe szanse.Mecz był o tyle wyrównany że kursy na 1 i 2 były bardzo podobne jak również na under/over więc program mógł sie pomylić przy tak wyrównanym sporkaniu
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
A co myślisz że jak dobrze udało Ci sie wytypować zwycięstwo Wigan to program popełnił błąd.Czy zawsze musi typować dokładnie?Uważam że program działa według pewnego schematu matematycznego i po jego analizie Newcastle miało większe szanse.Mecz był o tyle wyrównany że kursy na 1 i 2 były bardzo podobne jak również na under/over więc program mógł sie pomylić przy tak wyrównanym sporkaniu
o kursach masz rację, ale jeśli kurs by był np. 1.50 na gospodarzy i 7 na gości to sam bym wiedział która drużyna ma większe szanse na wygraną ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom