>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Prognoza Kursu

J 0

jankowski

Użytkownik
Tipsarevic Janko - Chardy Jeremy
Kurs na Chardego powinien ostro spadać, Francuz jest ostatnio w dobrej dyspozycji. Tipsa w tym sezonie totalne dno.

Verdasco Fernando - Soderling Robin
Kurs na Soderlinga będzie spadać w Bercelonie bardzo pewna i dobra gra. Do tego dochodzi znakomity bilans pomiędzy graczami, który wyraźnie wskzuje na Soderlinga 4-1.
 
U 0

urban

Użytkownik
pomysl interesujacy.
Ja kupilem back na Lyon za 2.5. Powinno spasc poniewaz:
Lyon nie gral w weekend i bedzie wypoczety.
Bayern tylko zremisowal w sobote w lidze z Borussia M.
Nie zagra Ribbery.
Bayern moze pozwolic sobie na porazki jedna bramka.
Przewiduje ze kurs spadnie w okolice 2.36-2.4 na Lyon.
edit: godzina 14.50
Sprzedalem po cenie kupna, bo sie trend odwrocil.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Bolelli S. (Ita)-Greul S. (Ger)Dzisiaj w Romie bardzo ciekawy był mecz Luczaka z Volandrim. Gdzie kursy na Volandriego topniały jak ścieg w Afryce. Uważam, ze z Bolelim bedzie podbna sytuacja. Wiec radze kupowac dzisiaj, bo jutro moze isc owczy ped. Kurs 1.85
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Tipsarevic Janko - Chardy Jeremy✅
Kurs na Chardego powinien ostro spadać, Francuz jest ostatnio w dobrej dyspozycji. Tipsa w tym sezonie totalne dno.

Verdasco Fernando - Soderling Robin✅ ⛔
Kurs na Soderlinga będzie spadać w Bercelonie bardzo pewna i dobra gra. Do tego dochodzi znakomity bilans pomiędzy graczami, który wyraźnie wskzuje na Soderlinga 4-1.
Obie prognozy sie sprawdziły. Chardy spadał cały czas, ale na rynku nie było wyraźnych obrotów. Z Soderlingiem było wyciąganie w dół i do góry. Mozna było zarobić jak i stracić
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Bolelli S. (Ita)-Greul S✅✅. (Ger)Dzisiaj w Romie bardzo ciekawy był mecz Luczaka z Volandrim. Gdzie kursy na Volandriego topniały jak ścieg w Afryce. Uważam, ze z Bolelim bedzie podbna sytuacja. Wiec radze kupowac dzisiaj, bo jutro moze isc owczy ped. Kurs 1.85
Kurs spadł na 1.7
 
U 0

urban

Użytkownik
Obecnie mam Lay na Hamburg w meczu z Norynberga za 2.1
HSV w lidze gra juz o nic, a Norynberga walczy o utrzymanie i kazdy punkt jej sie przyda.
Dodatkowo HSV gralo wczoraj mecz pucharowy i beda mieli niecale 48h odpoczynku, bo juz w sobote o 15.30 wybiegna na boisko.
Tak wiec mam nadzieje ze cos mi sie uda tutaj zarobic, nie duzo ale zawsze.
Wczoraj sprzedalem za 2.18 (+4 ticki). teraz kurs jest na poziomie 2.22-2.24 i dalej rosnie. tak wiec troche szkoda ze za szybko sprzedane, ale z drugiej strony lepiej miec +4 niz nie miec ????
 
U 0

urban

Użytkownik
Na poniedzialek kupilem back na Wigan za 1.84.
1. Trend jest spadkowy.
2. Wigan juz pewne utrzymania zagra na luzie ostatni mecz w tym sezonie przed wlasna publicznoscia.
3. Hull tylko teoretyczne szanse na utrzymanie.
Ps. czy jest tu tak malo grajacych na BF? czy nikt nie chce podawac swoich typow?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
To prawda, mało jest osób na forum, które grają na betfair dla tradingu. Jest nas może kilkadziesiąt. A w tym są jeszcze tacy jak ja, czyli osoby, które nie handlują pozycyjnie, tylko scalpują albo swingują.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
To prawda, mało jest osób na forum, które grają na betfair dla tradingu. Jest nas może kilkadziesiąt. A w tym są jeszcze tacy jak ja, czyli osoby, które nie handlują pozycyjnie, tylko scalpują albo swingują.
scalpują na konikach :]
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
w porównaniu do tego co było 2 lata temu to i tak bardzo się rozwinął temat tradingu w polsce. to niewątpliwie cieszy bo obroty na &#39;polskich&#39; zdarzeniach wzrosły kilkukrotnie. wczoraj w meczu legia - wisła obroty wyniosły przed spotkaniem 120k euro, dwa lata temu na taki mecz obroty byłyby rzędu 10-15k. różnica na pewno jest, a za rok będzie jeszcze większa bo przybywa nowych graczy ???? i bardzo dobrze
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Miałbym do Was pytanie.
Używam FairBot&#39;a no i jest to wersja na 15 dni. Pozostało mi jeszcze 5. Co prawda program daje zarobić, ale nie mam zamiaru wykupować licencji, bo gram okazyjnie i bardziej dla relaksu niż na zarobek. Dlatego prosiłbym Was o namiary na jakiś program z podobnym interfejsem. Czasami używam też &quot;A Geeks Toy&quot;, ale do grania live jego interfejs mi trochę nie pasuje.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Miałbym do Was pytanie.
Używam FairBot&#39;a no i jest to wersja na 15 dni. Pozostało mi jeszcze 5. Co prawda program daje zarobić, ale nie mam zamiaru wykupować licencji, bo gram okazyjnie i bardziej dla relaksu niż na zarobek. Dlatego prosiłbym Was o namiary na jakiś program z podobnym interfejsem. Czasami używam też &quot;A Geeks Toy&quot;, ale do grania live jego interfejs mi trochę nie pasuje.
W Geeks Toy można wszystko ustawić, może nie masz włączone laddera ??
 
J 0

jankowski

Użytkownik
w porównaniu do tego co było 2 lata temu to i tak bardzo się rozwinął temat tradingu w polsce. to niewątpliwie cieszy bo obroty na &#39;polskich&#39; zdarzeniach wzrosły kilkukrotnie. wczoraj w meczu legia - wisła obroty wyniosły przed spotkaniem 120k euro, dwa lata temu na taki mecz obroty byłyby rzędu 10-15k. różnica na pewno jest, a za rok będzie jeszcze większa bo przybywa nowych graczy ???? i bardzo dobrze
Dokładnie, bo traiding to sport dla profesionalistów. Jednak rozwój takie grania zależy w duzym stopniu od naszego rządu.
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
W Geeks Toy można wszystko ustawić, może nie masz włączone laddera ??
Zgadza sie! No to już jestem spokojny. No i Geeks Toy w swoim nowym wydaniu zafundował pierwszego greena na 5,56e ???? czad ???? fenks ????
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
w porównaniu do tego co było 2 lata temu to i tak bardzo się rozwinął temat tradingu w polsce. to niewątpliwie cieszy bo obroty na &#39;polskich&#39; zdarzeniach wzrosły kilkukrotnie. wczoraj w meczu legia - wisła obroty wyniosły przed spotkaniem 120k euro, dwa lata temu na taki mecz obroty byłyby rzędu 10-15k. różnica na pewno jest, a za rok będzie jeszcze większa bo przybywa nowych graczy ???? i bardzo dobrze
Cześć,
przeczytałem kilka Twoich postów i moim zdaniem udzieliłes tam cennych wskazówek co do tradingu...
Chciałbym też zając się tradingiem, najpierw rekreacyjnie, ale z zamiarem aby było to dodatkowym dochodem a najlepiej głównym. Z tego co wyczytałem graniem zajmujesz się od dawna, da się z tego utrzymać?
Chętnie poczytam literaturę którą kiedyś polecałeś na forum. Czy wiesz gdzie można poczytać coś przydatnego o tym jak grać na betfair? Tematów znalazłem dużo, ale większość nie przydatna.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy mógłbyś (jeśli to możliwe) udzielić mi kilka rad, sposobów, które wykorzystujesz grając na betfair? Czy kupowanie kursów po golu jest dobrym sposobem na zarobek i czy lepiej grać przed meczem czy może live?
Będę Ci bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
większość ciekawej i wartościowej lektury na temat tradingu jest w internecie dostępna, ale w języku angielskim. wypada również znać psychologię rynku. na początku nie polecam grania live, bo wymaga to dużo więcej koncentracji i opanowania niż trading przedmeczowy, w którym na decyzje mamy zwykle co najmniej kilka godzin, a nie kilka sekund.
czy da sie z tego utrzymac? cóż, zalezy jak kto traktuje trading. ja rzadko wypłacam z konta pieniądze bo zależy mi na stałym powiększaniu portfela, więc nie wiem czy utrzymałbym się z tego. wiadomo, mały portfel to mniejsze zyski. jak zaczynałem gre to dziennie zarabiałem 1-3euro, czasem były niewielkie straty a transakcji po kilkanaście, ale niestety na tym polega trading i w ten sposób &quot;ciuła&quot; się każdy cent.
co do wskazówek to po pierwsze na początku grać małymi kwotami i stopniowo, pomalutku przechodzić do większych. na początku graj na jeden tick, aby zobaczyć czy udaje Ci się przewidzieć ruchy kursów. nie pluj sobie w twarz, że mogłeś sprzedać taniej. graj na jeden tick przez 3 miesiące, jak będziesz na dobrym plusie (procentowo) to pomyśl nad grą pozycyjną, czyli kupić rano, sprzedać minutę przed meczem. tu już są większe wahania i dochodzi element cięcia strat. na live wtapiają wszyscy początkujący, czasem jak obserwuje live to szkoda mi ludzi, jak grubsi podbierają ich kursy a potem zostawiają wyżej/niżej z bezwartościowym kursem.
nie podam Ci wskazówek co i gdzie grać, bo powinieneś dojść do takich rzeczy sam. każdy ma swoje ulubione rynki i takie, które zna najlepiej.
radziłbym Ci zacząć od nożnej bo tam wahania są zazwyczaj łatwiejsze do przewidzenia niż gdzie indziej. nie graj na rynkach stagnacyjnych tylko na dużych, płynnych, gdzie obroty są co najmniej 50k. mniejsze rynki to wyższa szkoła jazdy.
kupowanie kursów po golu jest dobre jeśli ma się FairBota, który automatycznie odsprzedaje te kursy troche drożej. jednak, tak jak mowie, trzeba się tego nauczyć i nie radzę grać w ten sposób bez uprzedniego pogrania pre-play w celu zrozumienia rynku zakładów.
pozdrawiam

//edit
tak powinien na początku wyglądać Twój przykładowy rynek:



trading polega właśnie na ciułaniu małych kwot, jak dziennie zrobisz kilkanaście takich transakcji, a potem przejdziesz na wyższe stawki to na pewno będzie to bardzo przyjemny dzienny zarobek, jednak trzeba trading traktować poważnie, a nie na odwal.
 
Do góry Bottom