>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PRISON BREAK SEZON III

massive 0

massive

Użytkownik
Jak wrażenia po 10 odciniu? Ja własnie obejrzałem i uważam, że te odcinki po przerwie są jakieś lepsze, wiecej sie dzieje.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
kurde a ja nawet nie mam chwili czasu żeby ściągnąć i obejrzeć ten 10 odcinek. ehhh te studia i zaliczenia :/ może w weekend będę miał chwile czasu :/
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ciekawie sie narobiło w tym 11 sporo zamot i niezle zapowiada 12 tylko mam nadzieje ze nie bedzie trzeba czekac 2 tyg
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A mnie odcinek się też podobał ale jedna rzecz która nie może mi dać spokoju tj. niedopracowanie scenariusza , bo Gretchen przychodzi sobie jakby nigdy nic z Lincem na widzenie z Whistlerem i MS podczas gdy przecież niedalej jak odcinek temu była przetrzymywana w tym samym więzieniu i zabiła dwóch funkcjonariuszy . Napewno by ją skojarzyli :p
A co do końcówki to ciekawe kto kogo przechytrzy . Jak dla mnie pierwsza trójka do ucieczki pobiegnie w złą stronę i zostaną schwytani ????
No zobaczymy . Zapowiada się ciekawie .
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
faktycznie Jacques, masz racje przeciez Gretchen byla w wiezieniu, ja nawet nie zwórcilem uwagi, brawo za wychwycenie tego. Dla mnie kazdy odcinek jest dobry, 11 byl powyzej dobrego ???? 30sekund i koniec;( ogladalem to z dziewczyna to az mnie za włosy ciagala zebym sciagnal 12 hehe...tak sie wczula w ten film ze teraz co chwile słysze &quot;kiedy nowy odcinek?&quot; i &quot;wez sciagnij&quot;
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
wiecie co, jak oglądałem 1 serię to byłem oczarowany tym serialem. Po prsotu genialny. Druga seria była juz duzo gorsza, ale jeszcze ok. Końcówka 2 serii wskazywała na to, ze Sona to jakis horror. A co sie okazuje? Więźniowe sobie łażą, robią barbeque, grają w piłkę albo w karty. To ma być więzienie?
Juz nie wspomne o scenariuszu 3 serii. Głupota głupotę goni i coraz częściej podczas oglądania łapie sie za głowę z żenady. Oglądam tylko po to, by sie przekonac jak to sie skonczy. Mam nadzieje ze na tej serii serial sie skonczy.
 
W 2

wislak

Forum VIP
no ja po części tak jak panmv
1 seria- ten klimat, Fox River i wogole fabuła - no zajebi***
2 seria - nie tak ciekawa jak pierwsza, ale mogli skonczyc na tej serii i serial by się kultowo skonczyl
a teraz 3 seria, odcinek srednio raz na 4 tygodnie, w kazdym odcinku praktycznie dzieje się to samo. fakt ze są one wciągające, ale kurcze, Panowie/Panie, jeszcze 2 tygodnie i koniec III sezonu... na bank się nie skonczy, to co wtedy ? :/ Znów na październik czekamy?! NO ŻALLLLLL!!
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
póki kase z tego mają a narazie trzepią ładną to będą robić obawiam sie ze na trzeciej serii tego nie skończy. Ale ja nie mam nic przeciwko jedyny amerykański serial który mnie naprawde wciagnął. ???? te inne losty, 4400, herosi czy dextery to wogóle mnie nie pociągaja a PB owszem.
 
Do góry Bottom