>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League Snooker (03.09-29.11.2009)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pustki dlatego ze Premier League nie pokazuje Eurosport, czego żałuję bo to siwetne rozgrywki wlasnie pod tv ???? więc i niektórzy nawet nie maja pojęcia ze takie rozgrywki mają miejsce... a nie ukrywajmy, gdyby nie Eurosport to kto by wiedzial w ogóle o snookerze? Wiec zacznie się UK to pojawią się i posty ????
Wiedzialby każdy kto by chciał.
http://www.worldsnooker.com i http://www.polskisnooker.pl robią świetną robotę.

A mecze PLS można sledzic na zywo na Bet365, bez żadnych przerw czy zacinania się. Prawie jak eurosport.. ;)
 
I 0

isnooker

Użytkownik
Zauważ, że przy każdym turnieju kurs na zwycięstwo O&#39;Sullivana jest w porównaniu z innymi śmiesznie niski.
Czasami mam wrażenie, że buki mają bardzo słabe pojęcie o snookerze. Co można skrzętnie wykorzystać, patrz: zwycięstwo Milkinsa w pokazówce z Leicester.

Czemu w temacie pustki tego niestety nie wiem, liczę, że na UK Championship ruch będzie dużo większy.
Pokazówkę w Leicester należy traktować z przymróżeniem oka:

1. Występują tylko ci co chcą
2. Z tego co wiem rozgrywki prowadzone są w klubach
3. Nie transmituje tego żadna TV, a na worldsnooker.com nie ma nawet livescoringu.

To świadczy o prestiżu tego turnieju. Po za tym Milkins dobrze zaprezentował się w Grand Prix, do którego musiał przebijać się przez eliminacje.

Po za tym Milkins w Leicester faworytem raczej nie był, przy tej obsadzie stawiałbym bardziej na Trumpa i Waldena którzy polegli w półfinałach.

A jeśli mowa o samym O&#39;Sullivanie stawiam, że wygra Premier League. Z grupy powinien wyjść - jeżeli Trump pokona Murphy&#39;ego (co jest możliwe) on może przegrać z Higginsem nawet 0-6. W fazie play-offów w ostatnich latach był nie do pokonania i w tym roku powinno być podobnie ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pokazówkę w Leicester należy traktować z przymróżeniem oka:

1. Występują tylko ci co chcą
2. Z tego co wiem rozgrywki prowadzone są w klubach
3. Nie transmituje tego żadna TV, a na worldsnooker.com nie ma nawet livescoringu.

To świadczy o prestiżu tego turnieju. Po za tym Milkins dobrze zaprezentował się w Grand Prix, do którego musiał przebijać się przez eliminacje.

Po za tym Milkins w Leicester faworytem raczej nie był, przy tej obsadzie stawiałbym bardziej na Trumpa i Waldena którzy polegli w półfinałach.

A jeśli mowa o samym O&#39;Sullivanie stawiam, że wygra Premier League. Z grupy powinien wyjść - jeżeli Trump pokona Murphy&#39;ego (co jest możliwe) on może przegrać z Higginsem nawet 0-6. W fazie play-offów w ostatnich latach był nie do pokonania i w tym roku powinno być podobnie ;)
Jasne, że z przymrużeniem oka. Mi jednak chodziło o to, że bukmacherzy często przesadzają z kursami. , W czwórce w Leicester zostali Walden, Jogia, Trump i Milkins. Z takiego zestawu dla nich zdecydowanymi faworytami byli Ricky i Judd? Z tego co widze również dla Ciebie, a dlaczego? Walden to poziom bardzo do Milkinsa zbliżony, a Trump poza ligą nie gra kompletnie nic w tym sezonie ciekawego więc kurs 6.00 byl w tym wypadku zdecydowanie przesadzony. A sam powiedziałeś, że Milkins zaliczył świetny występ w Glasgow więc anonimowy nie był.

Co do PLS &quot;jeżeli Trump pokona Murhpy&#39;ego&quot; ???? Nie jestem obiektywny, ale moim zdaniem nie pokona.
 
I 0

isnooker

Użytkownik
Milkins jeszcze niedawno zagrożony był wypadnięciem z Main Touru - wahał się w okolicach 50 miejsca na rankingu prowizorycznym. Walden natomiast przeżywa fantastyczne momenty, jest blisko awansu do pierwszej 16, grał również w Mastersie. Co do Trumpa zgodzę się, że nie spisuje się zbyt dobrze w turniejach rankingowych, ale zarówno w Grand Prix jak i w Szanghaju przegrał z tym samym zawodnikiem - Marcusem Campbellem. Być może styl gry Szkota mu nie pasuje.

W lidze młody Anglik spisuje się znakomicie, pokonał samego O&#39;Sullivana. Widać, że styl tego turnieju mu pasuje, zajmuje 2. miejsce w tabeli i moim zdaniem będzie faworytem. Gdyby to był turniej rankingowy też w roli faworyta stawiałbym mistrza świata z 2005 roku.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Milkins jeszcze niedawno zagrożony był wypadnięciem z Main Touru - wahał się w okolicach 50 miejsca na rankingu prowizorycznym. Walden natomiast przeżywa fantastyczne momenty, jest blisko awansu do pierwszej 16, grał również w Mastersie. Co do Trumpa zgodzę się, że nie spisuje się zbyt dobrze w turniejach rankingowych, ale zarówno w Grand Prix jak i w Szanghaju przegrał z tym samym zawodnikiem - Marcusem Campbellem. Być może styl gry Szkota mu nie pasuje.

W lidze młody Anglik spisuje się znakomicie, pokonał samego O&#39;Sullivana. Widać, że styl tego turnieju mu pasuje, zajmuje 2. miejsce w tabeli i moim zdaniem będzie faworytem. Gdyby to był turniej rankingowy też w roli faworyta stawiałbym mistrza świata z 2005 roku.
Doherty też był zagrożony, a wiemy jak to wygląda obecnie.. ;)
W przypadku towarzyskiego turnieju, takiego składu półfinałów i obecnej formie Milkinsa kurs 6.00 był przesadzony i nikt nie przekona mnie, że było inaczej.

Natomiast jesli mowa o lidze to nadal uważam, że Murphy wygra. Moim zdaniem wynik 4-2 jest najbardziej prawdopodobny. A wtedy przy wygranej Higginsa i korzystnym wyniku Hendry&#39;ego, Ronnie pożegna się z ligą.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Następujące kursy wystawił Bwin na ostatnie mecze fazy grupowej Premier League Snooker 2009:



Na pierwszy rzut oka kursy wyglądaja niezwykle atrakcyjnie.

Po dokładnym przeanalizowaniu tabeli i sytuacji jaka ma miejsce w lidze na pierwszy plan wysuwa się typ na Hendry&#39;ego po kursie 2.30.
Wydaje się, że Szkot powinien pokonać słabo radzacego sobie w PLS Fu. Szkoda tylko, że dużo zalezy od meczu, który będzie grany przed pojedynkiem szkockiego mistrza. Mowa tu o rywalizacji Shauna Murphy&#39;ego z Juddem Trumpem. Jezeli w pojedynku Anglików wygra ten młodszy to Hendry&#39;emu do awansu wystarczy zaledwie remis. Dlatego najodpowiedniejszy w tym wypadku będzie zaklad &quot;remis nie ma zakładu&quot;, który oferuje nam Sportingbet po przyzwoitym kursie 1.70.

Zabezpieczenie w postaci DNB zawsze sie przyda ale wracając do pierwszego czwartkowego pojedynku Murphy - Trump sądzę iz to jednak byly mistrz świata wygra i zapewni sobie drugie miejsce w ligowej tabeli. Pobawie sie w tym wypadku nawet w obstawienie DW tego meczu. Moim zdaniem Shaun pokona rywala w stosunku 4-2 i tym samym jako drugi obok Higginsa awansuje do półfinału snookerowej ligi (tu też można posiłkowac się DNB, które w tym wypadku wynosi 1.60).

Trump natomiast będzie musial czekać na pozostałe dwa mecze. Jak już wczesniej wspomnialem nie wyobrażam sobie przegranej Hendry&#39;ego. Wynik remisowy zadowoli Trumpa bo da mu awans, natomiast wygrana Szkota zepchnie młodziutkiego angielskiego snookerzyste na 4 miejsce i &quot;każe&quot; mu czekać do godziny 24. O tej porze będzie dobiegać końca szlagier czwartkowych pojedynków. Mecz pomiędzy aktualnym mistrzem świata a liderem rankingu oficjalnego czyli snookerowe święto Higgins - O&#39;Sullivan.

I tu równiez kurs przesadzony. Dlaczego na Higginsa jest 3.20? Jeżeli ktoś nie wie to ja przypomnę, że JOHN HIGGINS to aktualny mistrz świata i lider rankingu kroczącego, jak również bez watpienia jeden z najlepszych snookerzystów w historii tego sportu. Czy to, że O&#39;Sullivan gra mecz o życie jest wystarczającym powodem aby wystawic taki kurs? Moim zdaniem nie. Nie umniejszam sukcesów i wyników Ronniego, bo byłoby to bluźnierstwo, ale.. on naprawdę ostatnio gra słabo w przeciwieństwie do Higginsa, ktory zrobi wszystko aby go wyeliminować. DNB na Szkota? Biorę z pocalowaniem ręki. Sportingbet proponuje aż 2.75 przy 1.45 na O&#39;Sa co jest w przypadku rywala Anglika śmiesznym kursem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I tu równiez kurs przesadzony. Dlaczego na Higginsa jest 3.20? Jeżeli ktoś nie wie to ja przypomnę, że JOHN HIGGINS to aktualny mistrz świata i lider rankingu kroczącego, jak również bez watpienia jeden z najlepszych snookerzystów w historii tego sportu.
Zgadzam się całkowicie, spotkanie tych dwóch snookerzystów powinno być świetnym widowiskiem ale skąd biorą się tak zaniżone kursy na &quot;Rakiete&quot; ? Trudno mi powiedzieć, nic tylko korzystać grając na Higginsa który szansę na zwycięstwo ma w mojej opinie większe.

Co do pozostałych spotkań to jak zwykle liczę na dobry występ Trumpa któremu kibicuje ????
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Dlatego najodpowiedniejszy w tym wypadku będzie zaklad &quot;remis nie ma zakładu&quot;, który oferuje nam Sportingbet po przyzwoitym kursie 1.70.
hmm w Unibecie można zagrać np zamiast DNB, x2 na Hendryego , kurs jest 1,36 ,a jeśli chodzi o mecz Higginsa na x2 jest kurs 1,58 ???? i w przypadku remisu typ wchodzi , nie ma żadnego zwrotu ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
gdzie mogę znaleźć wyniki live Snooker Premier League?
Na http://www.premierleaguesnooker.com

--------------------

Podsumowanie:

Fu sprawił ogromną niespodziankę pokonując Hendry&#39;ego aż 5-1 tym samym niszcząć kibicom emocje wieczoru.
Porażka Szkota oznaczała iż to własnie Hendry nie awansuje do półfinałów, a co za tym idzie dwa kolejne mecze czwartkowego dnia okazały się spotkaniami o nic bo cała czwórka zawodników, którzy w nich wystąpili automatycznie zakwalifikowala sie do półfinałów (niby Murphy przy porażce 6-0 odpadłby na rzecz Hendry&#39;ego, ale takiego wyniku nikt nie brał pod uwagę).

Mimo, że mecze były o nic to pojedynki były ciekawe. Higgins zgodnie z moimi przewidywaniami pokonał Ronniego i uczynił to w świetnym stylu. Bukmacherzy po raz kolejny się przeliczyli, a ja z tego powodu mogłem się cieszyć. Moim zdaniem John to obecnie najlepszy snookerzysta świata, a przy jego grze ręce same składają się do oklasków. Skończylo się na 4-2, ale równie dobrze Szkot mógł wygrać 5-1 jednak w ostatnim, szóstym frejmie nie byl już w pełni skoncentrowany i &quot;Rakieta&quot; zdołał &quot;urwać&quot; jeszcze jednego frejma.

W ostatnim meczu Trump wygrał z Murphy&#39;m po równorzędnej walce również 4-2. Wynik jednak dziwny bo Trump gdyby pojedynek przegrał to w półfinale zagrałbym z Murphy&#39;m, a tak w walce o finał spotka się z Ronniem i jego szansę są zdecydowanie niższe niż te, które miałby w pojedynku z Shaunem. Widocznie młody Anglik chce udowodnić, że jest w stanie wygrac z każdym i nie bawil sie w kalkulacje tylko zrobił to co do niego należało.

Końcowa klasyfikacja pierwszej rundy Premier League Snooker 2009:



Pary półfinałowe:

Higgins - Murphy
O&#39;Sullivan - Trump

Moim zdaniem w finale po raz kolejny będziemy świadkami klasyka John - Ronnie ale na dokładniejszą analizę przyjdzie czas dzień przed tymi pojedynkami.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
To &quot;Rakieta&quot; w końcu awansował, czy nie? Bo pojawiły się na sportingbet kursy na półfinały:



Po raz kolejny szykuje się mecz Trump&#39;a z O&#39;Sullivan&#39;em co mnie bardzo cieszy, pojedynek ten na pewno będzie bardzo ciekawy, gdyż Ronnie przegrał w grupie z młodym Trumpem.

W drugim meczu wg mnie murowanym faworytem jest &quot;Czarodziej z Wishaw&quot;. Higgins jest na prawdę w formie i nie powinien mieć problemów z pokonaniem Murphy&#39;iego, który rzutem na taśmę pojawił się w półfinale.

Zapomniałem wstawić jeszcze oferty co do zwycięzcy Premier League:



Jak dla mnie to kursy na to, że Ronnie wygra z Trump&#39;em i w całej lidze, są zbytnio zaniżone...

Edit by Ass: Awansował, o wszytkim napisałem post wyżej.
 
G 0

grey

Użytkownik
Moim zdaniem John to obecnie najlepszy snookerzysta świata
No z tym to bym polemizowal :-D

Mam praktycznie mozliwosc ogladac snookera tylko z angielskim komentarzem i spodobalo mi sie cos, co kiedys podczas jakiegos meczu uslyszalem na temat Higginsa:

&quot;He misses easy shots, but he never plays wrong shots&quot;.

Prawda.

Taktycznie to najlepszy snookerzysta swiata. Ale na wbiciach jest coraz gorszy... Nie moglem ogladac meczow ostatniej kolejki, ale widzialem jego pojedynek tydzien wczesniej z Trumpem i - szczegolnie w pierwszej czesci - bardzo czesto sie mylil ale mlody Anglik nie umial tego wykorzystac.

Nie jestem kibicem Ronniego. Nie uwazam, ze jest najlepszym snookerzysta swiata, ale - moim zdaniem - potrafi grac najlepszy snooker swiata. Kiedy chce mu sie biegac wokol stolu, kiedy wejdzie w swoj rytm, nie ma takiego gracza, ktory moglby go pokonac.

Z Higginsem w tym sezonie - oprocz meczu PL - gral dwa razy. Raz wygral zdecydowanie (6-1), raz przegral decydujacego frame&#39;a (4-5).

Byc moze rzeczywiscie drobne value lezy po stronie Higginsa. Byc moze Szkot wygra cala impreze. Ale jezeli juz to bardziej O&#39;Sullivan ja przegra.

Dla mnie zlota zasada snookera brzmi: meczow O&#39;Sullivana sie nie obstawia, te mecze sie co najwyzej oglada.

I tym razem tez jej nie zlamie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fajnie, że ktoś nowy zdecydował się wypowiedzieć w dziale.
Oby coraz więcej takich osób.. ;)

Na pewno zgodzę się, że obaj to jedni z najlepszych jeśli nie najlepsi wykonawcy snookerowego zawodu na świecie.

Higgins to taktyczny mistrz, na dodatek mający ogromne szczęście. Potrafiący skorzystać z każdej okazji podarowanej przez rywala. Osobiście uwielbiam go oglądac i nie zgodzę się, że pudłuje proste bile. W meczu z O&#39;Sullivanem to udowodnił.

O&#39;Sullivan wiadomo, wariat. Jak wejdzie w trans to jest nie do zatrzymania. Szkoda tylko, że coraz rzadziej w ten trans wchodzi. Na pewno jednak jest geniuszem w swojej profesji i może wygrać zawsze i wszędzie.

Ich pojedynki zawsze będą ciekawe bo są jedną wielką niewiadomą, ale gdy widzę 1.40 na Ronniego, a 3.00 na Johna to wydaję mi się to śmieszne. I dlatego zawsze zagram na Higginsa bo szansę oceniam 50/50, a kurs na Szkota jest zawsze zdecydowanie za duży i tym samym warty zainwestowania.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ich pojedynki zawsze będą ciekawe bo są jedną wielką niewiadomą, ale gdy widzę 1.40 na Ronniego, a 3.00 na Johna to wydaję mi się to śmieszne. I dlatego zawsze zagram na Higginsa bo szansę oceniam 50/50, a kurs na Szkota jest zawsze zdecydowanie za duży i tym samym warty zainwestowania.

Pomyliłeś Ass kursy: 1.40 na Ronnie&#39;go to jest w meczu z Trump&#39;em, a na Higgins&#39;a 1.6 w meczu z Murphy&#39;m.

Wygranie całego turnieju przez &quot;Rakietę&quot; to 2.10, a 3.20 jest właśnie w tej ofercie na Johna.

Nie zgodzę się za to z Greyem, że meczów Ronnie&#39;go nie można obstawiać, w ręcz przeciwnie, bo gdy chcemy zaryzykować można grać przeciw niemu, a wtedy mamy bardzo wysoki kurs. Tak samo jest teraz w meczu z Trump&#39;em, gdzie 3.00 może wejść i nie jest powiedziane, że O&#39;Sullivan jest faworytem.

Co do Higgins&#39;a poluję na jego porażkę i chyba jednak zagram na przekór przeciw niemu, w końcu kiedyś musi mieć słabszy moment...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W najbliższą sobotę połfinały snookerowej ligi. Gramy do pięciu wygranych frejmów.

Przygotowałem krótką analize dotyczącą meczu Higginsa z Murphy&#39;m.

Spotkanie: Higgins - Murphy
Typ: 1 (-1.5)
Bukmacher: Bwin
Kurs: 2.10
Analiza:


Mimo, że postawiłem iż Premier League Snooker wygra Shaun Murphy to musze przyznać, że bardziej są to moje marzenia z racji tego, że bardzo tego gracza lubię niż racjonalne oszacowanie szans Anglika.

W sobotę w walce o finał zagra z Johnem Higginsem. Jakby na to nie patrzeć to pojedynek aktualnego mistrza świata z wicemistrzem.

Co sądze na temat &quot;Czarodzieja z Wishaw&quot; napisałem już w dziale snooker. Moim zdaniem to najlepszy snookerzysta na świecie grający genialnie taktycznie, mający ogromne szczęście i potrafiący wykorzystywać najmniejszy błąd rywala.

Murphy, któremu szczerze kibicuję.. Cóż.. Jest w słabej formie. W zasadzie niczym w tym sezonie nie zaskoczył, powiedziałbym wręcz, że zawiódł. Przypomnę tu odpadnięcie w pierwszej rundzie Grand Prix ze słabiutkim Pinchesem. Wcześniej co prawda półfinał w Shanghai Masters ale na swojej drodze nie miał godnego rywala.

W PLS też słabo. Przegrane z Higginsem, O&#39;Sullivanem i Trumpem czyli trzema pozostałymi półfinalistami nie napawają optymizmem. Punkty zdobywał tylko z zawodnikami, których już w tym turnieju nie ma. Szczęsliwa wygrana z Robertsonem, remis z gasnącym Hendry&#39;m i wygrana z będącym bez formy Marco Fu to jedyne sukcesy w tegorocznej Lidze &quot;Magica&quot;.
Wszystko to wygląda bardzo blado przy czterech wygranych i dwóch remisach Higginsa. Co ciekawe Higgins przeciwnie do Shauna wygrywał ze wszystkim półfinalistami tracąc punkty z tymi teoretycznie słabszymi rywalami, mam tu na myśli remisy z Fu i Hendry&#39;m.

Niestety dla mnie, jako kibica Murphy&#39;ego widzę ogromną różnicę w poczynaniach obu snookerzystów na obecną chwilę. Moim zdaniem Anglik nie ma szans w rywalizacji ze Szkotem. Obstawiam 5-2. Może 5-3. Nie sądze aby Shaun był w stanie doprowadzić do decydującego, dziewiątego frejma, a tym samym zepsuć mój typ na zwycięstwo Johna z handicapem.
Niemniej jednak jeśli wygra to będe bardzo szczęsliwy i na pewno nie będe żałował, że grałem na Higginsa.

Co do drugiego pojedynku to serce mówi Trump, rozum O&#39;Sullivan.
Odpuszczam całkowicie ten pojedynek.
Może być pięć frejmów, a może być dziewięć. Wszystko zależy od tego jak Ronnie podejdzie do tego meczu bo w zaangażowanie Trumpa nie wątpie.

Przypominam, że relacje z obu meczów na żywo w Bet365.com.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zagralem jeszcze w Bet365 po rewelacyjnym kursie 2.25, że w meczu Ronniego z Trumpem będzie powyżej 5.5 brejków 50 punktowych.
Kurs z kosmosu. Chciałem to samo zagrac u Higginsa i Murphy&#39;ego ale spóźniłem się. Szkoda tym bardziej, że zakład już wszedł. Praktycznie w każdym frejmie pęka granica 50 punktów.

Edit by Ass: Typ właśnie wszedł, w meczu Trumpa z O&#39;Sullivanem padł 6 brejk powyżej 50 punktów.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I jesteśmy po półfinałach.
Typ na Higginsa z handicapem nie wszedł. No i dobrze, że nie wszedł.. ;)
Mówiłem, że nie będę żałował jeśli tak się stanie i nie żałuję. Dlaczego? Ano dlatego, że mój faworyt Shaun Murphy zagra w jutrzejszym finale.

Ogólnie mecz mógł się podobać, dużo ciekawych zwrotów akcji, dużo dobrej gry. Murphy do stanu 4-2 grał bardzo dobrze. Później przyszedl kryzys i o mało nie skonczyło się na 4-4. Na szczęście Anglik wytrzymał presję i wygrał bo długiej walce na brązowej bili ósmego frejma, a tym samym zakończył pojedynek półfinałowy pokonując Higginsa 5-3.

W drugim spotkaniu wieczoru niespodzianki nie było. Judd Trump był tlem dla Ronniego O&#39;Sullivana. Po niecałej godzinie gry było 4-0 i praktycznie wszystko było już przesądzone. Udało się co prawda Trumpowi wygrać jednego frejma i zmniejszyć rozmiary przewagi O&#39;Sullivana jednak to było wszystko na co było stać tego wieczoru 21 letniego Anglika. Po wygranym frejmie przez Trumpa do głosu ponownie doszedł aktualny lider rankingu oficjalnego i pogrążył ostatecznie &quot;Trampka&quot; wygrywając 5-1.

Jutro finał i powiem szczerze, że po tym co dziś widziałem to moim zdaniem wygra, niestety, O&#39;Sullivan. Nie mniej jednak będę ściskał mocno kciuki za Murphy&#39;ego bo na pewno bez szans nie jest i może sprawić miłą niespodzianke wszystkim, którzy w finale Premier League Snooker kibicują mniej utytułowanemu Anglikowi.

Kursy na pojedynek finałowy z oferty BWIN:

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom