>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 9 Kolejka 25.10. - 26.10.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

23 X Sobota
[13:45] Tottenham - Everton 2,05 3,25 3,65
[16:00] Wigan - Bolton 2,45 3,20 2,85
[16:00] West Bromwich - Fulham 2,10 3,25 3,50
[16:00] Sunderland - Aston Villa 2,45 3,20 2,85
[16:00] Chelsea - Wolverhampton 1,15 7,00 17,00
[16:00] Birmingham - Blackpool 1,95 3,35 3,85
[18:30] West Ham - Newcastle 2,25 3,25 3,15
24 X Niedziela
[14:30] Stoke - Manchester United 5,50 3,55 1,65
[16:00] Liverpool - Blackburn 1,70 3,55 5,00
[17:00] Manchester City - Arsenal 2,35 3,25 2 ,95
kursy - Expekt
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
To może zacznę ????
Stoke - United .
Naprawdę dziwny kurs na gości . Uważam że to lekka przesada , MU jest w jakimś tam kryzysie na pewno , lecz wątpię aby mieli nie wygrać meczu z Stoke . Moja propozycja oczywiście czysta 2 .
City - Arsenal
Mecz naprawdę zapowiada się bardzo zacięcie . Obie drużyny jestem przekonany że nie odpuszczą. W tym meczu widzę jakoś wynik Underowy oraz Over jeśli chodzi o kartki .
Sunderland - Aston
Spotkanie z gatunku wyrównanych , jednak coś mi chodzi po głowie że A.Villa to wygra bez większego problemu . Buki kurs przygotowali wręcz wyśmienity to polecam 2X .
Moje Propozycje na 9 serię spotkań .
Stoke - United Typ 2 Kurs : 1.65
City - Londyn Under 3.5 Kurs : 1.30
City - Londyn Over 3.4 Kartki Kurs : ok.1.80
Sunderland - Aston Typ 2X Kurs : 1.45
 
M 0

mackinho7

Użytkownik
Czy przypadkiem aby miesiąc do tyłu w temacie nie jest? ;)
09 jest, a nie powinien być 10?
Mój kupon na tą kolejkę wygląda nast.:
Chelsea v Wolves | 1 | 1,10
WBA v Fulham | X | 3,25
Wigan v Bolton | X | 3,20
WHU v Newcastle | X | 3,20
Stoke v United | 2 | 1,65
Stawka to rzecz jasna 1,00 PLN, a kurs wynosi ogółem 60.40.
Liczę na szczęście, bo najbardziej się obawiam tych na X.
Mój bukmacher to BAH.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
To może zacznę ????
Stoke - United .
Naprawdę dziwny kurs na gości . Uważam że to lekka przesada , MU jest w jakimś tam kryzysie na pewno , lecz wątpię aby mieli nie wygrać meczu z Stoke . Moja propozycja oczywiście czysta 2 .
City - Arsenal
Mecz naprawdę zapowiada się bardzo zacięcie . Obie drużyny jestem przekonany że nie odpuszczą. W tym meczu widzę jakoś wynik Underowy oraz Over jeśli chodzi o kartki .
Sunderland - Aston
Spotkanie z gatunku wyrównanych , jednak coś mi chodzi po głowie że A.Villa to wygra bez większego problemu . Buki kurs przygotowali wręcz wyśmienity to polecam 2X .
Moje Propozycje na 9 serię spotkań .
Stoke - United Typ 2 Kurs : 1.65
City - Londyn Under 3.5 Kurs : 1.30
City - Londyn Over 3.4 Kartki Kurs : ok.1.80
Sunderland - Aston Typ 2X Kurs : 1.45
Ja tam w meczu United dziwnego kursu nie widzę. Ogladałem ostatnio Stoke w meczu z Tottenhamem albo z AV , dokładnie nie pamiętam:-( ale za to pamiętam dobra grę tego zespołu, czego nie można napisać o grze Man. U w ostatnich spotkaniach. Chodzi mi po głowie typ na to ze gospodarze strzelą gola , ale poczekam jeszcze na jakąś analizę która utwierdzi(a może odstraszy) mnie w przekonaniu ze to dobry pomysł, bo jeśli o Ciebie chodzi kolego to do grania na Manchester argumentując to jedynie &quot; dziwnym&quot; kursem mnie nie przekonałeś.
Co do meczu AV - Sunderland , to jeżeli The Villans wygrają te spotkanie to moim zdaniem z WIELKIMI problemami. A jesli Mr. Bent i spółka poprawią trochę rozregulowane celowniki to o zwycięstwie Aston Villa bedzie mogła jedynie pomarzyć
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
West Bromwich - Fulham typ 0,Kurs:3,20,Under 2,5-&gt;Kurs:1,72

Fulham jest zespołem który w tym sezonie bije prawdziwe rekordy razem z Sunderlandem jesli chodzi o Remisy zespół ten był nie pokonany do ostatniej kolejki gdzie uległ Kogutą 1:2,bilans zespołu z Londynu jest imponujący jesli chodzi o remisy w 8 spotkaniach angielskiej ekstraklasy zespoł Fulham zremisował aż sześc spotkać wygrywając jedno i jedno przegrywając,jestem skłonny stwierdzic że i to spotkanie mogą zremisować bramkowo lub bezbramkowo warto dodac że czarno/biali są raczej zespołem underowym chodz ostatnio było inaczej mowa o meczu z Totenhamem.Szczegolnie zespoł Fulham lubi remisowac na wyjezdzie w ostatnich sześciu spotkania zdarzało im się to aż cztero krotnie.Żeby nie było że tylko chłopaki z Londynu remisują dodam że i również WBA remisuje i to w cale nie rzadko u siebie w szesciu spotkaniach meldują się z bilansem 3-3-0.Oba zespoły spotkały się ze sobą już 6 krotnie połowa tych meczy konczyła się remisem.Jak widac wszystkie gwiazdy na niebie i znaki na ziemi wsazują remis.Także ja też jestem skłonny dac na remis.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
No kurs na Manchester United można nawet złapać po 1,75 np. w Tobecie jest 1,73 więc jak najbardziej do grania. Manchester w tym sezonie jeszcze ani razu nie wygrał na wyjeździe, 4 remisy i do tego ostatnio remis 2:2 u siebie. Co prawda pierwszą bramkę zawalił Van Der Sar, ale myślę, że ze Stok będzie gra na 100%. Kolejna wyjazdowa wpadka na pewno będzie bardzo źle wróżyła. Co prawda z drugiej strony dobrze się prezentujące Stoke, ale myślę, że w tym meczu ta passa wyjazdowych remisów zostanie przerwana i będzie to albo wygrana, albo porażka Manchesteru.
Co do meczu Manchesteru City z Arsenalem to według mnie 1 jak najbardziej do grania.
Wystarczy spojrzeć na wyniki z ostatnich lat, widać olbrzymi progres i wkład szejków. Kiedyś porażki z Arsenalem, ale w ostatnich latach to się zmieniło, na korzyść Manchesteru City. W poprzednim sezonie padł wynik 3:0 dla City.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Małe sprostowanie co do powyższego posta - 3:0 dla City było w Carling Cup, w rozgrywkach ligowych również zwycięstwo Manchesteru, ale 4:2.
________________________

Tottenham Hotspur - Everton Liverpool

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie na White Hart Lane pomiędzy Tottenhamem Hotspur, a Evertonem Liverpool. Podopieczni Harry&#39;ego Redknappa mają za sobą derbowe starcie z Fulham, w którym odnieśli cenne zwycięstwo. Na bramkę Kamary szybko odpowiedział Pavlyuchenko, a gola na wagę trzech punktów zdobył dla &quot;Kogutów&quot; Huddlestone. Nieprawdopodobny mecz z udziałem Tottenhamu miał miejsce parę dni temu w Mediolanie, w ramach Champions League na Stadio Giuseppe Meazza Londyńczycy mierzyli się z Interem. Na przerwę schodzili z opuszczonymi głowami, nic dziwnego bowiem na tablicy świetlnej widniał wynik 4:0, a po czerwonej kartce Gomesa musieli radzić sobie w dziesiątkę. To co zrobił w drugiej części gry Gareth Bale zasługuje jednak na ogromne wyrazy szacunku, Walijczyk strzelił trzy bliźniaczo podobne bramki i doprowadził do stanu 4:3. Na doprowadzenie do remisu zabrakło czasu, ale mimo to klub ze stolicy Anglii zostanie na długo zapamiętany przez fanów &quot;Nerazzurri&quot;. Tottenham może czuć zmęczenie, to nie powinno natomiast wpłynąć negatywnie na grę &quot;Kogutów&quot;, mamy do czynienia z zawodowcami, którzy przyzwyczajeni są do rozgrywania meczów w krótkim odstępie czasu. Do Mediolanu nie poleciał Rafael van der Vaart, który zapewne wybiegnie w pierwszej jedenastce sobotniego popołudnia. Everton po kiepskim początku sezonu, zwłaszcza jeśli chodzi o rezultaty w końcu zaczął punktować, a co za tym idzie wydostał się ze strefy spadkowej. Cztery strzelone bramki i zachowane czyste konto, to efekty dwóch ostatnich ligowych pojedynków. Wiatru w żagle podopiecznym Davida Moyesa na pewno doda przekonywujące zwycięstwo z Liverpoolem w derbach dzielnicy Merseyside. Piękne bramki Cahilla i Artety uszczęśliwiły niebieską część miasta Beatlesów. Barw gości nie będą mogli bronić kontuzjowani: Saha, Rodwell, Pienaar, Anichebe oraz Fellaini. Bukmacherzy jako faworytów traktują gospodarzy, skreślanie Evertonu to nie jest jednak dobra myśl. Spodziewam się dużych emocji, zaciętego meczu, być może na remis. Obie drużyny powinny zagrać otwarty futbol, jedni i drudzy znani są z efektownej gry co powinno zaowocować.
Moja propozycja:
obie drużyny strzelą bramkę - 1,72 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lista kontuzji : Premier League
Arsenal :

  • Nieobecni za kartki: Jakc Wilshere
  • Kontuzjowani : Aaron Ramsey, , Frimpong, Robin Van Persie, Thomas Vermalen,Sagna, Ludovic Koscielny

Aston Villa

  • Kontuzjowani : Fabian Delph, Andreas Weimann, Gabriel Agbonlahor, Emilie Heskey, Luke Young, Richard Dunne

Birmingham City

  • Kontuzjowani : McFadden James , Jerome, Hleb,
  • Nieobecni za kartki:

Blackburn Rovers

  • Kontuzjowani : Anderews , Nelson, Mwaruwari
  • Nieobecni za kartki : Christopher Samba

Blackpool

  • Kontuzjowani : Baptiste, Almand , Clarke

Bolton

  • Kontuzjowani : Davis, O&#39;Brien, Davis King, Ricardo Gardner, Jlloyd Samuel
  • Nieobecni za kartki: Ivan Klasnic,

Chelsea Londyn

  • Kontuzjowani : Jose Bosingwa, Frank Lampard, Jossie Benayoun, Salomon Kalou

Everton

  • Kontuzjowani : Saha, Rodwell, Anichebe, Fellaini, John Heitinga, Steven Piennar , Osman

Fulham

  • Kontuzjowani : Philippe Senederos, Andy Johnson, , Stockdale, Moussa Dembele, Bobby Zamora, Duff, D Etuhu

Liverpool

  • Nieobecni za kartki:
  • Kontuzjowani : Daniel Agger, Dirk Kuyt, Glen Johnson

Manchester United

  • Kontuzjowani : Owen Hargreaves,Valencia, Wayne Rooney, Ryan Giggs,

Manchester City

  • Nieobecni za kartki:
  • Kontuzjowani : Kolo Toure, Alexander Kolarov, Michael Jonson, Mario Balotteli, Tchuimeni-Nimely

Newcastle United

  • Kontuzjowani : Danny Simpson,Dan Gosling, Taylor, Steve Harper, Hatem Ben Arfa, Sol Campbell,
  • Nieobecni za kartki :

Stoke City

  • Kontuzjowani : Sidibe, Ricardo Fuller
  • Nieobecni za kartki : Dean Whitehead

Sunderland

  • Nieobecni za kartki:
  • Kontuzjowani : Kieran Richardson,Andy Reid , Fraizer Campbell, Meyler

Tottenham

  • Kontuzjowani : Jonathan Woodgate, Jamie O&#39;Hara, Jermain Defoe, O&#39;Hara, Dawson, Younes Kaboul, William Gallas, Ledley King, Corlouka

West Bromwich

  • Kontuzjowani : Ishmael Miller, Joe Mattock , Marek Cech, Odemwingie
  • Nieobecni za kartki :

Wigan

  • Nieobecni za kartki:
  • Kontuzjowani : Gary Caldwell

Wolverhampton

  • Kontuzjowani : , Hunr, Zubar,Adlene Guedioura, Stephen Hunt, Kevin Doyle,
  • Nieobecni za kartki :

West Ham United

  • Nieobecni za kartki:
  • Kontuzjowani : Hines, Collison, Hitzlsperger, Kurucz, Behrami, Upson, Edgar,


źródło : privscore.com twoje źródło kontuzji.
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
w dzisiejszej 9 kolejce pewnym meczem wydaje sie wygrana Sunderlandu. ostatnio zremisowal 5 meczy z rzedu i czas na przelamanie tym bardziej ze dzisiaj graja na wlasnym stadionie i z mocno oslabiona Aston Villa. pewna jedynka w tym stopkaniu .
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Jak dla mnie w meczu Tottenham - Everton, pewna 1. W Evertonie nie graja Pieenar, Rodwell, Heitinga,Saha, Feilani i Arteta, czyli wlasciwie nie ma kto strzelac bramek.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Kanonier0392 podpisuje się pod tym co napisał kolega u góry że oba zespoły strzelą bramke co najmniej jedną teraz mam dylemat po tym co napisał rafu ????
Tak się zastanawiam czy MU się przełamie i wygra.
 
jamajca 0

jamajca

Użytkownik
Jak dla mnie w meczu Tottenham - Everton, pewna 1. W Evertonie nie graja Pieenar, Rodwell, Heitinga,Saha, Feilani i Arteta, czyli wlasciwie nie ma kto strzelac bramek.
Jak już sprawdziłeś kto nie gra w Evertonie to sprawdź kogo braknie w Tottenhamie: Jonathan Woodgate, Jamie O&#39;Hara, Jermain Defoe, O&#39;Hara, Dawson, Younes Kaboul, William Gallas, Ledley King, Corlouka. Pogrubiłem Ci obrońców Spurs&#39;ów. Widać, że Harry Redknapp będzie miał problem z zestawieniem obrony. Jak dla mnie mecz walki i under 2,5 po 1,75 albo obie strzelą- NIE- 1,95.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kanonier0392 podpisuje się pod tym co napisał kolega u góry że oba zespoły strzelą bramke co najmniej jedną teraz mam dylemat po tym co napisał rafu ????
Tak się zastanawiam czy MU się przełamie i wygra.
też się zastanawiam i sądzę , że jednak się przełamią. Stoke to trudny rywal u siebie dla każdego ale MU jakoś z nimi dawało radę odkąd Stoke awansowało do Premiership. Sprawa która mogła być jedną z przyczyn głupich wpadek Manchesteru w ostatnich czasach została wyjaśniona. Chodzi tu o zachowanie Rooneya ale chyba zrozumiał swój błąd , przeprosił klub , kibiców i kolegów z zespołu więc żadnych afer póki co nie ma. W świetnej formie znajduje się Nani. Gol z Bursasporem w LM palce lizać. Odejście Ronaldo jednak dobrze mu zrobiło. Sama gra MU w tym sezonie nie jest zła. Brakuje tylko ciut więcej skuteczności i koncentracji. Myślę , że po rozwiązaniu afery z Rooneyem wszystko wróci do normy i nie sądzę aby Czerwone Diabły miały zanotować piąty ligowy remis w 5 wyjazdowym meczu. Porażki tym bardziej się nie spodziewam. A kurs na przełamania wygląda moim zdaniem zachęcająco.
edit// do listy nieobecnych którą podał Doberman trzeba dodać jeszcze Johnego Evansa i Michaela Owena.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Chelsea - Wolverhampton
Chelsea jest niesamowita i zanosi się na kolejne pewne zwycięstwo na Stamford Bridge. Wolves nie spisują się zbyt dobrze i z każdą kolejką obsuwają się w dół ligowej tabeli. The Blues po remisie z Aston Villą powinni wrócić na zwycięską ścieżkę w Premier League. Ekipa Ancelottiego imponuje skutecznością gry defensywnej [0 straconych bramek w domu!]. Nie zdziwię się jeśli dzisiaj ją podtrzymają. Do tego Anelka, Malouda, ktorzy są bardzo dobrze dysponowani od początku sezonu. Czas na kolejną wygraną Chelsea.!
Mój typ: Chelsea -1 - 1,42 w Tobet ✅ 2:0
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Stoke - Manchester United typ:2 kurs:1,7

Manchester który ostatnio łapie remis za remisem i zajmuje czwarte miejsce w tabeli tracąc pięć punktów do liderującej Chelsea musi zacząć odrabiać straty i zacząć wygrywać, jego rywalem jest drużyna Stoke zajmująca nad wyraz wysoką dziewiątą lokatę w Angielskiej Premier League. Sir Alex Ferguson powiedział:
-liczę na to, że szybko ucichnie wrzawa wokół Wayne&#39;a Rooneya i pozwoli to zespołowi skupić się na grze;

- Musimy szybko zacząć odrabiać straty. Możemy to zrobić mając wszystkich na pokładzie, bez nikogo wyskakującego ze statku. Wtedy zobaczymy prawdziwy Manchester United
Więc wszystko wskazuje na to że jest pełna mobilizacja w drużynie gości i cel numer jeden na to spotkanie to za wszelką cenę zdobyć trzy punkty bo to jest konieczne żeby nie stracić dystansu do rywali i włączyć się do poważnej walki o mistrzostwo oraz poprawić morale zespołu. Można dodać również też, że w dobrej dyspozycji jest kluczowy zawodnik MU - Nani wiec myślę że razem z resztą zawodników poradzą sobie z drużyną gospodarzy. Jedynym argumentem przeciwko MU jest stadion drużyny Stoke, gdyż gospodarze znani są nieustępliwości grając u siebie. Grają tam bardzo dobrze i w tym sezonie tylko Tottenham zdołał u nich wygrać, ktoś jednak u nich wygrał a więc jeśli reguła ma wyjątki to przestaje być regułą, dlatego typuje zwycięstwo Manchesteru United.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Stoke - ManUtd
Witam,
dużo się tu mówi o niedzielnym spotkaniu. Do tej pory cztery rozegrane spotkania pomiędzy tymi drużynami i 4 winy ManUtd. Bilans bramkowy 12:0. Należy zauważyć że United jest jedyną drużyną w Premiership która nie przegrała jeszcze meczu. 3 zwycięstwa i aż 5 remisów. A to świadczy o tym że United gubi za dużo punktów. Jak pokazały ostatnie sezony - każdy punkt jest na wagę mistrzostwa. Dwa punkty stracone ze Stoke coraz to bardziej oddaliłyby drużynę od czołowych lokat (tzn 1-4). Po podpisaniu kontraktu przez Rooney&#39;a - sytuacja powinna się uspokoić, a drużyna powinna zacząć grać ...lepiej. Wg mnie podobny mecz do meczu Ligue 1 - Arles - Lyon.
Powodzenia z tym typem. Ja się zastanawiam czy nie zagrać go z Lyone&#39;m na kuponie.
Pozdrawiam.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Manchester możliwe że jutro wygra ale łatwej przeprawy nie będzie miał. Tak jak już wspomniano, Stoke gra siłową piłkę. Tu jako minus dla Diabłów może być brak Giggsa i Rooneya. Pierwszy z nich znany jest z waleczności w środkowej linii. Nie zagrał już wprawdzie z Bursasporem ale jego brak przeciwko Stoke może być znaczący. Zastąpić go może Scholes. Wayne to dobrze zastawiający się napadzior. Już pominę te zamieszanie wokół niego ale niestety znów doznał kontuzji i nie pomoże kolegom w niedziele. Jedynym atutem na pierwszy rzut oka może być defensywa. Twardo grający Rio z Vidicem, po bokach Evra z Rafaelem (bo myślę że to oni wybiegną w pierwszej &quot;11&quot;) zadbają o tyły. Myślę że zdają sobie sprawę z tego iż jutrzejszy mecz jest dla zespołu arcyważny także będą podwójnie uważni i skoncentrowani. Jednak znów wraca temat formacji ofensywnych. Przy twardo grających gospodarzach nie chcę mi się wierzyć że da sobie radę Chicharito. Wątpię też że Alex wyjdzie ustawieniem 4-3-3. Tym samym pozostaje Berbatov który w życiowej formie nie jest. Pozostaje więc stwarzać sobie sytuacje do strzału (Nani) lub od czasu do czasu wejście bokiem kończące się wrzutką.
Typem jaki zasugeruję jest UNDER 2.5 @ (...) &gt;1.79 zł oraz HC (1.5-0) 1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak dla mnie kusząco wygląda dubel Manchester United + Liverpool.
Man City - Arsenal obejrzę sobie na deser ;) bez obstawiania.

Stoke - Manchester United

Seria remisów nęka Czerwone Diabły, ale liczę na jej przerwanie w meczu z Garncarzami.
Stoke przystępuje do meczu bez lidera środka pola Whiteheada. Jego pozycję może zająć Delap. Stoke ma świetne drugie połowy o czym nie mogą powiedzieć podopieczni Sir Alexa Fergusona nie mniej jednak styl gry ekipy Pullisa kompletnie mi się nie podoba. Ok, można liczyć na auty Delapa, po których strzelają sporo bramek, ale nie każdy mecz można wygrać w ten sam sposób. Póki co udało im się nazbierać całkiem sporo punktów, ale w mojej ocenie ta drużyna nie ma tak dużego potencjału.
Manchester osłabiony, bez Rooneya, Giggsa, ale i tak uważam, że wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Hernandez, Macheda... młodzi gniewni, ale przede wszystkim Berbatow, który wreszcie gra tak jak od niego wszyscy tego oczekiwali. Gram na Manchester United!
Mój typ: Manchester United - 1,68 w Tobet ✅ 1:2

Liverpool - Blackburn

Hodgson oszczędzał w LE swoich asów Gerrarda i Torresa, którzy będą gotowi na mecz z Rovers. Do pierwszego składu powinni również powrócić Meireles oraz Lucas. W LFC zabraknie Kuyta, Jonhsona i Aggera. Jeśli chodzi o Blackburn to bardzo ważna jest absencja podstawowego obrońcy Samba - zawieszenie. Z powodu urazów od dłuższego czasu nie grają Andrews i Grella. Wątpliwy jest występ Nelsena.
Liverpool pod kreską i cóż... choć czołówka poza Chelsea w zatrważającym tempie nie ucieka, to chyba czas najwyższy punktować i przełamać fatalną serię spotkań bez zwycięstwa.
Mecz na Anfield Road z Blackburn może być dobrym znakiem na przyszłość, tym bardziej, ze z tym rywalem w ostatnich latach gospodarze osiągali korzystne wyniki.
Mój typ: Liverpool - 1,67 w Tobet ✅ 2:1
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Manchester możliwe że jutro wygra ale łatwej przeprawy nie będzie miał. Tak jak już wspomniano, Stoke gra siłową piłkę. Tu jako minus dla Diabłów może być brak Giggsa i Rooneya. Pierwszy z nich znany jest z waleczności w środkowej linii. Nie zagrał już wprawdzie z Bursasporem ale jego brak przeciwko Stoke może być znaczący. Zastąpić go może Scholes. Wayne to dobrze zastawiający się napadzior. Już pominę te zamieszanie wokół niego ale niestety znów doznał kontuzji i nie pomoże kolegom w niedziele. Jedynym atutem na pierwszy rzut oka może być defensywa. Twardo grający Rio z Vidicem, po bokach Evra z Rafaelem (bo myślę że to oni wybiegną w pierwszej &quot;11&quot;) zadbają o tyły. Myślę że zdają sobie sprawę z tego iż jutrzejszy mecz jest dla zespołu arcyważny także będą podwójnie uważni i skoncentrowani. Jednak znów wraca temat formacji ofensywnych. Przy twardo grających gospodarzach nie chcę mi się wierzyć że da sobie radę Chicharito. Wątpię też że Alex wyjdzie ustawieniem 4-3-3. Tym samym pozostaje Berbatov który w życiowej formie nie jest. Pozostaje więc stwarzać sobie sytuacje do strzału (Nani) lub od czasu do czasu wejście bokiem kończące się wrzutką.
Typem jaki zasugeruję jest UNDER 2.5 @ (...) &gt;1.79 zł oraz HC (1.5-0) 1
brak Rooneya póki co nie powinien być dużym osłabieniem. Wayne jest bez formy i musi spokojnie popracować nad jej odnalezieniem. Moim zdaniem SAF wyjdzie ustawieniem 4-4-2 z Berbatovem i Hernandezem w ataku. Hernandez może i fakt będzie miał ciężko z siłowo grającymi piłkarzami Stoke ale atutem Meksykanina jest szybkość przez co wcale obrońcy nie muszą mieć z nim łatwo. Idąc dalej w typowanie pierwszego składu to na bramce powinien wystapić Van der Saar. W obronie od lewej Evra-Rio-Vidic-Rafael. Największą niewiadomą będzie linia pomocy. Nani , Carrick i Scholes to raczej pewniacy ale kto uzupełni prawe skrzydło ? Gibbson z Andersonem na prawej stronie raczej nie powinni się za dobrze czuć. Możliwe jest też ustawienie takie jak w LM czyli 4-3-3 ale nie wiem czy Alex się odważy bo rywal trudny. Istnieje jeszcze możliwość przesunięcia O&#39;Shea na prawą pomoc bądź wystawienie nieprzewidywalnego Parka. Jak by nie było SAF ma nie mały problem z dobrym ustawieniem zespołu.
Jak by nie było zgodzę się , że będzie to mecz walki. United zapewne rzucą się na rywala w pierwszych minutach aby zmazać lekko plamę z wyjazdów w tym sezonie. Lecz mankamentem jest to do siebie że z czasem &quot;siadają&quot; i z lekka odpuszczają mecz. Under 2.5 ciekawy ale ja bym tu spróbował zagrać że pierwszy gol padnie w przedziale 0-15 min bądź 15-30.
 
1 0

19kaesiak46

Użytkownik
Manchester City - Arsenal
Mój typ oczywiście na City...W meczu z Lechem zagrali spokojnie bez nerwówki wygrywając pewnie 3;1 i myślę że dało im to motywacje do wygrywania kolejnych spotkań nie tylko na Arenie Między Narodowej. Myślę że Manchester powinien wygrać różnicą dwóch goli atutem jest tutaj swoje boisko jak i wicelider tabeli i po dzisiejszym wygranym meczu mieli by tylko 2 pkt straty do wielkiej Chelsea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom