>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Premier League 22 Kolejka 04.01-05.01.2011

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


04 I Wtorek

[21:00] Blackpool - Birmingham 2,20 3,30 3,20
[21:00] Manchester United - Stoke City 1,27 5,00 12,00
[21:00] Fulham - West Bromwich 2,20 3,35 3,15

05 I Środa

[20:45] Wolverhampton - Chelsea 7,75 3,65 1,50
[20:45] Arsenal - Manchester City 1,95 3,35 3,90 [20:45] Newcastle - West Ham 1,85 3,35 4,35
[20:45] Aston Villa - Sunderland 2,15 3,25 3,35
[21:00] Blackburn - Liverpool 3,15 3,35 2,20
[21:00] Everton - Tottenham 2,60 3,20 2,70
[21:00] Bolton - Wigan 1,70 3,45 5,20

kursy - Expekt
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeżeli o chodzi o najbliższą kolejkę to jakoś wydaje się być trudniejsza do typowania niż ostatnio. Jednak dla chcącego nic trudnego i na pewno każdy wybierze sobie jakieś typy. Jeśli o mnie chodzi to widzę tu na pierwszy rzut oka fajny kurs na Bolton, który w tym sezonie świetnie sobie radzi, a Wigan raczej nie jest drużyną na chwilę obecną, która może im zagrozić. Również ciekawie prezentuje się kurs na Blackpool, które w starciu z dość słabym zespołem jakim jest poza St. Andrews Birmingham jest w dobrej sytuacji i to właśnie Mandarynki powinny sięgnąć po 3 punkty. Jeśli o mnie chodzi to jak najbardziej można próbować grania na Tottenham, gdyż Everton jak widać w tym sezonie gra tragicznie, a Spurs będą liczyć się w walce o mistrza i taki mecz jak ten najbliższy z The Toffies powinni wygrać. Również nie głupią opcją wydaję się być typowanie over 2,5 w meczu Aston Villa-Sunderland. Obie drużyny są w stanie sobie stworzyć naprawdę wiele okazji, a na dodatek The Villans dysponują słabą obroną więc jeżeli piłkarze będą skuteczni to na Villa Park możemy być świadkami dobrego widowiska.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeżeli o chodzi o najbliższą kolejkę to jakoś wydaje się być trudniejsza do typowania niż ostatnio.
Takie kolejki jak ta ostatnio zdarzają się raz na 20 kolejek ???? praktycznie bez niespodzianek.
To może napiszę swoje kilka zdań co do 22 kolejki która zakończy maraton.
Jak już pisałem wcześniej kolejka 21 całkiem fajna , oby się aby nie odbiło na 22 kolejce ale wcale nie musi. Jak kapszti wyżej zauważył ta , przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się dużo trudniejsza , trzeba się zgodzić.
Na dzień dobry , w właściwie na dobranoc we wtorek 3 spotkania.
Inauguracja na Bloomfield Road i potyczka Blackpool z Birmingham. Gdyby to był pojedynek , gdzie gospodarzem była by ekipa Birmingham chyba śmiało postawiłbym na Mandarynki , a tak chyba trzeba będzie kombinować , może i nie ???? Birmingham , w ostatnich dwóch meczach pokazało dwa zupełnie różne oblicza , najpierw pokazali , twardy , odważny i nieustępliwy futbol z Manchesterem , by za kilka dni w fatalnym stylu przegrać z Arsenalem. Dali się ograć jak dzieci. I po tych spotkaniach tak na prawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Na wyjazdach grają fatalnie , żadnej wygranej i 5 z 9 meczów zremisowanych. Blackpool na Bloomfield też za bardzo nie lubi grać. Najgorszy zespół ligi pod tym względem. Ciężko cokolwiek wytypować na to spotkanie o ile się odbędzie , bo wystarczy że na Wyspach trochę przymrozi i pewnie boisko nie będzie zdatne do gry. Póki co widzi mi się under.
Dalej Old Trafford i mecz Manchesteru ze Stoke. Manchester w tym mini tournee po Anglii miał 2 wyjazdy. Pierwszy bardzo pechowo zremisowany z Birmingham , po niezłej grze , drugi natomiast bardzo szczęśliwie wygrany po złej grze. Fakt jest taki a nie inny , że Diabły na Old Trafford prezentują całkiem inny futbol i bez problemu powinny sobie poradzić z gośćmi. Do składu zapewne powróci Nani , ale znowu nie wiadomo co z Rooneyem bo w meczu z WBA pod koniec nabawił się jakiejś kontuzji kostki. W środe hit czyli Arsenal - Manchester City więc któraś z drużyn depczących po piętach Manchesterowi straci pkt , albo obie więc warto wykorzystać okazje i odskoczyć i zapewne tak będzie. Jedyne co mnie trochę przejmuje to fakt iż kilka dni po tym meczu , Diabły mają ciężki mecz z Liverpoolem w III rundzie FA Cup i nie wiadomo co znowu wymyśli Ferguson na to spotkanie. Stoke na tyle dobrze radzi sobie w lidze , że ewentualna porażka z United zbytnio nie utrudni im sytuacji , i sądze , że oni również trochę mogą wyluzować w tym meczu bo też grają mecz w FA z Cardiff City i na pewno będą chcieli awansować.
Ostatni mecz w środę. Fulham z WBA. Czyli znowu pojedynek drużyn niepewnych dla których każdy mecz jest o tzw 6 pkt. Mimo że WBA zajmuje 14 miejsce , to tak jest ciasno na spodzie tabeli , że rach ciach i są na dnie ???? Fulham ostatni mecz , dość przyzwoity na White Hart Lane. Twarde warunki postawili. Daje to z pewnością nadzieję na dobry wynik i 3 pkt z WBA i chyba na to się zdecyduje. Jak chcą się utrzymać , to mecze te z pozoru łatwiejsze trzeba wygrywać. Goście nie radzą sobie zbytnio z grą na wyjazdach , chodzi mi tu o fatalną grę w obronie czego skutkiem jest spora liczba straconych bramek. Po za tym jakoś nigdy im się na Craven Cottage dobrze nie grało. Tak więc moim zdaniem Fulham sięgnie w tym meczu po 3 pkt które przynajmniej do środy pozwolą im się wybić ze strefy spadkowej.

Zapowiedź na środowe mecze będzie jutro. Konkretne typy na wtorkowe mecze będą jutro , a na środowe mecze we wtorek ,choć zapowiedź będzie w poniedziałek ????
(Jakoś zaczaicie to powyższe zdanie ;) )
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Newcastle - West Ham
Liga angielska nie zwalnia tempa i już w środę kolejna seria spotkań. Newcastle tym razem podejmie przed własną publicznością drużynę z Londynu. Podobnie jak w ostatni weekend zagram w spotkania Newcastle powyżej 0,5 gola w 1 połowie. Tym razem do statystyk dorzucili kolejno spotkanie z overem 0,5. Razem na 20 spotkań mają 18 meczy, w których kibice zobaczyli gola już w 1 połowie. W tym sezonie obie ekipy się już spotkały ze sobą i do przeryw było 1:1. West Ham ma 15 overów 0,5 do przeryw na 21 spotkań. Też dużo.

over 0.5 w 1 połowie
Bet365
1.40

✅✅✅
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Ostatnia kolejka bez niespodzianek.W miare prosta byla w typowaniu i mam powazne obawy ze ta juz taka nie bedzie.Wiadomo maraton swiateczny i nie wszczyscy wytrzymuja to kondycyjnie do tego dochadza kartki jakies zawieszenia i moze sie okazac ze ktoras druzyna bedzie musiala grac rezerwami albo juniorami ale sprobuje cos znalezc do gry.
Jak narazi to chyba najpewniejszy mecz to wygrana Boltonu z Wigan.Ogladalem ostatnio Bolto w meczu z Lpoolem i smiem twierdzic ze byli druzyna lepsza.Wiedzieli co chca zrobic z pilka,mieli wiecej pomyslow niz lpool ktory nawet u siebie zaprezentowal sie marnie.Bolton jest duzo lepiej poukladana druzyna i u siebie wreszcie musi zgarnac komplet punktow.Jest do tego dobra okazja bo Wigan mnie wcale nie przekonuje swoja gra,pojedyncze przeblyski to zdecudowanie za malo i wydaje mi sie ze utrzymanie bedzie dla nich niezwykle trudne.
Ryzykowny moze byc typ na zwyciestwo AV u siebie z Sunderlandem ale jak to w pilce bywa a zwlaszcza w angli wszystko jest mozliwe a wiadomo ze gra u siebie przed swoimi kibicami sprawia ze wszczyscy daja siebie 200 %.Typ ryzykowny ale warty uwagi
Chyba wreszcie czas na zwyciestwo Newcastle.West ham wreszcie cos ugral i to w dobrym stylu i mysle ze moga byc troche zmeczeni tym maratonem i przegraja ten mecz.Choc nie wykluczam remisu w tym meczu.Wkazdym razie wydaje mi sie ze bedzie walka i bieg wszystko to co najlepsze w Premier lige i to jest to co tygryski lubia najbardziej.Aczkolwiek Newcastle u siebie zagra o cala pule i jest duza szansa na powodzenie tego typu.

podobaja sie moje wywody?choc troche skorzystales?zawsze mozesz kliknac dzieki ????
Dzieki ;)
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
ARSENAL LONDYN - MANCHESTER CITY
Już 5 stycznia o godzinie 20.45 rozpocznie się szlagierowe spotkanie Angielskiej Premier League , będzie to spotkanie o tyle ciekawe że będzie to mecz między drużynami które bezpośrednio walczą o drugie miejsce w tabeli (jak narazie pierwsze zarezerwowane dla United) i mecz pomiędzy City i Arsenalem tak naprawdę wyłoni nam wicelidera tabeli która jak narazie prezentuje się tak:
1.Manchester United 19 meczów 41 pkt.
2.Manchester City 21 41
3.Arsenal Londyn 20 39
4.Tottenham Hotspur 20 16
5.Chelsea Londyn 20 35
Jak widzimy walka o LM i o mistrza jest niezwykle zacięta , trudno przypuszczać aby jakakolwiek drużyna chciała tutaj odpuścić walke i możemy być pewni że wszyscy będą walczyli do upadłego o jak najwyższą lokate , widzimy również że ani Arsenal ani City nie chcą i praktycznie nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w meczu co zwiastuje napewno niezwykle zacięty i emocjonujący pojedynek.
No krótką zapowiedź meczu mamy już za sobą , teraz czas na analizę:
Zaciekawiło mnie niesamowicie jakie kursy wystawili bukmacherzy na to spotkanie , mianowicie dochodzące u niektórych buków do 1.80 na Arsenal i aż 4.20 na City , bardzo dziwnie bukmacherzy dobrali tutaj kursy patrząc na ostatnie wyczyny obu ekip , można powiedzieć jedynie że City nie spisuje się gorzej od Arsenalu a moim zdaniem nawet gra lepiej.
Ekipa Wengera gra w kratkę , dobre mecze przeplata przeciętnymi , ostatnio zaliczyli 2 zwycięstwa , remis i porażkę w 4 ostatnich spotkaniach co nie jest jakimś oszałamiającym wynikiem , drużyna Manciniego spisuje się na pewno nie gorzej a patrząc na punkty nawet lepiej bo w 4 ostatnich meczach zanotowali 3 zwycięstwa i porażkę z Evertonem po bardzo dobrym meczu , warto również wspomnieć o tym że Manchester City jest drużyną która gra najlepiej na wyjazdach w całej lidze bo na 10 meczów zdobyli aż 20 pkt i widać że w meczach wyjazdowych nie czują się wcale gorzej niż u siebie , dlatego atut własnego boiska Arsenalu jest tylko z pozoru atutem w tym meczu. Gra Manchesteru City na pewno może się podobać , dysponują naprawdę świetnym składem , ogromną robotę zarówno w defensywie jak i w ataku wykonuje Yaya Toure który idealnie wpasował się do zespołu , kapitalnie gra Tevez który ze swoimi 12 bramkami znajduje się na drugim miejscu w klasyfikacji króla strzelców , obrona również stanowi monolit który jest wspierany przez znakomitego bramkarza Harta . Jedno jest pewne , skład City nie prezentuje się gorzej od składu Arsenalu , a jeśli jesteśmy już przy składach to warto podać przewidywane jedenastki na ten mecz:
Manchester City:
-------------------Hart-------------------
----Zabaleta-----Toure--Lescott-------Kolarov
--------------------Barry------------------
---------------------Y.Toure---------------
------------Silva-----------------------A.Johnson
--------------------Tevez (C)---Ballotelli ------------


Arsenal Londyn:
----------------------Fabiański-----------------
----Sagna-----------Kościelny--Squillaci/Djourou---------Clichy
---------------------------Song------------------------
----------------------------Fabregas (C) ---------------------
---------------------------------------Nasri------------
--------Arshavin------------------Chamakh----------Van Persie-------------
Tak to mniej więcej powinno się prezentować , na papierze jak chyba każdy widzi lepiej prezentuje się City , przedewszystkim ich obrona wygląda dużo solidniej , atak który składa się z Teveza i Ballotelliego również wypada lepiej w starciu z Van Persiem bez formy czy z drewnianym Chamkhiem , chyba jedynie formacja pomocy jest lepsza w ekipie Arsenalu ale City tutaj również ma swoje żadła w postaci Yaya Toure czy Silvy.
Obie drużyny to na pewno fenomenalnie zespoły , obie mają świetne składy i w tym sezonie znakomicie się prezentują ale według bukmacherów co jest dla mnie niezrozumiałe zdecydowanym faworytem jest Arsenal chociaż wcale od City nie wypada lepiej , ja sam na pewno skusze się na piękny kurs 4.20 na Manchester , ewentualnie DNB , wszystkich innych również do tego zachęcam bo po takich kursach naprawdę warto.
Typy:
City wygra
City DNB
Carlos Tevez strzeli bramkę

 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
&quot; a jeśli jesteśmy już przy składach to warto podać przewidywane jedenastki na ten mecz&quot;
nie wiem skąd wytrzasnąłeś taką jedenastkę Arsenalu, ale mogę Cię zapewnić, ze Kanonierzy nie wyjdą takim składem.
Odnosisz się do słabej defensywy Kanonierów, Arsenal w obronie Djourou - Koscielny radzi sobie na prawde nieźle, tylko Skłilaczji wszystko psuje jak ma okazję grać, a myslę, ze w tym spotkaniu nie zagra.
O dyspozycji Arsenalu: Kanonierzy na prawde mocnym skladem zagrali ostatnio dwa spotkania z Chelsea i z Birmingham, chyba wiadomo jakimi wynikami to się zakończyło.
Nie wierze, ze City jest w stanie zwyciężyć na Emirates...jeżeli szukacie wysokich kursów myślę, ze remis jest w miare realny.
Kanonierzy w sezonie jeszcze nie mieli tak silnego składu do dyspozycji jaki jest teraz. Fabregas + Nasri + RvP tworzą idealną ofensywę, a Song jako defensywny również się swietnie spisuje.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Pozwolę sobie po trochu opisać o nadchodzących meczach 22 kolejki :
Blackpool - Birmingham
Zespół z Birmingham potrzebuje punktów by dobijać się od dna.Jest to zespól który ponad połowę swoich spotkań zremisował.Blackpool nie zachwyca u siebie choć to zespól który potrafi sprawić niespodzianki.Według mnie padnie tutaj remis
Typy : x 3,30⛔ x2 1,61✅
Manchester United - Stoke
Tutaj zbytnio argumentować nie trzeba.United jeśli myślą o mistrzostwie takie spotkania muszą wygrywać.Myślę że United wykorzystają fakt że ktoś z pary City - Arsenal straci punkty i odskoczy rywalą.
Typy : 1 1,28✅
Fulham - West Bromwich
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip.Goście w ostatnich 4 meczach bez choćby punktu.Fulham gra w kratkę.Mi się tutaj widzi remis.
Typy : obie strzelą 1,64⛔ x 3,30⛔
Aston Villa - Sunderland
W tym spotkaniu upatruję przełamania drużyny z Birmingham.Łatwo nie będzie ale widać było w meczu z Chelsea poprawę.Widać było powroty do drużyny takich piłkarzy jak Young czy pary środkowych pomocników.
Typy : 1 2,10⛔ over 2,5 2,01⛔
Arsenal - Manchester City
Mecz wicelidera z trzecią drużyną.Myślę że czwarte kolejne zwycięstwo dla City odpada.Arsenal bez remisu u siebie i właśnie takie rozstrzygnięcie wydaje mi się prawdopodobne.
Typy : x 3,40✅ under 2,5 2,00✅
Ponadto polecam Everton - Tottenham 1x 1,44✅ lub czysty remis po 3,15
Seria Tottenhamu nie będzie trwała wiecznie a Everton to kolejna drużyna od remisów
Bolton - Wigan tutaj upatruję wygranej gospodarzy po ostatnich dwóch porażkach.Kurs : 1,80⛔
 
M 0

mazur02

Użytkownik
Aston Villa zagrała całkiem dobrze z Chelsea, zasługiwali na 1-bramkowe zwycięstwo, skończyło się remisem. Od początku sezonu grają niemrawo, a Sunderland z Blackburn przekonująco, mniej po poprzeczkach i będą mieć szansę, a kursy na Sund po 3.30...
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Manchester City:
-------------------Hart-------------------
----Zabaleta-----Toure--Lescott-------Kolarov
--------------------Barry------------------
---------------------Y.Toure---------------
------------Silva-----------------------A.Johnson
--------------------Tevez (C)---Ballotelli ------------

Co do przewidywanej jedenastki Manchesteru to dzisiaj nie zagrają David Silva oraz Mario Balotelli. Obaj zawodnicy zmagają się z urazami kolana. Co prawda lekkie urazy, ale dzisiaj Mancini powiedział, że nie zagrają.
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Ja myslę, że Fulham jest dzisiaj do gry. Ich ostatnie 2 mecze to arcyważne, wyjazdowe zwycięstwo ze Stoke oraz porażka na WHL. Mecz niby przegrany(1-0), ale śmiało można stwierdzić, że zagrali lepiej niż poprawnie. Fulham to mocny klub, który powinien wyjść z dołka w jakim się obecnie znajduje. WBA przegrało 6/10 wyjazdowych spotkań. Nie są mocni na obcym terenie. Craven Cottage w tamtym sezonie twierdzą nie było, jednak zapewniło piłkarzom Hughesa utrzymanie, bo z wyjazdami było gorzej niż fatalnie. W tym sytuacja trochę się zmieniła. 5 remisów + 3 porażki w 10 spotkaniach nikogo nie zadawala. WBA dzisiaj bez Reida i Ibaneza. W Fulham szansę dostanie Stockdalea, bo Schwarzer wyleciał na Puchar Azji. Po kontuzji wraca natomiast Dembele. Kadrowo lepiej wygląda zespół gospodarzy. Liczę, że ich zwyżka formy przełoży się na dzisiejszy wynik. To nie jest drużyna zasługująca na walkę o utrzymanie. Czas zacząć zdobywać punkty, dzisiaj jest bardzo dobra okazja na 3.

Fulham - West Bromwich Albion
Fulham @ 2.20 Expekt
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kanonierzy w sezonie jeszcze nie mieli tak silnego składu
Jedno jest pewne , skład City nie prezentuje się gorzej od składu Arsenalu
Ile ludzi tyle opinii.. Ja powiem od siebie że mnie osobiście bardzo przekonał mecz Kanonierów z Chelsea. Oglądałem całe to spotkanie i jestem pod wrażeniem ofensywnej gry Londyńczyków. Arsenal ostatnio szturmem zdobył niegościnny stadion St. Andrews w Birmingham wygrywając 3:0. Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli w sobotę piłkarze Manchesteru City. Drużyna Roberto Manciniego tym razem skromnie 1:0 pokonała Blackpool. Arsenal teraz aby dogonić pierwszą dwójkę potrzeba im jedynie 3 punktów...

Typ: 1
Wynik: 0:0

Kurs: 1.90

W ramach przypomnienia poprzedni pojedynek pomiędzy dwiema ekipami, rozegrany na City of Manchester Stadium, zakończył się pewnym zwycięstwem gości aż 3-0. Błyszczeli wtedy Nasri, Song, Bendtner i spółka. Wiele wskazuje na to, że i tym razem podopieczni Wengera poradzą sobie z swoimi rywalami. Co ciekawe, ostatnia wygrana City nad Arsenalem w Londynie miała miejsce w 1975 roku. Arsenal jak widać ma patent na Man.City. Ilość zdobytych bramek w tym sezonie także przemawia za gospodarzami. 42 bramki do 33 na korzyść Arsenalu. Ofensywa Arsenalu jest mocniejsza, gdyby ktoś miał wątpliwości. Manchester City zagra bez Silvy oraz Marco Balotelliego w środowym meczu na The Emirates. Obaj zawodnicy zmagają się z urazami kolana, a były pomocnik Valencii może nie zagrać nawet przez dwa tygodnie. To kolejny powód aby postawić na gospodarzy. Arsenal zagra full składem. Gorący doping kibiców na Emirates Stadium, powinien ponieść Arsenal i dać im bardzo cenne 3 punkty. Informacja z ostatniej chwili jest taka że Edin Dzeko prawdopodobnie trafi do błękitnych. Trener Manchesteru City, Roberto Mancini potwierdził, że Bośniak zasili szeregi The Citizens. Ciekawe wzmocnienie z przodu się szykuje. Jestem ciekaw jego pierwszego występu, na który jeszcze pewnie będziemy musieli trochę poczekać.

___________________________________________
Newcastle - West Ham 5:0

1X / 1.20

Odnośnie innych meczy myślałem nad postawieniem wygranej Newcastle. Niby ostatnio pokonali na wyjeździe Wigan, ale jakoś nie mam do nich przekonania. W meczach u siebie nie spisują się rewelacyjnie (3-3-4). West Ham świetna passa. Młoty wydostali się ze stresy spadkowej i skrupulatnie gromadzą punkty. Ja myślę że na 1 punkt stać ich na spokojnie. Zagrają bez kompleksów i wbrew pozorom będzie to trudny mecz dla gospodarzy. Mimo iż te dwie drużyny dzieli w tabeli aż 6 lokat, to różnica punktowa wynosi zaledwie 5 oczek. Ja spodziewałbym się bardzo wyrównanego spotkania. Z racji takiej, że Newcastle będzie grało u siebie, powinni częściej utrzymywać się przy piłce i teoretycznie dyktować warunki. Z grą pozycyjną u obydwu ekip jednak nie jest najlepiej. Proponuję bardzo spokojny typ tym razem. Uważam że z typem 1X na Newcastle raczej nie powinno być problemów. Tylko kurs 1.20 nadaje się jedynie do podbicia Ako.
___________________________________________
Bolton - Wigan 1:1

1 / 1.70

Bolton powinien zainkasować wygraną. Dwie porażki na ich koncie niech nikogo nie zmylą. Na własnym boisku są niezwykle trudni do ogrania. A Wigan ostatnio jedynie dostarcza punktów. Najmniej zdobytych bramek z całej ligi nie świadczy najlepiej o tym zespole. Należy ich pochwalić jedynie za postawę w meczu z Arsenalem, jednak na takie spotkania każda drużyna Premiership mocno się mobilizuje. W poprzednim sezonie Bolton wygrał u siebie z Wigan aż 4:0. Kurs 1.70 bardzo przyjazny i warto pomyśleć nad postawieniem win dla Boltonu. Składami nie dysponuje, lecz one i tak nie wiele wpłyną na moje decyzje odnośnie tych meczy.​
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Blackpool - Birmingham City
Typ: under 2,5
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
Birmingham City walczy teraz z każdym meczem o utrzymanie, dziś jedzie na stadion drużyny Blackpool która zajmuje bezpieczne miejsce w środku tabeli. Z ostatnich czterech spotkan tych zespołów wszystkie konczyły sie wynikami underowymi. Między takimi drużynami zawsze jest zacięta walka która podoba się kibicom, często tez brakuje bramek. Zarówno jedna jak i druga drużyna będzie chciała za wszelką cenę zagrać na zero z tyłu. Przy nie największym potencjale napastników wynik underowy jest bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Arsenal zagra full składem.
Arsenal nigdy nie gra full skladem - taka tradycja. Ostatnio ponownie Diaby nabawil sie kontuzji i wciaz nie zdolny do powrotu jest Vermaelen. Almuni i Gibbsa nie wymieniam bo pierwszy jest na wylocie a drugi jest zmiennikiem Clichego.
A jak na Kanonierow to faktycznie sytuacja kadrowa jest swietna.
 
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premiership
Spotkanie: Manchester United vs. Stoke City
Typ: Ile goli strzeli team 1 3 gole lub więcej ⛔⛔
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiejszego wieczora będziemy mogli zobaczyć mecz w którym to zmierzy się pretendent do kolejnego już tytułu (19) mistrza angli oraz rasowy średniak któremu idzie średnio w ostatnich meczach. Drużyny sir. Alex&#39;a Fergusona nie trzeba nikomu przedstawiać, są liderami tabeli z dwoma zaległymi meczami, a ich dorobek przedstawia się następująco 19 meczy 41 punktów oraz bilans 41-18 (+23). Jedyne minusy dla Man Utd. to braki kadrowe m. in. Park poleciał na turniej w Azji, Patricea Evry, Darrona Gibsona kontuzje (wątpliwy występ tych dwoje) oraz Wayne Rooney problemy z kostką których nabawił się w meczu z WBA (jak dla mnie to ów pan w tym sezonie jest tak słaby że raczej nie powinno stanowić to jakiegoś większego problemu). Za to plusów jest znacznie więcej zaczynając od własnego stadionu na którym tylko raz stracili punkty w zremisowanym meczu z WBA, dodam do tego że w lidze jeszcze nie przegrali, do składu wraca Nani. Plusów by się jeszcze znalazło dużo więcej, ale ostatni który wymienię to b. dobra passa ze Stoke City (w 5 ostatnich spotkaniach czerwone diabły straciły tylko 1 bramkę strzelając 14)
24/10/2010 Premier League Stoke vs. Man Utd 1:2
09/05/2010 Premier League Man Utd vs. Stoke 4:0
26/09/2009 Premier League Stoke vs. Man Utd 0:2
26/12/2008 Premier League Stoke vs. Man Utd 0:1
15/11/2008 Premier League Man Utd vs. Stoke 5:0
Jak widać u siebie Manchester potrafi sypnąć parę bramek dlatego też na typ dnia wybrałem ilość goli zaaplikowanych The Potters (Ile goli strzeli team 1 3 gole lub więcej) patrząc na ostatnie spotkania to pewnie (analogicznie) rypną 3
Manchester United vs. Stoke City (Handicap 0:1): Typ. 1 1,95 bwin ⛔⛔
Rezultat po 1. połowie: Manchester United 1,80 bwin ✅✅
Strzelec bramki w dowolnym czasie: Dimitar Berbatov 1,90 bwin ⛔⛔
(w ostatnich 4 meczach strzelił 8 bramek i passe powinien podtrzymać, ale z WBA niestety nic nie dodał do swojego konta bramkowego)
2-1 (1-0) ale mecz bez rewelacji
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premiership
Spotkanie: Fulham - West Bromwich
Typ: Gole na Drużynę Fulham 2-3 ✅✅
Kurs: 2,19
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Kolejny mecz na 4/01/2011 jest Fulham vs. West Bromwich który zapowiada się nie mniej ciekawie niż w/w. Drużyna Fulham potrzebuje obecnie punktów jak na lekarstwo bo będąc na 18 miejscu (dla londyńczyków to jak dno) i przegrywając z WBA u siebie będą na straconej pozycji i utrzymanie się w premiership będzie wymagało nie lada wysiłku. Kolejny powód dla którego warto postawić na gospodarzy to fakt że drużyna prowadzona przez Mark&#39;a Hughes&#39;a wygrała ostatni raz 30/10/2010 na Craven Cottage. WBA w ostatnich 4 meczach nie zdobyło nawet punktu. Ostatnie ich mecze
01/01/2011 Premier League W.B.A. vs. Man Utd 1:2
28/12/2010 Premier League W.B.A. vs. Blackburn 1:3
26/12/2010 Premier League Bolton vs. W.B.A. 2:0
11/12/2010 Premier League Aston Villa vs. W.B.A. 2:1
Widać że tracą regularnie 2 lub 3 bramki
Do tego trzeba dodać że Fulham z WBA nie przegrało u siebie od października 1967 roku.
Inne moje propozycje na ten mecz to
Fulham - West Bromwich : 1 2,10 betsafe ✅✅
Remis Bez Zakładu : 1 1,48 betsafe ✅✅
Over 1,5 : 1,33 betsafe ✅✅
3-0 (1-0) cieszy jedynie fakt że Fulham może w końcu się obudzi
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja myslę, że Fulham jest dzisiaj do gry. Ich ostatnie 2 mecze to arcyważne, wyjazdowe zwycięstwo ze Stoke oraz porażka na WHL. Mecz niby przegrany(1-0), ale śmiało można stwierdzić, że zagrali lepiej niż poprawnie. Fulham to mocny klub, który powinien wyjść z dołka w jakim się obecnie znajduje. WBA przegrało 6/10 wyjazdowych spotkań. Nie są mocni na obcym terenie. Craven Cottage w tamtym sezonie twierdzą nie było, jednak zapewniło piłkarzom Hughesa utrzymanie, bo z wyjazdami było gorzej niż fatalnie. W tym sytuacja trochę się zmieniła. 5 remisów + 3 porażki w 10 spotkaniach nikogo nie zadawala. WBA dzisiaj bez Reida i Ibaneza. W Fulham szansę dostanie Stockdalea, bo Schwarzer wyleciał na Puchar Azji. Po kontuzji wraca natomiast Dembele. Kadrowo lepiej wygląda zespół gospodarzy. Liczę, że ich zwyżka formy przełoży się na dzisiejszy wynik. To nie jest drużyna zasługująca na walkę o utrzymanie. Czas zacząć zdobywać punkty, dzisiaj jest bardzo dobra okazja na 3.
Fulham - West Bromwich Albion
Fulham @ 2.20 Expekt
Typu nie neguję ale nie zgadzam się po części z analizą. Co do meczu ze Stoke to tam moim zdaniem wygrana przypadkowa. Szybko strzelone dwa gole i tyle ich było. Potem kompletna dominacja Stoke ale nic nie wpadło. Meczu ze Spurs nie widziałem więc się nie wypowiadam. I ja bym się obawiał co do obsady bramki w Fulham, gdyż jak wiadomo Schwarzer to dobry golkiper, a jego zmiennik to spora nie wiadoma. I na koniec również po tym co ostatnio zobaczyłem w grze WBA to też bym przeciwko nim nie grał. Fakt, że grali u siebie ale jednak zagrali bardzo dobry mecz z United i gdyby strzelili karnego w tamtym meczu to pewnie by sięgnęli po trzy punkty.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Anglia, Premier League, 21:00
BLACKPOOL - BIRMINGHAM | TYP: 1 - 2,20
Beniaminek Premier League radzi sobie świetnie w tym sezonie. Większość obstawiała, że Mandarynki będą bronić się przed spadkiem, tymczasem obecnie Blackpool zajmuje 11. pozycję i pokuszę się o stwierdzenie, że całkiem realnie może patrzeć na miejsca w Lidze Europejskiej.
Gospodarze na własnym terenie radzą sobie całkiem przyzwoicie. Bilans 2-2-2 w sześciu meczach jak na beniaminka jest naprawdę dobry, a gra jeszcze lepsza niż statystyki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Blackpool ostatnie 4 mecze rozegrało poza Bloomfield Road i teraz, po prawie 3 tygodniach, wraca do swoich fanów, którzy z pewnością licznie zjawią się na stadionie. Na plus tej drużyny działa fakt, że z powodu złej pogody bodajże dwukrotnie nie grała w okresie zwiększonej intensywności spotkań w Premier League. Na pewno wpływa to korzystnie na zmęczenie fizyczne. Blackpool skupia się tylko na lidze. Przy dobrych wynikach już wkrótce podopieczni Iana Hollowaya mogą zapukać do pierwszej szóstki. Jest zatem o co grać. Forma jest naprawdę wysoka.
Przeciwnikiem Mandarynek będzie dziś Birmingham City. W zeszłym sezonie ta ekipa sprawiała trudności rywalom z najwyższej półki. Obecnie zajmuje przedostatnią pozycję w lidze. Gra może nie jest tragiczna, ale brakuje wyników, szczególnie na wyjeździe. Ten zespół nie wygrał jeszcze ani razu poza własnym obiektem w tym sezonie. Generalnie forma raczej przeciętna, ostatnie wyniki, poza szczęśliwym zwycięstwem z Manchesterem United, nie napawają optymizmem. Najpierw porażka z Wolves, a ostatnio gładkie 0-3 z Arsenalem.
Ostatnie zwycięstwo Birmingham nad Blackpool na wyjeździe miało miejsce w.. 1960 roku. Fakt, obie drużyny nie mierzyły się ze sobą zbyt często, ale mimo wszystko ciekawie to wygląda.
Czas na analizę zestawień obu ekip.
Blackpool dzisiaj będzie sobie musiało radzić bez dwóch graczy.
Po pierwsze nieobecny jest David Carney. Australijczyk, który w Blackpool pełni rolę zmiennika wyjechał na Asian Cup. Elliot Grandin (P, 14/0) opuści najprawdopodobniej dzisiejszy mecz w związku z kontuzją uda. To właściwie koniec nowinek z obozu gospodarzy.
Birmingham ma problem nieco innej natury. Po pierwsze wielkim nieobecnym będzie Lee Bowyer. Jego głupi, a zarazem brutalny faul na Bakarym Sagna podczas meczu z Arsenalem nie został zauważony przez sędziego, ale Federacja zawiesiła gracza Birmingham na trzy mecze. Odwołań żadnych nie było, więc dziś Bowyer nie zagra. Jest to ogromne osłabienie, to fundament pomocy, strzelał tak ważne gole jak choćby z Manchesterem czy Chelsea.
Po drugie zmęczenie. Choć gości ominął jeden grudniowy mecz, to i tak piłkarze odczuwają zmęczenie grudniowym terminarzem, a w dodatku za 4 dni rozegrają mecz Pucharu FA z Millwall, który chcą wygrać. Wreszcie 3 dni potem kolejne spotkanie, jeszcze ważniejsze - półfinał Carling Cup z WHU. Tak więc prawdopodobnie w dzisiejszym meczu trener Alex McLeish da odpocząć kilku podstawowym graczom. Zresztą sam to przyznał. Półfinał Carling Cup jest dla niego najważniejszy i na ten mecz chce mieć optymalny skład.
Wiele dziś przemawia za Blackpool i wierzę, że ten zespół może dziś zgarnąć komplet punktów. Wszelkie czynniki temu właśnie sprzyjają.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Stoke
Typ: Stoke -1 (kartki)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiejsze spotkanie powinno być pełne sytuacji podbramkowych. Z jednej strony Manchester, niepokonany jeszcze w tym sezonie. Zwłaszcza na własnym stadionie spisuje się swietnie. Z drugiej strony coraz lepsze Stoke. Grają oni nie najgorzej z drużynami z czołówki lub takimi które w człowóce nie są, ale powinny być. Mam tu na myśli Liverpool z ktorym wygrali 2-0. Na dokładkę remis z Citizens. Oczywiście z środkiem tabeli też jest dobrze. Na ostatnie 5 meczy - 2 wygrali, 2 przegrali i jeden zremisowali.
Niechlubna dla Stoke jest historia meczów z ManU: wszystkie z ostatnich 5 meczow przegrali. Niektóre z nich bardzo wysoko tzn. 4-0 i 5-0. Dziś wkoncu mają szanse na przełamanie.
Oczywiście Manchester jest faworytem ale widać u nich mały regres formy. Osobiście mam przeczucie, że w tym meczu może dojśc do niespodzianki, dlatego wolę odpuścić typowanie United. Dość dobrym typem wydaje się być handicap na kartki. Stoke będzie grać twardo!
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Typu nie neguję ale nie zgadzam się po części z analizą. Co do meczu ze Stoke to tam moim zdaniem wygrana przypadkowa. Szybko strzelone dwa gole i tyle ich było. Potem kompletna dominacja Stoke ale nic nie wpadło. Meczu ze Spurs nie widziałem więc się nie wypowiadam. I ja bym się obawiał co do obsady bramki w Fulham, gdyż jak wiadomo Schwarzer to dobry golkiper, a jego zmiennik to spora nie wiadoma. I na koniec również po tym co ostatnio zobaczyłem w grze WBA to też bym przeciwko nim nie grał. Fakt, że grali u siebie ale jednak zagrali bardzo dobry mecz z United i gdyby strzelili karnego w tamtym meczu to pewnie by sięgnęli po trzy punkty.
Strzelili szybko 2 bramki w bardzo ważnym dla nich wyjazdowym spotkaniu! Oddanie inicjatywy Stoke w mojej opinii całkowicie zrozumiałe. To samo zrobił Everton na CoMS. Ktoś ich za to krytykował?

Co do Schwarzera to się zgadzam! Również w mojej opinii jest to osłabienie Fulham(chyba niewyraźnie to zaznaczyłem w swojej analizie).

Owszem, widziałem kawałek tamtego spotkania. Zagrali rzeczywiście dobrze. Na wyjazdach nie jest z nimi jednak tak ciekawie. Ja głównie liczę na postawę Fulham, a nie słabość rywala. Jak już wspomniałem na WHL zagrali więcej niż poprawnie, a dzisiaj rywal o klasę(jak nie 2) słabszy. Fulham grający swoje na Craven Cottage to drużyna poza zasięgiem WBA.

Pozdrawiam!;)
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Wydaje mi sie ze dzis powinno wygrac Fulham,chociaz podejrzewam ze mecz bedzie na styku i wygraja to minimalnie 1 bramka.Potrzebuja punktow jak ryba tlenu bo inaczej podejrzewam pozegnaja sie z trenerem.Atut wlasnego boiska powinnien byc dodatkowa motywacja na grajaca na wyjazdach kiepska pilke ekipe West Brom(raptem 2 zwyciestwa 2 remisy i 6 porazek).Dobrym typem w tym meczu wydaje sie tez under 2.5 i jedni i drudzy przede wszystkim beda sie starac nie stracic bramki i ewentualnie jakos skontrowac.
Co do MU to wydaje mi sie ze u siebie graja naprawde dobra pilke i przede wszystkim nie graja zachowawczo jak to ma miejsce na wyjazdach.Licze na to ze pokryja handicup -1.5 i wyraja minimum 2-0 albo wyzej.Ma kto strzelac.Jesli wszyscy sa zdrowi i w formie ze zdobywaniem goli nie maja problemu wiec pokaza Stoke ze na Old Trafford rzadzi tylko jedna druzyna.
Podobaja sie choc troche moje wywody?skorzystales? zawsze mozesz kliknac &quot;dzieki&quot;
dzieki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom