>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 20 Kolejka 28.12-29.12.2010

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Świąteczny maraton trwa w najlepsze. Jeszcze dobrze nie zakończyła się 19 kolejka ( jutro hit Arsenal - Chelsea ) a już zapasem mamy 20 kolejkę. Tradycyjnie nie zabraknie ciekawych spotkań. Kursy prezentują się następująco.


by: Unibet
Na dzień dobry mały hit ? W sumie można tak nazwać spotkanie Manchesteru City z Aston Villa. Fakt , że goście w tym sezonie są dalecy od optymalnej formy ale może rywal ich zmobilizuje do lepszej gry. Everton nie dawno pokazał , ża na CoMS można wygrywać , więc Villa na straconej pozycji na pewno nie jest.
Dalej ciekawszy mecz to pojedynek Sunderlandu z Blackpool. Czarne Koty nie miały dziś nic do powiedzenia w starciu z Manchesterem , nie wychodzili praktycznie z połowy i tylko szczęście i dobra postawa Craiga Gordona uchroniła ich od pogromu. Ale Koty na własnym obiekcie spisują się dużo lepiej i jeszcze nie przegrali. Kolejnym ważnym aspektem jest nie wątpliwie możliwy występ Dannego Welbecka który ostatnio świetnie się spisywał. Co ciekawe Mandarynki już dawno nie rozegrały żadnego ligowego meczu i na pewno będą wypoczęci w 100%. Po za tym ich siłą w tym sezonie jest gra na wyjeździe więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.
Tym razem lider z Manchesteru pojedzie do Birmingham na bardzo ciężki mecz. United sprawiają wrażenie powrotu do formy , ale kursy znowu jakoś specjalnie nie rozpieszczają. Birmingham panicznie potrzebuje pkt bo wiszą nad strefą spadkową i zrobią wszystko , aby urwać jakiekolwiek pkt Czerwonym Diabłom.
Dzień później swoje mecze rozegrają inne potęgi. Najpierw Chelsea zmierzy się z Boltonem , Boltonem czyli sprawcą jednej z większych niespodzianek półmetka PL. Nie wiadomo jak to z formą CFC. Jutro powinniśmy mieć lepszy wyznacznik tego co się dzieje z niebieskimi.
Kanonierom przyjdzie grać z Wigan na ich terenie. Podobna sytuacja do meczu MU z Birmingham. Gospodarze panicznie potrzebują pkt w tym meczu i na pewno powalczą w tym meczu.
I na koniec 20 kolejki Liverpool zmierzy się z najgorszym zespołem ligi. Wydaje się że idealna okazja do powetowania sobie niepowodzeń w tym sezonie ale czy tak będzie ?
Zapraszam wszystkich do dyskusji nt 20 kolejki Premiership ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
I na koniec 20 kolejki Liverpool zmierzy się z najgorszym zespołem ligi. Wydaje się że idealna okazja do powetowania sobie niepowodzeń w tym sezonie ale czy tak będzie ?
Mick McCarthy był rozczarowany postawą swoich podopiecznych w meczu z Wigan. Sam mówił, że jego drużyna nie miała pomysłu na grę i nie zasłużyła na punkty w tym meczu. Nie mam przekonania czy w 3 dni uda się odmienić oblicze drużyny, tym bardziej, że rywalem będzie Liverpool, który na Anfield prezentuje bardzo dobrą dyspozycję i pewnie ogrywa kolejnych przeciwników. Podobnie powinno być i tym razem. Liverpool wygra.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Newcastle United - Tottenham Hotspur
Według mnie najbardziej nieprzewidywalny zespół Premiership - Newcastle United zmierzy się na White Hart Lane z Tottenhamem. Londyńczycy odnieśli wczoraj bardzo ważne zwycięstwo, zdobyli Villa Park grając od 30 minuty w dziesiątkę. Gospodarze w drugiej połowie momentami zamykali Tottenham na ich połowie, a nawet w obrębie pola karnego. &quot;Koguty&quot; przeprowadzili natomiast fantastyczną kontrę, po której Van Der Vaart strzelił swoją drugą bramkę w meczu, jak się okazało dwubramkowej straty &quot;The Villans&quot; nie byli w stanie odrobić. Tottenham przed własną publicznością przegrał zaledwie raz w ligowych rozgrywkach, niespodziewanie z Wigan Athletic. Warto natomiast podkreślić, że tylko raz zachowali czyste konto, i to w pierwszej kolejce. Newcastle natomiast również w pierwszej serii gier nie zdołali pokonać bramkarza rywali na obcym stadionie. Od tamtej pory cyklicznie ta sztuka im się jednak udaje. Nie widzę przeszkód aby jutro było inaczej. Fakt, że Manchester City pokonał wczoraj Newcastle bez większych problemów nie może o niczym wielkim świadczyć, może tylko o tym, że &quot;Sroki&quot; ponownie dały plamę, gdy spodziewano się od nich więcej. Z Tottenhamem będą skazywani na pożarcie, tak jak z Arsenalem na Emirates. Mają w swoim składzie walczaków, którzy skutecznie mogą zniechęcić do gry Lennona czy Modrica. Z przodu jest natomiast Carroll, dla którego strzelanie bramek nie jest jakąś wielką sztuką.
Moja propozycja: Newcastle strzeli bramkę - 1,60 Expekt ⛔
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Manchester City-Aston Villa

Kursy na win The Citizens lecą na łeb na szyję. Jeszcze wczoraj zagrałem w Unibecie @1,55 , gdzie w chwili obecnej kurs spadł do 1,45. Manchester City wczoraj pewnie pokonał Newcastle, na ich ciężkim terenie. 2 gole strzelił wracający do łask Carlos Tevez. The Villans natomiast mimo gry w przewadze jednego zawodnika przez większą część meczu nie sprostali na Villa Park gościom z WHL i ostatecznie ulegli 1:2.
Dobrą informacją dla gospodarzy jutrzejszego meczu jest na pewno powrót do składu po jednomeczowej banicji filaru obrony- Kolo Toure.

W obozie gości już tylko czekają do stycznia i nastąpi wielkie wietrzenie składu. Ciężko jest myśleć o dobrych wynikach, gdy w zespole panuje mało przyjazna atmosfera, tymczasem w zespole AV tak jest. Podobno w konflikt ze szkoleniowcem popadli Habib Beye, Richard Dunne i Stephen Ireland, którzy poddali w wątpliwość metody szkoleniowe Houlliera. Jutro prawdopodobnie znów nie zobaczymy najlepszego piłkarza i motoru napędowego Villi - Ashleya Younga. Wrócił za to kapitan, Stiliyan Petrov, ale nie sądze, by po długiej kontuzji był w stanie w jakiś bardzo wydajny sposób pomóc swojemu klubowi, który od 3 lat nie zdobył choćby punktu na City of Manchester Stadium. Ponadto w tym sezonie zajmują drugie od końca miejsce w klasyfikacji meczów wyjazdowych w całej lidze. W ostatnich 5 meczach tylko 3 punkty, fatalny bilans 1-0-4 5:12.
MC zaliczył wpadkę z Evertonem, ale poza tym prezentują się solidnie. W obliczu problemów Aston Villi nie pozostaje nic innego niż zwycięstwo gospodarzy. Kurs jest niski, ale można zagrać w dublu. W grę wchodzi też typ z handicapem
MC @~1,45-1,50 ✅
MC -1,5 @2,30 Bet365 ✅

WHU-Everton

Widmo spadku z Premier League, podziałało mobilizująco na piłkarzy Avrama Granta, którzy po 2 ostatnich meczach, w których zdobyli 4 bardzo ważne punkty, odbili się od dna ligowej tabeli, a teraz na pewno będą chcieli kontynuować dobre wyniki i walczyć o dobry rezultat z podopiecznymi Davida Moyesa by jak najszybciej wybić się ponad &#39;kreskę&#39;. Piłkarze z Goodison mieli trochę czasu na odpoczynek, ostatni mecz tydzień temu. Upton Park bardzo to ostatnimi czasy bardzo dobre miejsce dla The Toffees - wygrywają tam regularnie od 3 lat. Mój typ na to spotkanie to BTS, w dwóch ostatnich sezonach padało dużo bramek w meczach między oboma ekipami, a teraz dodatkowo do składów wracają Luis Boa Morte i Mikel Arteta. Na Upton piłarze Młotów w 8/9 spotkaniach strzelali przynajmniej jedną bramkę. Everton poza trzema rozpoczynającymi sezon wyjazdami, gdzie zdobyli tylko punkt w trzech meczach, nie zdobywając nawet bramki, teraz od 6 spotkań wyjazdowych zdobyli ich już 10 i dodatkowo są niepokonani na obcych terenach od 7 spotkań. Mam nadzieję, że i tym razem piłkarze obu ekip urządzą sobie strzelaninę i typ wejdzie :razz:
WHU-Everton BTS @1,85 ✅
Unibet
Znów 100% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
windover 25,3K

windover

Użytkownik
Z przodu jest natomiast Carroll, dla którego strzelanie bramek nie jest jakąś wielką sztuką.
Moja propozycja: Newcastle strzeli bramkę - 1,60 Expekt
Typ i może wielce prawdopodobny ,ale co do tego zdania to może i też masz rację ale City doskonale wiedziało że wszystkie piłki idą na Carroll-a i absolutnie wyłączyli go z gry w tamtym spotkaniu ,jeśli wiedział o tym Manchester to i na pewno &#39;&#39;Koguty&#39;&#39; też wiedzą jak skutecznie może się zakończyć wyłączenie go z gry.Sam trener po meczu mówił że za bardzo grali właśnie na niego i to się nie opłaciło ;)
Pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Manchester City - Aston Villa @ 1 - 1,50 w Bet365 ✅ 4:0
Huśtawkę nastrojów przeżyli ostatnio kibice Citizens. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i domowa porażka 1:2 z Evertonem, a później dla odmiany skuteczna gra i wygrana 3:1 na St.James Park z Newcastle. Podopieczni Manciniego stwarzają sobie dużo dogodnych sytuacji i podobnie powinno być w meczu z Aston Villą.
Aston Villa w każdym wyjazdowym spotkaniu straciła przynajmniej jednego gola. Poza tym poza domem odnieśli tylko jedno zwycięstwo - z Wolverhampton 2:1. Ich ostatnie gry wyjazdowe nie napawają optymizmem. Porażka 0:3 bez walki z Liverpoolem czy 0:2 z wcale nie takim mocnym Blackburn z pewnością nie są przesłankami ku temu, że na City of Manchester Stadium zdobędą oni punkty.
Obserwując mecze obu drużyn uważam, że na dzień dzisiejszy Manchester City jest w lepszej dyspozycji. Obraz psuje trochę porażka z Evertonem, ale ekipa Manciniego w tamtym meczu i tak stworzyła sobie sporo sytuacji. Aston Villa poza domem takich nie stwarza, choćby w meczu z Liverpoolem przegranym 0:3 tak jakby poddali się bez walki. Podopieczni Houlliera nie spisują się najlepiej i nie wróże im powodzenia w meczu z Manchesterem City, który może nie olśniewa na własnym stadionie, ale są przesłanki ku temu, że ten mecz pewnie wygra.

Tottenham - Newcastle @ over 2,5 - 1,67 w Tobet ⛔ 2:0

Z przyjemnością ogląda się spotkania z udziałem Tottenhamu, pada w nich sporo bramek i mecze są atrakcyjne dla kibica. Podobnie możemy powiedzieć o meczach, w których udział biorą piłkarze Newcastle. W ekipie Srok bardzo dużo zależy od duetu Nolan-Carroll, którzy są autorami 2/3 bramek dla swojego zespołu. Zwracajac uwagę na fakt, że Tottenham u siebie w 9 spotkaniach tylko 1 raz potrafił zachować czyste konto [1 kolejka z MCity] to jestem zdania, że i tym razem na White Hart Lane możemy być obserwatorami festiwalu strzeleckiego.
Do kadry Tottenhamu powrócił Van der Vaart, który przypomniał o sobie dwoma golami w wygranym meczu z Aston Villą. Za czerwoną kartkę będzie pauzował Defoe, ale Pawluczenko czy Keane również potrafią strzelać bramki.
Jestem zdania, że czeka nas otwarte widowisko z obu stron. Najmocniejszą formacją Tottenhamu jak i Newcastle jest atak. Liczę więc na więcej niż 2,5 bramek.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Typ i może wielce prawdopodobny ,ale co do tego zdania to może i też masz rację ale City doskonale wiedziało że wszystkie piłki idą na Carroll-a i absolutnie wyłączyli go z gry w tamtym spotkaniu ,jeśli wiedział o tym Manchester to i na pewno &#39;&#39;Koguty&#39;&#39; też wiedzą jak skutecznie może się zakończyć wyłączenie go z gry.Sam trener po meczu mówił że za bardzo grali właśnie na niego i to się nie opłaciło ;)

Pozdrawiam
na nic się to zdało bo chwila nie uwagi przy rzucie rożnym i Caroll ładuje bramkę z baniaka. Też pokuszę się o jakieś typy bramkowe bo najlepiej to wygląda ze wszystkich propozycji. Później albo jutro coś więcej opisze
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co myślicie na temat meczu Birmingham - Manchester United?

Manchester zagrał bardzo dobre zawody z Sunderlandem. W pierwszej połowie Czerwone Diabły, szalały na Old Trafford. W bardzo dobrej dyspozycji jest Berbatov, nieco inaczej gra Rooney, który dużo cofa się po piłkę rozgrywa. Na duże wyróżnienie za grę w ostatnim czasie zasługuje Anderson, który świetnie dyryguję grą United, w meczu z Czarnymi Kotami, brazylijczyk świetnie uderzył lewą nogę lecz Gordona uratowała poprzeczka.
United wyglądają bardzo dobrze w defensywie, para środkowych obrońców Ferdinand-Vidić wg numer 1 w całej lidze angielskiej.

Co do Birmingham to nie można dużo na temat ich formy napisać bo ostatni mecz rozegrali 12 grudnia i przegrali na wyjeździe z Wolves 1:0. Grali dawno temu, można to różnie rozumieć. Niektórzy napiszą że są wypoczęci i głodni futbolu, ale według mnie fakt że nie grali w piłkę ponad dwa tygodnie wpłynie niekorzystnie na zespół. Jeśli się nie gra traci się zgranie, Manchester nie jest zmęczony, ma wyrównaną kadrę.

Według mnie podopieczni Sir Alexa Fergusona powinni wygrać na St Andrews.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co myślicie na temat meczu Birmingham - Manchester United?
Manchester zagrał bardzo dobre zawody z Sunderlandem. W pierwszej połowie Czerwone Diabły, szalały na Old Trafford. W bardzo dobrej dyspozycji jest Berbatov, nieco inaczej gra Rooney, który dużo cofa się po piłkę rozgrywa. Na duże wyróżnienie za grę w ostatnim czasie zasługuje Anderson, który świetnie dyryguję grą United, w meczu z Czarnymi Kotami, brazylijczyk świetnie uderzył lewą nogę lecz Gordona uratowała poprzeczka.
Ferguson po meczu z Sunderlandem przyznał,że 1poł zagrali na maxa, a po przerwie oszczędzali się na kolejne spotkania bo wiedzieli o przełożonym spotkaniu Birmingham.
Ponadto w pierwszej jedenastce grał Park Ji Sung, a w kadrze brakowało Naniego. Zabieg ten miał na celu wykrzesanie maxa możliwości z Koreańczyka, który jedzie lada dzień na zgrupowanie reprezentacji przed Pucharem Azji. Tak więć Nani będize wypoczęty na spotkanie przeciwko Birmingham.
MU zostało z dwoma skrzydłowymi więć nie dziwi też zmiana Giggsa w okolicach 60min bo dla niego granie co 2-3 dni to już zdecydowanie problem.
Forma Andersona rzeczywiście jest świetna co potwierdza od samego powrotu po kontuzji. Wkońcu Brazylijczyk gra playmakera, a nie skupia się na zadaniach defensywnych.
Co do Birmingham to ich dyspozycja jest zagadką to fakt, poza tym St Andrews to nie jest mimo wszystko łatwy teren do zdobycia. W moim mniemaniu kurs jest zaniżony bo kto moze wiedziec czy Diabły nie zremisują kolejnego wyjazdowego spotkania ... Oby nie!
Co do konkretnych typów to jeszcze rozważe wszystko spokojnie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sutek 79

sutek

Forum VIP
ardzo dużo zależy od duetu Nolan-Carroll, którzy są autorami 2/3 bramek dla swojego zespołu.


Niestety Kevin Nolan nie zagra przeciwko Spurs, w meczu z Manchester City ujrzał on bowiem 5 żółtą kartkę, a w Anglii właśnie po 5 żółtych kartonikach trzeba pauzować. Na pewno to duża strata Srok ponieważ to nie tylko zawodnik który strzela dużo goli, ale to także kapitan drużyny.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nieco inaczej gra Rooney, który dużo cofa się po piłkę rozgrywa.
Własnie Rooney gra tak jak przyzwyczaił do tego kibiców ;) zawsze się cofał , pomagał w rozegraniu + do tego zdobywał dużo goli. Teraz brakuje mu tylko skuteczności , a jak ją poprawi wróci stary dobry Wayne. Co do samego meczu. Jak dobrze napisałeś, Vidic-Ferdinand chyba obecnie najlepsza para stoperów na świecie. Fergusson wcale nie ukrywa , że w tym maratonie kombinuje jak tylko może aby starczyło siły na wszystkie 4 spotkania. Spodziewałbym się w tym meczu scenariuszu podobnego do tego z Sunderlandem 1 , 2 bramki i spokojne czekanie na koniec meczu , dając przy tym pograć rezerwowym , Gibson , Hernandez czy Macheda. Wstępnie typuję to under ale przyjdzie czas później na głębszą analizę ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Rzeczywiście Rooney zawsze lubił cofnąć się po piłkę, ale teraz czasami przesada jak cofa się na swoją połowę. Niby w ostatnim meczu oddawał strzały na bramkę, jednak Gordon jego strzały łapał bez najmniejszych problemów. Jeszcze chyba trochę brakuję by wrócił...stary, dobry Rooney ????

Też myślę bardziej nad U2,5 niż nad overem. Birmingham zespół który nie strzela wielu goli, 17 goli w 17 spotkaniach. Na swoim stadionie bilans bramkowy to 8 strzelonych i 6 straconych. Under też wygląda nieźle, ale gorzej jak przełamie się Rooney, bo że Berbatov coś uderzy do siatki to jestem prawie pewien ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niestety Kevin Nolan nie zagra przeciwko Spurs, w meczu z Manchester City ujrzał on bowiem 5 żółtą kartkę, a w Anglii właśnie po 5 żółtych kartonikach trzeba pauzować. Na pewno to duża strata Srok ponieważ to nie tylko zawodnik który strzela dużo goli, ale to także kapitan drużyny.
Moja wtopa :? Umknęło to mojej uwadze, jak mogłem to przeoczyć... Z pewnością jest to bardzo istotna informacja. Wobec tego faktu i prawdopodobnej absencji Ameobi. Zostaje z napastników Carroll, ewentualnie Lovenkrands i Xisco. W takich okolicznościach chyba lepszym typem jest gra na Tottenham anizeli over 2,5... Ale już zagrałem jak zagrałem i tego nie zmienię.
==
Birmingham u siebie ponieśli porażkę tylko z Evertonem. Tottenham, Chelsea i Liverpool nie potrafiły wygrać na St.Andrews. Manchester na wyjazdach hmm... z reguły remisuje :p
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Dziś o 21:00 wielki mecz dla fanów ligi angielskiej. Derby Londynu, czyli pojedynek Arsenalu z Chelsea. Mecz zapowiada się fantastycznie, brak wyraźnego faworyta. Osobiście sądzę, że większe szanse na wygraną mają gospodarze, ale w tym spotkaniu nie będę typował zwycięzcy…

Arsenal – Chelsea(goście 0-1 gola w meczu) tak 1,53

Nie wszyscy może wiedzą o co chodzi w tym typie, więc wyjaśnię, typ będzie trafiony wtedy, gdy Chelsea w meczu zdobędzie 1 gola lub w ogóle nie strzeli żadnego gola.
Wydaje mi się, że kurs na taki typ powinien być w granicach 1,3, dają znacznie więcej więc warto zagrać. Mecz dla obu drużyn będzie wielkim wyzwaniem i szczerze wątpię, aby Chelsea w tym meczu zdobyła więcej niż 1 gola.
Po pierwsze Emirate Stadium to ciężki teren do zdobywania goli, a po drugie Chelsea ostatnio gra fatalnie. Nie wygrali bodajże od 5 meczy w Premiership. Także mój typ wydaje się być dobry, jak będzie to się okaże po meczu.
 
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na Everton ? Zawodnicy Evertonu są wypoczęci, ponieważ ich mecz się nie odbył, natomiast West Ham United stoczyło wyczerpujący ( zwycięski, z czego się cieszę ???? ) bój z Fulham. Moim zdaniem wypoczęty Everton poradzi sobie ze zmęczonym WHU. Co sądzicie o tym typie ?
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Ja upatruje w tym meczu remis . Oglądałem mecz Fulham -West Ham i piłkarze WH zrobili na mnie spore wrażenie , szczególnie C.Cole . Potrafili podniesc sie po straconej bramce i wygrac 1-3
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Manchester City - Aston Villa




Typ:1
Kurs:1.50

Wraz z nadejściem zimy większość lig ma przerwę ale nie angielska, która nadal gra. Postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Manchesterem City a Aston Villą. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku będą gospodarze, którzy po ogromnych pieniądzach zainwestowanych w transfery liczą na mistrzostwo, jak na razie nadal mają na to spore szanse jak aktualnie plasują się na wysokim drugim miejscu i minimalną stratą dwóch punktów do lidera z tym, że mają oni dwa pojedynki więcej niż pierwsza drużyna a co za tym idzie ich strata może nieco wzrosnąć dlatego muszą oni wygrywać pewnie takie mecze jak ten z zdecydowanie słabszym rywalem. Goście w tym sezonie spisują się naprawdę mizernie czego rezultatem jest słabiutka 15 pozycja w tabeli i zaledwie 20 punktów na koncie. Jeżeli chodzi o prezentowaną formę przez obie drużyny to zdecydowanie lepszą mają gospodarze, którzy w ostatnich 6 meczach zdobyli 13 punktów zaś ich rywal zaledwie 4 oczka. Jak wynika ze statystyk Aston Villa nie ma w tym pojedynku żadnych szans dlatego myślę, że warto stawiać na zwycięstwo gospodarzy bo kurs jest całkiem całkiem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Manchester City - Aston Villa | 1 - 1,50
Jutro warto postawić na Manchester City. Aston Villa z Tottenhamem w ostatniej kolejce zagrała tragicznie. Grali w przewadze jednego zawodnika, a momentami obraz gry wyglądał tak jakby to Tottenham grał w przewadze. Aston Villa jeśli podchodziła pod pole karne przeciwnika to przeważnie kończyło się strzałem z pantofla i bezsensowym biciem w mur. Citizens w meczu z Newcastle zagrali bardzo dobrze, a szybko strzelone dwie bramki ustawiły praktycznie cały mecz. Dochodzi do tego beznadziejna postawa Aston Villi na wyjazdach (1-1-6). Jeśli by to zebrać wszystko do kupy to o zwycięstwo gospodarzy w jutrzejszym meczu jestem spokojny.
West Ham United - Everton | x2 - 1,30
Kolejne ciekawe spotkanie do typowania to mecz West Ham United z Evertonem. Wiele osób po ostatnim meczu Młotów jest zadowolona z postawy jaką zaprezentował West Hamu. Ja w huraoptymizm bym nie popadał bo przecież Fulham nie jest wybitnie grającą drużyną. Warto natomiast zwrócić uwagę na drużynę Evertonu. Świetnie taktycznie zagrali mecz z Manchesterem City. Szybko strzelili 2 bramki by potem kontrolować wynik spotkania. Były momenty kiedy może drużyna broniła się zbyt głęboko, ale teraz rywal jest zdecydowanie słabszy i można sobie pozwolić na bardziej otwartą grę. Drużyna Liverpoolu to naprawdę świetnie poukładana drużyna, piłkarze są ograni ze sobą, a do tego dobrze grają taktycznie. Ich miejsce w tabeli jest spowodowane bardzo dużą ilością remisów - 9 remisów w 18 meczach. Everton z meczu na mecz powinien piąć się w górę tabeli bo ich gra jest na prawdę przyzwoita i zasługują co najmniej na środek tabeli. W zespole brakuje jedynie klasowego napastnika, ale jego brak nadrabiają pomocnicy poprzez bardzo dobrą grę. W moim przekonaniu Everton jest zdecydowanie lepiej poukładaną drużyną i oni jutrzejszy mecz powinni co najmniej zremisować.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja bym uważał na ten West Ham. Wreszcie wygrali, być może uwierzą w swoje możliwości. W ostatnim meczu z Fulham zagrali dobre zawody. Strzelili trzy bramki, dwie Cole, jedną dołożył Frédéric Piquionne po świetnej asyście Parkera.Obrońcy Evertonu będą musieli uważać na ten duet napastników, obaj są silnymi zawodnikami, Carlton Cole gra bardzo dobrze tyłem do bramki. Mózgiem Młotów jest z całą pewnością Scott Parker, dużo zależy od tego zawodnika.Everton zgadza się wygrał ostatnio z MC, ale też w tym sezonie grają bardzo przeciętnie zgromadzili 21 punktów. Na wyjazdach Everton lubi remisować i jest szansa że i tym razem będzie podział punktów.
Jeśli chodzi o typowanie to nie ruszam tego meczu, ale mój typ to 2:2 ????
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Tottenham-Newcastle
Dziś o godz. 16.00 na White Hart Lane odbędzie się ciekawie zapowiadające spotkanie. Bardzo dobrze grający Tottenham zagra z nieprzewidywalnym beniaminkiem. Drużyna Newcastle na wyjazdach spisuje się w kratkę.. Potrafi wygrać z najlepszymi (Arsenal, Chelsea), a przegrywać i to dość wysoko z WBA i Boltonem. Co prawda oglądałem tylko skrót ostatniego meczu z City to powiem że kilka dobrych okazji Sobie stworzyli.. Najgroźniejsze chyba po bramce na 2-1 Carrolla.
Widać że ta drużyna w każdym meczu gra do przodu.
W tym spotkaniu zabraknie kluczowego zawodnika (kapitana) Nolana, który pauzuje za kartki.
Co do gospodarzy to dużo dobrych rzeczy można pisać na temat ich gry.
Oglądałem całe spotkanie z Aston Villą i powiem że bardzo mi się podobała gra Tottenhamu przez całe spotkanie mimo że od 25 min. grali bez Defoe, który otrzymał czerwoną kartkę dlatego jutro nie zagra.
Myśle że nie będzie to duża strata ponieważ ma dobrych zmienników którzy też potrafią strzelac bramki.. (Innymi napastnikami Hotspur są : Keane, Pawluchenko, Crouch). Na &quot;szpicy&quot; może również zagrać Van der Vaart.
Chodz on nie za dobrze czuje się grając tyłem do bramki dlatego stawiam że w 1wszej jedenastce wyjdzie jako jedyny napastnik Crouch, a Holender zagra za jego plecami, który sam mówi że na wyspach odżył i to widać. Gra bardzo dobrze i bierze ciężar gry na Siebie. To tego jest Modrić, bardzo szybki Lennon oraz Bale. Którego rajdy są wyśmienite, a że ma bardzo dobrze ułożoną lewą stope to udowodnił nie raz. Najbliższy przykład z przedwczoraj kiedy to po jego rajdzie padła 2 bramka na Kogutów.
Tottenham ostatnio gra u Siebie bardzo dobrze. Pokonał Liverpool, Werder, Inter, Blackburn, a zremisował z Arsenalem i Sunderlandem.
Obie drużyny grają ofensywną piłkę i atak jest ich najmocniejszą stroną.
Dlatego przewiduje że obie drużyny strzelą i zobaczymy kilka bramek.
W tym sezonie drużyna Newcastle w 18 spotkaniach - 12 overów (2.5), a Tottenham - 9.
Moje propozycje :
Over 2.5 - 1.67
Obie strzelą - 1.70
Tottenham win - 1.48
(Kursy z Tobetu)
Jeszcze nie wiem co zagram i za jaką stawkę to napisze jutro do południa :smile:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom