>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

prawo jazdy

bmt 0

bmt

Użytkownik
kurde, ja to pewnie nie zdam:kwasny4565: Ciągle mi gaśnie silnik przy ruszaniu, sam nie wiem co ja źle robie, po prostu nie mogę wyczuć sprzęgła, instruktor mi mówi, że za szybko puszczam sprzęgło, więc staram się wolniutko puszczać a tu i tak gaśnie:kwasny4565: Jakieś rady lub słowa otuchy macie dla mnie??
przesiądź się na diesla;]
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
mam możliwość wyrobienia prawo jazdy w UK (obecnie jestem 16. latkiem, a tam od 17. wyrabiają) i jak to będzie jak wrócę do polski w wieku 17. lat i będę jeździł po naszych drogach?? A policja jak mnie zatrzyma to jedyne co będzie mogła mi zrobić to wypisać mandat, bo dla obcokrajowców punktów nie ma ?
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
a gazu dodajesz cos czy tylko sprzeglem operowac chcesz?:jezora:
Dokładnie o to samo chciałem spytać.
No raczej nie dodając gazu nie ruszysz.
lol, taki głupi to ja (jeszcze) nie jestem:-D Pan Assitalia zorientował się w czym mój problem:
Koledze chyba chodziło o to, że samochód mu gaśnie bo za wcześnie puszcza sprzęgło dodając przy tym za mało gazu.
Ale on pisze, że mu gaśnie więc widocznie za mało gazu przy za szybkim puszczeniu sprzęgiełka.. ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie sugeruję, że jesteś głupi, tylko masz ten sam problem co ja miałem - bałem się mocniej nacisnąć pedał przyśpieszenia obrotów silnika [ tak mi kazali mówić na egzaminie ].Na początku tak miałem, ale później już luzik, przyzwyczaiłem się i dodawałem wystarczająco gazu.
Pisałeś, że instruktor &#39;&#39;motywuję Cię&#39;&#39; mówiąc Ci, że jesteś najgorszy.Jak masz początek to olej go i zażądaj zmiany bo jeżeli za to płacisz to on powinien Ci wytłumaczyć tysiąc razy Twój błąd, a nie tak jak teraz robi - stresuje, demotywuje i wyzwala nie chęć.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie sugeruję, że jesteś głupi, tylko masz ten sam problem co ja miałem - bałem się mocniej nacisnąć pedał przyśpieszenia obrotów silnika [ tak mi kazali mówić na egzaminie ].Na początku tak miałem, ale później już luzik, przyzwyczaiłem się i dodawałem wystarczająco gazu.

Pisałeś, że instruktor &#39;&#39;motywuję Cię&#39;&#39; mówiąc Ci, że jesteś najgorszy.Jak masz początek to olej go i zażądaj zmiany bo jeżeli za to płacisz to on powinien Ci wytłumaczyć tysiąc razy Twój błąd, a nie tak jak teraz robi - stresuje, demotywuje i wyzwala nie chęć.

Z tym gazem to spokojnie kolega się wyrobi, ja niedawno zdałem, cały czas na Punciaku tylko, teraz niedawno zacząłem jeździć Astrą to mi jeszcze czasem zaryczy, a okazyjnie nawet zgaśnie (co prawda bardzo okazyjnie), kwestia wyczucia auta i przyzwyczajenia, naprawdę.

A z tym instruktorem to zależy, ja tam akurat miałem takiego spoko typa młodego, normalnie z nim na Ty, można było pogadać, ale np trenerkę od kosza w ogólniaku miałem taką co wrzucała cały czas na nas i jakoś dobrze to na nas działało. To akurat kwestia personalna.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Z tym gazem to spokojnie kolega się wyrobi, ja niedawno zdałem, cały czas na Punciaku tylko, teraz niedawno zacząłem jeździć Astrą to mi jeszcze czasem zaryczy, a okazyjnie nawet zgaśnie (co prawda bardzo okazyjnie), kwestia wyczucia auta i przyzwyczajenia, naprawdę.
A z tym instruktorem to zależy, ja tam akurat miałem takiego spoko typa młodego, normalnie z nim na Ty, można było pogadać, ale np trenerkę od kosza w ogólniaku miałem taką co wrzucała cały czas na nas i jakoś dobrze to na nas działało. To akurat kwestia personalna.
Mnie też raczej nie gaśnie, tyle, że jazdy miałem na zwykłym Punto, a ostatnie 5 na Grande, także 1h do przyzwyczajenia się.
Z łukiem też nie miałem kłopotu, oblał mnie na światłach, ale powiem szczerze, że na mieście gdybym już wyjechał to też bym oblał bo jakoś jeszcze nie czuję, żebym umiał tak jeździć generalnie.
Olo zdałeś przed czy po Zlocie ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dobry sposób na motywację. Uczyłem się z kilkoma instruktorami i najwięcej nauczyli mnie Ci najostrzejsi. Pokaż mu, że jednak nie jesteś najgorszy. Jeśli jest w porządku, to Ci to przyzna na końcu.
No.. chyba, że rzeczywiście nie będzie z Ciebie kierowcy ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mnie też raczej nie gaśnie, tyle, że jazdy miałem na zwykłym Punto, a ostatnie 5 na Grande, także 1h do przyzwyczajenia się.

Z łukiem też nie miałem kłopotu, oblał mnie na światłach, ale powiem szczerze, że na mieście gdybym już wyjechał to też bym oblał bo jakoś jeszcze nie czuję, żebym umiał tak jeździć generalnie.

Olo zdałeś przed czy po Zlocie ?

no ja właśnie najwięcej problemów miałem z placem i z rękawem, gdyby tam ściany stały obok albo samochody, albo chociaż słupki na całej długości to łątwiej by było, a tak najeżdżałem na linię i do widzenia

na mieście to lajtowo szło, raz oblałem bo mi debil jakiś wbiegł wgl bez patrzenia na ulicę i mi dał po heblach egzaminator

akurat jak zlot był w łikend to ja w poniedziałek wcześniej zdawałem
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
najlepsze sa takie osk w ktorych mamy mozliwosc jazdy z roznymi instruktorami, wiadomo ze kazdy ma inaczej uczy, na inne rzeczy zwraca wieksza uwage itd. napewno o wiele wiecej mozna sie nauczyc w takiej szkole jazdy

a co do tego.. &#39;lekcewazacego&#39;, ostrego etc podejscia do kursanta to roznie z tym bywa :p kogos takie cos moze motywowac, tak jak napisal sawas, bedzie chcial za wszelka cene pokazac z jak najlepszej strony, ale u kogos innego moze wywolac to wrecz odwrotne skutki, a wtedy nie dosc ze nie zda egzaminu to jeszcze praktycznie nie nauczy sie jezdzic w takich warunkach, szczegolnie jesli wczesniej nie mial wiekszego kontaktu z samochodem.

Z łukiem też nie miałem kłopotu, oblał mnie na światłach, ale powiem szczerze, że na mieście gdybym już wyjechał to też bym oblał bo jakoś jeszcze nie czuję, żebym umiał tak jeździć generalnie.
to jest pierwsza rzecz nad ktora musisz teraz popracowac, z takim nastawieniem nigdy nie zdasz prawka :p

mam możliwość wyrobienia prawo jazdy w UK (obecnie jestem 16. latkiem, a tam od 17. wyrabiają) i jak to będzie jak wrócę do polski w wieku 17. lat i będę jeździł po naszych drogach?? A policja jak mnie zatrzyma to jedyne co będzie mogła mi zrobić to wypisać mandat, bo dla obcokrajowców punktów nie ma ?
to jest ciekawa sytuacja, niby prawo jazdy wyrobione w kraju UE jest wazne w Polsce, ale czy mozna tutaj jezdzic nie majac 18 lat to tego nie wiem ???? trzeba to koniecznie sprawdzic ????
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
to jest ciekawa sytuacja, niby prawo jazdy wyrobione w kraju UE jest wazne w Polsce, ale czy mozna tutaj jezdzic nie majac 18 lat to tego nie wiem ???? trzeba to koniecznie sprawdzic ????


no właśnie ktoś zna się tak dobrze na polskim prawie, żeby mi pomóc ? ????
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
no właśnie ktoś zna się tak dobrze na polskim prawie, żeby mi pomóc ? ????
gdybyś był obywatelem UK to możesz na pewno grzać śmiało po polskich drogach, ale skoro jesteś (chyba:-D) Polakiem to nie wiem... Zapytaj na jakimś forum prawniczym.
 
S 11

support75

Użytkownik
mam możliwość wyrobienia prawo jazdy w UK (obecnie jestem 16. latkiem, a tam od 17. wyrabiają) i jak to będzie jak wrócę do polski w wieku 17. lat i będę jeździł po naszych drogach?? A policja jak mnie zatrzyma to jedyne co będzie mogła mi zrobić to wypisać mandat, bo dla obcokrajowców punktów nie ma ?
nie mozesz poruszac sie po polskich drogach. nie wazne jakiej bylbys narodowosci.
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
nie mozesz poruszac sie po polskich drogach. nie wazne jakiej bylbys narodowosci.
Według forum prawnego nie ma przeciwskazań, żebym poruszał się po polskich drogach. Mogę dostać mandat, natomiast punktów nie mogę na Brytyjskim prawku.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Osoby które mają kat. C niech napiszą jakieś info w wolnej chwili, bo powoli zastanawiam się nad tym. O prace chyba łatwo, bo co chwile widze tylko oferty &quot; Dam prace, kat.C lub C+E&quot;.
 
S 11

support75

Użytkownik
Według forum prawnego nie ma przeciwskazań, żebym poruszał się po polskich drogach. Mogę dostać mandat, natomiast punktów nie mogę na Brytyjskim prawku.
poruszac to sie mozesz i bez prawka tylko czy legalnie...

jestes na terytorium Polski wiec obowiazuje Cię prawo polskie, które mówi że pojazdy powyzej 550 kg moga prowadzic osoby powyzej 18 roku zycia.

edit: jeszcze takie porownanie zeby bylo bardziej obrazowo. W Niemczech nie ma obowiazku zaswiecania światel w dzień, u nas ten przepis jest. Czy Niemiec wjeżdzająć do nas może poruszać się w dzień bez światel? nie. Musi dostosować się do naszych przepisów mimo tego, że w jego kraju jest inaczej.

Osoby które mają kat. C niech napiszą jakieś info w wolnej chwili, bo powoli zastanawiam się nad tym. O prace chyba łatwo, bo co chwile widze tylko oferty &quot; Dam prace, kat.C lub C+E&quot;.
kolega piszesz chyba to co widziales rok temu. wtedy owszem ogloszen na kierowcow bylo w jednaj gazecie 35-50. Teraz ledwo tyle jest ze wszystkich zawodow. Idz do kiosku wez gazete jarmark, oferte i zobacz co sie w kraju dzieje :-? jest kryzys nie ma co przewozic. rok temu to nawet pogotowie krawieckie potrzebowalo kierowcy kat. B. Pamietam jak rok temu szukalem pracy to w ciagu tygodnia bylem na trzech rozmowach kwalifikacyjnych, a obecnie ? od 5 miesiecy wykonalem w sprawie pracy 4 telefony i bylem na jednym spotkaniu.
 
Do góry Bottom