>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

praca za granica

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mam male pytanie ile osob planuje jakis wyjazd do pracy za granice w te wakacje i gdzie i oczywiscie ile beda wam placic ?
ja bede wyjezdzal pod koniec lipca do anglii na 2 miesiace
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam male pytanie ile osob planuje jakis wyjazd do pracy za granice w te wakacje i gdzie i oczywiscie ile beda wam placic ?
ja bede wyjezdzal pod koniec lipca do anglii na 2 miesiace
Gdzie dokladnie planujesz wyjechac do Anglii? Londyn? Moze inny zakatek?

Jaka prace planujesz znalezc?

Ja jestem obecnie w Londynie miesiac i bede jeszcze kolejny, wiec moge Ci mniej wiecej powiedziec jak wyglada tutaj sprawa z konkretnym rodzajem pracy (czy jest, jaka stawka).
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
bede pracowal na budowie co do stawki jeszcze nie jestem pewny , ale mam dostawac 250 funtow na tydzien, a ty nikifor ile dostajesz kasy i przy czym pracujesz jesli moge wiedziec_
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
bede pracowal na budowie co do stawki jeszcze nie jestem pewny , ale mam dostawac 250 funtow na tydzien, a ty nikifor ile dostajesz kasy i przy czym pracujesz jesli moge wiedziec_
szczerze powiedziawszy praca na wyspach co raz mniej się opłaca.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
co jak co ale 250 funtów to w Polsce zarobisz ... nigdzie wyjeżdżać nie musisz
 
G 46

ghs

Użytkownik
OMG, zapieprzać w Anglii za tysia tygodniowo... widzę, że źle się w Polsce dzieje, skoro ludzie takie oferty biorą. :/
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
OMG, zapieprzać w Anglii za tysia tygodniowo... widzę, że źle się w Polsce dzieje, skoro ludzie takie oferty biorą. :/
Ja pierdzielę, jaka burżuazja o_O
Gdzie widzisz problem pozapitalać ten miesiać za granicą i zarobić sobie jakiś hajsik? ;) Widocznie niektórzy nie mają wtyków, żeby sobie zarobić w Polsce.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Weź nie mów, że trzeba mieć wtyki, by tyle w Polsce zarobić, bo to nieprawda. Średnia płaca w Polsce to coś między 2 a 3 tysiące zł. Sądziłem, że jak ludzie wyjeżdżają do ciężkiej roboty za dość daleką granicę, to zarabiają kilka razy więcej.
Nie mam nic przeciwko zarabianiu zagranicą i mniejszych pieniędzy, martwi mnie tylko, że ciężka praca jest tak słabo opłacana.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Weź nie mów, że trzeba mieć wtyki, by tyle w Polsce zarobić, bo to nieprawda. Średnia płaca w Polsce to coś między 2 a 3 tysiące zł. Sądziłem, że jak ludzie wyjeżdżają do ciężkiej roboty za dość daleką granicę, to zarabiają kilka razy więcej.
Mój brat po studiach jest majstrem i wyciąga właśnie między 2 a 3 tysiące, to ja nie mam pojęcia jak można sobie załatwić pracę sezonową z taką płacą niekoniecznie z wykształceniem ????
Podasz jakiś przykład?
 
G 46

ghs

Użytkownik
W pracach sezonowych to ja się nie orientuję. Jednak co innego praca sezonowa w Polsce, a co innego zagranicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii; uważam, że ludzie, którzy na ten czas odcinają się od dotychczasowego życia i zapieprzają po kilkanaście godzin dziennie powinni dostawać dużo więcej.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Mój brat po studiach jest majstrem i wyciąga właśnie między 2 a 3 tysiące, to ja nie mam pojęcia jak można sobie załatwić pracę sezonową z taką płacą niekoniecznie z wykształceniem ????
Podasz jakiś przykład?
to ja gimnazjum skończyłem ... technikum zawaliłem ???? ale co tam ...

i miesięcznie dostaje 2,500zł ... a twój bracik majster i też 2-3 żal ;]

kolejny argument że wykształcenie nic nie daje
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
to gdzie pracujecie ze tyle dostajecie?
bez doswiadczenia zawodowego, niewyksztalcony czlowiek ile waszym zdaniem jest w polsce zdolny wyciagnac netto?
 
T 0

taziii

Użytkownik
Ja pracowłąme kolesiem co miał 19 lat i wyciąga ok 4-5k netto na miesiąc leganiel etatci i tak od ok pół roku .

Chce napisać ze da sie znalesc prace bez wykszatałcenia za duże peiniądze ale:
-trzba chciec
-mieć za cel pracowac
-i akurat w tym sie odnalesc , nie wszysty potrafia/odnajdują sie w tym

Hawok jestem ciekaw czy to twoje 2,500zł to netto czy brutto??
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ja pracuje na budowie na razie robie za pomocnika i się przy okazji uczę fachu. Po wakacjach będę już normalnym budowlańcem 15zł/h
i parę razy w miesiącu sobie dorabiam robiąc strony internetowe na zamówienie i grafike i takie pierdoły.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
to ja gimnazjum skończyłem ... technikum zawaliłem ???? ale co tam ...

i miesięcznie dostaje 2,500zł ... a twój bracik majster i też 2-3 żal ;]

kolejny argument że wykształcenie nic nie daje
W sumie to też zależne jest od miejsca zamieszkania, bo w Wa-wie to i taksówkarz robi hajs hehe ???? Ogółem to w realiach moich rewirów 2,5 koła bez wykształcenia jest teoretycznie nierealne ????
 
T 0

taziii

Użytkownik
ja pracuje na budowie na razie robie za pomocnika i się przy okazji uczę fachu. Po wakacjach będę już normalnym budowlańcem 15zł/h

i parę razy w miesiącu sobie dorabiam robiąc strony internetowe na zamówienie i grafike i takie pierdoły.
Czyli rozumiem ze zacząłeś dopiero prace na budowie:] i pewnie to 2500 to brutto. jest to całkiem ok kasa ale na budowie...

i zgodze sie że zależy gdzie sie mieszka i czy ma sie rodzine by stwierdzić czy to dużo czy mało
 
Do góry Bottom