>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

praca za granica

hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
no brutto ale dużo nie potrącają =P bo na czarnucha robie ???? jak się będzie chciało iść do jakiejś bardziej poważnej firmy ???? to już będę miał doświadczenie jakieś ????
mam 18 lat:p dla mnie to fajna kasa ???? zbierać na mieszkanie ???? trzeba bo nie bede cały czas z rodzicami mieszkał :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
bede pracowal na budowie co do stawki jeszcze nie jestem pewny , ale mam dostawac 250 funtow na tydzien, a ty nikifor ile dostajesz kasy i przy czym pracujesz jesli moge wiedziec_
Zalezy tez, ile dni i godzin w tygodniu bedziesz pracowal. Jak na początek to nie jest zle. Chyba ze masz doswiadczenie w branzy, wtedy mozesz starac sie znalezc prace z o wiele wyzszym wynagrodzeniem.

Ja sam w Londynie maluje mieszkania. Co do zarobkow, to nie lubie sie chwalic ;). Powiem tylko ze jestem w pelni zadowolony ;).
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
nikifor w ilu osobowym pokuju mieszkasz? bo ja bede mieszal w 3 osobowym
i od ktorej zaczynasz prace ?
Mieszkam w 4 pokowym mieszkaniu ;). Razem z 2 osobami z rodziny.

Pracę zaczynam różnie. Przeważnie koło 9-10.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja ostatnio byłem na stażu w GB i wykonywałem prace biurowe w &quot;Blue Arrow&quot; (biuro pośrednictwa pracy:-D) i ofert pracy było nawet sporo, ale jakiś oszałamiających stawek nie było. Według mnie nie opłaca się tam jechać aby &quot;zapierniczać&quot; fizycznie za kase nieco większą niż w Polsce (jak to robi 90% Polaków), ja raczej będę się starał znaleźć jakąś pracę w biurze albo związaną z informatyką (zarobki o niebo lepsze), ktoś może pracuje tam jako &quot;umysłowy&quot;?
 
Do góry Bottom