>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

praca za granica

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mam male pytanie ile osob planuje jakis wyjazd do pracy za granice w te wakacje i gdzie i oczywiscie ile beda wam placic ?
ja bede wyjezdzal pod koniec lipca do anglii na 2 miesiace
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam male pytanie ile osob planuje jakis wyjazd do pracy za granice w te wakacje i gdzie i oczywiscie ile beda wam placic ?
ja bede wyjezdzal pod koniec lipca do anglii na 2 miesiace
Gdzie dokladnie planujesz wyjechac do Anglii? Londyn? Moze inny zakatek?

Jaka prace planujesz znalezc?

Ja jestem obecnie w Londynie miesiac i bede jeszcze kolejny, wiec moge Ci mniej wiecej powiedziec jak wyglada tutaj sprawa z konkretnym rodzajem pracy (czy jest, jaka stawka).
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
bede pracowal na budowie co do stawki jeszcze nie jestem pewny , ale mam dostawac 250 funtow na tydzien, a ty nikifor ile dostajesz kasy i przy czym pracujesz jesli moge wiedziec_
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
bede pracowal na budowie co do stawki jeszcze nie jestem pewny , ale mam dostawac 250 funtow na tydzien, a ty nikifor ile dostajesz kasy i przy czym pracujesz jesli moge wiedziec_
szczerze powiedziawszy praca na wyspach co raz mniej się opłaca.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
co jak co ale 250 funtów to w Polsce zarobisz ... nigdzie wyjeżdżać nie musisz
 
G 46

ghs

Użytkownik
OMG, zapieprzać w Anglii za tysia tygodniowo... widzę, że źle się w Polsce dzieje, skoro ludzie takie oferty biorą. :/
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
OMG, zapieprzać w Anglii za tysia tygodniowo... widzę, że źle się w Polsce dzieje, skoro ludzie takie oferty biorą. :/
Ja pierdzielę, jaka burżuazja o_O
Gdzie widzisz problem pozapitalać ten miesiać za granicą i zarobić sobie jakiś hajsik? ;) Widocznie niektórzy nie mają wtyków, żeby sobie zarobić w Polsce.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Weź nie mów, że trzeba mieć wtyki, by tyle w Polsce zarobić, bo to nieprawda. Średnia płaca w Polsce to coś między 2 a 3 tysiące zł. Sądziłem, że jak ludzie wyjeżdżają do ciężkiej roboty za dość daleką granicę, to zarabiają kilka razy więcej.
Nie mam nic przeciwko zarabianiu zagranicą i mniejszych pieniędzy, martwi mnie tylko, że ciężka praca jest tak słabo opłacana.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Weź nie mów, że trzeba mieć wtyki, by tyle w Polsce zarobić, bo to nieprawda. Średnia płaca w Polsce to coś między 2 a 3 tysiące zł. Sądziłem, że jak ludzie wyjeżdżają do ciężkiej roboty za dość daleką granicę, to zarabiają kilka razy więcej.
Mój brat po studiach jest majstrem i wyciąga właśnie między 2 a 3 tysiące, to ja nie mam pojęcia jak można sobie załatwić pracę sezonową z taką płacą niekoniecznie z wykształceniem ????
Podasz jakiś przykład?
 
G 46

ghs

Użytkownik
W pracach sezonowych to ja się nie orientuję. Jednak co innego praca sezonowa w Polsce, a co innego zagranicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii; uważam, że ludzie, którzy na ten czas odcinają się od dotychczasowego życia i zapieprzają po kilkanaście godzin dziennie powinni dostawać dużo więcej.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Mój brat po studiach jest majstrem i wyciąga właśnie między 2 a 3 tysiące, to ja nie mam pojęcia jak można sobie załatwić pracę sezonową z taką płacą niekoniecznie z wykształceniem ????
Podasz jakiś przykład?
to ja gimnazjum skończyłem ... technikum zawaliłem ???? ale co tam ...

i miesięcznie dostaje 2,500zł ... a twój bracik majster i też 2-3 żal ;]

kolejny argument że wykształcenie nic nie daje
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
to gdzie pracujecie ze tyle dostajecie?
bez doswiadczenia zawodowego, niewyksztalcony czlowiek ile waszym zdaniem jest w polsce zdolny wyciagnac netto?
 
T 0

taziii

Użytkownik
Ja pracowłąme kolesiem co miał 19 lat i wyciąga ok 4-5k netto na miesiąc leganiel etatci i tak od ok pół roku .

Chce napisać ze da sie znalesc prace bez wykszatałcenia za duże peiniądze ale:
-trzba chciec
-mieć za cel pracowac
-i akurat w tym sie odnalesc , nie wszysty potrafia/odnajdują sie w tym

Hawok jestem ciekaw czy to twoje 2,500zł to netto czy brutto??
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ja pracuje na budowie na razie robie za pomocnika i się przy okazji uczę fachu. Po wakacjach będę już normalnym budowlańcem 15zł/h
i parę razy w miesiącu sobie dorabiam robiąc strony internetowe na zamówienie i grafike i takie pierdoły.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
to ja gimnazjum skończyłem ... technikum zawaliłem ???? ale co tam ...

i miesięcznie dostaje 2,500zł ... a twój bracik majster i też 2-3 żal ;]

kolejny argument że wykształcenie nic nie daje
W sumie to też zależne jest od miejsca zamieszkania, bo w Wa-wie to i taksówkarz robi hajs hehe ???? Ogółem to w realiach moich rewirów 2,5 koła bez wykształcenia jest teoretycznie nierealne ????
 
T 0

taziii

Użytkownik
ja pracuje na budowie na razie robie za pomocnika i się przy okazji uczę fachu. Po wakacjach będę już normalnym budowlańcem 15zł/h

i parę razy w miesiącu sobie dorabiam robiąc strony internetowe na zamówienie i grafike i takie pierdoły.
Czyli rozumiem ze zacząłeś dopiero prace na budowie:] i pewnie to 2500 to brutto. jest to całkiem ok kasa ale na budowie...

i zgodze sie że zależy gdzie sie mieszka i czy ma sie rodzine by stwierdzić czy to dużo czy mało
 
Do góry Bottom