>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

próba wyłudzenia danych

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Coś śmiesznego, że komuś chce się w coś takiego bawić i tak nie wypłacą kasy więc chamy tylko przegrywają depozyt.
Z tym że nie wypłacą nie był bym tego taki pewien, myślę że nikt nie robi tego dla zabawy ale dla osiągnięcia jakiejś korzyści, zapewne głównie chodzi o wyłudzenie danych osobowych.Co do bezpieczeństwa to ludzie są sami sobie winni, niektórzy są naiwni do granic możliwości, z tym już niestety nie da się nic zrobić.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja dla bezpieczeństwa u wszystkich buków u których aktualnie nie gram mam zapisane fikcyjne dane osobowe. Jak będę grać to zmienię na prawdziwe. Nie uploaduje też żadnych skanów dokumentów na stronach bukmacherów w celu weryfikacji. Jak ktoś się na konto włamie może ściągnąć taki skan i kłopotów narobić.
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Przed paroma dniami spotkała mnie identyczna sytuacja. Dostałem maila od niby betssona ([email protected]) tyle że w mailu nie było żadnych obrazków a treść maila brzmiała :
Jako lojalny gracz Betsson możesz skorzystać ze wspaniała oferty reload bonus! 100% od depozytu do 150PLN! Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na
http://www.betsson.rox.pl
i dokonaj depozytu. Bonus zostanie dopisany do twojego konta w przeciągu 48 godzin od zlozenia depozytu.
Strona podana w treści wiadomości od razu mi podpadła i skontaktowałem się z obsługą strony betsson. Okazało się że była to próba wyłudzenia danych do mojego konta.
Trzeba uważać na takich cwaniaków ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Ustaliłem adres IP tych złodziei , którzy wysyłali falszywe e-maile wyłudzając dane po sprawdzeniu gdzie IP jest przyporządkowane dwukrotnie wskazało na Niemcy.
Podaje ten adres to: 5.56.23.223 może ktoś potrafi ustalić coś więcej i namierzyć tych złodziei. Warto byłoby się z nimi spotkać ja straciłem ponad 200 euro. Pewnie wielu ludziom wykradli tak hasla.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ustaliłem adres IP tych złodziei , którzy wysyłali falszywe e-maile wyłudzając dane po sprawdzeniu gdzie IP jest przyporządkowane dwukrotnie wskazało na Niemcy.
Podaje ten adres to: 5.56.23.223 może ktoś potrafi ustalić coś więcej i namierzyć tych złodziei. Warto byłoby się z nimi spotkać ja straciłem ponad 200 euro. Pewnie wielu ludziom wykradli tak hasla.
Spotkać się z nimi i co dalej? Grzecznie poprosić o zwrot ukradzionej kasy?
IP wskazuje na Londyn . Więcej wydasz niż te 200 euro aby pojechać tam i spotkać się z właścicielem adresu .
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Uwaga nowe maile z próbą wyłudzenia danych zostały wysłane. Oferują vonus reload 150% od wpłaty. Link w mailu na pierwszy rzut oka wyglada na falszywy. Do tego mi wyslali na inny adres niz mam zarejestrowany u buka. Uwazajcie w co klikacie!
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jako lojalny gracz betsson możesz skorzystać ze wspaniała oferty reload bonus! 50% bonus od depozytu 150PLN! Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na

http://www.batsson.kei.pl/bonus/users/id88901892/

i dokonaj depozytu. Gdy pieniądze są już na koncie, przejdź do sekcji “Moje Konto“, a następnie do zakładki “Dostępne/Aktywne Bonusy” Znajdziesz tam listę dostępnych dla Ciebie Bonusów, w tym Bonus 50% do 150 PLN na Zakłady!

kliknąłem całkiem przypadkiem w link, chcąc go skopiować, ale po kliknięciu napisane było &quot;strona zablokowana&quot; żadnych danych nie wpisywałem, tylko zaraz wyłączyłem, czy mam jakkolwiek się obawiać, co w takim przypadku zrobić?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz spać spokojnie, Betsson zajął się sprawą i to oni zablokowali stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom