>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

próba wyłudzenia danych

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie. Nie jestem w stanie pomóc w takim przypadku. Żaden bukmacher nie zwróci Ci kasy.
Każdy z nas musi dbać o bezpieczeństwo swoich danych, a tym bardziej pieniędzy.
3 lata temu nie bez powodu napisałem temat FAQ - bezpieczeństwo w sieci
Może nie ma tam informacji o phishingiem, ale w tych okolicznościach niech każdy z nas zastanowi się, czy ma dobre zabezpieczenia na swoim komputerze, &quot;silne&quot; hasła oraz czy zwraca uwagę na e-maile, które otrzymujemy.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Przecież bukmacher też dokłada rękę do złodziei jeżeli ja grałem zakłady po 20-3-0 euro nagle ktoś w środku nocy gra dwa kupony po 100 euro dodatkowo z innego Ip to powinien wiedzieć , że ja tych pieniędzy nie przegrałem. Ja trzeci dzień próbuję walczyć o pieniądze
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tylko gdzie w tym logika dlaczego jeśli miałem dwieście euro miałbym to przepuścić w dwóch zakładach po 100 euro i jeszcze szukać innego komputera. Tym bardziej ,ze obracałem bonus i lada chwila miałem wypłacić część pieniędzy.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Tylko gdzie w tym logika dlaczego jeśli miałem dwieście euro miałbym to przepuścić w dwóch zakładach po 100 euro i jeszcze szukać innego komputera. Tym bardziej ,ze obracałem bonus i lada chwila miałem wypłacić część pieniędzy.
Ok rozumiem ze ktos Cie okradl i jestes zly, ale buki to nie sa Twoi opiekunowie ze maja dbac o bezpieczenstwo Twojego konta. Sam musisz dbac o to, zeby nikt nie przejal Twoich danych. Przeciez mogles u znajomego puscic te kupony za wieksza stawke bo kto Ci zabroni i to nie ich sprawa ;)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jestem ciekaw skąd osoba odpowiedzialna za ten phishing miała mój email i wiedziała że jestem klientem betsson. Hasła już u wszystkich buków pozmieniałem martwi mnie jedynie to że email który ta osoba znała aby wysłać mi wiadomość phishingową używany jest przeze mnie u wielu buków jako login. Myślę że sprawa bezpieczeństwa kont to nie tylko problem użytkowników ale przede wszystkim buków które zgadzają się aby email w moim przypadku był loginem. Login który jest adresem email u wielu buków jest taki sam u wielu buków tylko dlatego że przy każdej rejestracji u buka nie chce mi się tworzyć nowego emaila. Za poważnych bukmacherów pod względem bezpieczeństwa uważam tych którzy narzucają z góry login swoim klientom i nie pozwalają się logować poprzez mail albo pseudonim np pinnacle sports, bah.
Jak jakaś osoba zna twój email który jest loginem może bez problemu stworzyć boota który bedzie się nieustannie logował konto u buków i je blokował. W bahu też jest ten problem że po zalogowaniu wyświetla się twój nr gracza który jest loginem wystarczy znać nr kogoś 3 razy wpisać dowolny pin i ta osoba ma konto zablokowanie do puki z supportem się nie skontaktuje.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony

Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do / na tym serwerze.

You don&#39;t have permission to access /

link nie działa
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Dostałem się do strony http://betssson.nazwa.pl/ która jest powiązana z tym phishingiem.
Jeśli od kogoś jest tam e-mail (login) to niech natychmiast zmieni hasło (a najlepiej u wszystkich buków, gdzie się logujecie)

edit: Oczywiście do skrzynki e-mail oraz do portfela elektronicznego (jeśli było to samo) to radzę zmienić na inne.

u mnie ta strona się w ogóle nie otwiera
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 26

wislaks

Użytkownik
Mnie niestety oszukali wyczyścili mi złodzieje w Bwinner 365 oraz w William Hill na ponad 200 euro razem. Nie wiem czy jest szansa odzyskac pieniądze na czacie nie chcą pomóc. Mam wyczyszczone wszystkie konta wiec narazie nie zmieniam loginów i haseł. swoją drogą jaka menda trzeba być aby nie mogąc wyplacic przegrać kogoś pieniądze.
Racja trzeba być niezłym skurwy.. żeby coś takiego zrobić widać buk tylko na tym zarobił więc kasy na pewno ci nie zwróci.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jestem ciekaw skąd osoba odpowiedzialna za ten phishing miała mój email i wiedziała że jestem klientem betsson.
wystarczy że używasz jednego maila do buków, jakiś gównianych for, blogów i jesteś praktycznie gotowy.Gość ci się wbija na maila, tam znajduje niewykasowaną wiadomosć i już ma twój login (zresztą teraz na betsson można się zalogować podając email o ile pamiętam)
Pieniądze to tam pikuś, w betssonie są dokumenty dołączone do profilu i złodziej może sobie przejąć wasze screeny z dokumentów.
Gadałem sam z nimi na samym początku żeby dokumenty nie były widoczne bo to dla gracza nie jest potrzebne a tylko wprowadza dodatkowe zagrożenie ich przejęcia i w ogóle nie wzięli tego pod uwagę pisząc jakieś brednie że wszystko jest bezpieczne, w tzw bezpieczeństwie ochrony danych.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Nie. Nie jestem w stanie pomóc w takim przypadku. Żaden bukmacher nie zwróci Ci kasy.
Każdy z nas musi dbać o bezpieczeństwo swoich danych, a tym bardziej pieniędzy.
3 lata temu nie bez powodu napisałem temat FAQ - bezpieczeństwo w sieci
Może nie ma tam informacji o phishingiem, ale w tych okolicznościach niech każdy z nas zastanowi się, czy ma dobre zabezpieczenia na swoim komputerze, &quot;silne&quot; hasła oraz czy zwraca uwagę na e-maile, które otrzymujemy.
mi betsson zwrocil ale tylko dlatego ze jakos po tym meilu od razu skontaktowalem sie z live chatem z zapytaniem i kazali przeslac tego meila do supportu i nie dostalem zadnej odpowiedzi, wiec jako &#39;linie obrony&#39; przyjalem fakt ze nie dostalem po prostu odpowiedzi od nich ze ten meil nie pochodzi od nich.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
wystarczy że używasz jednego maila do buków, jakiś gównianych for, blogów i jesteś praktycznie gotowy.Gość ci się wbija na maila, tam znajduje niewykasowaną wiadomosć i już ma twój login (zresztą teraz na betsson można się zalogować podając email o ile pamiętam)

Pieniądze to tam pikuś, w betssonie są dokumenty dołączone do profilu i złodziej może sobie przejąć wasze screeny z dokumentów.
Gadałem sam z nimi na samym początku żeby dokumenty nie były widoczne bo to dla gracza nie jest potrzebne a tylko wprowadza dodatkowe zagrożenie ich przejęcia i w ogóle nie wzięli tego pod uwagę pisząc jakieś brednie że wszystko jest bezpieczne, w tzw bezpieczeństwie ochrony danych.
Ja całe szczęście dokumentów im nie udostępniałem. Ze względu na to że już u nich od jakiegoś czasu nie gram Dane osobowe w profilu nie są do końca uzupełnione. Jakby była możliwość usunąć konto u nich to bym usunął ale nie dowiadywałem się tego.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
cd.
Dzisiaj otrzymałem takiego e-maila:
Juz dzisiaj Zloz depozyt i odbierz 50% Bonusu az do 100 PLN. Bwin przygotowal oferte dla stalych graczy 50% Bonus do 100PLN. Aby przystapic do bonusu zaloguj sie na stronie
http://www.bwin.xn.pl
zaakceptuj warunki bonusu, zloz depozyt i ciesz sie darmowym depozytem do 100 PLN.
Ich chyba jest to podobna historia do tej z Betsson/Betsafe.
Zero obrazkow, etc.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
HEH,tez to dostalem,ale cos zauwazylem-Mianowicie-meil przyszedl na szkrzynke onetu,a moj meil u buka jest na gmail.Chodzi tutaj o nick adresu,zaloze sie,ze wszyscy,ktorzy dostali takiego meila,ma adres z nazwa taka jak wasz nick na forum.-Zgadlem? Nie wiem czy to dobrze napisalem-Wyjasnie na przykladzie kolegi wyzej- Nick forum &quot;pirelli&quot;--Zapewne jego meil to pirelli@[tutaj nazwa glownych portali] i taki meil ma zrejestrowany u buka....
I jeszcze inna sprawa SMIERDZI? OCZYWISCIE NIE MAM ZADNYCH DOWODOW I NIE CHCE SNUC NIEPOTRZEBNYCH PODEJRZEN ...ale...Nie byly to czasem te same adresy meil,ktore macie zarejestrowane NA TYM FORUM?
W zadnym wypadku nie klikac na zadne linki !
&lt;sorki za=&quot;&quot; brak=&quot;&quot; znakow=&quot;&quot;&gt;&lt;/sorki&gt;
 
Do góry Bottom